co zrobić, żeby miec jędrną pupę?

napisał/a: black_dahlia 2010-06-29 12:43
Pomożcie.
Co zrobić, żeby pupa była jędrna a nie falowała na wietrze jak firanka?
Macie jakies sprawdzone sposoby na to?
napisał/a: Anuska55 2010-06-30 00:21
a pewnie, że są! ja chodzę po schodach, robie masaże pod prysznicem, wcieram balsamy i ćwiczę. Po kilku tygodniach widać rezultaty.
napisał/a: szuszka 2010-06-30 09:09
Na pewno ruch jest kluczem do sukcesy. Dobrą wiadomością jest to,że mięśnie pośladków najszybciej reagują na ćwiczenia- pierwsze efekty ( to znaczy napięcie mięśni a przez to podwyższenie stanu pośladków) są widoczne po pierwszym treningu. Oczywiście efekt nie utrzymuje się długo,ale jest to na pewno pomocne w zmobilizowaniu się do dalszego wysiłku. warto też zainwestować w zabiegi kosmetyczne, które poprawią stan skóry i zapobiegną powstawaniu rozstępów
napisał/a: pawie_oko 2010-06-30 14:05
oj chyba ćwiczyć trzeba żeby mieć piękną pupę;)
jeśli nie będziesz ćwiczyć to nie będziesz miała pięknej pupy.
A możesz ćwiczyć na wiele sposobów. Zaczynając od prostych przysiadów, a kończąc na stepie, czy jeździe na rowerze.
ale możesz np też poćwiczyć na trampolinie może w ten sposób??
http://www.trampolina.org/2009/04/fitness-ze-stevem-na-malej-trampolince/
myślałaś o tym???
napisał/a: senseo 2010-06-30 14:51
napinaj pośladki ile tylko możesz:)
mozesz siedzieć,leżeć,kiedy jedziesz autobusem- to też pomaga:D
napisał/a: black_dahlia 2010-06-30 15:44
Haha, napinanie posladków dobre :D
Własnie popróbowałam zabawne :D
Ale ilez mozna :P
Nie będę pamiętała o tym, żeby napinac pośladki kilka razy dziennie :P
Chyba lepiej będzie się zapisać np do Fitness parku na zajęcia 'jędrna pupa', hm? :P ale taaaak mi się nie chce, jest tak ciepło, ale co mus to mus.
napisał/a: black_dahlia 2010-07-02 12:40
No niestety faktycznie. Nie zawsze ma się czas na siłownie, zwłaszcza gdy się pracuje 8 godzin, a później jeszcze w domu :(
Ale jędra pupa to siła wyższa :P
Planuję pierwszy wypad do Fitness parku w ten weekend :)
napisał/a: black_dahlia 2010-07-27 16:44
A ja nie wierzę w te wszystkie antycellulitowe kremy wyszczuplające.
Ruch ruch i jeszcze raz ruch moga pomóc naszym posladkom i udom.
Byłam w Fitness Parku w weekend. Porościągałam się, pobiegałam.
W ten weekend to samo. a nuż coś da...:rolleyes:
mam kartę multisportu to mogę sobie chodzić :D
napisał/a: rose80 2010-08-02 12:27
Antycellulitowe kremy pomogą jeśli będziemy również wykonywać odpowiednie ćwiczenia i stosować prawidłową dietę. Samo używanie kremów na pewno nie przyniesie żadnych rezultatów.
Napinanie pupy to jest dobra opcja. Można to „wykonywać” wszędzie, w pracy, domu, podczas zajęć na studiach. Ja zaczynam od dzisiaj:D
napisał/a: black_dahlia 2010-08-05 11:37
hahaha, już to widzę jak smaruję się kremem antycellulitowym na uczelni albo w pracy :D
prędzej umarłabym ze śmiechu w toalecie zanim bym sie nasmarowała :P
Poza tym nie wierzę w skuteczność takich kremów... jeśli nie ruch to nic na pomarańczkę na udach nie pomoże.
napisał/a: roszka 2010-08-07 18:20
Na jędrną pupę najskuteczniejsze są ćwiczenia, bez tego każdy inny sposób jest niewiele wart. Pomagaja tez masaże, jest taki przyrząd z masujacym pasem, nie wiem jak sie fachowo nazywa, w kazdym razie sóra jest po takich masazach jędrniejsza, a i celulitis sie gubi.
napisał/a: kika75 2010-08-09 00:07
ćwiczenia dieta wiecej warzyw i owoców i a dodatkowo smaruje się kremem ujędrniającym z mary cohr mi to pomogło po ciązy.