Wypiekacze do chleba

napisał/a: Hatifnata 2011-05-09 14:04
Dziewczyny, czy korzystacie z tego typu sprzętu czy wypiekając chleb korzystacie ze zwykłego piekarnika? Zastanawiam się, czy nie byłby to dobry pomysł na prezent z okazji Dnia Matki - moja mama ostatnio stała się orędowniczką ekologicznej kuchni i zaczęła wypiekać chleb, a nuż takie urządzenie ułatwiłoby jej życie?
chacimas
napisał/a: chacimas 2011-06-25 16:38
Ja posiadałem to urządzenie przez pewien czas, chlebek z niego jest pyszny, zawsze rano jest świeży i ciepły bo można czasowo go nastawić.

Wydaje mi się że prezent jej się spodoba.

Niestety ja oddałem to urządzenie bo po kilku razach mi się znudziło i nie chciało piec chlebka.
napisał/a: dorotes 2011-06-27 09:45
Wypiekacz do chleba to rewelacja.
Moja mama taki posiada i nie kupuje już normalnego chleba. Z wypiekacza pieczywo jest przepyszne, niebo w gębie!

Ma któraś z Was może taki? Polecacie?
Mama ma droższy, a ja chciałabym przeznacdzyć na to max. 300zł
cukierek22
napisał/a: cukierek22 2011-06-27 21:49
Ponoć w mikrofali można upiec chleb, ciekawa jestem jak smakuje. Ktoś próbował?
napisał/a: payton 2011-08-11 15:05
Jeżeli wiesz, że Twoja mama będzie często piekła chleb, to na pewno warto jej wypiekacz kupić. Z tego co wiem, to ten jest bardzo dobry: http://magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=165&prod=77806 A do tego nie zapłacisz za niego prezent. Powinien być udanym prezentem :)
napisał/a: justy123 2011-11-16 07:12
świetne urządzenie, szczególnie jesli masz fantazję i chcesz tworzyc nowe smaki i rodzaje chleba. zrobienie chlebka zajmuje moment (plus pieczenie) jednakze wymaga pewnego rodzaju samodyscypliny by wczesniej zaplanowac taką czynnosc.
olkamariolka
napisał/a: olkamariolka 2012-02-03 15:02
Dziewczyny ja mam taki piekarnik whirlpool i z powodzeniem piekę w nim chleb. Jedyny minus to taki, że trzeba samemu wyrobić ciasto i odstawić aż wyrośnie. Z tego co wiem wypiekacze do chleba robią to samodzielnie. Niestety ja mam bardzo małą kuchnię i nie mam gdzie wetknąć palca, a co dopiero wypiekacza.
napisał/a: Anakonda88 2012-02-03 16:07
ja widziałam opikacze do chleba w bardzo dobrych cenach w sklepie magiczna planeta, http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=165&prod=265640 , jest on bardzo dobrej jakości , szybko upiecze każdy bochenek no i jest w dobrej cenie
tericzar
napisał/a: tericzar 2012-02-07 16:56
Skąd macie przepisy na chleb? Ja chciałabym zrobić taki dobry chleb z ziarnami z mąki orkiszowej, ale chciałabym jakiś sprawdzony przepis.
napisał/a: poliglotka 2012-10-10 19:33
Ja dostałam od koleżanek na urodziny wypiekacz do chleba Zelmera, chlebek wychodzi przepyszny, i nie ma opcji żeby nie wyszedł