PDA

Zobacz pełną wersję : ladne i brzydkie penisy

Mru
07-07-2007, 00:22
xxxxxxxxxxxxx

Magdalenka8
07-07-2007, 13:38
Pewnie, ze TAK:) Ladny penis to podstawa, najlepiej jak jest dlugi, lekko zakrzywiony i nie za gruby...

gangsterka
07-07-2007, 14:27
hahahaha fajny temat :D w zasadzie nie zwracam na to uwagi ale ale jeden z moich facetow mial naprawde ładniutkiego, kształtnego peniska :D

Mru
07-07-2007, 22:15
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

AnIa
08-07-2007, 13:18
Jak na razie nie miałam okazji podziwiać zbyt wielu penisów, ale nieźle uśmiałam się oglądając zdjęcia z link, który dołączyłaś do swojego postu. Większość to jakieś potwory!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mój mąż ma super pięknego w porównaniu do tamtych.

Marissa21
08-07-2007, 22:07
Ja widziałam w swym życiu jednego ptaszka na żywo (mojego obecnego faceta) i musze przyznac, że z zachwytu wyjśc nie mogę:-) wszystko mi sie podoba- wilekośc, kształt kolor, aż chce sie dotykać i lizać:-) Mając takie cudo na wyłaczność nie mam zamiaru szukac innego, bo moge sie tylko zawieść:-)

tunia2
08-07-2007, 23:13
Zeby lepiej zobrazowc, co mam na mysli mowiac o ladnych lub brzydkich penisach zalaczam zainteresowanym link, tylko blagam, nie patrzcie na ostatni przyklad, bo bedzie Was straszyl w nocy ;-)))).

Dla mnie ladne sa 2 pierwsze przyklady... Gdyby wyobrazic sobie, ze do nich doczepiony jest naprawde interesujacy facet jako czlowiek, to bylyby naprawde inspirujce ;-)

I jeszcze jedna uwaga. Znanych mi facetow peszylo odkrycie, ze kobieta moze oceniac w takich kategoriach te cenna czesc mezczyzny... Jakos mi ich nie zal...;)

Świetny link! :)
Ja też muszę stwierdzić (staram się o obiektywizm), że mój mąż ma ślicznego
penisa.
Natomiast niestety trafiłam (oczywiście przed ślubem :p ) na okropnego. Szczerze mówiąc okropieństwo polegało też na mikroskopijnym rozmiarze. Od tamtej pory nikt mi nie wmówi, że rozmiar nie ma znaczenia.

Mari
10-07-2007, 16:39
Mru,uśmiałam się do rozpuku.Super fotki..,nooo.. znane..,ale pomysł nie!!!! śmiechoty mnie wzięły,jak zawołałam męża i pokazałam mu :kochanie popatrz! jakie super zdjęcia.Chciałabyś,żałuj,że nie widzałaś Jego miny.Ja żoncia,grzeczna,układna i......ogląda coś takiego i jeszcze z komentarzem na ustach..i jeszcze się nie wstydzi!-zdziwienie,dezaprobata a może cóś wiecej??, a ja ha,ha,ha.Dzięki,było wesoło.Pełne rozluźnienie do wieczora.

Całuski :D

murzynka
10-07-2007, 18:59
ja zawsze patrze czy jest ładny czy brzydki...uwielbiam obrzezanych facetow :D wtedy sa jeszcze ładniejsze. Mialam 2 facetow ktoorych penisy byly wrecz ochydne i takie...chude. A byly tez takie ktore uwielbialam...mmm.. hehe mam slabosc do czarnych penisow sa poprostu sliczne :)

Hania9
11-07-2007, 16:03
gratuluje tematu... hihihih

TUNIU, miałam podobne doświadczenie. nie dość, że mnie ta jego 'wielkość' rozśmieszała, to nic nie działał hahaha. a jak go sobie przypominam, to aż mnie dreszcz przechodzi!!!! :eek: chyba nie potrafiłabym się związać z facetem, który ma małego.

a co do dnia dzisiejszego... mój narzeczony ma takiego, że jak go widzę, to najchętniej bym go pochłonęła. lubię się jemu przyglądać, i kocham go pieścić... :p

ale
12-07-2007, 23:40
Zawsze uważłam, że on są okropne i obślizgłe ale teraz mam inne zdanie. Jest śliczny, ma taką aksamitną głowę ;) i jest taaaki twardy.

W sumie penis, jak penis, byle stał i był twardy :P

Niebieska
13-07-2007, 08:56
otworzyłam link i muszę powiedzieć,że ostatni przykład jest straszny jak dla mnie.......jak pomarszczona trąba słonia ;)

ale
13-07-2007, 10:56
Fakt, ostanie są jakieś takie.. jednak są brzydkie i ładne. hmm

Mari
15-07-2007, 12:45
Penisy ,jak penisy ,ale jak ja uwielbiam oglądać pupki facetów.Wydaje mi się ,że tutaj mamy większy wybór :D.
Idę... deptakiem..,przede mną,w obcisłych dżinsach sunie "taka"kształtna, wysportowana.Bardzo lubię gdy pośladki są troszeczkę zaokrąglone ..nie na boki!,tam zalecane są dołeczki..tylko tak z tyłu.Miły krajobraz,nieprawdaż?,a może ja jestem zbocz..?.W takim momencie zdradzam wzrokiem hi,hi,.Mam ochotę podbiec i uszczypnąć właściciela tych dżinsów.Pupa męska jest dla mnie tą częścią ciała ,którą także uwielbiam oglądać w bokserkach, a gdy jest obsadzona na dodatek w zgrabne nogi! to wymiękam...

I kto to mówi...,że wzrokowcami są mężczyźni.. :confused:

tunia2
15-07-2007, 19:39
Taaaaak, od kształtnej, wysportowanej pupy sunę wzrokiem i jak widzę, że do góry prowadzą mocno zaznaczone mięśnie przy kręgosłupie, które powodują, że lędźwie nie boją się ciężkiej pracy i pomogą tyłeczkowi mocnooo iść tam gdzie trzeba hmmmmmmmmmmm, rozpływam się...

aryst0kratka
15-07-2007, 22:16
dobrze ze nie mialam jeszcze "szczescia" trafic na ostatnie przyklady z tego linku x)

a jesli chodzi o budowe ciala faceta to ja lubie chudzielcow xD
nie ma nic bardziej sexownego niz wiszace spodnie na facecie x)
ale oczywiscie pod spodem powinny znajdowac sie ladnie zarysowane miesnie brzuszka x)

malenka_61
15-07-2007, 22:30
swietny link. bardzo mi przypadl do gustu

dominiquue
15-07-2007, 22:31
Dla mnie i rozmiar i wyglad ma znaczenie... ten ostatni penis na zdjeciach z linku jest straszny nie moglabym sie kochac z taka sloniowa traba.. bleeeee :)))

Flamenco88
16-07-2007, 21:34
Troszkę mnie to bawi, że każa pani uważa, że jej obecny ma najlepszego, ale chyba tak jest i ze mną!

I zgadzam się z :

Pewnie, ze TAK:) Ladny penis to podstawa, najlepiej jak jest dlugi, lekko zakrzywiony i nie za gruby...

To mój IDEAŁ!

insomniac
26-08-2007, 18:34
Witam panie. Skoro uważacie, że ten penis wyglądający jak słoniowa trąba jest okropny, to ciekawe co powiecie na takie zjawisko.

Interesuje mnie jaka byłaby wasza reakcja na widok faceta z takim sprzętem.

Sylwunia26
26-08-2007, 23:02
Do Insomniac!
Kurczę.....piękny to on nie jest.Nie wiem co zrobiłabym w sytuacji "łóżkowej" po ujrzeniu takiego brzydala.No co uciekać z wyrka,pośmiać się-głupia sprawa.A jak to wygląda z punktu mężczyzn,przecież są Panowie którzy mają kompleksy,że za mały,że za chudy,że krzywy.A co zrobilibyście mając taki właśnie sprzęt idąc do łóżka z dziewczyną po raz pierwszy?.Powiedzielibyście Jej o pewnym mankamencie natury wczesniej czy poczekacie na reakcje już w trakcie seksu?

insomniac
27-08-2007, 15:56
Oj widzę, że chyba reszcie troszkę głupio się zrobiło! Właśnie takie dziewczyny, które wyśmieją faceta z taką chorobą(nazywa się to spodziectwo) mogą narobić nieodwracalnych szkód w psychice takiego faceta! Na szczęście są jeszcze na tym świecie dziewczyny. które potrafią to zaakceptować(oczywiście nie chcę nikogo urazić ani obrażać) i żyć z takim facetem, bo przecież penis z taką wadą funkcjonuje jak najbardziej prawidłowo.

