Płeć dziecka

napisał/a: p_kasia 2008-03-25 14:50
Witam przyszłe mamusie. Czy któras wie jak można rozpoznać płeć dziecka(oprócz badania USG)- wyglad mamy, chec jedzenia określonych produktów, przeczucie? Jestem w 28 tygodniu ciaży i jak narazie każde usg mówi co innego.
napisał/a: Kasienka_27 2008-03-25 16:09
podobno jak masz smaczki na slodkie to dziewczynka :p
u mnie jak na razie pokrywa sie to z USG
Jestem w 27 tygodniu
napisał/a: leniutka 2008-03-25 16:23
U mnie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały na chłopca. Wyszła dziewczynka:)
napisał/a: sylwiam35 2008-03-26 12:25
Podobno kształt brzuch wskazuje na płeć. :D Jak jest okrągły i bardzo z przodu(tak,że jak stoisz tyłem to nie widać,że jesteś w ciąży)-to chłopiec,jak bardziej rozchodzi się na biodra- dziewczynka.
U mnie się sprawdziło. :D
napisał/a: Alessa 2008-03-26 12:30
Witam!
Mnie kuzynka ze strony męża-włoszka-powiedziała niesamowity znak świadczący o płci dziecka.a mianowicie kolor obwódki sutków :D jak są brązowe to na chłopca,jak różowe to na dziewczynkę.Nie wiem czy to prawda.Ja narazie czekam na drugą wizytę,bo przy pierwszej doktor nie mogła w 100% procentach określić płci,a kolor miałam na początku różowy,co myslę jest normalne w początkowym okresie ciąży,a teraz jeden róż a drugi brąz hi hi no i co wy na to? :p
napisał/a: sylwiam35 2008-03-26 12:35
Może masz bliźnięta. :D
napisał/a: Alessa 2008-03-26 12:51
:D też tak pomyślałam,ale kazałam już na pierwszej wizycie sprawdzić to dokładnie,bo ze strony męża tato to bliżniak.Na szczęście jeden człowieczek poruszał się w moim brzuchu :D
napisał/a: p_kasia 2008-03-27 13:11
Moja koleżanak przez całą ciążę jadła słodycze, wszyscy mówili na słodkie to dziewczynka. Urodziła dużego chłopa. Ja podobnie, objadam się czekolada i hałwa. Ciekawe co sie urodzi, bo jak narazie dziecko odwrócone jest pośldkami i nie chce nic pokazać. Zobaczymy w czerwcu.
napisał/a: janoszka 2008-03-27 14:21
wczoraj bylam na kolejnym usg.
Pani na usg z dnia 24 stycznia powiedziała że to dziewczynka, wczoraj zostało to niby potwierdzone ale nie ma 100% pewności ;) okazuje się,:rolleyes: że jeszcze może nas zaskoczyć
napisał/a: Alessa 2008-03-28 12:25
Ja dzisiaj mam usg i muszę poznać płeć,bo to oczekiwanie mnie dręczy za bardzo.Na ostatniej wizycie doktor powiedział tylko:"Na 70% chłopczyk,ale lepiej jeszcze nic nie kupować".Dziś nie wyjdę jak sie nie dowiem w 100% ;),acha a mam równiez ochotę na słodycze,właśnie zjadłam dużą ilość nutelli i czekolady,oj oj,więc nie mam pojęcia jak to jest z tymi smakami:confused:
napisał/a: Agula227 2008-03-28 13:30
Witam. Ja wczoraj bylam na usd 3d/4d i okazało się, ze będzie synuś, mimo iż cała rodzina mi mówiła, ze na pewno będzie dziewczynka:)
napisał/a: Alessa 2008-03-28 21:57
HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
Ochota na słodkie okazała sie trafnym znakiem-na dziewczynkę!!!Jak się ucieszyliśmy niesamowicie,gdy doktor powiedziala,że to dziewczynka,to był szok-niespodzianka dla nas,bo juz przygotowani na chlopczyka:D:D:D