pomóżcie plis

napisał/a: nikola06 2007-07-04 16:20
mam problem byłam z facetem przez 8 miesiecy który teraz wrócił do swojej poprzeniej kobiety z ktrórą był12lat ze mną niby wszystko zakonczone ale jednak spotykamy sie od czasu doczasu potajemnie.nie wiem co zrobic bo pokochałam go i wiem ze nie mam szans na to zeby byc z nim zeby on zostawił swoją kobiete-próbuje zapomniec o nim i odmawiac spotkan ale nie potrafie a wiem ze to nie moze sie cignąc w nieskonczonosc co mam zrobic pomózcie mi prosze :confused: :( :( :(
napisał/a: Angel4 2007-07-04 16:47
Dlaczego spotykacie sie potajemnie?Z jakiego powodu sie spotykacie?Bo to jest bardzo istotne.Jezeli chcesz o nim zapomniec to musisz sie jakos przelamac i powiedziec NIE.Spotykajac sie z nim sama sie ranisz wiedzac ze i tak do Ciebie nie wroci.Mysle ze jadnak masz jeszcze jakas nadzieje bo gdyby bylo inaczej to wiedzialabys ze te spotkania nie maja zadnego sensu.Jezeli nie potraficie bys przyjaciolmi bo jedno z was jeszcze cos czuje to zakoncz ta znajomosc.Jemu pozwol ulozyc sobie zycie bez Ciebie i Ty spruboj zapomniec dla swojego dobra.
napisał/a: ~hania_21 2007-07-04 18:10
Angel ma racje musisz wziąść sie w garść i omówić mu bo takie spotykanie do niczego nie prowadzi tym bardziej ze jest z inna...nie warto o niego walczyc bo spotykajac się z toba i z nia rani was obie...Po co walczyć o to jeżeli wiesz że z tego nic nie bedzie...Wiem co mowie wyłacz tel albo najlepiej zmien nr to napewno bedzie ci ciezko przez jakis czas ale musisz zamknać wszyskie futrki...Zapomnij...
napisał/a: pyza 2007-07-05 14:54
Daj sobie z nim spokój!!! A swoją drogą, to, że oszukuje swoją obecną dziewczynę, niezbyt dobrze o nim świadczy...
napisał/a: Drzazga 2007-07-06 13:03
Przestań się z nim spotykać wiem ,że będzie to trudne ale jak tego nie przerwiesz to nigdy o nim nie zapomnisz. Skoro jesteś pewna ,że nie ma szans na to abyś znowu mogła z nim być ,to naprawde weź się w garść (tak jak powiedziała hania 21 ) i nie dopuść nawet do jednego waszego spotkania.
napisał/a: jaania 2007-07-06 13:31
Jesli wrocil do swojej bylej to jest to pewnikiem ze bez znaczenia na to jak sie rzeczy potocza on i tak bedzi do niej zawsze wracal ilekroc ona tylko go bedzie chciala przyjac...
Moim zdaniem jestes na straconej pozycji i powinnas urwac kontakt calkowicie bo tylko sobie bedziedz niszczyc nerwy a on i tak nie bedzie tego wart, bo koniec koncow zostawi cie dla innej...

Odwagi. Zapomnij.