I refleksji nad tym czy, aż tak ważne znaczenie ma wygląd! Rozumiem, że niektóre dziewczyny nie będą w stanie tego akceptować, gdyż po prostu może to obrzydzać i szczerze współczuje takim kobietom, które mogą odtrącić miłość swojego życia przez wrodzoną wadę u mężczyzny, małą pomyłkę natury, które niestety coraz częściej się zdarzają.

Hania9
27-08-2007, 16:15
A ciekawa jestem, jak mężczyźni odbierają nasz "wygląd"? Czy mają jakieś wymarzone, ulubione łechtaczki, wargi sromowe, czy wolą ogolone czy owłosione? I jak to tłumaczą, bo my kobiety możemy mówić, że np "duży może więcej" - chociaż to też nie zawsze!

Hmmm....

insomniac
27-08-2007, 16:19
"duży może więcej" - chociaż to też nie zawsze! Hmmm....

Prosiłem o poczytanie

cipka to cipka, wokół pochwy nie ma takich wielkich dyskusji. Wiadomo są różne łechtaczki, większe i mniejsze wargi, ale nie spotkałem się jeszcze z facetem, który rzuciłby pannę(przepraszam za określenie), bo jej wary wiszą.
A czy się goli dziewczyna to jej osobista sprawa, ale wiadomo również, że lepiej jest pieścić językiem ogoloną cipkę.

Sylwunia26
27-08-2007, 16:28
Do Insomniac
Z całym szacunkiem,nie miałam zamiaru nikogo obrazić tym"brzydalem".Odebrałam to zdjęcie jako żart z Twojej strony,dlatego i mój post nie jest poważny.Uwierz mi że dlamnie akurat wygląd jest mało istotny.Mój mąż ma średniej wielkości penisa,mi zdecydowanie wystarcza,choć On czasami żartuje że mógłybyć trochę większy.To nie chodzi o wielkość,jego zręczne paluszki i szybki języczek wypełniają te brakujące kilka cm.Pozdrowienia dla Ciebie Insomniac

Hania9
27-08-2007, 16:47
No wiesz, spotkałam się z wypowiedziami kobiet a propos robienia operacji plastycznych łechtaczki, bo np te wargi nie takie, a on woli takie jak w Playboy'u. Z resztą, faceci są większymi wzrokowcami niż kobiety, czasami między nogi swoich kobiet też zaglądają, więc chyba oceniają?

Hania9
27-08-2007, 17:00
Sylwunia26...

Najważniejsze, że kochamy i akceptujemy to co mamy...

Sylwunia26
27-08-2007, 17:06
Zgadzam się,ja też chciałabym aby pewne części mojego ciała wyglądały trochę lepiej.Jednak mimo wszystko mężowi się podobam,lubi dotykać i kochać moje ciało,szczególnie teraz gdy zgubiłam kilka kilogramów.Najważniejsze podobac się sobie a wtedy druga ososba pokocha nasze ciało razem i małymi wadami.

chosiapasosia
28-08-2007, 10:17
Insomniac, kurcze, teraz to już po śniadaniu!!! :) Okropny, paskudny, obrzydliwy, szkoda człowieka, właściciela owego sprzętu.

chosiapasosia
28-08-2007, 10:24
Ale Insomniac jakoś zbyt osobiście odbierasz teksty dotyczące zamiszczonego przez ciebie linka. Zapytałeś co o "nim" myślimy, to piszemy, fakt jest fakt, też myślałam, że to żart.
Po co się obrażać?
Normalka, że są i choroby układu rozrodczego męskiego, my Ci nie wklejamy naszych łechtaczek z objawami chorób czy kobiet po mastektomii, nie chcemy współczucia, ale takie choroby sie zdarzają niestety.
Uważam, że post raczej należy przyjąć bardziej na luzie i dla ogólnego odprężenia, a nie jak forum medyczne - choroby penisa.
Pozdrawiam wszystkich wielbicieli i :) i wielbicielki penisów małych i dużych :)

anida3
04-09-2007, 15:47
rozumiem taka czy siaka chorobe i owa tez.lecz ten penis naprawde jest brzydki i nie podoba mi sie.trudno!prawde napisalam.napewno bolesna...

Liliana22
07-09-2007, 11:19
Fakt jest taki że kobiety nie mają chociaż z tą częścią ciała żadnych problemó bo nam nie zależy czy muszelki są krótkie długie albo jeszcze inne. No natomiast wiadomo panom zależy aby ich rozmiar miał jak największe rozmiary. Chociaż znam przypadki gdzie kobiety uważają że z takim małym penisem seks jest super gdyż :) wszędzie jest go pełno :) i więcej zdziała niż duży.

askim
08-09-2007, 23:43
uwielbiam penisa mojego faceta!!!!!! jest prześliczny i słodki!! i choć nie jest obrzezany ( co lubię - miałam dwóch obrzezanych facetów i bardzo mi sie to podobało) to i tak uważam go za najlepszego na świecie.... co najważniejsze poza tym ze wygląda cudnie to jest niesamowicie zwinny!!!! :)

matzio512tr
06-03-2008, 23:52
To mi się podoba, dziewczyny przemawiają tu ludzkim głosem :)

Petunia
10-03-2008, 01:16
miałam do czynienia osobiście z jednym egzemplarzem - mojego męża, jest krzywy, ale za to długość i grubość w sam raz:)

andzia73
12-04-2008, 12:26
hej świetna strona jest naco popatrzeć www.ale-jaja.com/

Ewka8910
10-07-2008, 23:26
Moj Partner ma 14cm w obwodzie i 15cm dlugosci mi sie podoba jego armatka :) i jest mi z nim dobrze tylko on ma pewne kompleksy ze mi sie podoba a inna moze sie smac zal mi go troszke :(

Cikitusia
11-07-2008, 10:22
A mi się wydaje że nie ma brzydkich penisów. Tylko nie każdej podoba się to samo. Ale zawsze każdej z nas podoba się to co ma. :-)

tedybear27
11-07-2008, 12:06
a mi sie moj podoba taki standarcik europejski ;) i zadna panna nie narzekala wiec chyba wszystko OK

Afrodytka1
18-07-2008, 19:09
albo mi sie wydaje albo kazdej kobiecie najbardziej odoba sie penis .. swojego faceta :)) nie wazne jaki wazne zeby super dzialal :))

tedybear27
18-07-2008, 22:08
Afrodytka nie zawsze tak jest nie zawsze ;)

deedee86
02-11-2008, 19:41
wyciągam temacik
ja jestem zadowolona z penisa mojego meza i moich ex nie mam co narzekac ksztalt/rozmiar i zapach mnie powalał

tedybear27
02-11-2008, 23:54
no to fajnie gratulacje

magwiz
03-11-2008, 22:48
wyciągam temacik
ja jestem zadowolona z penisa mojego meza i moich ex nie mam co narzekac ksztalt/rozmiar i zapach mnie powalał

"Mój" też mi pasuje:D, zresztą innych przed nim nie miałam, więc ciężko mi porównywać!:o

deedee86
04-11-2008, 09:02
to dobrze ze pasuje bo inaczej to zmiana by byla:p

magwiz
04-11-2008, 15:54
Tylko, że dopóki zmiany nie będzie (a mam nadzieję, że tak bedzie wiecznie) pozostanę przy stwierdzeniu, że mój najpiękniejszy.:D

deedee86
04-11-2008, 21:14
no moja najpiekniejszy bo tylko dla mnie

Fantasmagoria
08-11-2008, 21:23
O kurcze, ale te dwa ostatnie zdjęcia z linku... To chyba stulejki, prawda?

