Pieszczoty członka

napisał/a: Qualidia 2009-03-02 22:45
Myślałam, że nie ośmielę się tego napisać. Jednak ciągle w głowie słyszę to jedno jego zdanie.
Pieściłam mojemu facetowi jego członka. Wydawało mi się, że było super- sądząc po jego reakcji i sporym wytrysku.

Ale jak się żegnaliśmy, to zaskoczył mnie na całego mówiąc: "Byłaś ZA DELIKATNA". Dla mnie to szok!
Słowa nie powiedziałam, ale poczułam się nieco urażona. Co on miał na myśli
skoro do tej pory był w siódmym niebie? Oczywiście pieściliśmy się bardziej ostro też, jak najbardziej.
Proszę niech mnie ktoś oświeci, bo boję się, że nie będzie chciał następnych
sesji "baraszkowania". Zależy mi aby mu było ze mna dobrze, tak jak do tej pory. Tylko to jedno zdanie..ahh. O co mu chodziło?
Czy być delikatną to tak źle?
napisał/a: Frotka 2009-03-03 00:12
Niepotrzebnie czujesz się urażona.
Każdy inaczej reaguje na pieszczoty i ma inne potrzeby. Nie patrz na to w kategoriach "źle -dobrze". Na początku możesz pieścić go delikatniej, a potem nieco mniej delikatnie :D
Skoro zależy Ci, aby było mu z Tobą dobrze, to zwracaj uwagę na jego pragnienia i na to, co mówi. Dobrze, że Ci powiedział jak lubi, abyś go pieściła. I to wcale nie oznacza, że jest mu z Tobą źle. Zawsze może być jednak lepiej. Bardzo dobrze jest o tym rozmawiać. Rzeczywiscie, mógł to ująć inaczej, zupełnie inny byłby Twój odbiór gdyby powiedział coś w stylu "Jest mi z Tobą cudownie, uwielbiam gdy mnie pieścisz, pragnę abyś pieściła mnie mocniej". No ale powiedział, jak powiedział. Nie umiał Ci tego odpowiednio powiedzieć, ale wg mnie nie wynika to z niczego złego. Ty tez powinnaś dawać mu znak, jak lubisz być dotykana.

A ile macie lat?
napisał/a: Qualidia 2009-03-03 01:43
Z moim facetem nie jest tak łatwo, gdyż jest zamknięty w sobie. Staram się taktownie spytać co potrzebuję wiedzieć. Jednak on jest zdawkowy.
Nie wiem dlaczego?
Nie mogę go wypytywać non-stop, nie?
Jeśli chodzi o mnie, to daję mu delikatne sugestie co i jak robić. I jest naprawdę cudownie.:) !!!
Tylko jak go "przestawić', aby był bardziej komunikatywny?

Jesteśmy w sile wieku (40), no ...on jest nieco starszy.
napisał/a: czarna2318 2009-06-10 23:25
Hmm...Tak jak napisała poprzedniczka to co powiedział twój facet nie oznacza,że robisz coś nie tak.Jeżeli potrzebuje trochę mocniejszych pieszczot w intymnych miejscach to następnym razem po prostu dostosuj się do jego sugestii.Mój mąż np. lubi delikatne pieszczoty,bo boi się o swoją męskość,żebym mu jeszcze coś nie uszkodziła:D
diana171615
napisał/a: diana171615 2009-06-13 13:08
nie powinnas sie zle z tym czuc, pisc go tak jak chcesz. mozesz go nawet otwarcie spytac jak on lubi, ja spytałam i wiem co jest ok. on tak samo, spytał mnie to jest najlepszy sposob;)