PDA

Zobacz pe軟 wersj : dziewczyna starsza od ch這paka

mizzy
13-04-2007, 13:01
Cze嗆, prosz wypowiedzcie si czy zwi您ki gdzie dziewczyna jest starsza od ch這paka mog si uda. Ja zako鎍zy豉m zwi您ek ze starszym partnerem o 2 lata dla zwi您ku z ch這pakiem o 6 lat m這dszym. Kocham go ale nie wiem co b璠zie.

JOLKA10
13-04-2007, 16:00
Moja te軼iowa jest starsza od swojego m篹a o 12 lat . W zesz造m roku obchodzili 45-lecie . Wzajemnego szacunku i powa瘸nia ka盥y mo瞠 im zazdro軼ic .Wszystko zale篡 od Was . Znam ma鹵e雟twa z ma陰 r騜nic wieku , kt鏎e 篡j ze sob ,,wycieraj帷 w siebie buciory '' . osobi軼ie uwa瘸m , 瞠 r騜nica wieku niedzia豉 je郵i jest mi這軼 , szacunek i wierno軼. ;)

iwonka45
13-04-2007, 16:06
hehehe - le do kiosku i kup najnowszy Tw鎩 Styl - tam masz akurat ten temat opisany - trzy historie udanych zwi您k闚:) sama wczoraj czyta豉m - im si uda這:)

maXkobietk
21-04-2007, 17:05
Wed逝g mnie wiek to jest w zwi您ku najmniejszy problem, wa積e czy si rozumiecie, szanujecie i kochacie

agniecha7
21-04-2007, 18:19
Mam m篹a m這dszego o cztery lata.Jeste

marina24
23-04-2007, 09:22
A ja za 6 m-cy wychodze z m捫 za ch這paka o 5 lat m這dszego. na poc瘸tku wielu ludzi by這 przeciwko nam ale w ko鎍u uda這 nam si. jest mi z nim lepiej ni innymi jego poprzednikami, kt鏎zy byli starsi. Szczunek i mi這嗆 jest dla nas najwa積iejsza i on mi to daje. A 瞠 jest m這dszy, nie przejmuj si tym - m這do wygladam :-)

agnieszka369
23-04-2007, 09:46
Ciekawe czy b璠ziesz m這do wygl康a jak b璠ziesz mia豉 34 a on 29 lat?M篹czy幡i d逝go s jak ma貫 dzieci....

marina24
23-04-2007, 12:16
Jak bed mia豉 34 to bed wyglada豉 na 30-31, a ta r騜nica to ju nie jest r騜nica.

ala9
26-04-2007, 00:04
Ciekawe czy b璠ziesz m這do wygl康a jak b璠ziesz mia豉 34 a on 29 lat?M篹czy幡i d逝go s jak ma貫 dzieci....
No wiesz ja mam me瘸 te o 9 lat m這dszego i nikt tego nie widzi a mam 45 lat, kto chce to zawsze w ca造m dziure znajdzie

magikzmysXowosci69
28-04-2007, 16:10
Niewiem ...lecz ja szukam starszej ........nieprzyjmuje do wiadomosci ze m鏬豚ym byc z m這dsz od siebie

xyz
29-04-2007, 12:21
Nikt nie wie, co b璠zie. Te by豉m ze starszym. A teraz jestem z m這dszym. Obojgu nam si podoba. Czasem denerwuj mnie tylko jego koledzy.

patrycja3
29-04-2007, 13:26
milosc sie liczy szacunek i dojrzalosc obu osob a wiek....to da sie ukryc.

przemek1718
06-05-2007, 16:12
mo積a si zakocha przez GG w kobiecie kt鏎ej og鏊nie niewidzia這 si jej , chyba tak? niedo嗆 瞠 przez internet to jeszcze starsza ..

ksiezniczka312
06-05-2007, 17:05
ojciec mojego dziecka byl ode mnie mlodszy o 3 lata.. teraz ma dziewczyn o 8 lat mlosz ode mnie.. nie, wiek cale nie gra roli..

