internetowa znajomość...

napisał/a: rozkoszna 2007-07-15 22:19
Cześć :) Od dziesieciu miesiecy rozmawiam z pewnym chlopakiem przez internet. Jest bardzo sympatyczny i dobrze mi sie z nim rozmawia i zaproponowal mi spotkanie. Spotkanie wypada za jakies trzy tygodnie. Chcialabym sie spotkac, ale mam pewne watpliwosc. Zastanawiam sie czy jemu nie podoba sie jakas inna...wiem ze to moj przyjaciel dlatego nie wiem co od niego oczekiwac :) Co zrobilybyscie na moim miejscu ? powinnam sie z nim spotkac? :confused:
napisał/a: Angel4 2007-07-15 22:42
Skoro rozmawiacie juz 10 miesiecy przez neta to oze najwyzszy czas sie poznac:)Spotkaj sie z nim niczego przeciez w ten sposb nie stracisz a mozesz zyskac:)Tylko omow sie z nim w jakims publicznym miejscu tak na wszelki wypadek.Skoro wszystko bedzie ok to na pewno bdziecie mieli mozliwosc na spotkania tylko we dwoje.skoro twierdzisz ze on jest tylko Twoim przyjacielem to nie mozesz od niego jak narazie az tak duzo oczekiwac.na wszystko przyjdzie czas.Ale wierz mi czasami warto zaryzykowac...
napisał/a: Flamenco88 2007-07-18 08:51
Oj warto! Ja też swojego poznałam przez internet! Na gg oboje podkreślaliśmy, że to takie przyjacielskie spotkanie...
Po miesiącu byliśmy już parą!
Ach ta miłość :P!
napisał/a: rozkoszna 2007-07-18 21:02
Dziekuję Wam :) no mam nadzieje ze wszystko pojdzie tak jak mowicie ;) a teraz czekam na ten dzien :)