PDA

Zobacz pełną wersję : tabletki antykoncepcyjne powiększające biust?

arabic
14-07-2008, 21:17
moja młodsza siostra ma miseczkę 75 B i ostatnio zadała mi pytanie czy tabletki antykoncepcyjne mogą powiększyć biust? pomóżcie starszej siostrze, jak to jest w rzeczywistości?

czarna77
15-07-2008, 11:08
Nie wiem jak tabletki zadziałają na twoją siostrę ale kiedy ja zaczęłam brać ,to biust zdecydowanie mi się powiększył!To taki miły skutek uboczny!

ale
17-07-2008, 22:57
Mi też się powiększył, ale nieznacznie, poza tym nie tylko biut + 5 kilo.

Cikitusia
18-07-2008, 09:44
Moja koleżanka też zażywała tabletki i biust jej sie znacznie powiększył. Ale chyba nie w każdym przypadku tak to działa.

Hania9
18-07-2008, 10:26
Biust + kg to kwestia indywidualna i zależy od tego jak przyswajane są hormony przez kobietę! Jedne działają tak, że kobieta ma wzmożone łaknienie, a inna chudnie - ja przez 4 lata w ogóle nie przytyłam, a piersi miałam takie jak przed.

jolkaXp
18-07-2008, 11:11
Biust + kg to kwestia indywidualna i zależy od tego jak przyswajane są hormony przez kobietę! Jedne działają tak, że kobieta ma wzmożone łaknienie, a inna chudnie - ja przez 4 lata w ogóle nie przytyłam, a piersi miałam takie jak przed.

A mnie urosły właśnie piersi........Pewnie zrobiły to złośliwie, bo to była ostatnia rzecz o jakiej marzyłam....I bez względu na to czy schudnę czy nie, są jak skała, nie do ruszenia, zero zmian... Jak urosły, tak im zostało...:mad:

Ps. Bo to też jakieś przekleństwo, że zawsze nam rośnie, to co i tak duże. A jak dziewczyna nie będzie miała nic przeciwko "przypadkowemu powiększeniu piersi" w trakcie brania tabletek, to dupa! nie urosną!

arabic
18-07-2008, 21:28
ok dzięki za informacje :)

curly
20-07-2008, 11:40
jestem w trakcie 6 opakowania yasmin. od poczatku brania mialam lekko powiekszone piersi, tak jak zwykle przed okresem mialam.
od jakiegos tygodnia piersi bolą mnie tak jak bolaly przez caly okres dojrzewania (i tak jak bolaly przed okresem) mimo, ze od poczatku brania tabletek nie bolaly mnie tak. pozatym mialam wrazenie ze urosly. i dzisiaj zmierzylam obwod i sie nie pomylilam, 2 cm w obwodzie. nie bardzo mi sei usmiecha to powiekszenie biustu :mad:
mam pytanie czy jest to mozliwe ze piersi dopiero po paru miesiacach sie "obudzily" od hormonow i zaczely rosnac? dodam ze w ciazy na pewno nie jestem wiec to nie ciaza jest powodem tego powiekszenia ;)

Krutka
20-07-2008, 12:04
To zależy od każdej osoby, mojej koleżance bardzo się powiększył, ale ona jest z tego faktu zadowolona, bo wcześniej miała bardzo małe piersi...zależy od osoby:)

magwiz
20-07-2008, 22:20
Ja barałam Yasminelle przez 6 miesięcy i mi się nie powiększył. Tyle, że bardziej bolał (gdzie normalnie tego problemu nie miałam)

Hania9
21-07-2008, 08:23
Curly to są właśnie hormony nigdy nic nie wiadomo!

Podobnie jak ze skutkami ubocznymi - jedna kobieta biorąca ich nie ma i nawet po latach nie występują, a inna (czytaj Hania) ma, i nie może sobie z nimi dać rady. Trzeba bardzo uważać!

