Konkurs „Pomysł na prezent”

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2008-11-27 14:42
Konkurs rozwiązany!!!

Oto laureaci konkursu:
- 4 zestawy filmów DVD: serial „Teraz albo nigdy” + film „Miłosne gierki” trafiają do:

1. ADA
2. moniau
3. martusia11
4. aggga24

- 4 zestawy filmów DVD: serial „39,5” + film „Na pewno, być może” trafiają do:
1. wordila
2. antomi
3. dorotheum
4. NATIK999

Laureatom serdecznie gratulujemy! Redakcja wyśle informacje o wygranej na prywatną skrzynkę na forum.


Jeśli nie wiesz, jaki prezent sprawić najbliższej osobie, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Możesz wygrać u nas ciekawe prezenty filmowe, oraz zainspirować się, co kupić swoim najbliższym na prezent.

Nagrody w konkursie:
- 4 zestawy filmów DVD: serial „Teraz albo nigdy” + film „Miłosne gierki”
- 4 zestawy filmów DVD: serial „39,5” + film „Na pewno, być może”

Zadanie konkursowe:
Napisz na forum polki.pl swój pomysł na świąteczny prezent. Może to być opis prezentu, który dopiero masz zamiar wręczyć komuś bliskiemu w nadchodzące święta, albo opisz prezent, który kiedyś wręczyłaś/wręczyłeś.
Swoją propozycję zamieść jako post na forum polki.pl
N

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 27 listopada do 10 grudnia 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 12 grudnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 25 grudnia 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
napisał/a: justynaXsanko 2008-11-27 15:21
Jestem osobą, która 10 razy się zastanowi zanim coś kupi. A prezentów nie lubię kupować...bo boję się że nie spodoba się osobie obdarowanej. Lubię dostawać prezenty praktyczne, przydatne nawet jeśli to jest serwis do kawy , czy bluzeczka i takie też praktyczne prezenty zawsze kupuje. Mąż do moich praktycznych prezentów tak się przyzwyczaił, że zdziwił się bardzo rok temu, gdy otrzymał kapcie. Kapcie, ale nie takie zwykłe tylko jak je nazwaliśmy "szalone krówki" w kolorze niebieskim.
Jak je zobaczyłam na wystawie sklepowej, 'wpadły mi w oko' i po raz pierwszy spontanicznie, bez większego zastanowienia od razu kupiłam.
W sumie "szalone krówki" to praktyczny prezent (bo noszone cała zimę), ale zaskoczyły mojego męża i bardzo się spodobały(zob. zadowolony uśmiech obdarowanego)


