PDA

Zobacz pełną wersję : powiekszanie piersi

agusia1987
29-09-2008, 10:42
nie jestem pewna czy w dobrym miejscu zalozylam watek,ale zaryzykuje. szukalam czy jest gdzies chociaz podobny i nie znalazlam. tak wiec chcialam sie dowiedziec czy ktoras z was ma za soba jakies proby powiekszania piersi-czy to naturalnie czy operacyjnie. ciekawa jestem wynikow stosowania kremow na powieksznie biustu badz waszych opini po zabiegach. :confused:

Cikitusia
29-09-2008, 11:44
Operacja nigdy? A w kremy nie wierzę.
Koleżanka stosowała tabletki antykoncepcyjne i jej piersi bardzo się powiększyły, ale nie wiem czy to na pewno jest taki dobry sposób.

magnolia25
29-09-2008, 12:18
Proponuje urodzić bobaska :) Wtedy masz jak w banku, że piersi się Tobie powiększą ;)

janet9
30-09-2008, 10:02
Proponuje urodzić bobaska :) Wtedy masz jak w banku, że piersi się Tobie powiększą ;)

ja np nie chcę miec dziecka a chcę miec większy biust;)

jolkaXp
30-09-2008, 10:38
Operacja nigdy? A w kremy nie wierzę.
Koleżanka stosowała tabletki antykoncepcyjne i jej piersi bardzo się powiększyły, ale nie wiem czy to na pewno jest taki dobry sposób.

czy dobry też nie wiem...po prostu skutek uboczny, ale trwały jak diabli

agusia1987
17-10-2008, 23:11
a gdzie tam-urodzilam bobaska i...mam takie,jak mialam... Biore tabletki i...nic sie nie powiekszyly...tak wiec u mnie sie to nie sprawdzilo:(

anula0303
19-10-2008, 09:59
Po urodzeniu bobaska jest jeszcze gorzej:( mam 3leniego synka i zdecydowalam sie na powiekszenie piersi Macrolanem. Jest to super zabieg polegajacy na wstrzyknieciu zelu w piersi jestem trzy tygodnie po zabiegu i czuje sie super z malego B mam pełne C. Bliz wogole nie bede miala mam tylko jeszcze male ślady. Zabieg jest rewelacyjny żadnych dużych blizn,szwów implantów. Zabieg wykonuje sie w znieczuleniu mniejscowym i odrazu po zabiegu mozna jechac do domu. Ja trzy dni po zabiegu bylam juz w pracy. Robilam sobie w Kriocentrum www.kriocentrum.com tu maja najtaniej no i oczywiscie pelen profesjonalizm.

agusia1987
19-10-2008, 13:21
no taaaa...13 000zl...o rany boskieee...

anula0303
19-10-2008, 18:55
no tak cos za cos, jak znasz cos co daje tak dobry efekt za nizsza cenę to napisz.

agusia1987
21-10-2008, 12:33
jasne-po prostu implanty;) sa chociaz o te 4 tysiace tansze i na dluzej,bo mowi sie,ze najmniej to po 10 latach sie wymienia,ale moze byc i dluzej.

pchelka
21-10-2008, 13:06
a może któraś z Was zna bezoperacyjny sposób na zmniejszenie piersi??

agusia1987
22-10-2008, 17:23
na bank czegos takiego nie ma-bo pomniejszyc sie tu da jedynie wycinajac...

pchelka
22-10-2008, 22:44
a to dziękuję :) wystarczy,że mnie pocięli przy CC i przy laparoskopii

agusia1987
25-10-2008, 09:47
uuu...wspolczuje...moge sobie wyobrazic tylko ten bol. trzymaj sie.