Meggi21
18-11-2008, 18:13
Powiem wam że jak przejrzałam te fotki z linku to stwierdzam ze mialam i mam w tej kwestii naprawde duzzzooo szczescia:-) Jak narazie trafiałam na facetów z naprawde "uroczymi" fiutkami;-) Moze nie powinnam tak mowic bo żeden facet sam nie wybiera sobie penisa (a sama sie bulwersuje kiedy faceci skreslaja kobiety np ze wzglegu na wielkosc piersi) ale gdybym trafiła na faceta z penisem takim jak na ktorymś zwlaszcza z tych ostatnich zdjec to chyba bym podziekowała za taką znajomosc:-/

madziun20
20-11-2008, 14:24
Ble galeria brzydoty, ble ble ble

ewciapd
21-11-2008, 15:51
Dla mnie i rozmiar i wyglad ma znaczenie... ten ostatni penis na zdjeciach z linku jest straszny nie moglabym sie kochac z taka sloniowa traba.. bleeeee :)))

hehe słoniowa trąba:D heheh dobre;)
całe szczęście mój mąż ma dużego i ładnego:)
bo mój poprzedni partner miał małego może z 9cm
a teraz..nie ma to jak 19:)

ewciapd
21-11-2008, 16:08
no może przesadziłam ale z 16 jest;)

tedybear27
22-11-2008, 22:30
czyli taki standart europejski ;)

ewciapd
24-11-2008, 13:17
no taki w sam raz;D
a kiedyś z ciekawości chyba mu sprawdzę;)hehe

tedybear27
24-11-2008, 16:20
chyba kazdy z nas sprawdzal sobie rozmiar ;)

magwiz
24-11-2008, 23:10
chyba kazdy z nas sprawdzal sobie rozmiar ;)

Ale nie każdy chce się podzielić tymi pomiarami. Ani ze swoją panią ani tym bardziej z innymi facetami.
I wtedy pozostaje rozmiar pt: duży, mały. Albo obmierzenie Go na śpiku:cool::D

tedybear27
24-11-2008, 23:59
wiesz dla mnie nie ma problemu z podaniem rozmiaru. poza tym panna widzaca czlonka w zwodzie raczej nie mysli o wzieciu do reki linijki i zmierzeniu dlugosci

magwiz
25-11-2008, 01:43
Zalezy która!:p;)
Jak górę weźmie zboczenie zawodowe (lub takie wyssane z mlekiem matki - pomiarowca;), jak w moim przypadku:D), to kto wie co takiej po głowie chodzi!:o:p;)

magwiz
25-11-2008, 13:11
Chociaż tak po przemyśleniu, to faktycznie na widok wzwodu "mojego członka" to nie w głowie mi zabawy z linijkami, miarkami i innymi przyrządami pomiarowymi.:cool:

ewciapd
25-11-2008, 13:49
oj co do linijki i zmierzeniu penisa mojego mężczyzny nie byłoby problemu bo to już mój mąż wiec nic nas nie krepuje;) on pewnie też kiedyś sobie mierzył bo chyba każdy facet jest ciekawy no chyba że któryś ma małego wiec po co ma mierzyć i sie dołować bardziej... ale naprawde niestety rozmiar ma znaczenie! i mimo ze to dla mnie nie było nigdy takie wazne bo z byłym partnerem byłam 3 lata i miał naprawde małego to z miłości do niego jakoś mi to nie przeszkadzało mimo że nie miałam nigdy orgazmu...ale jak poznałam mojego męża który ma naprawde co do wielkości i kształtu idealnego penisa stwierdzam że rozmiar i kształt sie liczy i chyba nawet technika i pozycje za wiele nie daja przy małym kutasku-przykro mi-to moje zdanie...i wydaje mi sie ze wiekszosc kobiet ze mna sie zgodzi a te co uwazaja ze mały penis im wystarcza to pewnie mowia tylko tak ze wzgledu na to ze zalezy im na partnerze a nie na tym co ma w majtkach...albo nie miały okazji "poznac blizej"wiekszego pana P :)

pasia251
25-11-2008, 15:57
Zgadzam sie z przedmówczynią, że rozmiar ma znaczenie. Za mały jest do kitu, ale jak jest za duzy to też nie jest wcale fajnie. Trafiłam kiedys na takiego partner i nie było to zbyt przyjemne doznanie, raczej bolesne...
Myślę że przeciętny rozmiar w zupełności wystarcza, a jeżeli o mnie chodzi to ważniejsza jest grubość od długości;)
I fakt, przeciez żadna z nas nie zakochuje się w penisie tylko w jego właścicielu...

kayoo
16-12-2008, 03:04
Witam drogie Panie
chcialbym pomoc w ustalaniu czy dyskusji odnosnie penisow
jesli to mozliwe moglbym przeslac zdjecie
ciekawy tez jestem waszego zdania
jesli sa tu jakies zainteresowane Panie to prosze o podanie swojego adresu emailowego to przesle fotki.

emila3000
16-12-2008, 04:05
moze przed pierwsza randka poprosic faceta o okazanie tego co ma w spodniach i po pomyslnim przejsciu penisowej weryfikacji bedzie mogl przejsc do nastepnego etapu... tylko ze wczesniej trzebaby sie przejsc po okolicy i poprosic wszystkich sasaidow zeby zademostrowali swoje przyrodzenie zebysmy mialy punkt odniesienia w przyszlych testach naszych ewentualnych partnerow...

kayoo jestes eksybisjonista...? zadnych zdjec nie ogladalam i nie zamierzam ogladac bo dla mnie to jest obrzydliwe patrzec na innych facetow nago a wlaszcza na penisy ktore w same w sobie nie sa jakies najwiekszej urody... zwlaszcza "obce"...

mialam tylko jednego faceta w zyciu... i kiedys tak sobie zartowalam z nim ze nie wiem czy on ma w koncu duzego czy malego i ze musze psprawdzic jak wyglada u innych i dopiero wtedy mu powiem... ;p moim zdaniem jest idaelny u jest tylko MOJ i nikogo wiecej... czasem sobie chodzi nago po domu i az milo sobie popatrzec... tylek tez ma idealny... napewno nie znajde sobie jakiegos innego faceta... i na 100 % jak widac jest sprawny bo mamy sliczna coreczke... :P

kayoo
19-12-2008, 19:15
dobry pomysl mozna byloby tak robic ja tam moglbym :rolleyes:
heh nie wiem w sumieczemu to piszesz nie mowie o tescie na wielkosc
tylko o tym ze moge pomoc jesli jakas dziewczyna kobieta poprostu ktoras z was mialaby jakis problem i to np mogloby rozwiac watpliwosci itp

NIE nie jestem ekshibicjonista nie rozbieram sie przed wszystkimi
moja chec pomocy wyplynela jedynie poprostu z takiej mozliwosci

jest jakis blizej nieokreslony procent polek ,ktore nie wiedza badz nie przyjmuja tego do siebie ze sa lesbijkami i poprositu nie trawia np widoku meskiego przyrodzenia...
[bez odniesienia]

chyba llubisz sie rozpisywac co ? :)

tedybear27
19-12-2008, 21:50
facet nie zna kobiet a chce zdjecia wlasnego fiuta przesylac i mowi ze ten fakt go nie podnieca.
skoro masz taka chec niesienia pomocy moze pomozesz finansowo naszej kolezance i jej coreczce zamiast fiutem prze aparatem machac? bedzie lepszy pozytek?

deedee86
19-12-2008, 21:55
Tedy albo niech poloczy jedno z drugim
czyli zrobi sesje roznierane dla jakies gazety kase co dostanie to odda

emila3000
20-12-2008, 00:49
nie potrzebuje jego "brudnych" pieniedzy... ;p ale niech odda na jakas fundacje... ;p

deedee86
20-12-2008, 00:51
Emila ale my nie piszemy o Tobie że ma Ci oddac tylko komuś innemu

kayoo
20-12-2008, 14:28
no tak kobieta jedyni o kase umie prosic... to jest przykre
a czemu zadna zwas nie rozbierzesie do gazety ? zdecydowana napewno zbilaby kokosy (tu pewnie bedzie obuzenie) haha
apoza tym jesli kazda z was ma faceta to w czym problem niech o ni na was zarabiaja :D

ok zapomnijcie o moim wczesniejszym poscie bo nigdy tego nie zrozumiecie

MalaTerrorystka
20-12-2008, 14:36
kayoo skoro nie rozumiemy to może nam po prostu wyjaśnij, co??
A jaką masz pewnosć, że żadna z nas nigdy nie rozebrała się dla żadnej gazety? Może czytając CKM albo Playboya, oglądając sobie całkiem ładne, apetyczne zdjęcia- oglądasz ktoraś z nas?? I któraś faktycznie zbiła na tym "kokosy"...??

Kobieta umie prosić tylko o kasę... no proszę, jaki znawca kobiet się znalazł... Cóż - prawdziwego mężczyznę nie trzeba o nic prosić... On sam wie, jak się zachować. I nie chodzi tylko o pieniądze.

Rosalee
20-12-2008, 16:23
Kobieta umie prosić tylko o kasę... no proszę, jaki znawca kobiet się znalazł... Cóż - prawdziwego mężczyznę nie trzeba o nic prosić... On sam wie, jak się zachować. I nie chodzi tylko o pieniądze.

Otóż to!:D

,,
jest jakis blizej nieokreslony procent polek ,ktore nie wiedza badz nie przyjmuja tego do siebie ze sa lesbijkami i poprositu nie trawia np widoku meskiego przyrodzenia...,,
A jeżeli we mnie nie wywołuje obrzydzenia tylko widok członka mojego mężczyzny to też jestem lesbijką??;):D

POZIOMA
20-12-2008, 16:26
A ja nie wiem czemu my kobiety pozadne mamy ogadac obcego penisa ????? zeby go ocenic ? czy jak ? lo maj gad :D

jesooo faceci to maja pomysly...