mrowaaa
10-08-2008, 13:06
Ja biorę obecnie Yasmin, kiedyś stosowałam Cilest ale od stóp do głowy utopiłam sie po raz pierwszy w celulicie... Teraz moje piersi powiekszyły sie - na szczeście tylko one :D Waże dalej moje ukochane 48kg przy 171cm i jestem happy :p
Z tabletkami nigdy nic nie wiadomo tylko wtedy gdy są przepisane w ciemno bez badań oraz przez jakiegoś niedouczonego ginekologa. Mój za 2 razem trafił w dziesiątke ;)

tess
16-08-2008, 19:08
czesc dziewczyny mam problem jestem bardzo szczupla i wysoka i chcialabym przytyc ale nie umie a duzo jem wiec moze tabletki antykoncepcyjne by mi pomogly ale nie wiem bralam kiedys mikrogynon 21 i po niech nic nie mialam nawet nie przytylam a bardzo mi zalezy zeby zgrubnac jak moge was prosic pomozcie mi moze znacie jakis tabletki po ktorych bym przybrala na wadze. dzieki pozdrawiam pa

jolkaXp
16-08-2008, 20:31
nie przytyjesz............zawsze jest na odwrót niż chcemy...więc tak: niby nie ma co liczyć na to, że po tabletkach urosną piersi, ale jak masz duże, bądź spokojna....urosną, bo tego nie chcesz....jeśli masz cudowną przemianę materii i jesteś szczupła ( ach, co ja za to bym dała) to oczywiście nie przytyjesz.....gdybyś miała skłonność do tycia, to mogłabyś się rozrosnąć jak beczka w ciągu miesiąca.....tak już jest..

magwiz
17-08-2008, 14:35
A ja tam schudłam mimo, że miałam parę kilo do zrzucenia i bardzo tego pragnęłam. Więc Twoja teza jest nie do końca prawdziwa.:p

jolkaXp
17-08-2008, 14:47
A ja tam schudłam mimo, że miałam parę kilo do zrzucenia i bardzo tego pragnęłam. Więc Twoja teza jest nie do końca prawdziwa.:p

Tabletki antykoncepcyjne jako dieta cud??? hmm, no cóż, jesteś widocznie wyjątkowa, nie przyznawaj się do tego głośno, bo zostaniesz królikiem doświadczalnym

magwiz
17-08-2008, 15:34
Może i po nich chudłam, ale i tak je rzuciłam, bo było za dużo innych (jakże wkurzających) skutków ubocznych.

Netinka
18-08-2008, 17:57
Zeby przytyc dobre sa tabletki Cyprest- nie sa drogie bo za trzypak dajesz 20 zl a dzialaja na skore i wlosy!Skutek uboczny to wlasnie tycie i rosnace piersi!Ja dostalam je na tarczyce ale sa to anty-nie musze ich brac przeciw antykoncepcji poniewaz mam wkladke wewnatrz maciczna ale zalezy mi zeby przytyc!

ale
18-08-2008, 18:59
Waże dalej moje ukochane 48kg przy 171cm i jestem happy :p

No ja bym nie była, masz niedowagę.

ale
18-08-2008, 19:03

Ja nie miałam wzmożonego łaknienia, a mimo to przytyłam. Czułam się fatalnie po pigułkach, było mi niedobrze i bolała mnie non stop głowa. Potem się przyzwyczaiłam, ale pierwsze dwa miesiące to koszmar... Z tych kilku, które brałam najlepsze - dla mnie - były Diane, najmniej skutków ubocznych miałam.

Hania9
19-08-2008, 09:01
Mnie bolała głowa po Logeście i byłam bardzo rozdrażniona :mad:

tasiuncia
19-08-2008, 09:15
czesc dziewczyny mam problem jestem bardzo szczupla i wysoka i chcialabym przytyc ale nie umie a duzo jem wiec moze tabletki antykoncepcyjne by mi pomogly ale nie wiem bralam kiedys mikrogynon 21 i po niech nic nie mialam nawet nie przytylam a bardzo mi zalezy zeby zgrubnac jak moge was prosic pomozcie mi moze znacie jakis tabletki po ktorych bym przybrala na wadze. dzieki pozdrawiam pa

Ja tez bylam b.szczupla i wysoka.Przytylam okragle 25 kg ale dopiero bedac w ciazy

