PROSZĘ o POMOC

napisał/a: Malutka5000 2007-06-21 12:53
Jesteśmy ze sobą pół roku, od 3 miesiecy często współżyjemy. Wybrałam antykoncepcje hormonami- tabletki. Nie uzywamy prezerwatywy, nie chcialam. Niedawno dowiedziałam się, że moj partner od kilku lat jest zarazony wirusem watroby typu B. Leczyl sie, ale jego wirus podobno jest nieaktywny. Nie powiedzial mi o tym, bo chcial to zrobić jak się dowie wsyztskiego o moim zdrowiu (kilka lat temu mialam wypadek), szczegoly stanu mojego zdrowia partnerowi nie byly znane. Dowiedzialam sie tego teraz, jestem zaszczepiona. Moj partner sie juz nie leczy od pewnego czasu. Co mam zrobic ? Czy moge mu dalej ufac, skoro ukryl przede mna tak istotny fakt ?
napisał/a: ASIA96 2007-06-25 11:13
Zaufaj Mu Jeszcze Raz
napisał/a: Hania9 2007-06-25 11:42
i jeszcze http://www.wzw.pl/
napisał/a: Hania9 2007-06-25 11:51
Nie zastanawiasz sie nad sytuacją, w której nie jesteś zaszczepiona a on nie mówi ci, że jest nosicielem? Dlaczego na samym początku nie powiedział o wirusie? Śmiało mogę powiedzieć, że Twój partner jest nieodpowiedzialny. Przecież zawsze jest jakaś "szansa", że się zarazisz, a tłumaczenie, "nie powiedział mi o tym, bo chciał to zrobić jak się dowie wszystkiego o moim zdrowiu (kilka lat temu miałam wypadek)" co to za tłumaczenie??
napisał/a: Angel4 2007-06-30 14:13
Malutka 5000 ja to bym na Twoim miejscu po prostu rozstala sie z Twoim partnerem.Wiem ze moze wybralam najmniej skomplikowana droge ale pomyslalabym na poczatku o moim dobrze.Twoj chlopak jest nieodpowiedzialny.Ja nie potrafilabym zaufac komus takiemu po takim czyms.Zwiazek powinien opierac sie na obustronnym zaufaniu a nie oklamywaniu sie.Malutka gdyby Cie tak naprawde kochal to nie narazil by Cie na takie niebezpieczenstwo.Zrobisz oczywiscie jak zechcesz ja Ci tylko doradzam.