Studiowac psychologie?

migdalek88
napisał/a: migdalek88 2013-08-06 15:48
A co sądzicie o studiowaniu psychologii? kocham ten temat, interesuję się tym naprawdę mocno. myślę, że potrafię pomóc innym. teraz skończyłam pedagogikę wczesnoszkolną i zastanawiam się czy nie zacząć własnie psychologii... przeprowadzam się do Nowego Sącza, a tam jest przecież wyższa szkoła biznesu national - louis university, więc w sumie to byłaby dla mnie dobra okazja i szansa, żeby mieć dodatkowe umiejętności z czegoś co mnie tak naprawdę interesuje.
Z drugiej strony męczą mnie opinie, że "wszyscy idą na psycho", że "przecież nie ma po tym pracy" itd grrr! przecież jak ktoś jest dobry w czymś to pracę zawsze znajdzie. A jak nie to otworzę prywatny gabinet! o!
napisał/a: ekoeugenie2077 2014-01-27 18:51
Jeśli Cię to interesuje to studiuj jak najbardziej, mój kumpel się pomału zaczyna realizować już w zawodzie ( jest rok po studiach), ale po wysłuchaniu rad innych zdecydował się na specjalizację kliniczną, oczywiście jeżeli się dostanie ;))



Szukasz nowinek technologicznych, internetowych czy telekomunikacji? Wejdź na tego bloga http://hellonetfan.tumblr.com/ i dowiedz się wielu ciekawostek!