Cosmogirl83
07-11-2008, 12:06
przepraszam, ale kremy na powiększanie biustu to dla mnie jakaś niedorzeczność :)

MacrolaneXwXLondynie
25-11-2008, 12:51
Witam serdecznie,
Wracając do powiększania piersi preparatem Macrolane, w Polsce zabieg ten jest nowością dlatego jest nadal drogi. Jeżeli jesteście zdecydowane na zabieg i chcecie zaoszczędzić ponad 6000 PLN zachęcam do skorzystania z promocji jednej z renomowanych klinik chirurgii plastycznej w Londynie. Na miejscu obsługa w j. polskim oraz możliwość organizacji przelotu i noclegu
Więcej na
http://www.Macrolane-w-Londynie.pl

bajaderka
25-11-2008, 14:01
dobrze że nie mam takich pieniędzy bo by mnie jeszcze podkusiło:D
a tak na poważnie to wymieniać implanty co 10 lat czyli co 10 lat operacja ? to ja dziękuję, ta metoda Macrolanem jest fajna ale to podobno się szybko wchłania 2-3 lata i trzeba powtarzać, czy to prawda?

agusia1987
03-12-2008, 21:36
no dokladnie,to jest tylko na 2-3 lata,a taki koszt na taki czas??

janet9
05-12-2008, 12:44
dobrze że nie mam takich pieniędzy bo by mnie jeszcze podkusiło:D
a tak na poważnie to wymieniać implanty co 10 lat czyli co 10 lat operacja ? to ja dziękuję, ta metoda Macrolanem jest fajna ale to podobno się szybko wchłania 2-3 lata i trzeba powtarzać, czy to prawda?
implanty się wymienia minimum co 15 lat i tak też zalecają lekarze

agusia1987
06-12-2008, 20:54
no wiec tak,jak napisalam-co 10 lat-to tak srednio,a 15 to juz takie maksimum,ile mozna miec jedne implanty,o ile nie zajdzie potrzeba,by nastapilo to szybciej...

ola_miko21
06-12-2008, 23:00
Czesc ja od 16 roku zycia chce powiekszyc piersi, zadowolona bylam tylko w okresie karmienia...2 rozmiary wiecej:D
Za niedlugo znowu bede miala pelne piersi, ale potem to juz tylko operacja.
Nie slyszalam o tym Macrolane wczesniej, swietna sprawa, ale przyznaje, ze wywalanie 12 tysiecy co 2 lata to troche za duzo jak dla mnie, gdyby to byla polowa ceny to mam nowe cycki tydzien po zaprzestaniu karmienia:)
Mam jeszcze jakies 1,5 - 2 lat wiec pozostaje nadzieja, ze to stanieje:)
Pozdrawiam!

dosiaX75
15-12-2008, 18:44
Ja zdecydowałam się na zabieg po informacjach ze strony www.macrolane.pl Robiła zabieg w Klinice Esteticmed.pl oni zrobili pierwszy zabieg w Polsce. Jeśli chodzi o cenę to ich cena jest najniższa - ja co prawda płaciłam więcej bo robiłam zabieg w wakacje ale teraz koszt to 11 500 ze wszystkim a dodatkowo jeszcze w cenie jest zabieg laserem fraksyjnym - który normalnie kosztuje 1500 - a na który ja właśnie skończyłam chodzić - leczyłam nim rozstępy na piersiach, które miałam po ciąży i zrobiłam 4 zabiegi co miesiąc. Jeśli chodzi o efekt macrolane - jestem bardzo zadowolona - ja zrobiłam po 11 ampułek i pewnie po 1,5 roku trzeba będzie dostrzyknąć - tak powiedział mi mój lekarz. Jeśli chcecie dowiedzieć się cos dokładniej - to ich strona dla macrolane - www.piersibezskalpela.pl
Pozdrawiam :)

ewcia01
16-12-2008, 23:16
witam,
z tego co pisza na innych forach i co slyszalam w tv to pierwszy zabieg wykonano w centrum medycznym bieńkowski, masz jakies bledne info na ten temat albo to ten twoj lekarz wprowadzil cie w blad

marta264
26-01-2009, 16:30
implanty się wymienia minimum co 15 lat i tak też zalecają lekarze

Impanty Mentor sa zakladane na cale zycie-zadnych wymianek :)

miekkagombeczka
04-02-2009, 14:14
to może powiedzcie coś więcej o tych ampułkach, jaki jest efekt itd…czy wygląda to dobrze, czy piersi wyglądają naturalnie?

