Szukam dobrej wróżki

napisał/a: pela11 2012-10-13 08:27
Czy ktoś może mi polecić dobrą wróżkę, którą można znaleźć w sieci???
napisał/a: MArtyna1974 2012-11-03 21:30
Osobiście podchodziłam do kwestii wróżki bardzo sceptycznie. Przyjaciółka namówiła mnie do skorzystania z oferty jednej, w Internecie, która jej pomogła.


Byłam samotną matką, wychowującą małego Adrianka! Dzisiaj jestem szczęśliwą mamą, mężatką! Wszystko dzięki Pani Emilii! Jeśli komuś się przyda, to jej blog:


angelemilia.blogspot.com


Naprawdę warto! Podchodzi do ludzi z szacunkiem i profesjonalizmem!
Moloko
napisał/a: Moloko 2013-06-13 13:38
Ja Ci polecam portal ezoteryczny astrokamera tam znajdziesz różne wróżki, znane sa one na takich transmisjach online ze swoich domów wodoczne przez kamerę :) także polecam ja korzystam :)
nawiaa
napisał/a: nawiaa 2013-06-24 19:13
Wróżki? Dziewczyny, jaj sobie robicie? Nie macie na co wydawać pieniędzy? Życie jest w Waszych rękach, a na co nie macie wpływu i tak dalej nie będziecie miały :)
napisał/a: taiwona 2013-07-02 12:02
Ale po co komu jakaś wróżka, chcecie to i ja wam mogę powróżyć;) Moim zdaniem jest to kasa stracona, "wróżka" mówi to co się chce usłyszeć itp.


______________________________________
siuvimo reikmenys
nawiaa
napisał/a: nawiaa 2013-07-11 15:19
Dokładnie. Zawsze, gdy mnie zaczepiają Cyganki, słyszę, że znajdę miłość, będę mieć pieniądze itp. No ludzie! Tak to ja też mogę "wróżyć".
napisał/a: kasia_na 2013-11-25 22:00
Ale niektórzy tego potrzebują, bez wsparcia kogoś takiego nie będą wiedzieć co robić
napisał/a: sylwia4012 2014-01-23 16:03
Wróżka Solanż jest znakomita jeśli chodzi o przepowiadanie snów, wprowadza jakąś taką harmonię i spokój wewnętrzny, relaksuje i w ogóle przekazuje jakaś taka dobrą energię :)
stazzja
napisał/a: stazzja 2014-02-07 22:23
Dobra wróżka to oksymoron - nie wierz w istnienie takiej :)
napisał/a: kiwi123 2014-02-08 23:06
A co Twoim zdaniem oznaczają słowa dobra wróżka? Dla mnie to taka, której przepowiednie się sprawdzają, albo jej rady są trafione. Ja sama kilka razy tak dla zabawy korzystałam usług wróżki Milagros. Kiedy jednak stwierdziłam, że to co mówi zaczęło się sprawdzać to trochę się przestraszałam. Teraz często korzystam z jej rad. Dodaje mi otuchy i wiem, że jestem o krok przed moim życiem i mam na nie wpływ. Nie wstydzę się tego, że wierzę w takie rzeczy, choć jestem racjonalistką twardo stąpającą po ziemi. Wszystkiego trzeba w życiu spróbować. Zadzwońcie, albo napiszcie do niej a same się przekonacie. Nie rozumiem dyskusji osób, które nigdy nie próbowały, a włączają się do rozmowy.
napisał/a: araksol23 2014-03-20 11:12
Tak to prawda wróżki mówią prawdę. Mam na myśli dobre wróżki oczywiście.Sama stawiam karty to wiem co mówię. Ja wróżę z tarota, kart anielskich i run i to się sprawdza. Podobnie jak horoskopy z tym , że te profesjonalne. Dobra wróżka uczy się długo a właściwi całe życie. Potrafi dobrze doradzić i wesprzeć. Warto.
Lolitka77
napisał/a: Lolitka77 2014-04-17 15:31
Witam :D

Ja również polecam tą stronę a konkretnie Wróżkę MariaMaj

Jak dla mnie właśnie taka forma kontaktu online czy to czat czy mail, sms, czy nawet callback jest bardzo wygodna i dobra dla osób nie śmiałych, które wstydzą się wyjść z domu i pójść do wróżki :o :o

Tutaj nie ma bezpośredniego kontaktu, czujemy się bezpiecznie, możemy bez skrępowania o wszystko zapytać.

Jesteśmy bardziej anonimowi jak to w internecie :)