Urodzinki dla 8-latka

napisał/a: sabina2 2009-01-25 21:23
Witajcie,
Mieszkam w Warszawie dopiero niecałe pół roku i nie zdążyłam jeszcze poznać miejsc organizujących przyjęcia dla dzieci.Nasz syn w połowie lutego kończy 8 lat i bardzo chcielibyśmy wyprawić mu urodzinki w jakimś ciekawym i możliwie niedrogim miejscu. Przeglądałam ofertę w internecie, ale będę bardzo wdzięczna za bezpośrednie podpowiedzi. Może ktoś organizował swojemu dziecku w podobnym wieku taką imprezkę i mógłby polecić konkretne miejsce, ewentualnie jakieś odradzić? Z góry dziękuję.
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2010-11-04 12:33
Wiesz co,my teraz korzystaliśmy z pomocy specjalnej firmy organizującej takie imprezy dla najmłodszych.Ta firma zorganiowała urodziny mojej córeczki-szukałam małej,taniej i sprawdzonej przez znajomych.Wszystkie dzieci były zadowolone i co wazne impreza bardzo sie udała,wiec polecam.
AgencjaMerenda
napisał/a: AgencjaMerenda 2010-11-26 16:55
Najlepiej sprawdzają się urodziny tematyczne. Wybór tematu powinien być zależny od preferencji syna. W przypadku chłopców świetnie sprawdzają się piraci, policjanci, wojsko, indianie, olimpiada. Ważne żeby wszystko było w wybranym klimacie - przebrani prowadzący, nawet głos powinni dostosować do imprezy, dzieci też powinny mieć możliwość przebrania, zabawy też związane z tematem.
Oczywiście jako firma organizująca imprezy polecamy siebie. Organizujemy imprezy w domach solenizantów lub w salach ( mamy sale w różnych lokalizacjach ).
Ale jeśli się Pani zdecyduje organizować imprezę na własną rękę i tak zapraszamy na naszą stronę - może znajdzie Pani jakieś inspiracje na uszczęśliwienie syna.
[url]www.imprezki.merenda.pl[/url]
Życzę świetnej zabawy!
tirlitirli
napisał/a: tirlitirli 2011-09-06 11:32
Niedługo wyprawiamy urodziny dla synka i koleżanka poleciła nam fajne miejsce Inca Play, są tam sale tematyczne i można zamówić urodziny tematyczne np pirackie albo z dyskoteką, nie pamiętam wszystkich ale wybór jest duży
Byłam tam kilka dni temu dograć szczegóły przyjęcia i bardzo mi się podoba wystrój , salki są bardzo ładne, jest dużo miejsca i dużo atrakcji. :)
Pani też widać że znają się na rzeczy i są bardzo miłe :)
napisał/a: mamaflorka 2013-05-28 00:19
A sprawdz, czy nie macie juz przypadkiem Loopy's World w Warszawie. Ja mam pod Wrocławiem i bardzo sobie chwalę. Urodzinki robią super, dla chłopaków w tym wieku - akurat.
napisał/a: Margerytka28 2013-05-28 09:25
Ale to się porobiło "urodziny tematyczne";)
Kiedyś to była domówka dla dziecka, tort, zabawy i było fajnie