podniesienie libido u kobiety

napisał/a: Rozanna35 2010-11-21 23:22
czy znacie jakieś specyfiki bez recepty wzmagające podniecenie - u mnie problemem nie jest wilgotność pochwy, tylko zadko odczuwam potrzebę zeby uprawiac seks
napisał/a: dede22 2010-11-23 13:54
"Erotic dla kobiet" bez recepty w aptece ok 20 zł albo jak stosujesz antykoncepcje to Asequrella podnosi libido i chroni wątrobe
metycja
napisał/a: metycja 2010-11-24 15:56
A może najpierw warto spróbować środków bardziej "naturalnych". Kochajcie się w nietypowym miejscu, zróbcie coś szalonego. Czasem wystarczy szczera rozmowa z partnerem, żeby się "odblokować".
napisał/a: Tula87 2011-02-24 14:12
Czasem też wystarczy odstawić tabletki antykoncepcyjne ;P
metycja
napisał/a: metycja 2011-05-16 20:15
Oj, nie wierzę w istnienie wiagry dla kobiet. U nas seks to bardziej sprawa psychiki, niż fizjologii, więc może warto najpierw zastanowić się nad tym, co się dzieje w naszej głowie, a nie w podbrzuszu
RudaLisica
napisał/a: RudaLisica 2011-09-27 14:42
Jeśli to tylko problem suchości, to po co od razu leki. Żel nawilżający powinien załatwić sprawę. Gorzej jeśli to brak chęci.
napisał/a: kuchareczka 2012-01-25 16:00
a może bierzesz tabletki, przy nich czesto jest spadek libido
napisał/a: nata_1707 2012-01-30 18:59
Doświadczenie pokazuje, że spadek libido u kobiet występuj gdy łyka się tabletki antykoncepcyjne. Albo gdy jest nuda w związku bądź problemy emocjonalne....
napisał/a: 0sweetness0 2012-09-10 10:56
Potwierdzam antykoncepycjność tabletek w 100% ,bo wcale nie masz ochoty na seks :( Ja sobie poradziłam z tym tak ,że nie zastanawiam się czy mam ochotę czy nie po prostu mój facet mnie zaskakuje w najmniej spodziewanym momencie zaczyna mnie namiętnie całowaći wtedy nawet nie mam czasu myśleć i daje się ponieść emocjom :)
Też żebyś miała ochotę na seks musisz poczuć się seksownie. Jakaś seksi bielizna ,makijaż ,wczuj się w klimat i powodzenia :)
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2012-12-01 17:59
Jeśli naprawde szukacie rewelacyjnego środka który między innymi wpłynie również na wzrost naszego libido, to koniecznie polecam Elevation Plus Po 3mc kuracji a nawet wcześniej zobaczycie rewelacyjne efekty.
napisał/a: Karola_24 2012-12-08 11:01
moze czuje sie malo atrakcyjna dla partnera? ja tak wlasnie mialam, czulam sie brzydka, gruba i nie dowartosciowana, ochoty na seks 0%!! zapislam sie na aerobic, tance, poszlam do fryzjera, kupilam troche kosmetykow, seksi ciuszki, mąż wszystko docenil, z zachwytu wyjsc niemogl i poczulam sie znow piekna i ceniona:) ochota na zblizenie szybko powrocila!! sprobuj tak,bo warto
napisał/a: Maszko 2012-12-13 13:13
no właśnie... dzisiaj jest taki pogląd, że na wszystko jest tabletka, pigułka, dieta cud, jakiś zabieg, pozytywne myślenie. A brak podstaw!! JA kiedy czuję sie zadbana, kochana, wypoczęta, absolutnie dopieszczona, to cieszę się życien mie tylko seksualnym, ale takze dobrym posiłkiem, spotkaniem z przyjaciółmi i innymi rzeczmi, życie mnie cieszy i tyle :)