co z goleniem...??

napisał/a: Wika 2007-05-21 20:39
Co myślicie o goleniu intymnych miejsc, czy jest to konieczne? czy golicie tylko bikini czy calosc. Ponoć sa faceci ktorzy wola ogolone, a inni wola nature. :p
napisał/a: jagutka3 2007-05-21 22:26
Moja droga, dla mnie golenie miejsc intymnych to poprostu higiena, to oczywiście nie jest konieczne, są różne guta i guściki
napisał/a: lady 2007-05-22 09:40
jagutko, a czym sie golisz, jesli mozna spytac? i czy całkowicie?
napisał/a: boony 2007-05-22 10:52
napisal(a):

Wiesz wszystko zalezy tylko od twojego faceta czy on lubi ogolone co go kreci.Ja osobiscie jestem za depilacja jest to bardziej chigieniczne i komfortowe.Wiele meszczyzn uznaje wlasnie depilacje i nawet czesciej sie gola.Dowiedz sie naj lepiej od chlopaka co mu sie podoba a potem to zrob.Podejrzewam ze w milosci francuzkiej nie bedzie chcial jesc twoich wlosow wiec proponoje depilacje.
ale
napisał/a: ale 2007-05-22 17:26
Ja też golę, używam maszynki ale lepsze jest używanie wosku, chociaż to kosztuje i płaci się sporo. Wiesz można róznie, można całkiem na zero, można zostawić paseczek (ja akurat tak robię)

Co do tego że brak włosów=higeina zdanai są podzielone. Włosy stanowią taką jakby barierę ochronną. Oczywiśice, długie chaszcze nie jest higneiczniczne, ale króciutkie włosy w niczym nie przeszkadzają, no chyba, że w sexie... Myślę, że większość mężczyzn lubi gdy tam jest się ogoloną, ale są też tacy którzy lubią włosy.

Może najpierw przytnij te włoski "na jeżyka" a potem ogól boki wzgórka, żeby został taki paseczek, jak np tutaj http://szkolna-milosc.blog.onet.pl/1,1,0,album.html

Po goleniu czasem wyskakują chrostki, aby temu zapobiec, wcześneij zdezynfekuj skórę a do golenia używaj pianki do golenia i zaraz po goleniu nasmaruj balsamem!
napisał/a: milka9 2007-05-22 23:30
Bardzo dobry jest krem do depilacji okolic bikini Veet,jest delikatny i ma w zestawie balsam do użycia po depilacji
napisał/a: Wika 2007-05-23 12:58
Jeśli chodzi o golarke, to golic nalezy sie praktycznie codziennie, wosk-bolesne i drogie, depilator-odpada, a krem co ile trzba uzywac? Jak golicie tak delikatne miejsce jak okolice warg sromowych?
napisał/a: krecik3 2007-06-19 17:57
a dlaczego depilator odpada?? ja całe ciało gole depilatorem.... teraz wloski mam juz bardzo slabe ale na poczatku trzeba po kawaleczku i mocno naciagac skore...
napisał/a: katarina28 2007-06-20 08:02
Witam wszystkich.Depilacja miejsc intymnych jest jak dla mnie konieczna, jest to bardzo higieniczne a jak kto goli to juz jego sprawa może byc cała lub zostawiony tylko paseczek to bardzo kreci facetów.Pozdrawiam
napisał/a: agatka28 2007-06-20 11:20
ja gole całą, lub zostawiam tez paseczek... Faceci lubią jak ma sie troszke włosków ;]
Najgorsze jest tylko to ze powstaja po goleniu czasem takie brzydkie krostki, coo nie dodaje uroku ;] hehe No ale cóż to bardzo delikatne okolice ;]
napisał/a: kicia877 2007-06-21 21:39
mam pytanie jak ogolićie swoje okolice bikini i całą reszte to Was później nie kuje jak włoski odrastają bo mnie tak, jak można to zlikwidować bo jest nie miłe takie kłucie..
napisał/a: ani852006 2007-06-22 10:08
mnie się podoba ,ale bardzo nie lubię jak włoski odrastają,bo zaczyna swędzieć , jak przy każdym zaroście hehehe mój partner lubuje się w ogolonej ,ale też nic nie mówi ,gdy włoski są dłuższe :) pozdrawiam