PDA

Zobacz pełną wersję : DORADŻCIE-JAKI PREZENT NA 40-stą ROCZNICĘ ŚLUBU

asasia14
27-09-2008, 23:26
DORADŻCIE-co kupic rodzicą na tak ważną rocznicę?

Cikitusia
28-09-2008, 11:33
to zależy do kogo idziesz na tą rocznicę i oczywiście jaką sumę chcesz przeznaczyć

asasia14
28-09-2008, 13:00
to zależy do kogo idziesz na tą rocznicę i oczywiście jaką sumę chcesz przeznaczyć

Do rodziców-kwota około 300zł

Cikitusia
28-09-2008, 20:33
To też zależy od tego w jakiej są obecnie kondycji zdrowotnej, gdzie mieszkają, co lubią robić itp. Mam kilka różnych propozycji.
*mała wycieczka 1-2 dniowa
*mały remont pokoju, kuchni (możecie zrobić sami) mam na myśli jakieś malowanie
*jakiś karnet na basen, siłownie, masaże itp.
*specjalna drewniana, rzeźbiona tablica z datą ślubu i oznaką rocznicy
*duży album ze zdjęciami z 40 lat życia

asasia14
28-09-2008, 21:30
To też zależy od tego w jakiej są obecnie kondycji zdrowotnej, gdzie mieszkają, co lubią robić itp. Mam kilka różnych propozycji.
*mała wycieczka 1-2 dniowa
*mały remont pokoju, kuchni (możecie zrobić sami) mam na myśli jakieś malowanie
*jakiś karnet na basen, siłownie, masaże itp.
*specjalna drewniana, rzeźbiona tablica z datą ślubu i oznaką rocznicy
*duży album ze zdjęciami z 40 lat życia

Dziękuję za pomoc,ale obawiam się,iż to co zaproponowałaś nie da się zrealizowac gdyż moja siostra wykupiła rodzicom wycieczkę i pomyślała również o albumie.Mieszkanie mają wyremontowane a siłownia...no cóż 61 latki nie bardzo mają takie zainteresowania,a co do basenu,chodzili,ale coś im nie pasiło.Jak widzisz,trudna sprawa a czas mi ucieka,bo impreza tuż,tuż

tasiuncia
29-09-2008, 10:06
DORADŻCIE-co kupic rodzicą na tak ważną rocznicę?

Wykup im wycieczke!Np.do romantycznej Wenecji.

asasia14
29-09-2008, 11:32
Wykup im wycieczke!Np.do romantycznej Wenecji.

Za 300zł to raczej niemożliwe!

Cikitusia
29-09-2008, 11:42
więc kolejne propozycje:
*kolacja w pięknej restauracji
*płyta z muzyką sprzed lat? własnej roboty tzn. nagranie na komputerze życzeń od całej rodzin, a następnie piosenki które są dla nich szczególnie ważne itp.
*wyjście do teatru, opery itp. o ile lubią takie coś

asasia14
29-09-2008, 19:18
więc kolejne propozycje:
*kolacja w pięknej restauracji
*płyta z muzyką sprzed lat? własnej roboty tzn. nagranie na komputerze życzeń od całej rodzin, a następnie piosenki które są dla nich szczególnie ważne itp.
*wyjście do teatru, opery itp. o ile lubią takie coś

Dzięki,to już coś-proszę o jeszcze

janet9
30-09-2008, 09:54
ja mamie dałam obraz-portret namalowany ręcznie przez jakiegoś tam malarza na którym byłam namalowana ja oraz moje rodzeństwo. Idziesz ze zdjeciem do malarza a on to maluje. Mama bardzo się ucieszyła, bo był to dosyc oryginalny prezent

asasia14
30-09-2008, 21:22
ja mamie dałam obraz-portret namalowany ręcznie przez jakiegoś tam malarza na którym byłam namalowana ja oraz moje rodzeństwo. Idziesz ze zdjeciem do malarza a on to maluje. Mama bardzo się ucieszyła, bo był to dosyc oryginalny prezent

Super pomysł,tylko boję się,że czasu mi nie starczy,no i skąd wziąc malarza?

