sny na jawie:)

napisał/a: tori101 2008-09-04 18:47
witajcie mamy:)
pewien czas temu miałam bardzo ciekawe sny na jawie - budziłam się i zastanawiałam się gdzie dziecko, bo byłam święcie przekonana że leży koło mnie i go karmię a mąż do mnie, że mały w łóżeczku!!!!
były też takie draki jak jeszcze mały z nami spał, śniłam że go karmię, budziłam się i nie wiedziałam czy go karmiłam we śnie czy to była realna sytuacja - tak byłam chyba zmęczona po porodzie, umysł płatał mi figle;)
miałyście jakieś takie podobne śmieszne sytuacje?
napisał/a: czarna77 2008-09-04 19:29
Ja miałam.Dokładnie to co Ty.To wszystko wynik zmęczenia organizmu.Widzę,że twój dzidziuś jest jeszcze malutki więc pewnie nocki masz zarwane a w dzień nie pośpisz.Jak przestaniesz wstawać w nocy do malucha i wreszcie się porządnie wyśpisz to przestaniesz mieć takie zwidy.
napisał/a: tori101 2008-09-06 12:30
czarna77 napisal(a):Ja miałam.Dokładnie to co Ty.To wszystko wynik zmęczenia organizmu.Widzę,że twój dzidziuś jest jeszcze malutki więc pewnie nocki masz zarwane a w dzień nie pośpisz.Jak przestaniesz wstawać w nocy do malucha i wreszcie się porządnie wyśpisz to przestaniesz mieć takie zwidy.


ano zarywam nocki;/
mój mały teraz jeszcze więcej potrzebuje jedzenia i kontaktu ze mną, budzi się w nocy co 2 godziny, jak jeszcze niedawno pierwsze spanie po kąpaniu było ok 4 godz a potem 3 godziny, następne pobudki co 2godz, i jakoś dawałam rade, a teraz ledwo żyje....
napisał/a: czarna77 2008-09-06 12:35
Zapytaj lekarza(bo ja już nie pamiętam)czy mogłabyś podawać na noc gęściejsze mleko,z jakąś kaszką.Może twój maluszek pośpi dłużej.U mnie to poskutkowało a też wstawałam co 2 - 3 godziny.
napisał/a: Aniinka 2008-09-06 12:39
czarna77 napisal(a):Zapytaj lekarza(bo ja już nie pamiętam)czy mogłabyś podawać na noc gęściejsze mleko,z jakąś kaszką.Może twój maluszek pośpi dłużej.U mnie to poskutkowało a też wstawałam co 2 - 3 godziny.


z tego co zrozumiałam to dziecko jest karmione cycem, więc po co pakować butlę??? dzieci karmione piersią mają co jakiś czas takie odskoki, moja dokładnie w tym samym wieku tak miała, ale po miesiącu wróciło do normy
napisał/a: czarna77 2008-09-06 12:50
Kochana ja też karmiłam cycem.Mój pokarm stał się pewnie małowartościowy i pediatra zaproponowała żeby na noc podawać butelkę.Mały miał ok.4 m-cy.Potem przesypiał mi cała noc jak dostał butlę o 23.00!
napisał/a: tori101 2008-09-06 14:07
ano karmię cyckiem i wolałabym nie dawać jeszcze butli, więc chyba się przemęczę do listopada (skończy 6 m-cy), potem to już przejdę łagodnie na butlę bo jesienią nieprzespane noce skończą się depresją:(