Gdy on dzwoni,drży całe ciało, gdy go widzę robi mi się gorąco!-martwię się,pomóżcie

napisał/a: brittany 2007-07-08 21:15
Witajcie,
mam taki problem.. Jest jedna osoba, którą darzę szczególnym uczuciem. I na wszelkie okoliczności związane z NIM mój organizm reaguje nieco dziwnie, nigdy wcześniej tego nie miałam; przed spotkaniem denerwuje się, nawet gdy dzwoni to się rumienie i czuje jak serce łapie przyspieszony i intensywny rytm. Zazwyczaj gdy dłużej porozmawiamy wszystko wraca do normy, ale najinestywniejszy jest ten pierwszy impuls, gdy np wyświetla mi się jego numer, robią mi się miękkie kolana, robię się różowa. Dodam jeszcze, że na nikogo innego tak nie reaguje, on jest dla mnie bardzo ważną osobą i bardzo mi na nim zależy. Nie jestem też typem osoby nieśmiałej, o tyle właśnie zaskakujące są dla mnie reakcje mojego organizmu.

Co Wy o tym sądzicie?
To normalne?
Pozdrawiam
napisał/a: Diablica1 2007-07-08 21:24
uuuu chyba sie zakochałas) on nie daje zadnych oznak zainteresowania? Przyjaznicie sie?
napisał/a: kold 2007-07-08 21:42
No pewnie, że jest bardzo ważny, byle kto doprowadza do oszołomienia. Super- rumieńce są seksowne. :D
napisał/a: ucja 2007-07-08 21:48
Fajnie... Przypominają mi się stare czasy.... hmm... :)
napisał/a: brittany 2007-07-08 21:59
:)

On na szczęście okazuje zainteresowanie, ale to poważna osoba, nigdy mi tak na nikim nie zależało. Przyjaźnimy się, czasem z jego ust padnie jakiś subtelny komplement co umacnia moje uczucie. Ale najpiękniejsze jest to ,że od roku się przyjaźnimy, oboje wyczuwamy chemie między nami (wszyscy wokół także to spostrzegli) ale wszystko jest obszyte taką fajną.. tajemnicą, bo między nami do niczego jeszcze nie doszło. Niestety ze względu na jego nieregularną pracę i to że często przebywa za granicą, raczej rzadko mamy okazję sie zobaczyc, ale tak jak mówiłam dzwoni... Eh, wszystko co trudno dostępne smakuje chyba najlepiej, może to właśnie dlatego?

Ale myślicie że to jest normalne, nie ma w tym nic niepokojącego?
Dziękuję za odpowiedzi :)
Miłego wieczoru wszystkim