zielone kupki po mleku nan i bebilon

napisał/a: DZIDKA511 2008-05-02 12:25
Witam wszystkie Panie. Mam problem. Moja Oliwka po mleku nan ha i bebilon ha robi zielone kupki, pediatra mówi żeby się nie martwić,ale jak na mój gust to nie dobrze,że Mała po miesiącu picia jeszcze robi te koszmarne kupki. W dodatku ma strasznie śmierdzce gazy. Poradzcie coś kobiety bo ja już nie wiem co myśleć. dzidka511:confused:
Monika1984r
napisał/a: Monika1984r 2008-05-02 12:37
moze sontaktuj sie z innym lekarzem moze on tobie doradzi lepiej jestem tego zdania jak nie ufasz tej lekarce to idz do innej
a jak ma gazy to dobrze bo malusek nie bedzie mial olek moja ala ciagle prutala i obylo sie bez kole
napisał/a: ciapciuch 2008-05-02 16:10
Witam..moj Kacper najpierw jadl nan,potem bebilon,bebilon pepti,nutramigen,nan ha i po kazdym mleku bylo to samo..zielone kupki nieprzyjemnie pachnace.. dzis Kacper ma rok i dwa m-ce i pije nan zwykly,jest to samo..prosze nie popadac w paranoje bo takie sa efekty podawania mleka modyfikowanego..;) bo niedlugo kiedy mala zje marchewke bedzie sie pani martwila ze zrobila kupke koloru pomaranczowego....z czasem kiedy bedzie dostawac inne produkty kolor i zapach kupek bedzie sie zmienial..ja rowniez prosilam o porade lekarzy i to niejednego i prosze mi uwierzyc uslyszalam te sama odpowiedz co pani..;) Pozdrawiam
napisał/a: justices 2008-05-24 21:36
Nie martw się tylko zmień mleko. Moje dzieciątko po nan ha także robiło zielone kupki, teraz jest już na bebilonie i jest ok. Jeszcze jedna rzecz. Doświadczona mama zwróciła moją uwagę na kwestię temperatury pokarmu. Jeśli mleko jest chłodne to zawsze będą zielone kupki i śmierdzące gazy. Ja eksperymentowałam trochę, i się nie konsultowałam z lekarzem aż wreszcie trafiłam na odpowiednie mleczko. Pozdrawiam.
napisał/a: onl_y_me 2008-05-25 15:20
Mleka modyfikowane zawierają dużo żelaza, które właśnie tak barwi kupki, nie ma się czym martwić :) myślę że dopóki maleństwo nie ma biegunek, zaparć badz innych objawów alergii, może spokojnie pić takie mleko jak dotchczas..
napisał/a: asiap57 2008-06-16 18:29
Najlepiej zmień mleko, może Bebiko?? Popróbuj, jeśli nie będzie sie polepszać udaj się do innego pediatry.
napisał/a: dagna 2008-06-21 12:31
-mila napisal(a):.prosze nie popadac w paranoje bo takie sa efekty podawania mleka modyfikowanego..;)


Jestem tego samego zdania. Po pierwsze, trzeba mieć świadomość, że wiele spraw mających związek z żywieniem, wygląda inaczej u dziecka karmionego mieszanką i inaczej u dziecka karmionego piersią. I kupki są jedną z takich spraw, zarówno ich wygląd ;), jak i nawet częstotliwość robienia. A gazy to dobry objaw. Ale, oczywiście, jeśli nie daje Ci to spokoju, to może spróbuj innego mleka.