Anielka9
16-05-2007, 02:13
Od p馧tora roku jestem z facetem m這dszym od siebie o 3 lata. Wcze郾iej by豉m ze starszymi ode mnie, co najmniej o 10 lat. Bardzo si ba豉m obecnego zwi您ku, ale okaza si strza貫m w dziesi徠k. Teraz uwa瘸m 瞠 je郵i w gr wchodzi prawdziwe,silne uczucie oparte na szacunku,zrozumieniu,wzajemnej uczciwo軼i to wiek schodzi na drugi plan. W豉軼iwie dlaczego z g鏎y zak豉da si 瞠 partnerzy maj by w tym samym wieku?albo 瞠 to facet powinien by starszy od kobiety? To nonsens. Mi這嗆 jest ponad tymi stereotypami, w豉軼iwie ponad wszystkim. Tylko nie sugeruj si opiniami tych, kt鏎zy b璠 Ci nak豉nia do zako鎍zenia tej znajomo軼i lub si pod鄉iewywa. Przesz豉m przez to i nikomu nie 篡cz, ale by這 warto

juulka
16-05-2007, 14:10
Mia豉m kiedy ch這paka m這dszego o 8 lat. By to kr鏒ki ale ciekawy zwi您ek. Rozstalismy si ale du穎 sie nauczy豉m podczas jego trwania. Ch這pak tan wni鏀 w moje 篡cie du穎 szle雟twa. ζpa豉m sie par razy na tym 瞠 mu mamowa豉m. No c騜 nie 瘸逝j, jeste鄉y dalej kumplami. Radzi豉 bym ci podej嗆 do tego jak do przygody. Mo瞠 ta brzygoda bedzie trwa zawsze.
Jeszcze jedno, kole瘸nki ukradkiem zazdro軼i造 mi m這dszego faceta. DAJ SI PONIE汎 i nie skre郵aj tego zwi您ku, w najgorszym razie b璠zie co wspomina.
Pozdrowionka

zenia_mi
19-05-2007, 20:22
m鎩 ojczym jest m這dszy od mamy o 8 lat.. s ze sob 17 lat.. a od jego 19 roku 篡cia :) 篡j ze sob ca造 czas.. wi璚 taki zwi您ek jest jaknajbardziej mo磧iwy :) sama mam faceta m.這dszego o 2 lata i jestem szczesliwa :)

Margeritka8
20-05-2007, 20:22
Nie przejmuj si wiekiem, z do鈍iadczenia wiem 瞠 takie stereotypy jak to ,瞠 dziewczyna musi by od ch這paka wy窺za b康 m這dsza powsta造 ze zwyczajnej ludzkiej zazdro軼i... By豉m z kilkoma facetami w tym z jednym m這dszym i to w豉郾ie on by z nich wszystkich najbardziej dojrza造 i odpowiedzialny, wszyscy dooko豉 powtarzali, 瞠 dla mnie to smarkacz takie tam, ale my si naprawd doskonale rozumieli鄉y, a chyba o to w tym wszystkim najbardziej chodzi. Grunt 瞠by by豉 szcz窷liwa:)

marta7910
20-05-2007, 21:23
tu nie chodzi o wiek przeciez , najwazniejsze ze sie kochacie i jestescie razem szczesliwi :) moja ciocia ma meza 15 lat mloszego , maja dziecko i sa szczesliwym malzenstwem ... powodzenia

Quka
08-06-2007, 18:06
Kochana! wiek nie ma znaczenia! jak go kochasz to tylko to si liczy! nie zwracaj na to uwagi! <jedynie ze ch這pak bedzie o 20 lat m這dszy>

eagle
12-06-2007, 15:08
Pewnie, 瞠 nie ma znaczenia - ja mam dziewczyne 3 lata starsz od siebie i powiem Ci 瞠 nie jest to 涉DNA przeszkoda - jeste鄉y ze sob prawie 2 lata i wierze w to,瞠 wiele przed nami. powodzenia :)

Mari
16-06-2007, 17:12
Dziewczyno,strza w dziesi徠k.Je郵i teraz jest super ,to p騧niej tym bardziej mam na my郵i mi璠zy innymi se.......po 40-tce .Mam s御iak,tylko ,瞠 jej men jest dyszk m這dszy,czasem im zazdroszcz:):) ,kurcze te sufity w bloku s naprawd troch za cienkie:):),a zaznaczam ,瞠 to jej 2 men.Z pierwszym by豉 ciiiiiiiiiiiiiiiiiisza.Tak tRzyMaj, powodzenia

