czy ona mu sie podoba?

napisał/a: Akane 2007-06-26 07:25
Witam

Mam takie pytanie, Mieszkam ze swoim partnerem, mamy wspolnie dziecko i przyjaciol :). I wlasnie o to mi chodzi, wiem ze moj partner bardzo lubi zone naszego przyjaciela i nie raz w towarzystwie jej to pokazuje, na zasadzie komentarzy "oj no widzisz szkoda ze mnie nie poznalas szybciej" jest dla niej uprzejmy i szarmandzki - czego juz akurat w naszym zwiazku nie pokazuje. Cy powinnam byc o to zazdrosna czy raczej faktycznie uwazac to za przejaw sympatii?

z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
napisał/a: ~Kryzysowa_Narzeczona 2007-06-26 08:43
Mogą to być żarty,bo każdy czy to facet czy kobieta,tak żartuje.Ale bądź czujna..bo może się okazać że to coś więcej.Szczerze ze swoim partnerem porozmawiaj i zapytaj się go o swoje wątpliwości. Ale czujność nie zawadzi!
napisał/a: lady 2007-06-26 11:25
Uwazam ze to spore przegięcie z jego strony. Jak on moze w twojej obecności pozwalac sobie na takie uwagi? W ogóle nie powinien mówic takich rzeczy. Co na to wasi znajomi? Na twoim miejscu powiedziałabym mu ze takie zachowanie mnie rani. I bądz czujna, jak sugeruje moja przedmówczyni.
napisał/a: anusza6 2007-06-26 18:18
A Ty rob takie same uwagi jak on tylko ze do jakiegos jego kolegi heh ciekawe jak on na to zareaguje moze w koncu potem sie Ciebie zapyta o co chodzi i porozmawiacie na ten temat, moze sie czegos dowiesz.. :)
napisał/a: Drzazga 2007-06-27 22:39
Nie podejrzewaj go od razu o najgorsze. Musisz jednaj kontrolować całą tą sytuację z boku i to tak aby on niczego się nie domyślił bo będzie zły na ciebie ,że mu nie ufasz albo go szpiegujesz. Zawsze kiedy on powie jej coś miłego ,co ci się nie spodoba utnij szybko taką rozmowe zmieniając temat.
napisał/a: gosiak6 2007-06-28 17:43
hej,spytaj go co jest grane...i powiedz,że nie podoba ci się jego zachowanie....dlaczego nie rozmawiasz z nim o tym?
napisał/a: VanTheWoman 2007-06-28 22:07
powiem tak - czesto mimowolnie gadamy coś co się może komuś, komu na nas zależeć nie podobać - w stylu - szkoda, ze mnie nie znałaś wcześniej, szkoda, że nie jestem ileś tam lat młodszy - faceci często wypowiadają takie słowa - zapewne szukając jakiejś tam aprobaty - dlatego ja uważam, że nie ma się czym przejmować - sama zresztą pewnie nie jeden raz pograłaś mu nieświadomie na nerwach w ten sposób
napisał/a: Akane 2007-06-29 20:26
dziekuje wam wszystkim za rady, no narazie obserwuje, poki co nie widzielismy sie jeszcze ze znajomymi ale wszystko jest w normie i po staremu, zobaczymy jak to bedzie , moze faktycznie za bardzo sie przejmuje :)

dzieki raz jeszcze i pozdrawiam