Co mam zrobić żebyśmy się sobą nie nudzili??

napisał/a: Wiolettka 2007-06-26 22:52
:confused: Mam chłopaka z którym jestem już 9 miesiecy ale po 6 zaczeliśmyu sie sobą nudzić niewiem już co amam robić. Nasz związek prawie się rozpada ciągle sie kłucimy wyzywamy a on mni bije ale zależy mi na nim i niechcem odd niego odejść. mam przyjaciela którego znam już 7 lat i mam z nim mały problem poniewiaż od tych 7 lat on się we mnie kocha i powiedział mi to dopiero wczoraj i to jest drugi muj powarzny problem bo jest on naprawdę miły i sznuje mnie wczoraj jak mi wyznawał miłość to cały był zapłakany a ja go naprwdę lubię i czuję ze to może się przerodzić w coś owiele większego naprawdę sie boje bo gdy odejde od mojego chłopaka to wiem że bydzie mi go brakować a z moim przyjanielem widze się codziennie i krzywdze go tym że musi patrzeć na to ja całuje sie z moim kolesiem naprawde już nieweim co mam robić mam totalny mętlik w gołowie dlatego pomużcie mi bardzo waz o to prodsze nie musicie dawać wyczerpujących odpowiedzi mogą być one krótkie byle były by skuterzne z góryu dziękuje!!!!!! I przepraszam z byki w ty tekście ale troszkę mi sie śpieszy :(
napisał/a: ragazza10 2007-06-27 00:32
Czesc Wiolletko! nie ukrywam ze masz trudna sytuacje i jest ci ciezko..z tego co tu wyczytałam wnioskuje ze w zwiazku nie moze byc przemocy,a skoro piszesz ze on cie bije to jednak to nie jest zdrowy zwiazek...moze narazie nie wiaz sie z przyjacielem ,moze lepiej abys ochłonęła i wtedy podjeła decyzje czy zwiazac sie z przyjacielem ktory cie kocha.Nie wiem czy pomogłam ale starałam sie,zycze wszystkiego dobrego i odpisz kiedys jaką decyzje podjełas, pozdrawiam RaGazza..
napisał/a: ragazza10 2007-06-27 00:41
a tak w ogole to ile masz lat?:)
napisał/a: lady 2007-06-27 10:58
Jak mozesz kochac kogos kto cie bije? Czy to jego sposób na okazywanie ci miłości? RaGaZza.. ma racje ochłoń troche i zastanów sie czy chcesz tak szybko ponownie sie związać? A tamten chłopak nie jest wart twojej miłości...
napisał/a: Drzazga 2007-06-27 18:45
Jak można tworzyć dobry związek z kimś kto cię wogóle nie szanuje ,wyzywa i bije?Wiolettko uciekaj od niego jak najszybciej. Wiadomo,że gdy odejdziesz od niego to napewno będzie ci go brakować bo w końcu te 9 miesięcy ,które jesteście razem to nie mało ale jakoś sobie poradzisz. Musisz to zrobić dla własnego dobra.
napisał/a: Mariva 2007-06-27 18:48
Każdy zasługuje na miłośc i szczęście.
Ty również.
Rozejrzyj się dookoła i zobacz ilu jest fajnych facetów.
Musisz się tylko pozbierac-życzę wytrwałości!
napisał/a: Angel4 2007-06-28 12:05
Ja bedac na Twoim miejscu nie bylabym ani dnia dluzej z facetem ktory mnie bije i nie szanuje!Pomysl jak to moze sie kiedys skonczyc?!I nie wierz ze sie zmieni bo jezeli Cie niby kocha i Cie tak krzywdzi to szkoda zycia marnowac dla takiego kogos.A moze zwiazek z Twoim najlepszym przyjacielem ktorego jak sama napisalas jestes w stanie pokochac bedzie na ta nieszczesliwa milosc najlepszym lekarstwem.Spruboj przeciez nic nie tracisz a mozesz naprawde wiele zyskac.