Strach

napisał/a: malenka8 2007-04-11 13:55
strasznie boje sie po seksie, ze zajde w ciąże...nawet jak wiem, ze jestem ubezpieczone to mam rozmaite schizy i przed snem wyobrazaja mi sie jakies cholerne rzezcy :// co robic ;/?
napisał/a: lolipop3 2007-04-11 17:28
czesc malenka sluchaj wbrew pozorom w ciaze wcale nie jest tak latwo zajsc!po prostu staraj sie czerpac pzryjemnosc i nie myslec w ten sposob ze od razu zajdziesz w ciaze. Pilnuj brania tabletek(jesli je bierzesz), po stosunku idz to toalety, umyj sie i moze to zabrzmi smiesznie ale zrob siku.pozdrawiam i zycze milego popoludnia
napisał/a: nokia46 2007-04-11 17:46
lolipop napisal(a):czesc malenka sluchaj wbrew pozorom w ciaze wcale nie jest tak latwo zajsc!po prostu staraj sie czerpac pzryjemnosc i nie myslec w ten sposob ze od razu zajdziesz w ciaze. Pilnuj brania tabletek(jesli je bierzesz), po stosunku idz to toalety, umyj sie i moze to zabrzmi smiesznie ale zrob siku.pozdrawiam i zycze milego popoludnia



nie mam tyle doświadczenia, ale czy mogła byś wyjasnić jak sikanie wpływa na antykoncepcje?
napisał/a: malenka8 2007-04-11 18:43
dzieki lolipop :)... ale i tak jest mi ciezko, chociaz ja tak czesto mam, ze sie rpzejmuje niepotrzebnym :/ to jest takie uciazliwe... :/ moze to wynika, z mlodego wieku...
czasami mam tak nawet, że całą noc nie śpię, bo czekam na okres :| i czekam i czekam... i stresuje sie + szkolne stresy + itp. to czasami wychodzi opóźnienie do 35 dni :< wtedy umieram ze strachu...
napisał/a: Lenka9 2007-04-12 22:11
lolipop napisal(a):czesc malenka sluchaj wbrew pozorom w ciaze wcale nie jest tak latwo zajsc!po prostu staraj sie czerpac pzryjemnosc i nie myslec w ten sposob ze od razu zajdziesz w ciaze. Pilnuj brania tabletek(jesli je bierzesz), po stosunku idz to toalety, umyj sie i moze to zabrzmi smiesznie ale zrob siku.pozdrawiam i zycze milego popoludnia


Faceci... szkoda komentować tego postu...

Słuchaj malenka... Seks powinien być poezją, najpiękniejszą przyjemnością i dopelnieniem milości! Powinien przynosić radość obojgu... !!!
Cóż to za przyjemność z seksu, skoro uprawiasz go w stresie i strachu... :confused:
Tylko krzywdzisz siebie w ten sposób, i poza tym seks staje się już (przepraszam za wyrażenie...) "rzemiosłem"... Gdyz nie ma w nim milości, przyjemności, radości... Przepraszam za szczerość, ale w tym momencie jesteś dla swojego chłopaka tylko obiektem seksualnym, narzędziem, na którym on może spełnić swoje zachcianki. Zapewne mówi, że jesteś cudowna itd. ale tak naprawdę, gdyby Cię prawdziwie kochał, gdyby szanował Twoją kobiecość, powstrzymalby sie od seksu, gdyby wiedział, jaki to dla Ciebie stres... ( W końcu to TY bedziesz rodziła dzieci!)

Kochana, pomyśl... Powiedz mu szczerze, co odczuwasz podczas stosunku... Jeśli Cię kocha - zrozumie... Jeśli KOCHA - ZROZUMIE... Jeśli KOCHA - ZROZUMIE .

Martwię sie o Ciebie malenka... Ciąza moze stac sie rzeczywistością, a tabletki, nie tyle co zapobiegają , niszczą poważnie stan zdrowotny organizmu..

