Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Związek żonatego i mężatki więcej

Co doradzicie Forumowiczce, która jest w tej sytuacji?

forum

Nieogolone części ciała u kobiet więcej

Czy sądzicie, że depilacja jest dla kobiety sprawą konieczną?

forum

Czy nosicie skórzane ubrania? więcej

A może jesteście ich zdecydowanymi przeciwniczkami?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. Dodano: 21-07-2007, 22:23 #1

małżeństw z wibratorem ?

co myślicie o używaniu wibratora lub innych gadżetów w czasie sexu z mężem? czy któraś już próbowała? i jak mu to zaproponować ?????????
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 14-10-2010 o 15:07

2. Dodano: 21-07-2007, 22:37 #2
    Ja nie próbowałam kiedy będziecie na zakupach "przypadkowo" przejdźcie obok sex shopu. Zaproponuj niby żartem, że może wejdziecie do niego i może znajdziecie coś dla siebie. Jeśli Twój facet lubi eksperymenty w łóżku na pewno z przyjemnością się zgodzi

3. Dodano: 22-07-2007, 15:04 #3
    wibrator to super sprawa. Ja wibrator dostałam w prezencie od mojego narzeczonego z okazji dnia kobiet. Do tego był dołączony sexowny czarny gorsecik z pończoszkami. Na początku bardzo mnie to zdenerwowałam bo pomyślałam sobie że chyba chce ze mnie zrobić swoją prywatną dziwkę ale później mi przeszło. On poprostu chciał wprowadzić jakieś zmiany w łożku a że oboje lubimy eksperymentować nie sądził że się zdenerwujemy. Teraz jest wszystko ok. Oczywiście nie używamy wibratora za każdym razem, ale od czasu do czasu. Teraz chcemy razem wybrać się do sex shopu i poszukać czegoś nowego. Tak więc polecam takie urozmaicenia

4. Dodano: 24-07-2007, 18:26 #4
    Cytat Zamieszczone przez ewa2
    co myślicie o używaniu wibratora lub innych gadzetów w czasie sexu z mężem? czy kturaś już prubowała? i jak mu to zaproponować ?????????
    normalnie jak sie bedzie burzył to idz do toalety.

5. Dodano: 02-08-2007, 18:14 #5
    hej , ja ze zwoim mezem uzywamy wibratora podczas seksu , sam mi go kupił i powiem ze nam sie to podoba, zawsze to jakies urozmaicenie, on sam nawet proponuje ze dzis moze bysmy to zrobili z wibratorem, delikatnie mu to zasugeruj, to zalezy od faceta bo jeden jest otwarty na eksperymenty a innny nie

6. Dodano: 10-08-2007, 10:24 #6
    To zależy czy Twój Mąż lubi urozmaicenia itp...ja kiedyś rozmawiałam o wibratorze z moim facetem i na tym się skończyło ale wczoraj dostałam od niego wibrator,z wielkim uśmiechem go wyciągnąl i powiedział,że to mój osobisty...hi,hi było fajnie,polecam...napewno wiesz jakie ma zdanie na temat takich gadżetów,a potem śmiało pytaj,przecież to Twój mąż...Udanej zabawy!!!!!

7. Dodano: 15-08-2007, 00:01 #7
    Cytat Zamieszczone przez buba
    normalnie jak sie bedzie burzył to idz do toalety.
    kobieta powinna być samowystarczalna.jak nie mam orgazmu podczas sexu to się masturbuję i mam odjazd-.

8. Dodano: 15-08-2007, 00:10 #8
    Przegląda
    Suisse

Smile

Cytat Zamieszczone przez kasica19791jak nie mam orgazmu[B
    *****[/B] podczas sexu
    *****rzadko sie zdarza,zebym nie miala...

to się masturbuję i mam odjazd-.
    Dokladnie!!!!!!

9. Dodano: 15-08-2007, 07:50 #9
    Zabawki śa super o ile wie sie jak je wykorzystać by dawały jak najwiecej doznań pozytywnych sam lubie eksperymenty ale pamietajcie nigdy wibrator nie zastapi faceta

10. Dodano: 25-08-2007, 01:47 #10
    Mam 38 lat i cały czas ochotę na sex z żoną (ona zresztą też). Wymyslam co mi do głowy wpadnie. Wpadłem na pomysł aby kupić wibrator i razem z żoną to przeżyc. Ona o tym nic nie wie, więc mam pytanie do kolezanek w tym wieku i młodszych czy dobrze robię??? bo się obawiam o swoje EGO aby na tym nie ucierpiało. Ale chcę urozmaicić sex, czy nie przesadzam z tym ????. Jeszcze raz powiem że razem nam jest wspaniale bez tego. Czy robię dobrze? czy pod sobą dołki kopię? Proszę o szczere odpowiedzi doświadczonych koleżanek i kolegów. Mam jeszcze tydzień zanim tego użyję.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów