Skuteczne sposoby na schudnięcie po ciąży

napisał/a: agnes79X799 2008-12-08 15:03
Mam pytanie znacie jakieś dobre skuteczne sposoby na to by zgubić troche kilogramów po ciązy??? Miałam cesarke i nie ukrywam że moja sylwetka daje wiele do życzenia.....
Może jakieś skuteczne diety??????
PISZCIE PROSZE !!!!!!
napisał/a: camillamf 2008-12-08 18:18
Wstawanie po kilka razy na noc. Pchanie wózka przez zaspy śnieżne. Bieganie do płaczącego maleństwa. Noszenie dziecka, ewentualnie dziecka i siatek z zakupami :D U mnie jakoś tak samo się schudło.
napisał/a: POZIOMA 2008-12-09 16:32
Ja sie opijam kawa, i powrot do pracy, poza tym robota w domu po nocach i nocne wstwanie:)
pchanie wozka przez zaspy skad ja o znam :D

Ja zadnych diet nie stosuje, po prostu nie wcinalam i ruch... po drugim mi ciezej schudnac, ale z 76 zeszlam do 62, zostalo jeszcze z 5 zeby sie wcisnac w dzinksy sprzed ciazy :) a minelo juz ponad rok ....
napisał/a: agnes79X799 2008-12-14 12:37
Zazdroszcze ) Mi pozostało w takim razie czekać na zaspy!!!!
napisał/a: POZIOMA 2008-12-16 12:52
Agnes widzisz czasem trzeba pomoc naturze, moja kolezanka nie chudla przez 3 lata wiec sie zapisala na aerobik i diete dodala , efekt murowany schudla kolo 15 20 kilo :)
napisał/a: POZIOMA 2008-12-16 12:53
A te zaspy , to nie wiadomo przy dizesijeszym klimacie :)
napisał/a: ~GosiaInuszka 2008-12-16 13:00
Mi pomogło karmienie piersią i dieta z tym związana (nic smażonego, czekoladowego, alkoholowego, orzechowego, wzdymającego i ogólnie uczulającego dziecko) i codzienny ruch, bieganie za Małą, ale w ciąży przytyłam 12 kg i połowę zgubiłam od razu po porodzie. Uważam, że tak do 5-6 kilo można zrzucić samemu, więcej to jednak pod okiem dietetyka lub innego specjalisty, żeby nie popaść w anemię lub inna chorobę.
napisał/a: wiesia5 2009-02-14 13:49
Karminie piersią do późnych miesięcy napewno jest świetne, jak również jedzenie 5-6 posiłków co 3 godz zrobi swoje, ja tak schudłam...mam Kasie 8 msc.;)
napisał/a: warzywaiowoce 2009-03-15 11:06
Witam, przede wszystkim polecam serdecznie zająć się przy odchudzaniu czy też oczyszczaniu z toksyn zagadnieniem dostarczania organizmowi odpowiednich ilości związków znajdujących się w warzywach i owocach. Ja swoją wiedzę opieram na bazie rozmów i szkoleń z mojej pracy, oraz własnych dociekań.Moja żona jest biologiem, i inżynierem ochrony środowiska, co ma duży wpływ na to czym się zajmuję z racji oceny tego na poziomie naukowym. Problem dotyczy często samego braku odpowiednich składników odżywczych. Mówię tutaj o warzywach i owocach. W chwili obecnej zajmuję się propagowaniem zdrowego trybu życia poprzez polecanie suplementu żywności -warzyw i owoców w kapsułkach. Produkt posiada badania naukowe, od tego roku jesteśmy sponsorem drużyny olimpijskiej Niemiec. To dowodzi, że nie polecam jakichś korzeni wykopanych na działce. Nie mówię że jest to środek na odchudzanie. Jest to środek, który pomoże ustabilizować gospodarkę Twojego organizmu poprzez wpływ różnych związków (ponad 50 000 różnych – a witamin jest zaledwie kilkanaście) zawartych w 18 różnych warzywach i owocach. A prawidłowe działanie organizmu ma kolosalny wpływ na wchłanianie, łaknienie, wydalanie, procesy metaboliczne. Więc z reguły jeśli ktoś chce zrzucić parę kilogramów, polecam najpierw zacząć dbać o dietę w sensie urozmaicania jedzenia o warzywa i owoce a nie ograniczania pokarmów. Głodzenie się, czy też preparaty z reguły dają efekt jojo, gdyż organizmowi brakuje związków do właściwego zarządzania wszystkimi procesami w naszym ciele. Głodówki dodatkowo uczą nasz organizm gromadzić zapasy - bo organizm nie wie, kiedy znowu nie dostanie "jeść", więc chomikuje. Efekt odwrotny niż chcesz osiągnąć! Jeśli kogoś interesuje temat to proszę o kontakt na [email]warzywaiowoce@onet.eu[/email] - podeślę więcej informacji itd. Proszę zaznaczyć że to z tego forum i że chodzi o urozmaicenie diety. Powodzenia w osiągnięciu naszych celów! Krzysiek
napisał/a: klara32 2010-11-24 15:26
Hej dziewczyny,

Szkoda, że ten wątek tak mało aktywny bo przyznam szczerze, że przydało by mi się troche cennych rad opdnośnie powrotu do formy po ciąży. Urodziłam 7 miesięcy temu i niestety nie wyglądam tak dobrze jak kiedyś. Wszyscy mi mówili zobaczysz sama schudniesz !! nic nie musisz robić a tu fik, w moim przypadku nie zadziałało. mam 8 kg. nadwagi i nie mogę tego za chiny zrzucić.:mad: Może kupie sobie ksiażke Sexy mama:) K.Cichopek. Czytałyście? Warto?
napisał/a: kasiul1 2010-12-08 11:17
Na przykładzie kilku moich znajomych mogę powiedzieć, że często szczupleje się "samoczynnie" - tyle jest do zrobienia przy małym dziecku, że nawet nie zauważa się, jak gubi się kilogramy.
Ewentualnie może zacząć stosować jakieś ćwiczenia samodzielnie czy w fitness clubie - chociaż pewnie ciężko znaleźć na to czas... Trzeba poczekać, aż bobas trochę podrośnie.:)
napisał/a: tylu 2011-02-14 09:28
Myślę, że można sobie troszkę pobiegać, nawet z wózkiem. Dodatkowo, po jakiś 2-3 miesiącach możesz zacząć od fitnessu, nie polecam na początek mocnych treningach na siłowni. Ważne żeby się ruszać, to pozwoli wrócić do sylwetki i zwyczajnie uspokoi i rozluźni.