nie wiem co zrobic!!!!!

napisał/a: axa 2007-06-11 09:52
jestem sama.Niedawno spotkalam sie z chlopakiem, ktorego poznalam przez internet.Bylismy na randce,poznalismy sie i po paru dniach wyjechalismy razem w gory.Duzo rozmawialismy miedzy innymi o naszych zwiazkach.On mial dziewczyne z ktora jak twierdzi bardzo sie klocil i ciagle bylo im pod gorke.Byli razem 6 lat.Rozstali sie 4 tygodnie temu.Po wypadzie w gory planowalismy spedzic jeszcze razem troche czasu ale okazalo sie ze jego "byla" jest bardzo zazdrosna o niego, dowiedziala sie ze sie spotykamy i zrobila mu straszna awanture,powiedziala ze jest w ciazy,co wlasciwie nie potwierdzila w 100%.Mam teraz straszny metlik.Chce o niego walczyc bo bardzo go pokochalam,cudownie mi sie z nim rozmawia,czuje ze on ma to cos co od zawsze szukalam i wiem ze nie jestam mu zupelnie obojetna.Pytalam go czy on ja kocha ale zaprzeczyl.Nie wiem co robic.
napisał/a: ucja 2007-06-11 09:59
nie dziw jej się, była z nim 6 lat w zwuązku!!! a związek to nie tylko przyjemne rozmowy i wyjazdy w góry, ale też kłótnie i nieporozumienia! może on nie dojrzał do prawdziwego związku i dlatego chce się z niego wycofać? Uważaj, szkoda, zebyś się w nim zakochała... Sataraj się patrzeć na to, co się dzieje z dystansem... Współczuje tej dziewczynie, 6 lat to jakby całe życie... Chciałabyś być na jej miejscu? Daj mu czas, niech sie chłopak zastanowi, co do której z was czuje