Angel4
20-06-2007, 10:21
Oczywiscie:)Tylko jezeli bedziecie sie kochali i obydwoje tego bedziecie chcieli.Ja nie widze w tym zadnego konkretnego problemu z ktorym nie mozna by bylo sobie poradzic.Nigdy nie bylam zwiazana z facetem o tyle lat ode mnie mlodszym ale znam duzo tego typu par.Pomimo roznicy wiekowej sa ze soba szczesliwi,kochaja sie,doskonale sie ze soba dogaduja...Po prostu dobrze im ze soba.Niczym sie nie przejmuj poczekaj co czas pokaze.

misiaX84m
21-06-2007, 00:45
Nie zawsze to jest takie cudowne... M鎩 znajomy jest z kobiet o 15 lat od niego starsz. Problem闚 nie by這 kiedy on mia 25-30. Teraz jego 穎na ma 52 albo 53 lata. Po urodzeniu dziecka ( 9 l teraz) sytuacja diametralnie si zmieni豉. Nie wsp馧篡j a on kiepsko to znosi. Ona ma pretensje, 瞠 on o og鏊e ma na to ochot. Jest na tyle honorowy, 瞠 nie odejdzie, ale obojgu nie jest dobrze w tym zwi您ku. Wiem, 瞠 to mo瞠 by wyj徠ek, ale lepiej przemy郵e taki stan rzeczy zanim zaaga簑jesz si w co takiego. A tak na marginesie uwa瘸m, 瞠 r騜nica 5-7 nawet 10 lat to 瘸dna r騜nica. Trzeba jednak zastanowi si czy m這dy m篹czyzna b璠zie mia si喚 wytrzyma, je郵i znajdzie si z takiej sytuacji jak m鎩 znajomy.

Angel4
02-07-2007, 18:09
Wiesz moze to nie to samo ale pare lat temu bylam zwiazana z chlopakiem o 7 lat starszym ode mnie.Ja mialam 17 a on 24.Dogadywalismy sie doskonale.Nigdy nie odczuwalam ze traktuje mnie jak dziecko,wrecz przeciwnie.Nie bylo takiego tematu o ktorym nie moglby ze mna porozmawiac i na odwrot.Planowalismy nawet wspolna przyszlosc pomimo roznicy wieku.Dzisiaj juz nie jestesmy razem i to nie ze wzgledu na roznice wieku.Czasami i tak bywa...Bardzo sie kochalismy i to moze dlatego z wszystkim tak dobrze sobie radzilismy.Troche to inaczej wyglada jak dziewczyna jest te pare latek starsza od chlopaka no ale te same problemy.15 czy 20 lat to fakt troche duzo i nie zaangazowalabym sie w taki zwiazek bo jest on w wiekszosci przypadkow bez przyszlosci no ale na Twoim miejscu niczym bym sie nie przejmowala tylko byla szczesliwa.Opinia innych szczegolnie przypadkowych osob tez sie nie przejmuj-ludzie gdali i zawsze beda gadac.Ale to przeciez Twoje zycie.

Paula8502
03-07-2007, 13:03
moja siostra tez jest z chlopakiem o 4 lata mlodszym od siebie(ona ma 25 l, on 21 i sa juz ponad 2 lata ze soba), nikt nie wierzyl ze cos z tego zwiazku wyjdzie a jednak planuja sie pobrac.Wiadomo czasem maja ciche dni, no ale kto ich nie ma.Ja osobiscie nie moglabym sie zwiazac z mlodszym facetem,potrzebuje faceta ktory potrafi sie mna zaopiekowac a nie odwrotnie, dlatego zawsze spotykalam sie ze starszymi ode mnie(max.6 lat).Moj obecny chlopak jest 4 lata starszy odemnie i jest super.Cuz kwestia gustu:)

an2anet
24-01-2008, 17:39
znam par w kt鏎ej r騜nica wieku to 20 lat i to ona jest starsza i s bardzo szcz窷liwi to nie problem skoro go kochasz jak jestes szcz窷liwa to najwazniejsze ja nie patrze na wiek

jeniferXlo1
24-01-2008, 22:45
Ja kocham faceta o 10 lat m這dszego od siebie mamy dziecko jestem bardzo szcz窷liwa i mam nadzieje 瞠 tak b璠zie zawsze...
Oczywi軼ie zastanawiam si jak to b璠zie kiedy ale tu my郵 瞠 wiek jest bez znaczenia jak ma by dobrze to b璠zie...
Kiedy nie dopuszcza豉m my郵i o m這dszym facecie musia by starszy co najmniej 4 lata!i co?z perspektywy czasu 瘸den m篹czyzna w moim 篡ciu nie dor闚nuje obecnemu :p naprawd polecam ;)