Klementyna84
02-07-2009, 11:21
Ja ostatnio czytałam na stronie poświęconej medycynie estetycznej ************************* o Macroline. To jest ponoś innowacyjna metoda powiększania piersi - bezoperacyjna. Można też wypęłnić je tłuczczem własnym podczas Hydro liposukcji - odsysasz z pupy i wkładasz w biust. jednorazowo można włożyć 300ml z czego na stałe zostaje 170 ml. Metoda bezpieczna i ponoć prawie bezbolesna. Co o tym sądzicie?

sasanka85
12-09-2009, 23:25
Ja gdzieś czytałam jeszcze lepszą rewelację o powiększaniu piersi komórkami macierzystymi, swoimi własnymi. Metodę wynaleziono do rekonstrukcji piersi po mastektomii. Oczywiście zwietrzono kasę i zaraz zaczęto kombinować, jakby tu zastosować metodę do powiększenia piersi zdrowym kobietom. Nie wiem, czy metoda już jest dostępna w Polsce, na pewno wykonują ją w Anglii.

Milkaaa
12-10-2009, 23:00
ola_miko polecałabym Ci wypełnienie piersi tłuszczem, klementynka o tym pisała, ja ide w najbliższym czasie na konsultacje do kliniki w tejze sprawie :) jest to faktycznie nowość. za pomocą body jet odsysasz tłuszcz np z ud i przeszczepiają Ci go do piersi. Z czasem część jest wydalana z organizmu a reszta zostaje na zawsze, wtedy można powtórzyć zabieg. Zawsze bałam się silikonow, tyle pisano o ich pękaniu, przemieszczaniu się, o reakcjach organizmu... poza tym to jednak OPERACJA :/ Tutaj mamy do czynienia ze zwykłym zabiegiem, przy znieczuleniu miejscowym, z resztą jak z Macrolane.. A na dodatek to jest nasz tłuszcz, czy może być coś lepszego dla organizmu niż jego własne tkanki? tłuszcz to najbezpieczniejszy i najbardziej naturalny wypełniacz ;)
jak chcecie coś wiedzieć to piszcie - podpytam jak bede na konsultacji ^^

Kasi
13-10-2009, 13:08
polecam atykuł o macrolane http://www.*************************/artykuly.php?dzial1=2&dzial2=104&n_art=288 , widze ze metoda jest coraz bardziej popularna i coraz wiecej osob o niej wie :)
jak myslicie co jest lepsze - tłuszcz czy macrolane?

ola_miko21
13-10-2009, 14:40
Co do tego tluszczu to nie jestem przekonana, ale to tylko z powodu tgo odsysania. Rozmawialam kiedys z masazysta, ktory zajmuje sie pacjentkami po liposukcji, powiedzial, ze to okropne, skora sie po tym nie chce przyklejac itd brrrr:eek:

Milkaaa
20-10-2009, 14:18
Kochana, body jet to nie jest tradycyjna liposukcja gdzie Cie pozniej zszywają i w ogole same okropności, ale liposukcja wodna: za pomocą kaniul wprowadzonych pod skóre woda pod ciśnieniem wypłukuje tłuszcz. Nie ma zszywania bo otworki są malutkie - zostają tylko strupki. Tłuszczyk jest oczyszczony, nie tak jak po liposukcji pełny krwi, ble, a - od razu gotowy do reimplantacji :)

Kasi
20-10-2009, 14:36
na stronie estemedia są jakies artykuły o body-jet, w tym wywiad z jakimś doktorem, także może warto zajrzeć, bo widzę, że są braki w temacie ;)

agnesB
05-01-2010, 10:45
nie jestem pewna czy w dobrym miejscu zalozylam watek,ale zaryzykuje. szukalam czy jest gdzies chociaz podobny i nie znalazlam. tak wiec chcialam sie dowiedziec czy ktoras z was ma za soba jakies proby powiekszania piersi-czy to naturalnie czy operacyjnie. ciekawa jestem wynikow stosowania kremow na powieksznie biustu badz waszych opini po zabiegach. :confused:

