jedziecie na wakacje?

aneta-jest
napisał/a: aneta-jest 2016-06-17 11:57
napisał/a: isana91 2016-06-17 23:48
Ja myślę, że wiecej :) My w tym roku jedziemy chyba do Wrocławia pozwiedzać a później do Kotliny Kłodzkiej.
Znalazłam hotel Puro we Wrocławiu i zastanawiam sie nad zarezerwowaniem tam pokoju. Z tego co wiem jest w centrum a na tym najbardziej mi zależy bo chcę móc wszystko ze spokojem zwiedzić.
napisał/a: elisska 2016-06-20 11:59
My myślimy o wysłaniu naszego malucha na obóz z http://trybala.com.pl/ - zajmują się organizacją wypraw, wycieczek czy zielonych szkół dla dzieci wiec mamy pewność, że mały nie będzie się nudził :)
napisał/a: kasia853 2016-06-20 15:00
No raczej, że jedziemy! Kierunek Bałkany! :)
napisał/a: Dorota225 2016-06-26 20:38
Jednak większość moich znajomych gdzieś wyjeżdża, więc chyba te statystyki trochę zaniżone. Jeśli chodzi o wakacje za granicą to polecam Tunezję, cudnie tam. Byliśmy rok temu, ceny są przyzwoite, a warunki świetne.
napisał/a: iamklaudka 2016-06-26 21:24
My w tym roku raczej na Zachód. Myślimy o Kanarach.
napisał/a: fince 2016-06-27 12:37
w tym roku trochę przyszalałam z mężem i jedziemy na dwa tygodnie do Barcelony!!! :) Stwierdziliśmy, że życie jet zbyt krótkie i musi zacząć zwiedzać jak najwięcej więć w sumie całkiem spontanicznie znajomy polecił nam stronkę z tanimi biletami lotniczymi http://www.eloty.pl/hiszpania/barcelona/ , zamówiliśmy i nie pozotaje nam nic jak tylko czekać do sierpnia i lecieć. Hotel też już mamy "zabukowany" Ktoś jeszcze do Hiszpanii w tym roku?
napisał/a: oliwkaliwka 2016-06-28 10:15
A ja w tym roku Chorwacja;)
napisał/a: rosirosi 2016-06-28 11:55
W tym roku polskie morze z tesciami. Ciekawe czy wytrzymam...
napisał/a: bibis28 2016-06-28 11:59
Jadę w połowie lipca z mężem i dzieckiem nad morze na tydzień, za granicę się w tym roku nie wybieramy, tym razem zwiedzimy coś w Polsce :) Do tego czasu muszę zaopatrzyć się we wszystko co potrzebne, szczególnie dla dziecka, żeby się nie nudziło zbyt wiele, mam taki cwany plan, żeby wziąć ze sobą trochę książek i poczytać na plaży dziecku. Księgarniakangurek.pl ma teraz promocję na książki dla dzieci to pewnie coś na wakacje wypatrzę u nich ciekawego. Mąż oczywiście nie obejdzie się bez laptopa, w sumie nie dziwie się, bo cały dzień na plaży i na zwiedzaniu nie spędzimy, a może się zdarzyć, że będzie dzień w którym będzie kiepska pogoda.
napisał/a: jolkapolka 2016-06-28 19:24
Nigdzie nie jedziemy:(( nie mam urlopu, dupa
napisał/a: andzia_866 2016-06-29 12:08
bibis28 napisal(a):Jadę w połowie lipca z mężem i dzieckiem nad morze na tydzień, za granicę się w tym roku nie wybieramy, tym razem zwiedzimy coś w Polsce :) Do tego czasu muszę zaopatrzyć się we wszystko co potrzebne, szczególnie dla dziecka, żeby się nie nudziło zbyt wiele, mam taki cwany plan, żeby wziąć ze sobą trochę książek i poczytać na plaży dziecku. Księgarniakangurek.pl ma teraz promocję na książki dla dzieci to pewnie coś na wakacje wypatrzę u nich ciekawego. Mąż oczywiście nie obejdzie się bez laptopa, w sumie nie dziwie się, bo cały dzień na plaży i na zwiedzaniu nie spędzimy, a może się zdarzyć, że będzie dzień w którym będzie kiepska pogoda.


O a jakieś ciekawe tytuły książek polecisz? :) Też bym chętnie dzieciom w podróży poczytała albo gdy wgra się nuda czy wieczorem przed snem :)
Mnie ta zainteresowała ale nie wiem z kolei czy dzieciom się spodoba :D http://ksiegarniakangurek.pl/p/11/136/kacperiada