MalaTerrorystka
20-12-2008, 16:30
No własnie... my jakoś nie wpadamy na pomysł "Hej, pokaze Wam swoje cycki, powiecie, co myślicie..":D

POZIOMA
20-12-2008, 16:32
tia pokaz cycka a ja Ci powiem kim jestes :D

Rosalee
20-12-2008, 16:32
Oj, niektóre półgłówiątka się zdarzaja:P :D

POZIOMA
20-12-2008, 16:34
Tylko jak chc epokazac te zdjecia to moze oddzielnie penis a na drugim jajka czy jak ?:D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 16:36
a na trzecim włosy:D:D

deedee86
20-12-2008, 16:38
tez nie rozumie ale moze nie chce zrozumiec mi moj penis wustarczy ogladam kiedy chce wiec od cudzych z dala sie trzymam

MalaTerrorystka
20-12-2008, 16:39
no własnie... mamy własne penisy tylko dla siebie... i czasem nawet nie musimy prosić, żeby się pokazały:D

deedee86
20-12-2008, 16:41
sami chetnie pokazuja ale tylko nam :D

POZIOMA
20-12-2008, 16:42
bo same wychodza :D:D

MalaTerrorystka
A my się ładnie odwdzięczamy :D

deedee86
a moze chce pokazac słynne 7 cm :D:D

deedee86
20-12-2008, 16:43
jeso pozioma pokaze Ci cyca i powiedz kim jestem z zawodu :D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 16:43
deedee a Ty chciałabyś się pochwalić czymś takim??:D to chyba nie on:D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 16:44
Taaa właśnie Pozioma... myslisz, ze moje piersi są iście filologiczne??:D

deedee86
20-12-2008, 16:44
no nie ale moze tez ma tyle :D
a moze to ta magiczna maczuga 40 cm:D

POZIOMA
20-12-2008, 16:45
Deedee 7cm jest Mari Kinga a teraz poiszemy o fitku jakoegos na K... :p

Eh Deedee nie waz sie mi tutaj cycami strzelac bo mi walnie monitor w kompie :D

wiesz moje sa niewygledne ale Twoje jak tutaj wskocza to po kompie :p

MalaTerrorystka
20-12-2008, 16:46
Jesooo... jak nie miniaturki to giganty.. co za kraj:D

POZIOMA
20-12-2008, 16:46
wiesz |MT ni ewiem co skrywasz pod bluzka ale grunt ze sa na swoim miejsu i potrafia sie zachowac w towarszystwie penisa :D

deedee86
20-12-2008, 16:47
dobrze ze moj jest taki po srodku

POZIOMA
20-12-2008, 16:47
MT jak w polityce jak nie kaczor (7cm) to Tusk (40 cm ) :D
od jednej skrajnosci do drugiej :D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 16:48
a tak, potrafią:D Sa grzeczne, ułozone, kulturalne, zawsze czyste i ładnie wyglądają:D Penis wydaje się zadowolony:D

deedee86
20-12-2008, 16:48
bo z malym nie ma co wojowac a z duzym to szkoda gadac

pluszak1
20-12-2008, 16:49
deedee nie wiedzialem ,ze masz penisa :D

POZIOMA
20-12-2008, 16:50
ja znam tylko jednego i jestem z niego bardzo zadowolna :D

swietnie sei dobraliscie MT :D grunt to kultura osobista :D

deedee86
20-12-2008, 16:50
Pluszak ale dowcip :D:D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 16:51
śmiem twierdzić, że mój penis jest idealnie do mnie dopasowany Pozioma:D Nie tylko pod wzgledem kultury:D

pluszak1
20-12-2008, 16:52
ja nie dowcipkuje :D ja sie grzecznie zdziwilem :D

deedee86
MT Poziomka moj tez jest dopasowany idealnie i z kultura nie mamy problemow

POZIOMA
oczywiscie ze tak MT rozmiar kolor ksztal i prezencja przy piersiach sie tez liczy :D

POZIOMA
20-12-2008, 16:55
uciekam Laski , kurczem zawsze w najlepszym momencie :D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 16:55
przy piersiach i w innych miejscach, to tu, to tam...:P

pluszak1
20-12-2008, 16:57
co tak dzis zboczurkujecie? :D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 17:00
Taki nastrój pluszak

pluszak1
20-12-2008, 17:03
aaaa weekend... rozumiem :D
fajnie ,podzielcie sie ta radoscia ze mna :D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 17:05
Czytaj sobie;)

deedee86
20-12-2008, 17:08
Pluszak czytaj a jeszcze dodam że my tak od rana piszemy i nie tylko na tym watku

pluszak1
20-12-2008, 17:09
oooo :D domyslam sie ze zadowolone jestescie :D
hmmm :p echhh jak to niewiele trzeba do szczescia :D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 17:11
Nawet bardziej, niż zadowolone...:D

pluszak1
20-12-2008, 17:12
hehe^^ wiem wiem,domyslam sie :D
czekajcie 15 min :d ja tez bede :D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 17:13
tak...sam??:D

deedee86
20-12-2008, 17:13
no właśnie

pluszak1
20-12-2008, 17:14
haha a jak? :D czy to jakies nienormalne? :D

deedee86
20-12-2008, 17:14
15 min :D:D

pluszak1
20-12-2008, 17:15
chyba ,ze pomozecie :D macie takie dobre humory :D

pluszak1
20-12-2008, 17:15
deedee sam 15 min :D nie sam 2 godz :D

pluszak1
20-12-2008, 17:16
hmmm... dziwne ,ale prawdziwe :D haha czy to znaczy ,ze bardziej sam sie podniecam? :D

MalaTerrorystka
umyj potem ręce pluszak:P

deedee86
a w czym mamy pomoc i to jest troche nie na miejscu :/

deedee86
20-12-2008, 17:17
no chyba ze lubi miec raczki z ...:D

pluszak1
20-12-2008, 17:18
oj deedee swirowalem :D nie znasz sie :p
MT umyje^^ nie martw sie :p

pluszak1
20-12-2008, 17:18
no chyba ze lubi miec raczki z ...:D

nie lubie :D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 17:19
to jest takie cieplutkie zawsze...:D

deedee86
20-12-2008, 17:19
znam znam to idz nie przeszkadzaj sobie

deedee86
20-12-2008, 17:20
miłe ciepelko :D

pluszak1
20-12-2008, 17:23
to jest takie cieplutkie zawsze...:D

haha :D swiry :D

pluszak1
20-12-2008, 17:23
znam znam to idz nie przeszkadzaj sobie

musze sie nakrecic :D Ty lubisz tak bez gry wstepnej? :p

deedee86
20-12-2008, 17:25
a co my Ci dajemy ze to niby gra wstepna co ?

ja zawsze mam gre wstepna nie wliczajac w to szybkich numerków

pluszak1
20-12-2008, 17:26
haha :D ja nic nie mowie :p ale smaki narobilyscie :)

MalaTerrorystka
20-12-2008, 17:28
hehe deedee te szybkie numerki czasem to zajmują mniej niż gra wstępna:D

deedee86
20-12-2008, 17:29
dokladnie a w windzie trzeba byc szybkim

MalaTerrorystka
20-12-2008, 17:30
w knajpach też:P

pluszak1
20-12-2008, 17:31
w sklepach tez :D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 17:32
I przy samochodzie, w lesie tez:P

pluszak1
20-12-2008, 17:32
oj cisza juz :D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 17:34
...i w łazience, jak Rodzice na dole:p

deedee86
20-12-2008, 17:36
MT ja nie mam problemu z lazienka :d
ale czasami w parku trezba byc naprawde szybkim i cichutko jak myszka
och ja lubie taki spontan

MalaTerrorystka
20-12-2008, 17:37
spontan, nie spontan... lubię sex i już:D

pluszak1
20-12-2008, 17:38
wrrrrrrrrrrrrrrr :D miala byc cisza :D ide do sklepy :D przewietrzyc sie :p
pa robaczki :)

deedee86
20-12-2008, 17:42
idzie na dziwki :x

ups a miałam tego nie psiac

MalaTerrorystka
20-12-2008, 17:43
deedee my się tu nie powstrzymujemy, nie zapominaj:D

pluszak1
20-12-2008, 17:45
:D za chwile do Was wroce :D no i na NK :D

deedee86
20-12-2008, 17:47
pewnie teraz raczkowska go odwiedzila :D

MalaTerrorystka
20-12-2008, 17:48
Renia Rączka:D najlepsza przyjaciółka mężczyzny:D

pluszak1
20-12-2008, 17:52
cisza baby :D ^^

pluszak1
20-12-2008, 17:52
raczka przynajmniej mnie nie zdradzi :D

deedee86
20-12-2008, 17:53
ja Ci dam baby babe se znajdz na targu albo w domu

pluszak1
20-12-2008, 17:55
ahahaha :D no wlasnie ,ja jestem wyluzowany a Ty sie spinasz :D

deedee86
20-12-2008, 17:59
ja sie nie spinam luzaku :D

pluszak1
20-12-2008, 18:03
haha :D ale tez sie nie rozpinasz :D ciao

POZIOMA
20-12-2008, 19:55
helol Laski o czym rozprawiacie ?:D

schowajcie twarze bo jakis kolo jeszcze wsa sobie wydrukuje bedize czytal i siwnstwa ravczkowska robil na Wasz widok:D

pluszak1
20-12-2008, 19:58
Pozioma :(

POZIOMA
20-12-2008, 20:13
Jesoo Pluszak ze ostatnio wyrazilam zdanie o Tobie nie zanczy ze teraz pisze o Tobie :D