No kremów nie polecam, to nie wiadomo jak silne hormony-jeszcze za 5 lat Ci wąsy urosną. Nie ma co ukrywać, ze najskuteczniej i najszybciej osiągniemy to po zabiegu powiększania-i choć boi się tego wiele kobiet- to albo chce mieć większy biust i to robi albo nie - i tyle. Dziś robią to zdecydowanie mniej boleśnie i bezpiecznie. Trzeba tylko dobrze się rozeznać gdzie warto iść. Moja kumpela się zdecydowała, trochę z konieczności bo nie miała totalnie nic...a teraz jest happy wiec skoro jej się lepiej żyje to dobrze. Ona wiem, ze była w warszawskiej malii-efekty zadowalające, wiec polecam

kinius33
13-01-2010, 14:06

Świetna propozycja...
Zresztą niczego to nie gwarantuje. Mnie zrobiło się na odwrót, piersi mam mniejsze, dużo mniejsze. Poza tym nawet gdybym miała większe, to już wolałabym nie mieć tych wszystkich rozstępów niż mieć duże piersi.

dynamite
11-04-2010, 10:33
No tak większość kobiet, które nie są zbyt hojnie obdarzone przez naturę uważa, że żeby mieć większy biust wystarczy urodzić dziecko, aczkolwiek sądząc po wcześniejszej wypowiedzi jest to sprawa dość indywidualna, gdyż w na pewno piersi się powiększają, przygotowują kobietę do karmienia dziecka, aczkolwiek w przypadku niektórych kobiet po okresie karmienia wracają do poprzedniego rozmiaru, albo jak to też czasem bywa są jeszcze mniejsze.
Dlatego ja uważam, że żeby mieć większe piersi to trzeba się poddać zabiegowi.
Można powiększyć piersi za pomocą implantów, albo metodą macrolane.
W przypadku metody macrolane piersi piersi powiększa się za pomocą kwasu hialuronowego, który występuje jako związek chemiczny w naszym organizmie, dzięki temu nie jest traktowany, jako ciało obce. Dlatego można uniknąć powikłań. Zabieg ten też sprawia, że szybciej można wrócić do codziennych zajęć. ( gdyby któraś z pań chciała uzyskać więcej informacji na ten temat to znajdzie je tutaj (http://www.iqmedica.pl/macrolane_powiekszanie_piersi,p75.html) .
jeśli chodzi o powiększanie piersi za pomocą implantów, to ten rodzaj operacji wciąż cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo dzięki niemu można powiększyć biust nawet o klika rozmiarów i efekt jest trwały.
Tylko okres rekonwalescencji jest dużo dłuższy niż np. w przypadku metody macrolane.
A co do metody body jet. To z tego, co wiem dużo lepszą i bezpieczniejszą metodą jest vibrolipo.
Ale faktycznie chyba w tym temacie są drobne braki.

MartaCi
31-08-2010, 15:18
po okresie karmienia piersi wracają do swoich początkowych rozmiarów a często są jeszcze sflaczałe. Niestety ciąża nie jest dobrą metodą na porost biustu. Macro jest zdecydowanie dobrym rozwiązaniem bo najmniej inwazyjnym. Żadnych drenów, blizn, gojenia. Żadnej ingerencji, jak powiedziała koleżanka to naturalny składnik organizmu, dlatego też jest wchłaniany i preparat należy regularnie uzupełniać ale nie jest to kłopotliwe ani nnie jest też już bardzo drogie więc warto.

wow
23-09-2010, 11:31
Słuchajcie, a znacie może jakiś dobrych specjalistów od powiększania piersi? Podobno bardzo dobra kadra chirurgów plastycznych jest w Warszawie, no ale stolica duża, więc dobrze byłoby mieć jakiś punkt zaczepienia. Jakby ktoś miał doświadczenia w tym temacie to piszcie.

Nneka
23-09-2010, 12:36
Jaką metodą chciałabyś sobie biust powiększyć? Na implanty nie każdy się chce decydować, bo jednak wiąże się to z bólem. Implant jest na całe życie. Natomiast efekt macrolane (wstrzykiwanie kwasu hialuronowego) utrzymuje się około dwóch lat. Nie jest to inwazyjna metoda i nie jest to także niebezpieczne, bo kwas ten występuje naturalnie w organizmie człowieka. Jeśli chcesz mieć efekt trwały, to zawsze zostaje jeszcze aquamid. Jeśli chodzi o lekarzy, to faktycznie Warszawa jest enklawą najlepszych chirurgów. Sama nie mam takich doświadczeń, ale słyszałam od koleżanek że w IQ Medica są bardzo dobrzy lekarze:
http://www.iqmedica.pl/lekarze,p3.html

rosin_murphy
04-11-2010, 15:09
Ta klinika skupia w swoich szeregach czołówkę polskich lekarzy w zakresie chirurgii plastycznej, to fakt.
A co do samego tematu powiększania biustu... mam jedno pytanie. Czy wy kochane naprawdę wierzycie w tabletki bądź inne kremy, które rzekomo mają sprawić by naz biust był większy piękniejszy i w ogóle super?