Na prezent w tym roku jeszcze nie mam pomysłu, ale może ten konkurs mi pomoże i "pożyczę " jakiś pomysł od innej osoby :)
napisał/a: Justa2342 2008-11-27 17:08
Nie mam jeszcze prezentu na Święta dla mojego ukochanego ale wymyśliłam sobie że kupie jemu telewizor, ponieważ mamy tylko jeden i często jest problem jak leci jakiś fajny serialik i mecz. Jest wręcz wojna o pilota:) wiec kupie jemu drugi to ten duuuuży i wypasiony zostanie dla mnie;)
napisał/a: iwonciaaa 2008-11-27 17:15
Moim pomysłem na prezent jest koszulka:)
Kupiłam rok temu chłopakowi i był zachwycony:)
To specjalna koszulka którą zawsze zakłada gdy idziemy razem ulicą:)
Zreszą same zobaczcie:)
flossy
napisał/a: flossy 2008-11-27 17:48
rok temu dałam mojemu 2letniemu chrześniakowi ogromny "bukiet" balonów napompowanych helem i jak chwytał je do łapki do az podnosił się do góry - miał niezła frajdę:)) oczywiście standardowo dostał także autko jak fan motoryzacji :))
napisał/a: KalinaN 2008-11-27 18:12
Nie napiszę o tym co dam bliskim lub co do tej pory podarowałam w prezencie świątecznym. Oczywiste jest, że miło jest otrzymywać prezenty, a jeszcze milej je darować. Jednak to wszystko to materialne rzeczy i nie zastąpią nigdy obecności bliskiej osoby, osoby której nieraz nie widzieliśmy rok, a nawet lata. Dla mnie najpiękniejszym prezentem byłaby obecność na świętach mojej siostry, jak również wiem, że i ona chciałaby spędzić te święta z nami. I to byłyby najlepsze święta.
napisał/a: Adusiek 2008-11-27 19:19
Mój nietypowy prezent jest następujący może dla niektórych przerażający w tym
roku planuje ,że kupię swojej drugiej połówce ptasznika nie żeby go uśmiercić :)
tylko ,żeby dopełnić jego pasję od małego interesował sie pająkami dlatego też wybrał taką
spiderwomen :) jak ja .Myszki którymi będzie się żywił prezencik nie będzie należeć już
do moich obowiązków na szczęście :).Mojej ukochanej mamie zawsze wykonuje prezenty
ręcznie bo taki prezent jest kajdan próżności wyzwolony i z samego serduszka przełożony.Dla niej wykonałam serwetkę na której wyhaftowałam słoneczki ,które są
ulubionymi jej kwiatami .
napisał/a: szpulka4ever 2008-11-27 19:22
Uwielbiam dawać prezenty!Całe planowanie, wymyślanie co można poszczególnym osobom podarować, później zdobywanie tego prezentu, staranne pakowanie i najprzyjemniejsza część-dawanie i obserwowanie reakcji obdarowywanej osoby :) to jest piękne. Jednak z jedną osobą miałam rok temu bardzo duży problem, mianowicie z moim partnerem.Przecież on ma wszystko!Nie miałam żadnego pomysłu i bardzo mnie to martwiło.I oto pewnego dnia natrafiłam na stronę internetową, gdzie można "kupić" i nazwać gwiazdkę z nieba :) tak, wiem co zaraz powiecie,że to naciąganie i nie ma takiej fizycznej możliwości,aby ktokolwiek mógł sprzedawać gwiazdy:)wiedziałam to i ja, ale jednak...Podarować komuś gwiazdkę z nieba uważam za niesamowity i bardzo pozytywny (i symboliczny) prezent.No więc zamówiłam taką 'gwiazdkę', wybrałam jedną z gwiazdozbioru Jego zodiaku i nazwałam ją jego Imieniem oraz napisałam piękną dedykację.Jako potwierdzenie zamówienia dostałam śliczny certyfikat z nazwą oraz lokacją tej gwiazdy, pięknie zapakowany, oprószony małymi złotymi gwiazdeczkami oraz z dołączoną mapą, wskazującą gdzie owa gwiazda się znajduje. I tak oto,mój ukochany dostał ode mnie dosłownie gwiazdkę z nieba. (mapa i certyfikat zostały oprawione i wiszą w naszym pokoju).
cohenna
napisał/a: cohenna 2008-11-27 19:39
Moja siostra to dowcipnisia i zawsze umie mnie rozbawić :)
Nawet jak jest mi bardzo źle, smutno i mam doła.
A że mieszka daleko ode mnie to dostałam od niej świąteczny prezent: kubek :D
W kubeczku była karteczka:
Jeśli będzie ci dobrze to pij z prawej ręki
Jeśli będzie ci smutno to z lewej a na pewno się uśmiechniesz