Cikitusia
03-02-2008, 22:10
M鎩 dziadek jest 6 lat m這dszy od mojej babci. Za nied逝go b璠 mie 50 lecie 郵ubu. Moja mama te by豉 starsza od taty (o rok). Ja te mam ch這paka m這dszego od siebie. Wiek nie ma nic do rzeczy. 砰cz szcz窷cia

Amazo
03-02-2008, 22:23
Znam ca貫 mn鏀two takich zwi您k闚 i w 瘸dnym z nich nie dzieje si 幢e, czego nie mog powiedzie o zwi您kach, kt鏎e znam z r騜nic wieku w odwrotna stron, tzn. on starszy, ona m這dsza. Nie wiek jest tu najwa積iejszy i to oboj皻nie w kt鏎 stron, ale to co sami potrafimy do tego zwi您ku wnosi ka盥ego dnia, bez wyj徠ku!

my67
16-04-2008, 21:08
Ja mam m這dszego m篹a o 3 lata.cza si dobrze zozumie ,i dogadywa,szczero,wyrozumia這嗆 mi這嗆 to b璠zie dobrze.Jestezmy 6 lat po 郵ubie i jestezmy szcz窷liwi.mieszkamy sami

Dylana
18-04-2008, 19:19
http://szukaj-muzy.youbi.pl - Znajd swoj muz i 軼i庵nij za darmo!

http://youdownload.ver13.com - 圭i庵aj filmiki z YouTube!

Czy ja wiem, dla kobiety bycie z m這dszy jednak chocby na poczatku jest jakims dyskomfortem poniewaz mlodszy facet mysli innymi kategoriami, pamietajmy jednak moze to stereotyp ale w moim przypadku zawsze sie sprawdzal ze faceci rowiesnicy sa zacofani do 2 lat do tylu. To jest zauwazalane dlatego jak osobiscie nie moglabym byc z facetem rowiesnikiem ani mlodszym, Choc milosc nie wybiera-jesli sie kocha to zawsze warto probowac. Ja rowniez mialam wiele przeszkod,wiele walk o zwiazek,nie z powodu wieku ale innych i oplacalo sie 13 kwietnia obchodzili鄉y rocznice 4 lat wspolnych:)

czarwka
08-05-2008, 14:49
wiesz nie chce cie do這wa ale mi sie nie uda這 moze te dla tego ze on nie do嗆 ze by m這dszy to jeszcze i ni窺zy odemnie ale zawsze warto pr鏏owa

nuB
31-05-2008, 13:47
wiem, 瞠 jest wiele w徠pliwo軼i
mam je do tej pory
z tym tylko, 瞠 s niczym w por闚naniu do rado軼i jak sprawia mi bycie z moim facetem
szcz窷cia i powodzenia =))

naaadiaaa
03-06-2008, 12:26
jestem od jakiego czasu z kim m這dszym ode mnie o 11 lat, sama mam 32... i chocia wydawa這 mi si, 瞠 wiek nie ma znaczenia, bo nie ma! A jednak... boj si, nie do ko鎍a czuj si bezpieczna wr璚z ca造 czas wypatruj oznak "zniech璚enia" z jego strony, potrafi nakr璚i si byle zdaniem i wyrobi豉m w sobie kompleksy, my郵, 瞠 nie jeden ani nie dwa.
Kocham go, chc z nim 篡, jest dojrzalszy od partner闚, kt鏎ych mia豉m (np. 10 lat starszego)... ale... w豉郾ie jest mn鏀two "ale": brak akceptacji ze strony jego rodziny (wiem, 瞠 go to m璚zy), znajomych, etc.
duzo mog豉bym pisa:P

nixie7
03-06-2008, 21:20
a m鎩 jest m這dszy o nieca貫 4 ale jest najukocha雟zym facetem na 鈍iecie,
jeste鄉y przyjaci馧mi i potrafimy o wszystkim rozmawia..
takie dwie po堯wki :D
a w 堯磬u... :D co pi瘯nego, no i odpowiedzialny jest,
troskliwy, romantyczny i ma do mnie szacunek...
jeste鄉y 1,5 roku razem i spodziewamy si dzidziusia,
a on sie tak bardzo cieszy :)