Aqaba
06-11-2010, 13:59
ja nie wierzę w tego typu preparaty gdybym miała się zdecydować to na operację plastyczną tyle że lekarz musi być doświadczony i mieć dobrą renomę. a znacie dobrych lekarzy z pomorza?

Mart
12-11-2010, 12:24
wysłałam na zwiady moją ciocię, jej koleżanka podjęła się tego zabiegu. Dowiedziałam się, że przyjmował ją dr n. med. Andrzej Krajewski.

Aqaba
12-11-2010, 23:54
no prosze :) a to dobry lekarz?? ma doświadczenie no i gdzie pracuje bo to bardzo ważne?

Mart
13-11-2010, 11:49
to co udało mi się znaleźć na Jego temat:
dr n. med. Andrzej Krajewski - osiada specjalizację z chirurgii plastycznej. Jest ordynatorem oddziału chirurgii plastycznej szpitala w Gryficach.
Jednak przeprowadza również operacje w Klinice - Medi Clinique w Szczecinie.
Choć wiem, że tam jest jeszcze jeden lekarz od tych spraw, bo pamiętam że tam był problem ze zdecydowaniem się, bo obydwa Panowie mieli wysokie kompetencje.

Aqaba
13-11-2010, 12:32
uhm to rzeczywiście doświadczeni lekarze :) dzięki za znalezienie informacji :) a ten drugi nie wiesz jak się nazywał? jakbyś przypadkiem usłyszała to daj znać wiem że często można się dowiedzieć takich rzeczy u kosmetyczki lub fryzjera :)

wiesia5
20-01-2011, 01:59
Niestety po urodzeniu dziecka wielkośc biustu jest nietrwała i szybko wraca do normalnych czyli "małych" rozmiarów i wygląda jak wydmuszki...:( Myślę intensywnie nad Body Jet z jednoczesnym ostrzyknięciem piersi swoim tłuszczykiem. Widziałam efekty, wygląda to bardzo naturalnie.

Majkaa
01-04-2011, 12:05
I tu też napisze - reklama reklama reklama. Nikt tu nie chce reklamy, więc nie próbuj wciskać ludziom jakiegoś świństwa - tabletek -.-

SweetMadness
14-04-2011, 12:13
Myślę intensywnie nad Body Jet z jednoczesnym ostrzyknięciem piersi swoim tłuszczykiem

Jeśli chcesz tak skorygować sylwetkę, to raczej zdecyduj się na liposukcję przeprowadzoną przez chirurga - Body Jet jest bardzo inwazyjny i zbyt gwałtownie działa na skórę. A przeszczep własnego tłuszczu to bardzo dobry pomysł, szczególnie kiedy chcesz przeprowadzić te zabiegi jednocześnie - co prawda efekt wypełnienia piersi tłuszczem nie jest tak spektakularny jak implanty, ale dużo mniej bolesny i przede wszystkim naturalny (do jednej piersi można wstrzyknąć o. 150 ml tłuszczu, którego połowa jest metabolizowana do ok. roku, ale reszta zostaje i biust jest po prostu pełniejszy). Wiem, że takie zabiegi wykonuje dr Piotr Osuch, chirurg plastyczny z Warszawy - chyba jeden z niewielu lekarzy, który promuje ekologiczne podejście do operacji plastycznych.

PaulinaLolka
26-04-2011, 12:54
hej, SweetMadness to, że się zalogujesz pod kilkoma różnymi nickami, nie znaczy, że nikt nie zauważy, że robisz reklamę... Dziwne, że kilka "różnych" osób wypisuje pochwały na temat dr Osucha i to dosyć podobnie napisane. Daruj sobie reklamę, mało subtelnie to robisz...

