Czy uważacie, że stringi są seksowne?

napisał/a: nella2 2008-03-14 16:35
Lubię, chodzę, ale nie każda pupa wygląda chyba smakowicie w nich?
napisał/a: piotr388 2008-03-14 16:52
Ja bardziej lubię takie z koronki .Co do stringów to zawsze miałem wrażenie że kiedy wejdą pomiędzy pośladki to ten pasek wyjdzie brudny .Niechciałbym osobiście wyjmować ich z żadnej pupy kobiety.
napisał/a: Martinos 2008-03-14 17:17
Stringi nie każdemu pasują.Odpowiednia figura, higiena,może opalone ciało...? Tak, teraz pasują,nie tylko kobiecie... Ale nie każdy lubi je nosić.
nitus
napisał/a: nitus 2008-03-14 18:27
piotr388 napisal(a):Ja bardziej lubię takie z koronki .Co do stringów to zawsze miałem wrażenie że kiedy wejdą pomiędzy pośladki to ten pasek wyjdzie brudny .Niechciałbym osobiście wyjmować ich z żadnej pupy kobiety.


Drogi piotrze czy uwazasz ze kobiety sa brudnymi stworzeniami i majtki typu stringi tez beda brudne. Nie podobaja ci sie kobiety w ciazy, kobiety w skąpych stringach - kim ty wogole jestes? :confused:
napisał/a: ~aguś123 2008-03-14 20:01
Ja noszę głównie stringi, zazwyczaj koronkowe i uważam, że są bardzo seksowne. Ale trzeba mieć odpowiednią figurę.
I jakoś nigdy mi się nie ubrudziły jak to zasugerował nasz forumowy pajac. Dla twojej wiadomości: tyłek się myje, a nie wietrzy.
napisał/a: janet9 2008-03-14 20:09
kiedyś byłam maniaczką stringów dopóki nie przeziębiłam sobie pęcherza, a teraz wole majtki z koronki oraz bokserki lub półbokserki oczywiście całe z koronki
napisał/a: ~aguś123 2008-03-14 20:13
Koronkowe półbokserki też są bardzo seksowne :)
napisał/a: oktawia6 2008-03-14 22:00
Zdecydowanie preferuje bokserki,pół- bokserki i wszytsko co jest do tego podobne.
napisał/a: fairy_86 2008-03-15 12:25
Ja tez :)
Ale mam stroj kapielowy ze stringami, ktory bardzo lubie :)
napisał/a: ~aguś123 2008-03-15 13:05
Nie założyłabym stringów na plażę, chociaż tyłek mam bardzo zgrabny. Moje pośladki, podobnie jak biust, to części ciała zarezerwowane dla mojego Narzeczonego :) (dlatego też nie uznaję opalania się topless, co, swoją drogą, i tak jest niezdrowe)
napisał/a: zenia_mi 2008-03-15 13:16
jak dla mnie bokserki i pół bokserki z koronki albo z jakimis zabawnymi ozdobami są najlepsze.. ale do spodni materiałowych czy jakiejs obcisłej spódnicy zawsze stringi
napisał/a: fairy_86 2008-03-15 14:42
aguś123 napisal(a):Nie założyłabym stringów na plażę, chociaż tyłek mam bardzo zgrabny. Moje pośladki, podobnie jak biust, to części ciała zarezerwowane dla mojego Narzeczonego :) (dlatego też nie uznaję opalania się topless, co, swoją drogą, i tak jest niezdrowe)


Ja jestem bezwstydnica ;)
Tez mam swietny tylek i zero problemow z jego pokazywaniem, choc mysle iz akurat nie tyle o pokazywanie mi chodzi, ile bardziej o unikniecie jasnych sladow po kostiumie na opalonym ciele :)
Z tego tez powodu w sprzyjajacych okolicznosciach czasem opalam sie topless.