Pozdrawiam:)

Trzymaj się :>

Podam Ci swojego na privie swojego maila :) Jeśli bedziesz chciala, wyślę Ci baaardzo mądre slowa pewnego baardzo mądrego czlowieka, który jest dla mnie autorytetem (duszpasterz studentów)
... Słuchałam tego z zapartym tchem... :)
napisał/a: malenka8 2007-04-15 15:46
on wie, ze zawsze po nachodza mnie czarne mysli, dlatego bardzo sie stara i uwaza. jest bardzo czuly i delikatny. ale ja jestem taka przerwazliwiona....

poza tym moj strach nie jest przed lub w czasie seksu..on pojawia sie pare dni po itp... moj chlopak do niczego mnie nie zmusza, to nie tak... seks jest miloscia i zarazem ogromna przyjemnoscia dla nas.

tylko potem moj glupi mozdzek ma rozmaite schizy..!! :(
to bardziej cos z moja psychika ? ... naczytalam sie, naogladam o mlodych matkach i tyle chyba... ://
napisał/a: Lenka9 2007-04-22 12:33
malenka napisal(a):
to bardziej cos z moja psychika ? ... naczytalam sie, naogladam o mlodych matkach i tyle chyba... ://


I bardzo dobrze że czytasz! :) Bynajmniej wiesz, o co tu chodzi! :)
Ja też szukam wskazówek: czytam różne artykuły, słucham wypowiedzi innych ludzi, słucham ich poglądów na ten temat... bo ja też sie boję, że zrobię jakies głupstwo...
Dlatego chcę wiedzieć, jak jak inni to czują, po to, żebym ja mogła wyrobić sobie swój punkt widzenia, wybrać najlepszy z możliwych sposobów...
Nie jesteś przewrażliwiona... :) Odzywa się poprostu w Tobie Twoja Kobiecość, Twoja wrażliwa dusza :)
napisał/a: ~Kryzysowa_Narzeczona 2007-04-28 19:13
Dobre zabezpieczenie pozwala wyzbyć się strachu.
napisał/a: kasiool 2007-05-05 14:56
na mnie uspokajająco działa powiedzenie mojego znajomego "ludzie latami kochaja sie jak norki i zajsc w ciąże nie mogą" :)
napisał/a: iza_30 2007-05-06 09:37
Jeśli tak boisz się zajść w ciążę to może zacznij pić szklankę wody zamiast sexu wtedy będzie ci łatwiej zasnąć...pozdrawiam
Dylana
napisał/a: Dylana 2008-04-19 16:56
iza_30 napisal(a):Jeśli tak boisz się zajść w ciążę to może zacznij pić szklankę wody zamiast sexu wtedy będzie ci łatwiej zasnąć...pozdrawiam


Woda zamiast seksu??? co to za glupoty. Posluchaj malenka, powiedz ile masz lat??? napisalas ze Twoje obawy wynikaja z mlodego wieku byc moze. To calkiem mozliwe ja mam teraz 18 lat,chodze z moim chlopakiem juz 4 lata, dziewictwo stracilam w wieku 15 lat i rowniez mialam swoje obawy, ale pamietaj ze wten sposob wyzbywasz sie calkowitej przyjemnosci z zycia seksualnego. Bo mimo to ze napisalas ze seks jest dla was miloscia i przyjemnoscia to konczy sie to problemem na podlozu psychicznym. Musisz wpoic sobie jedno zasade, jesli Twoj mezczyzna sie zabezpiecza lub Ty i wiecie ze wszystko jest ok to musisz sie nauczyc martwic ciaza jesli Twoj okres spoznia sie na prawde dlugo. Ja rowniez mam tak ze przez stres szkolny,domowy itp.moj okres przychodzi kiedy chce ale ja juz po prostu wiem ze taki mam organizm i nic tego nie zmieni. Musisz sie nauczyc korzystac z zycia a martwic sie nie bez powodu tylko jak zaczyna sie cos dziac. Pomysl ile tracisz bedac caly zcas w nerwach? ile wysilku Cie to kosztuje? Zbyt wiele bys dalej tak dzialala.



http://szukaj-muzy.youbi.pl - Znajdź swoją muzę i ściągnij za darmo!

http://youdownload.ver13.com - Ściągaj filmiki z YouTube!