Stół do jadalni i krzesła

napisał/a: Aneta_78 2009-01-21 14:52
Witam

czy ktoś z was ma w domu ładny stylowy stół. chodzi o to, ze pilnie poszukuję takiego masywnego, trwałego stołu i krzeseł do niego. Zdecydowaliśmy się z mężem na komunie w domu i muszę zmienić stół w jadali bo obecny nie nadaje się do niczego. Szukałam w sklepach, ale są same drewniane coś w stylu ikea, a nie o taki mi chodzi. A nie mam czasu jeździć po sklepach. Będę wdzięczna za linki, lub konkretne adresy stron.
napisał/a: Andzia_77 2009-01-22 14:17
Witaj weronika, ja wprawdzie nie mam takiego stołu w domu, ale jak kupowałam łóżko to oglądałam ładną kolekcję, takich masywnych stołów w tym sklepie. One są z kamienia, część chyba też była z drewna i elementów rattanu, ale nie pamiętam dokładnie. Wtedy interesowało mnie tylko łóżko :D. Musisz sama poszperać: http://www.opusmeble.pl

Mnie osobiście spodobał się ten komplet, nie wiem też jaki duży ci jest potrzebny, ale skoro to komunia to pewnie duży:


on jest z tej kolekcji: http://www.opusmeble.pl/oferta/dekorattex/

A jeszcze możesz poszperać na allegro bo tam też jest dużo ciekawych stołów.
Pozdrawiam
napisał/a: Aga_TM 2009-01-22 19:31
hej. Ja proponuje meble z kolekcji milano bądź carina firmy Paged meble. Są to meble drewniane, bardzo masywne i trwałe. oto link: http://www.pagedmeble.pl/mm.php?mi=1 i wrzucam kilka fotek. Ja mam generalnie debowe meble z kolekcji milano, ale krzesła zamówiłam z systemu Carina bo są bardzo wygodne i super sie prezentuja;)
napisał/a: Aga_TM 2009-01-22 20:04
Oto fotki;)
napisał/a: emila3000 2009-01-23 02:32
fajne te meble, trudno znalezc drewniane nowoczesne meble, w ogole z drewnem jest ciezko... ja kupilam u siebie w miescie stylowe drewniane meble, od takiego malego producenta... stol ma 90x90 a po rozlozeniu jest dlugi na prawie 4 metry (blaty po 45 cm sa wiec mozna regulowac... jakbys byla z okolic Skierniewic (miedzy lodzia a wawa to moge podac adres sklepu)... na meble czeka sie 6 tyg chyba... ale na prawde bardzo polecam... strony oni chyba nie maja... ;/
napisał/a: Aneta_78 2009-01-23 13:06
Bardzo wam dziękuję za polecenie stron.
Ten komplet który proponujesz Andzia77 jest ładny ale mały. To znaczy na naszą 4 osobową rodzinę wystarczy, ale na komunie już nie. W sumie ma być 10 osób, bo chrzestny za granicą siedzi z całą rodziną, dorabia się i nie dostanie wolnego z pracy (a szkoda). i Pomyślałam sobie, ze kupie taki na osiem osób i dwa krzesła dostawię. Widziałam, ze mają tam takie stoły w ofercie. Te meble z firmy pagemeble też są fajne ale bardziej klasyczne. Muszę pokazać te meble mężowi, zobaczymy co powie i jeszcze sobie poszperam w internecie, chyba, ze ktoś jeszcze zdecyduje sie mi coś polecić :)
napisał/a: Aga_TM 2009-01-23 13:30
Fajne mebelki są też z firmy Klose. [url]www.klose.pl:[/url]) Ale to raczej też klasyka;)
Ale są piękne, widziałam w salonie...:)
napisał/a: julitkaa 2009-11-10 13:08
Ja osobiście jestem zwolenniczką prostych, klasycznych mebli z drewna, a nie "sklejkopodobnych" a la Ikea. Nie wiem jak z krzesłami, ale ja swoje meble kupiłam na esmebel.com bo mają tam naprawdę solidnie wykonane meble, a co najważniejsze... w rozsądnej jak na naturalne drewno cenie. No i poza tym możesz sobie wybrać kolor na jaki pomalują meble. Myślę, że warto.
napisał/a: mincia30 2010-02-01 11:59
Bardzo fajne stoły i krzesła można znaleźć na myin.pl Maja fajne, modne, nowoczesne meble, powiedziałabym nawet, że są niespotykane. Nie widziałam w sklepach czegoś w tym stylu. Warto zerknąć sobie na ich stronę.
napisał/a: dynamite 2010-02-03 14:53
Ja się zgodzę z julitkaą ja podobnie jak ona ja jestem zwolenniczką pięknych, prostych klasycznych mebli. i ponownie się z nią zgodzę, że nie lubię mebli z ikei bo tylko imitują drewno. Niby ładnie wyglądają ale niestety nie są zbyt trwałe. Lubię drewniane meble i ten sklep pisała moja przedmówczyni ( esmebel.com ) oferuje takie meble jakie ja chciałabym mieć;)
napisał/a: Nneka 2010-02-09 12:48
niekoniecznie, mają też czasem drewniane. Bardziej mnie razi to, że to masowa produkcja. A esmebel.com, o którym wspomniałaś ma oryginalne mebelki. Są w dodatku bardzo lekkie i jednocześnie solidne. Mamy stamtąd łóżko sosnowe (Luca). Jest to ekologiczne rozwiązanie i tanie, bo nie jest u nich drogo. Meble można sobie pomalować, albo zostawić tak jak są. Bardzo mi się też podoba zamieszczone wyżej zdjęcia, zwłaszcza szafa.
napisał/a: final 2010-04-01 12:21
Szafa faktycznie niezła jak na mój gust, ale wracając do stołu i krzeseł. Co myślicie o szklanym stole do jadalni. Chodzi mi o taki nieduży, może być na cztery krzesła. Znalazłam coś w tym stylu. W całym zestawie bardzo podobają mi się szczególnie krzesła, ale stół jest też niczego sobie. Zerknijcie i powiedzcie jak wam się podoba http://www.extrapunkt.pl/stol-pablo-p-1645.html?osCsid=5b1225e1c0b15ef4dc4edfae0d28517c Chciałabym znać wasze zdanie, zanim zamówię.