Po prostu biegaja w necie rozne ciezkie przypadki ... (patrz Mrio King )

POZIOMA
20-12-2008, 20:13
Jestesm zolzowata ale nie do przesady znam granince :)

pluszak1
20-12-2008, 20:53
nie gniewam sie :D papa,milego wieczoru :)

razor1911
20-12-2008, 20:57
Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że nie akceptuję kobiet z małym biustem, bo wtedy wydaje mi się, ża kocham się z facetem... Albo co gorsza z dzieckiem... Co by sobie pomyślała dziewczyna, gdyby jej powiedzieć: "kochanie, ale ja chciałem od przodu..."

POZIOMA
20-12-2008, 21:19
hmm to sie tyczy watku bo chyba nie mojej wypowoedzi ...?:)

razor1911
20-12-2008, 21:27
Wątku, wątku:)

MalaTerrorystka
20-12-2008, 21:30
razor:) Ale jakby nie było męskie przyrodzenie gra w akcie współżycia jedną z główniejszych ról, jest źródłem...wszystkiego:) Gdyby nie on - nie byłoby przeciez seksu... A piersi na dobrą sprawę mozna wcale nie dotykać, baa, nawet nie widzieć (w jakichś skrajnych przypadkach:P)...Nie można go rozpatrywać tak samo, jak piersi...

POZIOMA
20-12-2008, 21:31
wlasnie fiuek rowna sie sotsunek, wszak piersi do niegi nie sa potrzebne (patrz geje) :D

piersi dzialaj na Was jarajaco i tyle :p

MalaTerrorystka
20-12-2008, 21:34
Poza tym... jak mamy piersi jakieś nie teges to przynajmniej dziurki fajne:D Albo odwrotnie:p A jak Wy macie ptaszki do kitu no to...no przeciez na cycki Wam patrzeć nie bedziemy:D

POZIOMA
20-12-2008, 21:35
tia cycek to cycek zawsze mozna sobie zrobic sztuczne fajniejsze :D

A fuiute to co ? kupi facet wibrator w zastepstwo ?:p

MalaTerrorystka
20-12-2008, 21:37
No wiesz, tu nam coś majstruje, jest miło, dochodzi się do sedna, patrzysz... a on patrzy sobie na mecz, a Ty mimo wszystko czujesz rozkosz, bo miał wibrator i już:D...

POZIOMA
20-12-2008, 21:38
a co zrobisz jak Ci sie zachce seksu w aucie ? bedzie sznosila przy sobie zapaasowy czy on w majtkach ?:D

razor1911
20-12-2008, 21:54
Z punktu widzenia kobiety... Duży penis - pewniejsze zapłodnienie (tak natura nas zaprojektowała...) Większe piersi - zdrowa kobieta - będzie zdolna wykarmić dzieci. Jasne, że w seksie to niekoniecznie przeszkadza, bo można sobie wyobrazić, że kobieta ma większe piersi albo oczy zamknąć, ale z drugiej strony też gość z małym penisem może znaleźć też alternatywne sposoby zaspokajania swoich potrzeb seksualnych, bo kobiety go wyśmiewają... Stąd się biorą często potworne zbrodnie...

razor1911
20-12-2008, 21:56
Penisa też można operacyjnie powiększyć... Kobieta niekoniecznie się pozna, ze sztuczny. Piersi sztuczne łatwo poznać:)

razor1911
20-12-2008, 22:04
9 na 10 facetów lubi kobiety z dużym biustem. 1 na 10 facetów lubi facetów. To samo można pewnie powiedzieć o kobietach:)

MalaTerrorystka
20-12-2008, 22:08
razor no niestety na to, co ten facet zrobi ze sobą nie mamy wpływu... No ale przyznasz, że mniejsze piersi to "mniejsze zło" niż mała ptaszynka...;)Poza tym - można od razu zauważyć jesli kobieta ma mały biuts, nawet, jesli jakoś sztucznie go sobie "eksploatuje"... Ale jesli poznaje sięfaceta, zakochuje, wiąrze z nim różne nadziej i plany, a on nie mówi o tym, że ma taki problem, tylko dowiadujemy sięw chwili zbliżenia... to chyba nie byłoby miłe...;)

POZIOMA
20-12-2008, 22:10
pierdu pierdu jak kobieta moszerokie biodra to jest plodna :D

a duzy cyc nie oznacza wykarmienia :p

MalaTerrorystka
20-12-2008, 22:12
Kurde Pozioma to ja w ogóle nie jestem płodna czy jak??:p buuuu:D
cyca tez pokaźnego nie mam...juz nie:p
Lipa, czujęsiejak facet:D

razor1911
20-12-2008, 22:20
Hehe miłe? Dzisiaj społeczeństwo już chyba całkiem opętane jest wizją seksu. Co z wartościami rodzinnymi się stało? :P Gościu z małym ptaszkiem ma się powiesić? Nosić koszulkę z napisem: "mam małego?" Skazuje się w ten sposób ludzi na samotność. Ale w sumie takie jest życie. Miłość to dawno zapomniane słowo. Może powinno wejść w życie prawo nakazujące zabijanie dzieci z małymi ptakami zaraz po porodzie albo nawet usuwanie ich w czasie ciąży, bo przecież mają wadę genetyczną. Selekcja naturalna... Nikt z nią nie wygra... :P Jak ktoś się do dużych przyzwyczai, to mu na widok małych nawet nie stanie...

MalaTerrorystka
20-12-2008, 22:24
Oooo nie chłopczyku, tu się z Toba nie zgodzę:) Ja nigdy nie zapominam o słowie "miłość"... i znam tysia,ce ludzi, którzy też nie zapominają:) Ale tutaj chodzi troszkę o to, jak ten koleś przedstawił swój "problem". Sam zrobiłz tego groteskę wypisując bzdury. Gdyby zrobił to inaczej - z pewnoscią byśmy mu inaczej mówiły:) Bo oczywiscie - nie kocha sie kogoś za to, co ma w spodniach... wszystkiego można się nauczyć, także innego spełnienia w łóżku. Ale my podesżłyśmy do niego tak samo, jak on do siebie...:)

wizja seksu? Wyssane z palca pierdoły, tv, głupie gazety... To nie jest wizja, tylko kicz. A wizję kazdy ma swoją;)

jolkaXp
20-12-2008, 22:25
bzdura.............................ludzie za dużo oglądają telewizję....banał? nieprawda...tak jest...złe nawyki, złe ideały, złe naśladownictwo.....reszta jest zapewne jasna..:)

razor1911
20-12-2008, 22:32
Tamtego gościa nie bronię. Obraża innych uczestników (uczestniczki) forum. On to inny temat:P

MalaTerrorystka
20-12-2008, 22:35
No... ale własnie jego wypowiedzi miały wpływ na nasze:)

Pasqudka
25-12-2008, 03:42
Hahaha.. fajny temat.. Jesli facet jest fajny a jego penis nie - to mysle ze zgaszenie swiatla jest konieczne :P

Nammu
28-12-2008, 23:03
Świetny link! :)
Ja też muszę stwierdzić (staram się o obiektywizm), że mój mąż ma ślicznego
penisa.
Natomiast niestety trafiłam (oczywiście przed ślubem :p ) na okropnego. Szczerze mówiąc okropieństwo polegało też na mikroskopijnym rozmiarze. Od tamtej pory nikt mi nie wmówi, że rozmiar nie ma znaczenia.

sama prawda!!!:D

patka86
04-03-2009, 21:25
Dziewczyny nie jestem zbyt długo na forum i nie wiem jak podglądnąć te fotki??? hihi. Powiedzcie:)

Scarlett_666
04-03-2009, 23:52
http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm

proszę:) tylko sie nie przestrasz:D

Kamilekk
06-04-2009, 18:03
Czesc dziewczyny, przeczytalem co piszecie na temat penisow z linka, szczegolnie o tych "brzydkich" i sie lekko zaniepokoilem. Moj czlonek w spoczynku ma na sobie troche skorki za duzo...
http://img518.imageshack.us/img518/2767/001qkk.th.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=001qkk.jpg)