Pijąc z prawej ręki całuje się hipopotama w buzie a z lewej też się całuje ale w .........pupkę:D
I jak tu się nie uśmiechnąć. Uśmiech sam się pojawia na buzi :D
napisał/a: nagietkaa 2008-11-27 19:58
[CENTER]MÓJ PREZENT WCALE NIE BĘDZIE TAKI DUŻY, CHOCIAŻ OSOBIŚCIE UWAŻAM, ŻE MÓGŁBY BYĆ PARE CENTYMETRÓW WYŻSZY.
ALE PRZEJDZMY TO RZECZY - PREZENT BĘDZIE MIAŁ 170 CENTYMETRÓW, WAGI PREZENTU WOLAŁABYM NIE ZDRADZAĆ, ALE CZEGO TO NIE ROBI SIĘ NA PORTALU FORUM.POLKI.PL, OTÓŻ WAGA PREZENTU TO 60 KG I TROCHE.
PREZENT ZAPAKOWANY BĘDZIE W CZERWONY SATYNOWY MATERIAŁ, DLA ŚCISŁOŚCI - MATERIAŁU NIE BĘDZIE ZA DUŻO:) NIESPODZIANKA PACHNIEĆ BĘDZIE WODĄ TOALETOWĄ "DAVIDOFF", OZDOBIONA TAKŻE BĘDZIE SZMINKĄ W KOLORZE CZERWIENI, ALE NAJWAŻNIEJSZE DOPIERO SIĘ ZACZNIE PO OTWORZENIU PREZENTU....
PS: ZALECA SIĘ OSTROŻNE ROZPAKOWYWANIE, PONIEWAŻ ZAWARTOŚĆ PREZENTU ROZPOWSZECHNIAĆ BĘDZIE SWOJEMU WŁAŚCICIELOWI EMOCJE, KTÓRE NA BARDZO DŁUGO OGARNĄ JEGO GŁOWE:) [/CENTER]
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2008-11-27 21:54
A ja w prezencie mojemu ukochanemu dam mój wiersz który kiedyś sama napisałam dla nas. Mam nadzieję że ten prezent będzie wiele dla niego znaczył, gdyż w ten sposób oddam mu cząstke siebie i swojego życia, marzeń, planów oraz czegoś co dla mnie jest bardzo ważne.
napisał/a: Aga_TM 2008-11-27 22:41
"Przyjemniej jest dawać niż dostawać..." - zgadzam się z tymi słowami w stu procentach. Uwielbiam sprawiać najbliższym drobne niespodzianki, kupować upominki... Zawsze gdy jestem gdzieś na zakupach wypatrzę jakiś drobiazg, z którego robię użytek;) Synkowi zawsze kupuję jakąś zabaweczkę, klocki czy samochodzik, a mamie jakiś pojemniczek, słoiczek czy puszeczkę - oni to uwielbiaja... Teraz gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia jestem w swoim żywiole. Już od dłuższego czasu jestem w posiadaniu własnoręcznie zrobionej listy prezentów i "buszuje po sklepach" skrupulatnie kupując prezenty i upominki dla rodzinki. A to pakowanie...:) Zawsze starannie pakuję każdy prezent, aby wyglądał jak pyszne ciacho. Nawet dorosli cieszą sie na ich widok i z taką sama pasją je później otwierają. Jestem osobą dość praktyczną, ale i spontaniczną. Takie też są zazwyczaj moje prezenty. Choć ostatnio troszkę zaszalałam. Miałam juz dość kupowania mojemu mężowi kolejnego swetra, koszuli czy krawata i zakupiłam coś bardziej "szalonego". Załączam fotki żebyście widzieli co mam na myśli. Mąż - znając mnie doskonale - był ogromnie zaskoczony, ale i bardzo zadowolony. W stringach wygląda bardzo sexi i lubię gdy je dla mnie zakłada, a "cycata podusia"....? Tomek wygląda przezabawnie gdy się do niej przytula. Przynajmniej te piersi ma w rozmiarze XXL;)
Bardzo żałuję ale model który prezentuje majteczki to niestety nie mój mąż. Nie chciał sie dać namówić na taką fotkę;) Jest to zdjęcie-reklama i pochodzi od osoby od której te majteczki zakupiłam.[/B][/FONT]