co mam zrobić?

napisał/a: sweet_devil 2007-06-17 15:21
podoba mi się pewnien chłopak, i on o tym wie, nawet czasem gadamy ze sobą, kiedyś mu powiedzialam ze czuję coś do niego ale on mi odpowiedział, że nie traktuje tego poważnie. proszę powiedżcie mi co mam zrobić, żeby on zwrócił na mnie uwagę!! :(
napisał/a: Angel4 2007-06-18 14:06
Co masz zrobic zeby zwrocil na Ciebie uwage???Hm?Musisz przyjac inna taktyke.Wiesz faceci z natury sa zdobywcami a co za tym idzie lubia sie troche pomeczyc zanim zdobeda dziewczyne ktora im sie podoba.Wiec spruboj go troche poolewac.Nie pozwol mu myslec ze jestes az tak bardzo nim zaintersowana.Uwodz go milym spojrzeniem czulym usmiechem czy strojem.Zobaczysz ze poskutkuje.Wtedy zacznie zwracac na Ciebie wieksza uwage jesli bedziesz sie podobala tez jego kolegom czy znajomym.Pierwsze wrazenie jest najwazniejsze Ty je troche zepsulas ale faceci sa wzrokowcami wiec nic straconego.Musisz tylko uwierzyc w siebie.Nie proponuj mu zadnych zobowiazan bo oni tego nie lubia.Mowiac chlopakowi z ktorym sie blizej nie znasz "kocham" sama go od siebie odpychasz.On to odbiera tak jakbys oczekiwala od niego w zamian tego zeby np. zwiazal sie z Toba.Co innego gdybyscie sie dobrze znali i zalezalo by mu na Tobie ale z tego co piszesz to tak nie jest:(Wiec spruboj to zmienic.Bede trzymala kciuki i mam nadzieje ze Ci sie uda.
napisał/a: pyza 2007-07-05 22:40
Całkowicie podpisuję się pod tym co napisała Angel. Faceci to myśliwi, a Ty odebrałaś mu całą frajdę z polowania... Zapamiętaj to, że facet nigdy nie może być zbyt pewny Twoich uczuć, bo szybko się znudzi. Traktuj go teraz z dystansem, możesz podjąć małą grę, nie zwracać na niego uwagi, flirtować z innymi, żeby nie wiedział co jest grane. Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić to się mu narzucać, wtedy ucieknie szybciej niż Ci się wydaje.. Trzymaj się i daj znać, jak Ci poszło i czy gra zadziałała ;)
napisał/a: dzarmola 2007-07-05 22:56
olej go na jakiś czas że tak brzydko napisze i zobaczysz heheh moze akurat bedzie "tęsknił" i już :P pozdrooo !daj znać jak poszło:P
napisał/a: Drzazga 2007-07-06 13:36
Ja na twoim miejscu nigdy tak szybko nie powiedziałabym mu ,że mi sie podoba albo ,że czuje do niego coś więcej. Na pierwszym miejscu postawiłabym na ROZMOWE to naprawde może zbliżyć i to bardzo tylko ,że potrzebna jest cierpliwość. Tobie w tej sytuacji będzie trudniej bo już mu powiedziałaś ,że czujesz coś więcej a on to zignorował. Może cię przez to zacząć unikać. Więc masz dwa wyjścia: albo go sobie odpuścić albo szukać z nim kontaktu i rozmowy ale oczywiście nigdy nic na siłę. POWODZENIA:)