W stanie gotowosci spod napletka wysuwa sie zaledwie 1/3 zoledzia... moge sciagnac napletek z calego ale to nieprzyjemne uczucie i troche niewygodne, a i wyglada nie najlepiej:

http://img150.imageshack.us/content.php?page=done&l=img150/9461/004vjj.jpg&via=mupload

Nie jestem doswiadczony w tych sprawach i mam pytanie czy napletek na "glowce" jest naprawde taki straszny i lepiej go sciagac mimo swojej niewygody czy mozna zostawic przy 1/3 wysunietego zoledzia bez obrzydzenia ze strony kobiet?
Z gory dziekuje za pomoc, pozdrawiam

tedybear27
06-04-2009, 21:57
chłepie masz stulejke i lec do chirurga a nie pytaj sie na forum

ala1X0
07-04-2009, 11:47
Tedy, Ty to chyba penisa na oczy nie widziałes (oprocz swojego oczywiście). Normalny fiutek. Nie siej paniki na forum.
Pozdr.

ala1X0
07-04-2009, 11:58
A nawiązując do tematu... to myślę, że wygląd jest ważny :-) ja na szczęście miałam same ładniutkie i duuże sprzęty w swoim życiu (i wcale nie było ich tak dużo, jak niektórzy mogą sądzić - raptem 4). Co mnie zdziwiło to to, że każdy inaczej stał. Mojemu mężowi stoi jak maczuga, jest twardy i nabrzmiały, ale inne tak nie stały, tzn. były takie bardziej... hmmm... jak by to nazwać - mniej sztywne. Ale właśnie te były bardziej figlarne :-)) Oczywiście nie wisiały jak flaki ale po prostu nie były takie inne. Uważam, że rozmiar i wygląd jest ważny ale najważniejsze są umięjętności właściciela :-)), co potrafi zrobić ze swoim sprzętem i języczkiem.

razor1911
07-04-2009, 12:24
A ten co z nim męża zdradzasz w hotelu to ma większego czy mniejszego niż mąż? Maczugę Czy takiego wiszącego i figlarnego...?

tedybear27
07-04-2009, 13:33
Tedy, Ty to chyba penisa na oczy nie widziałes (oprocz swojego oczywiście). Normalny fiutek. Nie siej paniki na forum.
Pozdr.

co Ty piszesz?!
jak facet pisze ze napletka nie moze sciagnac do konca a jak to robi to niekomfortowo sie czuje to oczywista sprawa ze to jest stulejka. przeczytaj Ala sobi definicje stulejki. a koles napisal ze jest to utrudnione

Stulejka (łac. phimosis) – męskie schorzenie wrodzone lub nabyte polegające na zwężeniu ujścia napletka, które uniemożliwia (stulejka całkowita) lub utrudnia (stulejka częściowa) ściąganie napletka (w wzwodzie lub w stanie spoczynku penisa).

ala1X0
07-04-2009, 14:52
A ten co z nim męża zdradzasz w hotelu to ma większego czy mniejszego niż mąż? Maczugę Czy takiego wiszącego i figlarnego...?

nie jest taki gruby, ale za to jest chyba dłuższy. Na pewno bardziej figlarny ;-)

ala1X0
07-04-2009, 14:53
co Ty piszesz?!
jak facet pisze ze napletka nie moze sciagnac do konca a jak to robi to niekomfortowo sie czuje to oczywista sprawa ze to jest stulejka. przeczytaj Ala sobi definicje stulejki. a koles napisal ze jest to utrudnione

Stulejka (łac. phimosis) – męskie schorzenie wrodzone lub nabyte polegające na zwężeniu ujścia napletka, które uniemożliwia (stulejka całkowita) lub utrudnia (stulejka częściowa) ściąganie napletka (w wzwodzie lub w stanie spoczynku penisa).
acha, no dobra... zwracam honor :-) Po prostu nie doczytałam, patrzyłam tylko na zdjęcie.

Eliis
17-04-2009, 21:50
Dla mnie wygląd ma znaczenie ale nie jest najważniejszy :)

tedybear27
21-04-2009, 12:10
no rzeczywiscie robi sie to lekko niesmaczne

mychatek
23-04-2009, 15:29
Wiatjcie, jestem tu nowa:) ale wątek mnie wciągnął :)) zgadzam się z Wami że rozmiar i wygląd ma znaczenie, tylko panowie czasem nie chcą tego słyszeć;). Ale pokazywanie zdjęć na forum to chyba lekka przesada :D

garfield
23-04-2009, 18:12
Jeśli panowie nie chcą tego słyszeć to pewnie mają na tym tle kompleksy;] Na forum zdominowanym przez kobiety chyba można pokazywać "męskie atrybuty"??:D

magwiz
23-04-2009, 18:53
Jeśli panowie nie chcą tego słyszeć to pewnie mają na tym tle kompleksy;] Na forum zdominowanym przez kobiety chyba można pokazywać "męskie atrybuty"??:D

ale to wtedy zalatuje porno stronami! A to jest kulturalne forum na tematy seksu:D, a nie stronka z darmowym porno!!!:rolleyes:

garfield
23-04-2009, 19:48
Miałem oczywiście na myśli linka,który tak rozbudził dyskusję. Zdjęcia własnych "atrybutów" zachowajmy dla siebie:)

tedybear27
24-04-2009, 12:36
magwiz nie raz i nie dwa zdazalo sie ze nie bylo kulturalnie i daleko bylo do tego hehehe

mychatek
24-04-2009, 13:25
Tedy a to temu, że niektóre tematy wzbudzają dużo kontrowersji;) ile ludzi tyle zdań i kłótnia gotowa:) tylko, że niektórym brak klasy i przezywają jeden drugiego:eek:

erosman
04-02-2010, 18:22
Wkońcu doczekałem sie linku do aktywacji konta, po kilku dniach :) A wiec kobitki jesli oczekujecie od panów dobrego rozmiaru same musicie taki miec. Bo dotykac 2 pary pleców nie sprawia facetowi przyjemnosci. To samo jest z cialem, jesli masz kiepską budowe ciała bo nie chce ci sie ruszyc dupska na siłownie i nie potrafisz sobie odmówic czekolady bo zaniedlugo masz okres to nie licz na to, ze tzw. "ciacho" zwróci na ciebie uwage. No chyba, ze wypił sporo i dawno nie uprawiał sex-u. Kobieta sie przygłodzi, jest szczupła i mysli sobie atrakcyjna, ale zapomina ze ma dupe płaską a o cycku juz nie wspomne.Faceci takie rzeczy widzą bo jest róznica miedzy kobietą cwiczącą a taką, która nie ćwiczy i się głodzi. Do tego ten wasz za*****isty makijaż (chociaż, nie którym i to nie pomaga) tony pudru, kredki, cienie. TAKZE MOJE ZDANIE JEST TAKIE: w Polsce jest więcej facetów z duzymi penisami niz kobiet z dużymi cyckami. Większość kobiet to małe karzełki nie przekraczające 170cm wzrostu z małymi cyckami i do tego płaską dupą. Jak sama nie posiadasz sprzętu i super sylwetki to nie wymagaj tego od swojego partnera.

tedybear27
05-02-2010, 15:01
ciekawe jak Ty koles wygladasz? pewnie sobie jaja smazysz ja jarzeniowkach w solarium, chodzisz na silownie i pakujesz pewnie tylko na klate a o nozkach zapominasz i masz cieniutkie i krzywe? a moze jestes typowym karkiem sterydowcem postury lodowki z penisem w zwodzie 30cm?
a moze jestes tłuściochem gimnazjalista z kompleksami co wyladowuje tutaj agresje?
widac podworkowe wyrazenia i słoma z butów wystaje. a dresik to pewnie adidasa i butki pewnie takze i kupione za 100pln na ryneczku niby oryginalne?

LadyYarel
05-02-2010, 16:47
Przyznam się że całego tego tematu nie przeczytałam bo za dużo tego naprodukowaliście:). Niemniej według mnie rozmiar ma znaczenie tylko w skrajnych przypadkach: jak nie widać penisa prawie albo odwrotnie, dynda przy kostkach. Co do "ładności" to wszystko jest kwestią gustu. Cienkie, grube, dłuższe, krótsze, zakręcone albo proste - co kto lubi. Niektóre defekty są wynikiem choroby lub wady wrodzonej i śmiać się z nich bynajmniej nie należy.