Dorota225
15-12-2011, 10:43
Niestety po urodzeniu dziecka wielkośc biustu jest nietrwała i szybko wraca do normalnych czyli "małych" rozmiarów i wygląda jak wydmuszki...:( Myślę intensywnie nad Body Jet z jednoczesnym ostrzyknięciem piersi swoim tłuszczykiem. Widziałam efekty, wygląda to bardzo naturalnie.

moje się zmniejszyły, ale i tak są większe niż przed ciążą... a myślałaś moze o metodzie macrolane? to można poczytać: http://www.sankowski.com.pl/macrolane/
efekt, przynajmniej na zdjęciu wygląda super... mnie najbardziej przekonuje to, ze nie trzeba leżeć w szpitalu, nie ma operacji pod narkozą, no i zabieg nie pozostawia blizn...

dyt
23-12-2012, 21:06
Jeśli chcesz tak skorygować sylwetkę, to raczej zdecyduj się na liposukcję przeprowadzoną przez chirurga - Body Jet jest bardzo inwazyjny i zbyt gwałtownie działa na skórę. A przeszczep własnego tłuszczu to bardzo dobry pomysł, szczególnie kiedy chcesz przeprowadzić te zabiegi jednocześnie - co prawda efekt wypełnienia piersi tłuszczem nie jest tak spektakularny jak implanty, ale dużo mniej bolesny i przede wszystkim naturalny (do jednej piersi można wstrzyknąć o. 150 ml tłuszczu, którego połowa jest metabolizowana do ok. roku, ale reszta zostaje i biust jest po prostu pełniejszy). Wiem, że takie zabiegi wykonuje dr Piotr Osuch, chirurg plastyczny z Warszawy - chyba jeden z niewielu lekarzy, który promuje ekologiczne podejście do operacji plastycznych.

Ten doktor brał udział w kilku programach telewizyjnych, między innymi w tvp1 w Pytaniu na śniadanie, przy temacie dot. Ekologicznej chirurgii plastycznej i w programie Odmłodzona twarz, który prowadzi Zającówna ;) widać, że zna się na rzeczy i nie wciska kitu, jak chociażby z tą ekologiczną chirurgią. Nie oferuje botoxów i innych tym podobnych rzeczy.

danek1999
12-04-2013, 11:26
Ja dla lepszej samooceny zdecydowałam sie na nieoperacyjne powiększenie piersi, bo przerażała mnie operacja. Jeśli znajdzie sie jakas forumowiczka z Zabrza lub okolic to podaje link tam gdzie ja skorzystałam.
www.jumed.eu (http://www.jumed.eu) Pozdrawiam

anjabro
23-04-2013, 09:26
Ja również nie zdecydowałabym się na taki krok. Bałabym się o moje zdrowie (http://www.medigo.pl/seks-choroby-intymne/powiekszanie-piersi). Dodatkowo jestem raczej zwolenniczką naturalnej urody.

neko28
31-05-2013, 15:40
Jeśli z każdą operacją plastyczną czujesz się lepiej i jesteś pewniejsza siebie, może chciałabyś opowiedzieć o tym innym, by w końcu zrozumieli, że to nie fanaberia, tylko ulepszanie siebie, które daje Ci prawdziwe szczęście.
Przygotowuję program TV o kobietach, które poddały się już kilku operacjom plastycznym i planują kolejne. Jeśli dotyczy to Ciebie, bądź Twoich koleżanek, wyślij w mailu (saigoneko@gmail.com) imię i numer telefonu - zadzwonię i opowiem o szczegółach.

gingerspice
18-06-2013, 20:35
Ja gdzieś czytałam jeszcze lepszą rewelację o powiększaniu piersi komórkami macierzystymi, swoimi własnymi. Metodę wynaleziono do rekonstrukcji piersi po mastektomii. Oczywiście zwietrzono kasę i zaraz zaczęto kombinować, jakby tu zastosować metodę do powiększenia piersi zdrowym kobietom. Nie wiem, czy metoda już jest dostępna w Polsce, na pewno wykonują ją w Anglii.

Chodzi ci o to http://www.elite.waw.pl/piersi/ ?

fetka
05-11-2013, 17:51
wiecie metod jest na pewno kilka. Ale to, jaka będzie dla nas najlepsza to myślę zależy od lekarza, najlepiej się wybrać do dobrego chirurga, doktora Osucha na przykład, poradzić, która z metod będzie dla nas najlepsza.