Kliniki chirurgii plastycznej

Aktivistka
napisał/a: Aktivistka 2008-03-14 14:28
Macie jakieś doświadczenia z nimi, albo znacie opinię, bo muszę się w końcu na jedną zdecydować. Podobna ta w szczecinie jest xtra, nawet babki z Niemiec tam ściągają!
napisał/a: angelliniak 2008-04-07 01:01
wiem ze medi-clinique w szczecinie jest dobra.ma bardzo dobrą opinię
napisał/a: borys09876 2008-04-07 01:20
a ktora ,jak sie nazywa?
napisał/a: Hania9 2008-04-07 10:05
Ja polecam klinikę Sfera w Warszawie i dr Sylwie Daniluk.

Wybór zależy od tego co chcesz 'korygować' - np jedna klinika specjalizuje się w korygowaniu nosa i uszu, a inna w powiększaniu piersi i w liposukcji.
Warto poczytać fora chirurgii plastycznej, na których wypowiadają się i kobiety i mężczyźni a propos efektów, cen. Można tam również znaleźć opinie o lekarzach i klinikach.
madzixx
napisał/a: madzixx 2010-02-08 10:26
Bardzo dobra jest Klinika/Centrum Malia w Warszawie, przeprowadzają wiele zabiegów, od chirurgii ogólnej, naczyniowej po plastyczną czy chirurgię ręki a także medycynę estetyczną.
napisał/a: kropla 2010-03-15 12:00
Hania9 napisal(a):Ja polecam klinikę Sfera w Warszawie i dr Sylwie Daniluk.

Wybór zależy od tego co chcesz 'korygować' - np jedna klinika specjalizuje się w korygowaniu nosa i uszu, a inna w powiększaniu piersi i w liposukcji.
Warto poczytać fora chirurgii plastycznej, na których wypowiadają się i kobiety i mężczyźni a propos efektów, cen. Można tam również znaleźć opinie o lekarzach i klinikach.


Dokładnie, najlepiej wybrać taką, która wykonuje wszystkie zabiegi i ma najlepszy zespól chirurgów plastycznych, który zapewnia bezpieczeństwo podczas operacji. No i renoma się liczy, tak jak dr. Sankowskiego, klinika brała udział w programie Chce być piękna to wszyscy widzieliśmy na własne oczy efekty operacji.
napisał/a: celine10 2010-03-16 20:49
No tak zależy wszystko od specjalistów pracujących w klinice a nie raczej od ogólnej specjalizacji kliniki, a jak sobie sprawdziłam na stronie kliniki dr Sankowskiego to naprawdę sami renomowani lekarze a i nie tylko z jednej specjalności, ale i jest dermatolog, i fizjoterapeuta i zabiegi kosmetyczne można sobie tam zaaplikować.
napisał/a: kropla 2010-03-18 10:18
No ba, tam są zatrudnieni sami szkoleni za granicą chirurdzy no i klinika nie tylko wykonuje wszystkie operacje, ale ma też dział bez skalpela, który funkcjonuje najdłużej to wiadomo, że i doświadczenie spore mają i wprawę.
napisał/a: celine10 2010-03-18 18:07
o to też ciekawa sprawa jeśli oferowana jest cała gama zabiegów i można dobrać indywidualnie, bo nie zawsze potrzebna jest zaraz operacja, no jeśli jest niezbędna to jak najbardziej ,ale w innym wypadku jak jest inne rozwiązanie to czemu nie , i na tym polega fachowość lekarza żeby umiał po pierwsze tak doradzić pacjentowi i po drugie wybrany zabieg wykonać fachowo i perfekcyjnie.
napisał/a: kryspek 2010-04-16 13:04
Ja też mogę zarekomendować Centrum Chirurgii Plastycznej Malia w W-wie, tam wiem , ze celebryci się upiększają. Ostatnio bywała tam Paulla a efekt każdy widzi...
napisał/a: anna_woz 2010-05-10 12:34
zgadza sie - polecam Malie - sama robilam tam piersi i jestem naprawde zadowolona
zreszta wystarczy poczyta fora internetowe
choc ja poszlam tam za namowa kolezanki, ktora wczesniej robila sobie tam biust
napisał/a: mama_szkrabka 2010-06-01 09:04
ja po tym, jak skończyłam karmic mojego szkraba też zdecydowałam się na zrobienie porządku z moim biustem..
no cóż, nie wyglądał rewelacyjnie
rok temu miała operację u dr JAwroskiego i dziisaj mam nowe piersi, których się nie wstydzę
i znów zakładam bikini! ;)