A m鎩 ex by 4 lata starszy ,
niemo積a by這 z nim o niczym pogada, no i nie wiedzia czego chce
kiedy by chorobliwie zazdrosny, nawet mnie uderzy bez powodu kilka razy,
a p騧niej sta si nudny i zmierz造 , 0 romantyzmu i zrozumienia...

dlatego my郵e 瞠 wiek nie ma znaczenia :)
mia豉m obawy tylko na samym pocz徠ku ale szybko si ich pozby豉m :D

naaadiaaa
prawdziwa mi這嗆 przezwyci篹y ka盥e "ale":)

naaadiaaa
05-06-2008, 15:59
nixie :) jak mi這 czyta si takie posty:), pieknie 篡cz wszystkiego dobrego:)

staram si, aby nam si u這篡這, jak nigdy w 篡ciu staram si:)

beatris5
08-06-2008, 14:36
Naaadiaaa
g這wa do g鏎y i nie przejmuj si tak bardzo tym jak na Wasz zwi您ek zapatruje si "otoczenie". W ko鎍u to Wasz zwi您ek i Wasze 篡cie. Ja r闚nie par lat temu pozna豉m kogo 13 lat m這dszego..I musz Ci powiedzie, 瞠 tyle mi這軼i, czu這軼i, zrozumienia i troski nie zazna豉m od r闚ie郾ika czy starszego ode mnie faceta.
3 tygodnie temu,14 maja pobrali鄉y si i jestem najszcz窷liwsz kobiet pod s這鎍em :)
Pozdrawiam cieplutko..

martuska126
08-06-2008, 19:18
Je郵i sie kochacie to wiek nie powinien mie znaczenia !!! ;)
砰cze wam powodzenia :*

neferkate
25-07-2008, 14:19
Ja r闚nie nale輳 do grona dziewczyn kt鏎e maj to szcz窷cie by w zwi您ku z m這dszym od siebie partnerem:D:D
...poznali鄉y sie w maju na koncercie za spraw moich znajomych, gdy moja kole瘸nka r闚nie ma m這dszego i to by jego znajomy. Szczerze musz przyzna , 瞠 traktowa豉m to na pocz徠ku jako zabaw w przeciwie雟twie do Niego. Zakocha si we mnie od 'pierwszego wejrzenia'...nie dopuszcza豉m faktu 瞠 mog by z m這dszym ch這pakiem o 3 lata <wow>...gdyby to jeszcze by tylko rok. Z czasem coraz cz窷ciej si spotykali鄉y...poznawa豉m go coraz bli瞠j... bli瞠j i bli瞠j, a stwierdzi豉m 瞠 nie ma podstaw ocenia dojrza這軼i drugiego cz這wieka na podstawie wieku. S ludzie kt鏎zy byli o wiele starsi ode mnie a mieli w g這wie m騜d瞠k przedszkolaka [nie obra瘸j帷 przedszkolak闚 ;) ]. M鎩 ch這pak mo瞠 i ma te 19 lat ale w g這wie i w sercu jest dojrzalszy ode mnie. Owszem ma te jakie m這dzie鎍ze odchy造 hehe ale to tylko dodaje uroku temu zwi您kowi i ja przy nim czuje si m這dsza. Jedyne czego 瘸逝je...to g逝poty innych ludzi i tych stereotypowych pogl康闚. R闚nie moi rodzice nie byli na pocz徠ku za tym zwi您kiem a zw豉szcza m鎩 tata kt鏎y ma totalnie stereotypowe pogl康y i wci捫 twierdzi 瞠 facet powinien by starszy. Ja ju nie odczuwam tej r騜nicy wieku i teraz naprawde wiem co to mi這嗆. Nie mo瞠my m闚i og鏊nikowo o wszystkich... ka盥y z nas jest inny. Jeden mo瞠 prze篡 10 lat i mie baga do鈍iadczenia 篡ciowego o wiele ci篹szy od nie jednego 20 latka.
Musze te przyzna 瞠 du穎 mnie ten zwi您ek uczy i mam o wiele wi璚ej znajomych w r騜nym wieku. I Jego znajomych i swoich ze szko造 z pracy. Przesta豉m by snobem twierdz帷ym 瞠 jak kto jest m這dszy ode mnie to jest g逝bszy.
Je磧i chodzi o formalno軼i to moje S這鎍e chodzi jeszcze do technikum a w wakacje pracuje a ja teraz bronie licencjata (studia zaoczne) i pracuje. Jak sko鎍zy technikum to p鎩dzie na zaoczne studia i do pracy. Najlepiej nie my郵e co b璠zie, 篡cie samo zawsze si toczy i uk豉da. Nie spotka豉m do tej pory tak odpowiedzialnego ch這paka. Czasem ju my郵imy jak to b璠zie jak zamieszkamy razem ... o dzieciach.. naprawd dojrza貫 plany. Ale co ma by to b璠zie :D oby by這 dobrze
Czasem po prostu nie wierze w t mi這嗆 kt鏎a mnie spotka豉. Jeste鄉y ze sob z 9 miesi璚y a znamy sie ponad rok. Najwa積iejsze to wzajemny szacunek, zrozumienie, dochodzenie do wsp鏊nych kompromis闚. My po prostu pasujemy do siebie a wiek.... co to w豉軼iwie jest?? to jest tylko r騜nica dni kt鏎ych wi璚ej prze篡豉m bez Niego ni On beze mnie ;) Szcz窷cia 篡cz Wszystkim ;) ...jestem pewna 瞠 jeszcze pare lat a ju nikt nie b璠zie mia dylematu czy by ze starszym, m這dszym czy r闚ie郾ikiem ...wa積e 瞠by si Kocha i by Kochanym czy nie:>

