Pomozcie!!!!!!!!!!!:((:((

napisał/a: on0222 2007-07-08 21:10
Witam... Pisze w bardzo nietypowej sprawie, gdyz niewiem kto moze mi pomoc... Chciałbym napisac list do swojej btlej dziewczyny, z ktora rozstałem sie przez glupie nieporozumienia;/;/ Wpadlem na pomysl ze napisze jej list... Tylko, ze niemam zbyt wielkiego talentu do pisania... Prosze pomozcie:(... Jesli ktos ma talent niech mi napisze jakis zzarys takiego listu;/
napisał/a: Diablica1 2007-07-08 21:26
napisz poprostu to co do niej czujesz tu nie potrzebny jest zadny talent najwazniejsze sa Twoje uczucia i to co do niej czujesz
napisał/a: kold 2007-07-08 21:59
Zgadza się z Diablicą. Nie chodzi przecież o piękne i czułe słówka, ale to, co naprawdę masz w sercu. Im szczerzej, tym lepiej.
napisał/a: Angel4 2007-07-09 15:57
Zgadzam sie z dziewczynami one maja racje...No a moze nagrasz to co chcialaes jej napisac i przeszlesz poczta kasete?Skoro mowic jest Ci latwiej...Napisac list za kogos jest bardzo trudno jeszcze jak sie nie wie o co chodzi tzn nikt z nas was nie zna.
Paula8502
napisał/a: Paula8502 2007-07-10 13:13
zgadzam sie napisac list za kogos jest cholernie trudno, juz raz bylam w takiej sytuacji pisalam list do kogos- za kogos, dla mnie to bezsens.Napisz najprosciej jak potrafisz co do niej czujesz i wyjasnij to nieporozumienie.Jesli jej dalej na tobie zalezy to zrozumie twoj skromny przekaz jesli jednak nie chce miec juz z Toba nic wspolnego to tu juz nawet "wielkie' slowa nie pomoga.Wiec do dziela :) i powodzenia w pisaniu.