Disnemar

napisał/a: xuxus 2008-11-26 19:38
Witajcie moje drogie mamy!!!
Jestem młodą mamusią i mam częsty problem z katarkiem u mojego malca, który wiecznie ma zapchany nosek a nie chcę go ciągle męczyć środkami, które wysuszają mu błonę śluzową. Może macie już w tym temacie jakieś doświadczenia i podzielicie się...
Ostatnio znajoma poleciła mi środek o nazwie Disnemar!!
Może któraś z Was już go zna i może coś na jego temat powiedzieć??????
Pozdrawiam
napisał/a: jozefinkaz 2008-11-26 19:52
Disnemar to jest roztwór wody morskiej, pomaga przy zatkanym nosku, zakraplasz i kładziesz dziecko na brzuszku aż wydzielinka wyleci, albo dziecko odkichnie.
Też używałam, tylko przy końcówce się wkurzałam, bo już nie chciał psikać bo słomka nie wyłapywała reszty. Ogólnie jest szeroki wybór tych środków, jest sterimar, marimer, i wiele innych, różnią się chyba tylko pojemnością, estetyką opakowania i wygodą aplikacji.
Dla mnie wygodny był Marimer.
Ale podobno nie można z tym przesadzać, bo może podrażnić śluzówkę noska.
Zapytaj lekarza najlepiej o poradę.
napisał/a: mgs 2008-11-27 11:58
ja stosuję Sterimar - tylko pod koniec leje się z niego - ale to chyba wina ciśnienia w pojemniku...
napisał/a: Aniinka 2008-11-27 12:08
ja też używam sterimar, tych preparatów wody morskiej jest na rynku od groma;)
napisał/a: xuxus 2008-11-27 21:05
Dzięki wielkie dziewczyny za informacje,
dzisiaj właśnie rozmawiałam z lekarzem i stwierdził ,że jednak Disnemar to najlepszy wybór ,bo pozwala on na precyzyjne zaaplikowanie dawki – nie ma obawy, że wkropli się dziecku za dużo lub za mało co jest sporym utrudnieniem w aplikowaniu preparatów z nośnikiem gazowym takim jak w Marimer, Sterimar.
No i nie jest to spray, który może spowodować zachłyśniecie się dziecka.
Odezwę się jak już sprawdzę ten DISNEMAR.
magdamir1
napisał/a: magdamir1 2008-11-27 22:11
Witam my uzywamy Disnemar
jestem zadowolona z niego:)...
napisał/a: xuxus 2008-11-28 20:39
Właśnie dzisiaj zakupiłam Disnemar i już testuję!!
napisał/a: xuxus 2008-12-01 23:59
Wiecie co dziewczyny, jestem zachwycona bo po paru dniach widzę poprawę i nie ma co, ale ten środek jest po prostu rewelacyjny.
Pozdrawiam:D
napisał/a: shirleyka 2013-11-12 21:08
szukam jakiegoś delikatnego sprayu dla dziecka i trafiłam na ten wątek, tego jeszcze nie testowalam. Kilka już przerobiliśmy ale jak dla mnie większośc ma za duże ciśnienie i dziecko mi ucieka bo się boi. Czy ten produkt polecacie? I czy jest wydajny?
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2013-12-19 15:23
U nas tez zawsze sie sprawdza i musze powiedzieć że idealnie własnie teraz na taką pore jaka mamy, nawilża przesuszoną śluzówkę w nosku dziecka.
napisał/a: nikodema 2013-12-19 18:23
shirleyka napisal(a):szukam jakiegoś delikatnego sprayu dla dziecka i trafiłam na ten wątek, tego jeszcze nie testowalam. Kilka już przerobiliśmy ale jak dla mnie większośc ma za duże ciśnienie i dziecko mi ucieka bo się boi. Czy ten produkt polecacie? I czy jest wydajny?


To produkt stworzony dla dzieci, końcówka jest malutka, dopasowana do nawet niemowlęcego noska, sprej wydostaje się pod odpowiednim ciśnieniem w postaci ultradelikatnej mgiełki. Starcza na bardzo długo, bo jedno opakowanie to ponad 250 aplikacji. Świetnie się sprawdza :) Przetestowane od lat :)
napisał/a: Dorota225 2013-12-27 23:04
Preparatów jest od groma, to fakt, kilka wypróbowałam, ale zostałam przy disnemarze. Jest delikatniejszy, innych młody się po prostu bał, ale nie ma się co dziwić, ciśnienie niektórych nawet dla mnie było za silne.