Osobiści Styliści Czekają Na Ciebie!!!

napisał/a: bjonkorto 2008-11-13 23:28
Bjon i Korto - Osobiści Styliści czekają na Ciebie!!!

Chcesz zmienić styl, ale nie wiesz jak? Jesteśmy do twojej dyspozycji!
Bjon & Korto pomogą Ci przejść cudowną metamorfozę. Oferujemy naszą pomoc w opracowaniu Twojego nowego wizerunku, doborze kolorów i odpowiedniego stylu na różne okazje.

Oprócz zakupów możesz skorzystać z usług profesjonalnego fryzjera i wizażysty. Jako styliści wiemy - co, gdzie i jak!
Oferta dotyczy miasta Krakowa. Szczegóły dostępne drogą mailową.

Kontakt e-mail: [email]stajlisz@o2.pl[/email]. Czekamy na maile.
napisał/a: DJFVS 2009-01-10 22:28
Witajcie prosze o pomoc moze wiecie jak się oddaje głosy na Metamorfozy Pharma Nord chcę zagłosowac na Cecylia55 zeby miała mozliowść dostac się do Konkursu na Metamorfoże Pharma Nord.Uprzejmie prosze o informacje pozdrawiam DJFVS
napisał/a: kajaW 2009-02-23 10:07
pojawiły sie juz w sklepach nowe kolekcje na wiosne, wiec jesli ktos ma ochote zmienic/odswierzyc swoja garderobę i wybrac sie na wspolne zakupy ze stylistka to serdecznie zapraszam, chetnie pomoge i doradzeicon_smile.gif

Zmieniasz pracę? Wybierasz się na randkę?
Potrzebujesz odmiany wizerunku?
Chcesz wyglądać trendy?

To właśnie dla Ciebie powstała usługa personal shopper- towarzyszki zakupów i stylistki w jednym.
Personal Shopper ułatwi życie szczególnie tym, dla których kupowanie sobie ubrań jest zajęciem męczącym i trudnym oraz tym, którzy chcą odmienić swój wizerunek, by odmienić życie.
Skorzystaj z mojej pomocy. Pomogę Ci dobrać odpowiednie dla Ciebie fasony, kolory, dodatki...
Postaram się sprawić, że będziesz czuła/czuł się pewniej ze swoim nowym wizerunkiem.

Fashion Therapy
- razem zbudujemy Twój indywidualny styl,
- skompletujemy uniwersalną garderobę, która pozwoli Ci czuć się wygodnie na spacerze lub elegancko i wyjątkowo w specjalnych chwilach,
- oferuję Ci swój czas i wiedzę w zakresie stylizacji ubioru i makijażu, pomogę w zakupach i doborze kosmetyków, a dzięki rozmowie i relaksowi przy kawie lepiej poznam Twoje przyzwyczajenia i styl życia.
Nowość! Szukasz prezentu dla bliskich?
Są osoby, które kochają robić zakupy, świetnie radzą sobie wsród sklepów i ilości dostepnych towarów. Ciebie przeraża myśl, że zbliża sie Dzień Kobiet, rocznica ślubu, ślub przyjaciółki, imieniny żony lub męża.Nie masz pomysłu lub czasu na szukanie prezentu? A może nie wiesz, jaki pierścionek spodoba się Twojej ukochanej? Napisz do mnie! Wiem gdzie i co można kupić, i uwielbiam to robić. Pomogę wybrać, doradzę lub kupię za Ciebie!

fashiontherapy.pl
napisał/a: merynosek 2009-02-23 10:26
Szkoda, że tylko Kraków :(
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2009-02-23 11:05
Ciekawe ile taka usługa kosztuje......
napisał/a: kstyle 2009-02-27 15:48
Zapraszam wszystkich chętnych na moją stronę internetową
[url]www.k-style.pl[/url]

Do końca Marca 20 % zniżki dla wszystkich facetów :D

I nie tylko Kraków!! Mogę dojechać gdzie tylko chcesz.
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2011-10-09 18:01
Ja mysle ze jesli interesujemy sie moda,stylizacja to raczej nie ma sensu płacic za takie porady,skoro samemu mozna po prostu wybrac sobie odpowiednia szkołe-tu nawet roczne,albo dwuletnie studium http://www.dziewulscy.pl/ i samemu doradzac w wyborze odpowiednich ciuszków.
napisał/a: melci 2013-10-20 12:15
osobista stylistka to super pomysł, samemu często się na coś zdecydować i obiektywnie ocenić siebie a taka osoba spojrzy świeżym doświadczonym okiem, moja przyjaciółka korzystała z usług takiej osoby i zawsze jej zazdroszczę świetnie dobranych ciuchów - tu znajdziecie http://www.mala-czarna.org/ wszelkie informacje i kontakt do jej stylistki