Do erosnam: Oceniać ludzi po wyglądzie to jak oceniać smak ciastek po opakowaniu (takie małe porównanie z mojej strony żeby lepiej zobrazować). Nie wiem czy wiesz, ale sylwetka to nie tylko kwestia diety czy ćwiczeń ale przede wszystkim genetyki. To samo wielkość biustu. Co ma zrobić kobieta z małymi piersiami albo płaskim tyłkiem? W habit i do zakonu za kraty bo ty nie masz ochoty jej oglądać? To może wszystkich facetów z małymi albo niekształtnymi penisami też tak traktować? Księżniczki mój drogi to tylko w bajkach są.

tedybear27
05-02-2010, 20:58
Lady w rzeczy samej

erosman
09-02-2010, 17:26
ciekawe jak Ty koles wygladasz? pewnie sobie jaja smazysz ja jarzeniowkach w solarium, chodzisz na silownie i pakujesz pewnie tylko na klate a o nozkach zapominasz i masz cieniutkie i krzywe? a moze jestes typowym karkiem sterydowcem postury lodowki z penisem w zwodzie 30cm?
a moze jestes tłuściochem gimnazjalista z kompleksami co wyladowuje tutaj agresje?
widac podworkowe wyrazenia i słoma z butów wystaje. a dresik to pewnie adidasa i butki pewnie takze i kupione za 100pln na ryneczku niby oryginalne?

Napewno jestem ładniejszy od ciebie :-) Na solarium chodze sporadycznie by dodac koloru mojej skórze. Owszem ćwicze od lat w siłowni ponieważ gdy tego nie robie źle sie czuje. Od dzieciństwa uprawiałem i nadal uprawiam róznego typu sporty jak np. plywanie bądź granie w kosza dlatego tez moje nogi sa proporcjonalne do reszty ciała. Penisa 30cm nie posiadam i nawet bym nie chcial poniewaz i tak zostałem hojnie obdarzony. W dresie owszem bardzo często chodziłem i zawsze była to firma NIKE (cena jaką płaciłem za owe dresy wachała sie od 350 zł do 550 zł a za buty od 280zł do 480zł i sa to firmy jak Nike, Reebok bądź Lacoste). Obecnie od dłuższego czasu chodze w jeans-ach Wrangler bądź Lee. Na to wszystko sam zarabiam kase :)

Przykro mi, ze zaszufladkowałaś sie w moim opisie. Nie miej do wszystkich pretensji za to, że nie jestes zadowolona ze swojego wyglądu i udajesz pomocną "matke terese" na tym forum. Kazdy ma jakis kompleks, ale mozna sie starac by było ich jak najmniej a nie non stop narzekać co robi większość kobiet.

erosman
09-02-2010, 17:45
Do erosnam: Oceniać ludzi po wyglądzie to jak oceniać smak ciastek po opakowaniu (takie małe porównanie z mojej strony żeby lepiej zobrazować). Nie wiem czy wiesz, ale sylwetka to nie tylko kwestia diety czy ćwiczeń ale przede wszystkim genetyki. To samo wielkość biustu. Co ma zrobić kobieta z małymi piersiami albo płaskim tyłkiem? W habit i do zakonu za kraty bo ty nie masz ochoty jej oglądać? To może wszystkich facetów z małymi albo niekształtnymi penisami też tak traktować? Księżniczki mój drogi to tylko w bajkach są.

Nie było mowy o ocenie ludzi po wyglądzie tylko o rozmiarach (nie czytasz ze zrozumieniem) więc nie wiem po co abrazowac bo ja o kozie a ty o wozie. Tu akurat najpierw trening a nie zwalac na genetyke. Czyli pani K. siorbie rano kawe paląc szluge zagryzając czekolade i nic nie robi cały dzien tzn. ze jest biedna tlusta bo taką ma genetyke ??? Aha i prosze nie mylic genów z chorobami, które powodują otyłość. Kobieta z małymi piersiami i płaską dupą powinna iśc na siłownie by dupa była lepsza a z cyckami to nie moja brocha. Grunt to nie wymagac sprzetu od swojego partnera jesli nie posiada sie swojego. Druga sprawa to nie napisałem, że nie mam ochoty oglądać kobiet z małymi piersiami ponieważ jesli chodzi o mnie, nie zwracam szczególnej uwagi na piersi poniewaz sa one u mnie na 3 miejscu :) Ja już mam swoją księżniczke i nic jej nie brakuje :D Pozdrawiam i uciekam bo nie chce mi sie juz polemizowac na ten temat.

LadyYarel
09-02-2010, 21:36
Wyobraź sobie , że czytam ze zrozumieniem bo niby powiesz mi jeszcze, że rozmiar nie składa się na wygląd. Owszem, nie przeczę, zdarzają się takie "panie K." i ich wcale nie żałuję. Ale niestety zostanę przy swojej teorii genetycznej jeśli pozwolisz. Poza tym, skoro ciebie rajcuje sport nie wymagaj tego od innych. Dla mnie siłownia jest miejscem strasznie nudnym, gdzie pocisz się wykonując te same czynności po kilka/kilkadziesiąt razy, to już wolę iść na basen, spacer czy pojeździć na rowerze.
No właśnie, ty o kozie a ja o wozie i raczej się nie zrozumiemy w tym temacie widzę.

A tak na marginesie, tedybear to facet:)

tedybear27
12-02-2010, 01:13
erosman no teraz sie popisales chlopie. widac ze z Ciebie typowy dresiarz i tak zwany karczek. tedybear a dokladnie teddybear to z angielskiego mis pluszowy a on jest rodzaju meskiego wiec nie rob siary chlopie no chyba ze sterydy wypalily to co miales w srodku. biorac pod uwage jak traktujesz ludzi i jakim slownictwem operujesz stwierdzam i Lady zapewne tez ze to juz dawno nastapilo. no i gratuluje dresiku i bucikow i czego tam jeszcze chcesz i pewnie grubego zlotego (albo z tombaku-jesli wiesz co to) lancucha na swojej szyi. poza tym wystarczyly twoje dwie wypowiedzi na forum i juz masz przypieta plakietke typowego dresiarza co traktuje kobiety jak szmaty czy materac do cwiczen. no gratuluje po raz kolejny. a czy jestes piekniejszy? w rzeczy samej tak jestes piekniejszy tylko pamietaj ze uroda przemija i w koncu u Ciebie prostata dosiegnie a pusty jak byles tak zostaniesz ;)
Lady sadze ze nie ma w dalszej czesci tego postu co pisac z kolesiem bo widac ze powinien raczej zalogowac sie na ***************************** tam sprobuj - i niezla laske wyrwiesz a i moze jakies sie Twoj dresik sposoba. do kosciola tez masz specjalny dresik?

tedybear27
12-02-2010, 01:15
wspolczuje Twojej ksiezniczce co pewnie musi miec niezly sprzet bo skoro Ty masz to i ona musi. szczesciara !! tylko pozazdroscic
powtorze sie - kontynuowalbym z Toba te wojne na dowcipy i dogryzania tylko jak sobie czytam Ciebie to stwierdzam ze jestes juz dawno bezbronny.
mam nadzieje ze zrozumiesz aluzje ;)

emila3000
12-02-2010, 01:21
że tez macie nerwy... Ty sie misiek nie wymadrzaj, tylko ubieraj ptaszka w dresik i na silke go pakowac zeby byl jeszcze wiekszy.... :D :D :D

tedybear27
12-02-2010, 01:35
od silowni ptaszek Emilka sie nie powiekszy gdyz to nie jest miesien ;)
a powiem Ci Emilka ze na silowni widzialem wielu takich kolesi co wymadrzali sie tak tylko mogli i jak przychodzily dziewczyny na fitness to prezyli sie i stekali jakby Bog wie jakie ciezary nosili. ale tacy kolesie to przewazanie sie pojawiali w marcu czy w kwietni bo wtedy zaczynala sie AKCJA PLAZA - czyli kolesie chcieli pieknie na wakacjach wygladac i wierzyli ze sylwetke mozna wyrzezbic w ciagu 3 miesiecy. no jak sie mialo dopalacze i pomoce chemiczne w postaci sterydow jakis tam efekt byl tylko potem jak przestawali cwiczyc to troszke w glowkach im sie przewracalo. ale co Ci powiem Emilka to Ci powiem ale wlasnego dresiku nie mam niestety. a buty to tylko do biegania mam wiec chowam sie do naszego skromnego przedmowcy co butki za 500pln ma i dresik NIKE ;)

Boginiwparyzu
13-02-2010, 23:43
He niezły temat! Czy rozmiar też się liczy?:=)
Osobiście lubię duże, szerokie, takie trochę jak dzieła sztuki.
Najlepiej z wyglądu wspominam 25 cm....lekki szok:=)