janet9
01-10-2008, 21:11
ja czekałam niecały miesiąc za obrazem i naprawdę jest śliczny. A malarza poszukaj w internecie, ja tak zrobiłam. Możesz również pochodzic po sklepach z obrazami i popytac czy nie malują portretów

Cikitusia
02-10-2008, 09:40
A może jakaś rzeźba? Albo coś co zawsze chcieli mieć a nie mogli?

katie3006
05-10-2008, 16:22
Ja moim rodzicom na 25 rocznice ślubu kupilam razem z siostra i szwagrem karykature ich zdjecia śłubnego oprawiony w antyramę, koszt byl ok 90zl+ pare zł antyrama zalezy od sklepu, a czekaliśmy niecala godzinę, pana ktory robi takie rzeczy znaleźliśmy na rynku (w Krakowie na rynku jest ich paru nie wiem jak gdize indziej ale mozna poszukac tez w internecie:) ) Rodzicom bardzo się spodobało i troche się pośmiali bo na ryskunku artysta ktory nam to rysował dorysował pare zabawnych szczegółów jak np. mojemu tcie do reki dał kufel piwa a mamie wielki wałek, no i po środku oczywiscie dwa gółebie(nie ze wzgledu ze sie kojarza ze ślubem czy cos, ale dlatego ze tata choduje golebie:D ) Od razu powiesili sobie na honorowym miescu i teraz rysunek robi kariere jak nic hihihi więc jeśli uważasz iż Twoi rodzice maja na tyle duze poczucie humoru( wiesz niektorzy ludzie moga nie zrozumiec inetncji i sie obrazic) to proponuję taki prezent;););)

GosiaInuszka
05-10-2008, 20:11
Może srebrna cukierniczka, patera albo misa na owoce z wygrawerowanymi życzeniami. Większość sklepów z wyrobami ze srebra lub złota ma podpisane umowy z grawerami, jak się kupuje prezent powyżej jakiejś tam sumy (200- 250zł) to usługa jest gratis, najczęściej czeka się około tygodnia.

asasia14
06-10-2008, 09:44
Dziękuję dziewczyny za pomysły!

final
19-02-2010, 12:47
Zastanawiam się również nad prezentem na 40 rocznicę ślubu moich rodziców. Pomyślałam, że razem z rodzeństwem moglibyśmy im zafundować jakiś fajny wyjazd. Znalazłam ciekawą ofertę Hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze - zabiegi spa, pakiet dla seniora i różne fajne zajęcia. Wydaje mi się, że to dobry pomysł, odpoczną sobie, zrelaksują się i pobędą tylko we dwoje.

dsara
28-01-2011, 10:22
Zgadzam się, że wyjazd jest całkiem niezłym pomysłem na prezent. Taka rocznica jest powodem do hucznego świętowania i celebrowania tego momentu. Wydaje mi się, że taka opcja też będzie całkiem niezła ->http://www.gleboczek.pl/admin/pdf/pdf_1520d2c64a00b6633c74327d63092c0e98f.pdf Zwłaszcza, że hotel ten jest położony w bardzo malowniczym miejscy na pojezierzu brodnickim.

messia
18-05-2011, 18:17
A może coś bardziej oryginalnego? Może na przykład grill? Ostatnio zauważyłam, że coraz częściej kupuję taki sprzęt w prezencie. Na broilking.pl jest spory wybór grilli gazowych. A jeżeli sprawi się komuś takie podarunek, to na pewno samemu będzie można od czasu do czasu z niego skorzystać ;)

Jolcia05
25-05-2011, 13:41
Moim zdaniem można by tez było w tym dniu zabrać rodziców na jakąś ciekawą wycieczkę. Ja np. niedawno byłam ze swoimi w Krakowie, gdzie wspólnie zwiedzaliśmy miasto. Trafiliśmy również do bardzo przyjemnej restauracji w samym sercu Kazimierza a mianowicie do restauracji Le Scandale, gdzie jedliśmy pyszny obiad. Potem poszliśmy jeszcze na spacer wzdłuż Wisły.