sperma na różnych częsciach ciała. czy to podnieca kobiety?

napisał/a: chorka 2009-03-28 12:02
Witajcie. Tak sobie rozmawiałam ostatnio z kolegą na temat spuszczania sie na twarz kobiecie. Musiałam mieć słaba minę bo on rzekł: a moze to kobiete podnieca? Ja mu na to: zaklejone oczy spermą? Potem rozmawiałam z koleżanką i ona mówiła, że ją to podnieca jak facet jej się spuszcza w różne miejsca: twarz, tyłek, piersi, pipka, róznie. Ja zrozumiałam, że nigdy mnie to nie podniecało ale też o tym nigdy nie myslałam. Zawsze sperma kojarzyła mi sie z czyms co brudzi posciel (wiem, jestem stuknieta, juz do tego doszłam, że to przez wychowanie mamy-np.nie siadac w ubraniu, w ktorym się jezdzi autobusem, na poscieli), że potem trzeba będzie prac a mnie się nie chce (:O). Chciałabym się na to otworzyć, czuć prawdziwą podnietę z tego, że on się na mnie spuszcza ale prawdziwą, taka w "brzuchu", jak motylki. Czy Wy cos drogie Panie czujecie takiego? Czy robicie to, bo On lubi? Teraz od 3 mies. jestem bez faceta ale jak tylko się ktoś pojawi (bo dopiero teraz mi to do głowy przyszło, z tą spermą-wiek 33...ech) w moim sercu (nie tylko w mieszkaniu...) to może przy uczuciach się otworzę na to? Dodam, że nie jestem grzeczną laseczką. Robię to i tamto..., że niektórym się nie śni. Ale z tą spermą mam jakiś problem. Czekam na wypowiedzi, także Panów. Czy dla Panów powód do np. dumy?
napisał/a: chorka 2009-03-28 14:08
hmm, nie ma chętnych do pomocy? :(((
napisał/a: ola_miko21 2009-03-28 18:18
Ciekawie!
Nie mam nic przeciwko spermie na brzuchu/piersiach.... nie wiem czy mnie to jakos super podnieca, ale jest ok.....na twarz nigdy.....fuuuj...zabilabym, na szczescie mojemu facetowi nigdy nie przyszedl do glowy taki glupi pomysl:D
napisał/a: ~tedybear27 2009-03-28 18:25
wiesz ogolnie mnie to nie nigdy nie podniecalo ale dodam ze kilka razy probowalo sie w ten czy inny sposob szczegolnie jak sie uprawia sex przerywany. ale przeciez najlepsza frajda jest nie na zewnatrz ale wewnatrz ;)
no to by bylo na tyle
razor1911
napisał/a: razor1911 2009-03-28 19:45
Sperma na różnych częściach ciała??? A iludniowa???
napisał/a: anaa82 2009-03-28 20:00
Wszedzie tylko nie po oczach, no nie po oczach! :P
cohenna
napisał/a: cohenna 2009-03-28 20:02
razor1911 napisal(a):Sperma na różnych częściach ciała??? A iludniowa???


ilu dniowa...fuj.....
napisał/a: zdesperowana21 2009-03-28 21:35
ana82 napisal(a):Wszedzie tylko nie po oczach, no nie po oczach! :P


dołączam się!nie po oczach...poza oczami i włosami...wszystkie miejsca dozwolona...a pościel?a kto karze wam sie kochać w łóżku?za stołu w kuchni łatwiej spermę zetrzeć...nie trzeba prać...czy z pralki, podłogi, schodów itd...
napisał/a: ~tedybear27 2009-03-28 22:18
yezu co za problem wybrac posciel szczegolnie ze nie musicie stac w rwacym potoku gorskim tylko pralka ON i po klopocie i mozna drugi komplecik poscieli brudzic ;)
napisał/a: zdesperowana21 2009-03-28 22:22
tedybear27 napisal(a):yezu co za problem wybrac posciel szczegolnie ze nie musicie stac w rwacym potoku gorskim tylko pralka ON i po klopocie i mozna drugi komplecik poscieli brudzic ;)


a jak się nie ma 2 kompleciku?
napisał/a: ~tedybear27 2009-03-28 22:27
to tak jak mowisz, stol, podloga, oo na pralce w czasie wirowania ;)
pod prysznicem itd itp
a ja slyszalem ze sperma dobrze na cere robi??
napisał/a: zdesperowana21 2009-03-28 22:45
tedybear27 napisal(a):to tak jak mowisz, stol, podloga, oo na pralce w czasie wirowania ;)
pod prysznicem itd itp
a ja slyszalem ze sperma dobrze na cere robi??


też słyszałam ale nie praktykuję;)