Ale zdjec nie bede robic:=)

pozdrawiam

http://boginiwparyzu.blog.interia.pl/

LadyYarel
14-02-2010, 21:42
Dobry ptaszek to jest z kości:D (ale to stary dowcip jest wiec wszyscy i tak znają).
Ja tam plakietek ludziom przypinać nie zwykłam, ale tedy masz rację, szkoda czasu i energii na reformowanie niereformowalnego.
A ja mam dresik i jestem z tego dumna:D. Został mi z czasów jak na w-f na studiach trzeba było uczęszczać. A jak świetnie wygląda z glanami;) (na salę gimnastyczna miałam 5 kroków wiec się w domku przebierałam, a zimą to w glanikach tylko przecież)

LadyYarel
21-02-2010, 19:34
Ja, mój drogi, jak już napisałam plakietek ludziom przypisywać nie zwykłam, więc może i ty tego nie rób bo nic nie wiesz na mój temat. Glany dla twojej wiadomości to najlepsze buty zimowe - nic ich nie ruszy a zamokną dopiero jak im się naleje do środka wierzchem. A na +30 C to ja sandałki mam.
eros przegiąłeś! Nie życzę sobie byś się tak do mnie (lub kogokolwiek na tym forum) odzywał. Masz ochotę kogoś poobrażać to na pewno znajdziesz w Internecie adekwatne forum ku temu służące. Jeśli nie podoba ci się przyjęty tutaj sposób zachowania i wyrażania to nikt cię tu nie trzyma, 4chan może być dla ciebie idealnym miejscem. Z zasobem słownictwa cofającej śmieciarki to nie do dorosłych i poważnych ludzi proszę! Jeszcze jeden taki numer i postanowię uprzykrzyć życie administracji i MOderatorom.
Dyskusję na temat moich części ciała wszelakich niniejszym uważam za zamkniętą.

Naja
09-03-2010, 14:46
Byle nie za duży... ;)

wstydliwypan
13-05-2010, 22:52
witam panie, tak sie sklada, ze za mlodu mialem stulejke, pozniej zabieg itd. Generalnie wciaz jeszcze jestem bardzo mlody chlopak i nie mialem partnerki seksualnej. Na 1 stronie podany byl link do 'roznych' penisow, no i chcialem zapytac co sadzicie o numerze 5? :D Wiem, ze moze wyglada to dziwnie ze pytam, ale we wzwodzie moj wyglada identycznie i nie wiem,czy bedzie on atrakcyjny dla kobiety, neutralny czy moze wrecz odpychajacy ;p Prosilbym o kilka szczerych wypowiedzi.

pozdrawiam

Rosaliora
14-05-2010, 00:52
Wstydliwy, nie przejmuj się Chłopie takimi rzeczami. :) To rzecz gustu. Myślę, że nie ma sensu pytać się obcych ludzi o zdanie w tak intymnej kwestii, bo to co obcy uważaja nie powinno mieć dla Ciebie znaczenia. Rzuciłam okiem pobierznie (nie mam ochoty się wglądać :)) i myślę, że jest ok -po prostu normalny penis. Ale co Ci z opinii obcych kobiet, skoro to ma się podobać tej jednej -wybranej?
Mnie żaden obcy penis nie jest w stanie zachwycić i bardzo wiele kobiet uważa, że "przyjaciel" ich ukochanego jest najpiękniejszy i w ogóle naj... naj...:) Jak się zwiążesz z kimś to pewnie będzie tak samo.
Osobiście trudno jest mi się odnieść do penisów obcych facetów. Jak się kogoś kocha to i tak jego penis jest najpiękniejszy :)
Zresztą jak się kocha, to się akceptuje całego człowieka i nawet ewentualne niedoskonałości stają się zaletami ;)(chociaż nie twierdzę, że w tym są niedoskonałości -piszę ogólnie) Wiem, że dla meżczyzn sprzęt jest bardzo ważny, ale nie ma co przesadzać i przywiązywać do tego zbytniej wagi. Ważne jest żeby był czysty i należał do Kochanego Człowieka ;) No i zeby działał :p

jacek890
21-06-2010, 01:41
gdzie ten link do zdjęć??

Magi36
24-07-2010, 16:35
Witam! Jestem nowa w serwisie i dopiero sie probuje z tematami zaznajomic. Ten rzucil mi sie w oczy z powodu tytulu, troche potem zniechecily mnie zdjecia i linki w niektorych postach.
Moje zdanie jest takie, ze kazdemu podoba sie cos innego, ale jakies ogolne kanony piekna jednak sa, nawet jezeli chodzi o meskie przyrodzenie. Ptaszek mojego meza mnie sie bardzo podoba, nie jest za duzy ale tez nie maly - taki jak trzeba. Na poczatku malzenstwa troche wstydzilam sie go dotykac, o ogladaniu wogole nie wspominajac. Teraz, po 11 latach jest juz zupelnie inaczej, a zmienilo sie wszystko przed urodzeniem naszej pierwszej coreczki. Dlugo trwalo, zanim nareszcie zaszlam w ciaze, nawet chcielismy zasiegnac porady lekarzy specjalistow, ale zanim do tego doszlo moja ginekolog poradzila mi, zeby najpierw sprobowac samemu wyeliminowac niektore przyczyny, na przyklad nieplodnosc meza, jakies nieprawidlowosci budowy, czy objawy chorobowe. Duzo mi podpowiedziala, troche zaczelam czytac na te tematy i miedzy innymi radzono sprawdzic sperme. On nie chcial oddac nasienia do badania wiec po tygodniach rozmow sama pozyczylam mikroskop do domu i poniewaz mam zawodowe doswiadczenie chcialam wziac troche jego nasienia z mojej pochwy i zbadac je sama. Jakos to sie nie udawalo az kiedys pomyslalam - raz kozie smierc. Zawolalam meza do mojego pokoju, pokazalam mikroskop i poprosilam zeby przyniosl mi troche nasienia do zbadania. Oczywiscie sie nie zgodzil wiec zaczelam rozpinac jego spodnie i o dziwo nie oponowal tylko dziwnie na mnie popatrzyl, jakby troche wystraszony. Kiedy zsunelam mu szorty i on tak stal pol nagi przede mna, samej bylo mi troche glupio, ale pomyslalam ze to jedyna szansa. Drzacymi rekami, ale zdecydowana na wszystko zaczelam go piescic, probujac nasladowac to, co dzieje sie w czasie stosunku. Pierwszy raz widzialam tak naprawde czlonka z bliska, w dodatku jak w mojej rece dostal pelnej erekcji, dopiero teraz tez zobaczylam dokladnie jak jest zbudowany i jak zawieszone sa pod nim jadra. Troche ich dotykalam i wyszukwalam powrozki nasienne ale glownie skoncentrowalam sie na pocieraniu zoledzi i pobraniu spermy. Udalo sie po dlugim czasie, kiedy juz bylam coraz bardziej zniechecona i rozdrazniona, ale jednoczesnie podniecona i zafascynowana. W nasieniu nie bylo plemnikow. Dodam tylko, ze byla to jakas nieprawidlowosc czy choroba jader ktora udalo sie wyleczyc. Ale od tamtego czasu, a mamy juz trojke dzieci, standardem stalo sie ze sprawdzamy nasienie przynajmniej raz na pol roku, ja prawie codziennie badam, dotykam i ogladam jego pracie i jadra, duzo sie nauczylam i wiem czego szukac i najwazniejsze jest badanie jader, i trzeba to robic co najmniej raz w tygodniu - zeby miec porownanie i zeby nie zapomniec jak bylo ostatnio. Przewaznie przy tej okazji doprowadzam go do wytrysku, ale glownie z zamiarem zeby zobaczyc ejakulat, jak wyplywa, ile go jest, jak wyglada i jak pachnie. Nie mowie mu tego oczywiscie. Przy okazji ma to tez dobre strony, bo maz musi teraz szczegolnie dbac o higiene.

wiolka225
28-08-2010, 00:50
Mój ukochany ma idealnego penisa nie za duży nie za mały taki do schrupania :DA tak serio to i tak najbardziej liczy się technika ;) Nie zapominając o uczuciu :rolleyes:

Tamareczka
05-09-2010, 18:37
JA mojego chłopaka penisa też bardzo lubię.... jest taki idealny, prosty,duży, delikatny, ahhh

Louise92
28-10-2010, 18:19
nie widzę tego liknu z 1 strony ;o

metycja
16-11-2010, 14:25
Każda potwora znajdzie swojego amatora :) a poważnie, to jeśli się kogoś kocha, to kocha się go całego, bez wyjątku. Dlatego nie ma co dzielić penisów na ładne i brzydkie, ewentualnie na "twojego" i te inne.

Ciocia85
09-12-2010, 18:56
kształt penisa nie jest bez znaczenia, ale nawet najśliczniejsza lala na niewiele się zda kiedy w głowie pusto i nie potrafi ;-)