tasiuncia
05-08-2008, 23:32
Mam meza mlodszego od siebie,nasz synek skonczyl wlasnie piec miesiecy,wiec kolejny dowod iz wiek to tylko liczby ;-}

mlodyy16
19-08-2008, 02:14
Witam. Ja mam podobny problem znaczy si mam 16 lat i podoba mi sie dziewczyna ktora ma 21. Wszyscy kumple mi odradzaja zebym wogule cos probowal ale ja nigdy nie spotkalem takiej dziewczyny i naprawde mi na niej zalezy. Co mam zrobic ?

cohenna
19-08-2008, 07:36
Osobi軸ie znam 3 pary ma鹵e雟kie gdzie kobieta jest starsza :P I s oni szcz窷赧wi....

betty2007
22-08-2008, 23:27
Wiek faceta jak i kobiety ... to pojecie wzgladne... ;)
Trzy lata temu zakonczylam 8-letni zwiazek z facetem o trzy lata mlodszym,od ponad dwoch lat jestem z facetem o 8 lat mlodszym-mamy teraz dwumiesiecznego Szkraba :)
I wyobrazcie sobie,ze Moj terazniejszy facet ma wiecej zdrowego rozsadku i poczucie,ze ma rodzine i umie o nia zadbac niz tamten poprzedni facet.
Takze nie patrzcie kobietki na wiek,ale na to co facet ma do zaoferowania - niekiedy facet starszy od nas jest wiekszym Dupkiem i brak mu poczucia jekiegokolwiek obowiazku :(

Karolina2803
26-08-2008, 14:19
g這sujcie prosz na mojego ch這pca
http://forum.polki.pl/photopost/showimage.php?i=4345&c=152

havajana
02-09-2008, 15:11
Mi這嗆 moja droga nie liczy nikomu lat. Rozsta豉 si ze starszym od siebie ch這pakiem znaczy, 瞠 co by這 nie tak. Znam du穎 zwi您k闚 i ma鹵e雟twa, gdzie kobiety s starsze i nie s康z, 瞠 to ma jakie znaczenie.

magdadomisia
03-09-2008, 00:30
Ja mam m篹a m這dszego o p馧tora roku. Mam w rodzinie pary, w kt鏎ych kobiety s starsze o 2, 3, 5 lat. I s to ma鹵e雟twa z d逝goletnim sta瞠m. Nie liczy si wiek tylko to co si ma w sercu.

agirek
12-09-2008, 15:39
ja mam faceta 6 lat m這dszego od siebie, jak mnie pozna by豉m t騜 przed rozwodem, z ma鹵e雟twa mam 2 c鏎ki, jeste鄉y razem ju dwa lata i jest nam we czw鏎k bardzo dobrze, razem mieszkamy. On twierdzi 瞠 to mi這嗆 do ko鎍a 篡cia, mam nadziej 瞠 tak b璠zie bo ja te go bardzo kocham................. jest ma貫 ale on jeszcze nie powiedzia rodzicom o moich dzieciach .......................

tomekganko
19-01-2011, 00:09
witam kocham kobiete starsza o 12 lat kt鏎 mocno kocham wiem 瞠 jestem m這dszy o sporo ale ona te mnie kocha sama to wyzna豉 da貫m jej czas do namys造 odpowiedzia豉 chce z tob by ale co z jej by造m z kturym ma dziecko a nie chce z nim bo sama to muwi豉 i ca豉 rodzina o tym wie i musi by貫go na to przygotowa nas potajemny zwi您ek trwa jakie p馧 roku.

