Konkurs "Otulona mgiełką"!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2008-11-03 12:04
Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Wymyśl nazwę dla swojej wyjątkowej, pobudzającej zmysły mgiełki do ciała! Odpowiedź zamieść na forum polki.pl.

UWAGA!
Nazwa powinna składać się maksymalnie z trzech wyrazów!
Do wygrania zestawy do pielęgnacji ciała Mary Kay® Body Care: 10 Zestawów Glistening Winterberry oraz 10 Zestawów Creamy Frosted Vanilla!

Każdy zestaw zawiera:
- Żel do Mycia Ciała,
- Krem do Ciała,
- Mgiełkę do Ciała.
Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 3 do 17 listopada 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 17 listopada i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 1 grudnia 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

Uwaga! Zakończyliśmy konkurs "Otulona mgiełką"! Oto laureaci:

1. jupiter
2. Mon Amour
3. Lulu Mortese
4. ewe0005
5. laurence
6. antomi
7. kicia11
8. scaroline
9. jolunia559
10. gretchen
11. Maja02
12. nutka34
13. Vanilia82
14. flossy
15. Zorro
16. maloryknox
17. Kamilla1990
18. INTA
19. Katjen27
20. dormo

Serdecznie gratulujemy!
napisał/a: sampo21 2008-11-03 12:11
Nazwa jaką wymyśliłam dla swojej mgiełki to: Zniewalający Przypływ Świeżości.
napisał/a: ~GosiaInuszka 2008-11-03 12:25
Mój pomysł to - Zmysłowe Morze Rozkoszy
napisał/a: Broszka25 2008-11-03 12:28
Moje propozycja to:

1."SWEET BUTTERFLY",
2."KRÓLEWSKI DOTYK ROSY"
3."SKÓRA MUŚNIĘTA TĘCZĄ" 4"POCAŁUNEK NOCY".
5."ROZKOSZ SŁODYCZY"
Wybrałam,takie nazwy ponieważ uwielbiam poranny spacer po trawie gdy rosa jeszcze nie opadła.Jest to dla mnie najdelikatniejszy znany mi dotyk.Kocham również nocne spacery które kojarzą mi się z romantycznymi,szczęsliwymi momentami mojego życia,a tęcza to jedno ze zjawisk przyrody które cenie sobie bardzo wysoko.Ona oddaje całe cudownie piękno zawarte w naturze :) podobnie jak motyl piękny twór dzikiej przyrody :) Załączam kolaż ze zdjęc znalezionych w internecie aby przybliżyć wam o czym piszę :)
napisał/a: asiap57 2008-11-03 12:40
Moja propozycja to: UWODZICIELSKA ROZKOSZ SŁODYCZY
napisał/a: ada387 2008-11-03 12:42
Ja proponuję nazwę: KROPLA PORANNEJ ROSY...
napisał/a: hicken 2008-11-03 12:44
Mój pomysł to: ZAPACH NATURALNEGO PIĘKNA
napisał/a: izabela_kubiak 2008-11-03 12:44
Moja nazwa to: " Muśnięta rześką czułością "
napisał/a: dagmarka4 2008-11-03 12:50
Moja nazwa to: Mistyczny sekret świeżości.
napisał/a: dzasmina28 2008-11-03 12:57
moja nazwa to: "Letni Deszczyk Zapomnienia"
napisał/a: Justyna5454 2008-11-03 13:03
Moja propozycja brzmi następujo:

"PODARUNEK OD NATURY"
rakastan
napisał/a: rakastan 2008-11-03 13:23
Nazwa mgiełki do ciała musi mi sie kojarzyć z czymś miękkim i zarazem szlachentnym, dlatego wybrałam aksamit. Pył bo chciałabym aby mgiełka dodawała mi lekkości i subtelności. Natomiast orzeźwienie oznacza dla mnie świeżość i zastrzyk energii na cały dzień. Tak właśnie chciałabym sie czuć po spryskaniu mgiełką do ciała o nazwie "AKSAMITNY PYŁ ORZEŹWIENIA".