Internetowe aukcje

napisał/a: gusia260 2008-12-21 18:25
Hej dziewczyny natknełam się na nową strone z aukcjami [url]www.Zlap-Okazje.pl[/url] Jak myślicie warto tam powalczyć i coś da się wylicytować
napisał/a: final 2010-01-22 15:02
Jak śledzisz rynek aukcji internetowych i szukasz okazji to możesz sobie zerknąć na dobij.to To bardzo fajna aukcja nowego typu, można na niej zlicytować rzeczy za bardzo niskie kwoty. Polecam, sama czesto z niej korzystam i przy okazji świetnie się bawię.
napisał/a: ~ewelinka494 2010-02-27 21:10
ja znam stonke podbij.pl pare razy brałam w tym udział ale nic nie wygrałam bo za mały miałam refleks...hmm moim zdaniem idzie tam wygrac ale trzeba siedziec nad tym cały dzien
Aga761979
napisał/a: Aga761979 2012-01-26 09:44
Ta aukcja dobij.to chyba już padła bo pokazuje komunikat że nie ma takiej strony :(
Ja niedawno zarejestrowałam się na szafa.pl, dużo fajnych rzeczy ale w większości kupować mogą tylko zweryfikowane użytkowniczki a żeby to zrobić trzeba mieć konto w banku a nie każdy ma. Trafiają się niestety oszustki. Kupiłam od pewnej dziewczyny śliczne kozaczki za 9 zł ale następnego dnia dostałam wiadomość od innej że to oszustka, że sprzedaje, weźmie pieniądze i towaru nie wysyła tylko ponownie wystawia na sprzedaż. Pieniądze niewielkie ale na szczęście nie zdążyłam zapłacić więc zrezygnowałam.
napisał/a: basbas 2012-02-02 19:37
Aukcji już nie ma, bo wyskakuje sprzedaż domeny.

A szkoda, może akurat byłyby ciekawsze aukcje niż na allegro...
napisał/a: matisek 2012-02-27 09:21
A co z poważniejszymi aukcjami? Kupiłybyście na allegro inwestycyjne złoto albo srebro Sprzedaż online w mennicach jest teraz możliwa, ale na allegro jest taniej. Opłaca się czy t o duże ryzyko?
napisał/a: trycja13 2012-06-13 14:00
jak lubisz siedzieć i licytować ten dreszczyk emocji to czemu nie właściwie?
napisał/a: letgo14 2012-06-27 21:18
nie slyszalam o tej stronce ja najczesciej kupuje na allegro
napisał/a: anienka 2012-06-28 13:00
dziwne to to... niby można coś trafić za grosze, ale tak naprawdę to jest loteria. wolę chyba normalne sklepy w necie, zawsze w promocji można coś trafić. tak jak mi się z tą kosiarką z alko udało - prawie dwie stówy upustu. ale przynajmniej od A do Z wiadomo ile za co płacisz no i że towar dotrze do ciebie na czas :D
napisał/a: marta_852 2012-08-10 16:10
Nie polecam stron z aukcjami typu podbij itp. Szansa, że coś uda ci się wylicytować jest bardzo mała. Bardziej przypomina mi to hazard niż licytację.
Jeśli chodzi o licytowanie na allegro to jest ciekawa strona snip.pl ktora znaczoca pomaga w wygraniu aukcji.
napisał/a: ~JakaAnia 2012-09-25 10:28
Dokładnie, jedyne aukcje, które są w miarę bezpieczne to te na allegro.