Rosaliora
21-01-2011, 01:27
Tomek, Ty masz 16 lat, ona 28...
Dopiero wkraczasz w doros這嗆 i poznajesz co to mi這嗆 (kt鏎 na tym etapie 豉two pomyli z nami皻no軼i), a ona jest ju kobiet po przej軼iach...
Wiem, 瞠 taki zwi您ek mo瞠 by dla Ciebie fascynuj帷y i poci庵aj帷y, ale czy jeste pewien, 瞠 w豉郾ie tego chcesz? Jeste gotowy na poniesienie wszystkich konsekwencji wynikaj帷ych z tego zwi您ku? Jest przecie dziecko, kt鏎e trzeba utrzymywa i wychowywa, a 28 letniej kobiecie z dzieckiem, na d逝窺z met przestan wystarcza potajemne spotkania z nastolatkiem. Czy jeste pewny, 瞠 ona postrzega Wasz zwi您ek podobnie jak Ty?

tomekganko
21-01-2012, 19:29
hej zwi您ek idzie na skrai czasami jestes bardzo mi這. Czasami ma aga jakiesodchy造 i odsuwa od siebie przy innych lecz gdy nikogo niema to jest bardzo wtulona we mnie. wiem o tym ze cierzko jest utrzymac rodzine znam to z przyklad闚 jak jest trudno

johansoonek
07-03-2012, 22:56
Jak facet jest m這dy to chcia豚y starsz. Gdy doro郾ie cz窷ciej spogl康a na m這de. Taka kolej rzeczy...

0sweetness0
27-10-2012, 22:51
Wiek nie jest wa積y gdy w gr wchodzi mi這嗆 :)

domowadama
29-12-2012, 19:52
mi這嗆 to nie cyferki. je瞠li si kochacie to jest najwa積iejsze, b康嬈ie szcz瘰liwi :)

Paul26
01-01-2013, 08:39
Witam wszystkie Panie.
Chc do陰czy si do tego tematu gdy sam jestem w takim zwi您ku, co prawda od niedawna ale nie wyobra瘸m sobie naprawd 篡cia bez mojej kobiety. Ja mam 27 lat, moje Serduszko ma 43 lata i musz si powt鏎zy ale naprawd nie wyobra瘸m sobie 篡cia bez Niej. Mo瞠cie wierzy b康 nie ale nie chodzi tu wcale o sex czy te kas. Ma ona dw鎩k dzieci z poprzedniego zwi您ku i ja to w pe軟i szanuj, akceptuj. Chc m鏂 razem z ni je wychowa i kocha jak swoje. Nie wiem czy to dobrze dobrane s這wo ale na korzy嗆 jej zdrowia "postanowi貫m" nie namawia jej na kolejne dziecko.
M鏬豚ym tak pisa o niej godzinami, dniami, bo naprawd jest wspania豉 kobiet ale chc Wam powiedzie jeszcze tylko jedno, by貫m w dw鏂h kilku letnich zwi您kach z m這dszymi od siebie dziewczynami i teraz patrz帷 na to wszystko, to jestem w stanie stwierdzi jak B鏬 mi 鈍iadkiem, 瞠 doros豉, dojrza豉, inteligentna kobieta (moje Serduszko) jest kim z kim pragn i to bardzo pragn sp璠zi reszt 篡cia, i nie wyobra瘸m sobie bycia z m這dsza, czy te r闚nolatk.

renka34
13-07-2013, 21:27
Skoro m篹czyzna mo瞠 by z m這dsz kobiet, to czemu nie na odwr鏒. Uczucia nie patrz metryki urz璠owe.

werda
14-07-2013, 19:21
Nie widz w tym nic z貫go. Moja kole瘸nka zawsze mia豉 m這dszych facet闚 i czuje si z tym dobrze. Po za tym m康ra, dojrza豉 kobieta to skarb.