Fryne
19-08-2008, 23:52
a mi sie biust owszem zwiekszyl, ale dopiero po odstawieniu tabletek

tess
04-09-2008, 18:35
Alicja&Adrianek ty napisalas ze bralas Cyprest a po ilu opakowan przytylas? i jeszcze jedno mam pytanie ile czasu musi minac po odstawieniu tabl antykoncepcyjnych zeby zajsc w ciaze i zeby dziecko urodzic zdrowe? dzieku wam wszystkim za rady :)

niuniek
07-09-2008, 07:09
Alicja&Adrianek ty napisalas ze bralas Cyprest a po ilu opakowan przytylas? i jeszcze jedno mam pytanie ile czasu musi minac po odstawieniu tabl antykoncepcyjnych zeby zajsc w ciaze i zeby dziecko urodzic zdrowe? dzieku wam wszystkim za rady :)

żeby zajść w ciąże po tabletkach najlepiej odstawić je co najmniej pół roku wcześniej,tak doradził mi mój ginekolog,ja odstawiłam tabletki w marcu 2007 a we wrześniu byłam już w ciąży,urodziłam w czerwcu 2008 ślicznego i dużego synka 3800g,dodam że brałam niovinette a one mają niski poziom hormonów i u mnie było bez żadnych skutków ubocznych

tess
12-09-2008, 19:27
czy jak zaczne brac tabl zeby przytyc a potem je odstawie moge wrocic do swojej poprzedniej wagi?

TAmareczka0
19-09-2008, 08:26
Zeby przytyc dobre sa tabletki Cyprest- nie sa drogie bo za trzypak dajesz 20 zl a dzialaja na skore i wlosy!Skutek uboczny to wlasnie tycie i rosnace piersi!Ja dostalam je na tarczyce ale sa to anty-nie musze ich brac przeciw antykoncepcji poniewaz mam wkladke wewnatrz maciczna ale zalezy mi zeby przytyc!

o Kurde;/ ja biorę Cyrprest... Co prawda od niedawna.... Ale jak przytyje to będe wyglądać jak trzy dźwiowa szafa....

Adzula
04-10-2008, 19:53
chcialabym sie dowiedzieć czy stosując tabletki antykoncepcyjne można jednocześnie stosować globulki dopochwowe o nazwie lactovaginal moze ktoś mi pomoże???? z góry thx

sabi1616
05-10-2008, 20:40
mam do sprzedania tabletki yasmin,tanio,zainteresowani pisac na gg 9686119.

Silenka
27-10-2008, 19:59
Ja biorę Regulon i moje piersi odrobinkę się powiekszyły...stały się nieco pełniejsze nie jest to połączone z ogólnymj przyrostem wagi niestety bo chciałabym przybrac nieco kilogramków:)

Asik522
23-03-2011, 10:34
Co prawda dopiero zaczelam brac Cilest, wiec wszystko moze sie wciaz zmienic, jednak piersi zostaly kraglejsze jak przed miesiaczka, mam nadzieje ze sie powieksza ;)
Przy tym nie przybralam na wadze wogole, jestem tak samo szczupla jak wczesniej..:)

wikiXheh
25-03-2011, 21:20
ja biorę Cilest już kilka lat i nie przytyłam chociaż bym bardzo chciała :) a piersi są takie jakie były :( może bardziej okrągłe się zrobiły ale nic poza tym

Petunia
01-04-2011, 18:40
Mi nawet nie drgnęły....niestety, a po cichu liczyłam na to.

oliwia1980
25-04-2011, 18:51
No ja biorę sylvie20 i raczej tez nie zauważyła aby piersi mi się powiększyły.
Ale dla mnie ważniejsze jest to, że nie przytyłam po pigułkach to że piersi mi nie urosły mimo że mam małe, jakoś przeboleję.

blondyneczka_83
30-04-2011, 11:56
Mnie zazwyczaj piersi puchną przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych. Może nie tyle rosną co robią się nabrzmiałe, tkliwe i często nawet całowanie ich przez mojego faceta sprawia mi ból, czego on czasami nie potrafi, albo nie chce, zrozumieć :p
Aktualnie też biorę sylvie20, jestem przy ósmej tabletce i już moje piersi na nowo robią się nabrzmiałe. Spokój mam z nimi jedynie od mniej więcej trzeciego dnia okresu z odstawienia do 5-10 tabletki z nowego opakowania :)

wikaG
20-06-2011, 15:58
to jest niestety kewstia kilogramów i hormonów... Bo jak tyjesz, to biust ci rośnie, ale z kolei jak masz niż hormonalny, co w tabletkach jest normalne, to ci się tak kurczy, że prawie skórki zostają.... :(