Gdzie kupujecie gadżety dla dziecka?

napisał/a: supermajka30 2008-03-07 12:47
Mam pytanie, w jakim, sklepie kupujecie artykuły dla dzieci i niemowląt? Na http://www.4kids.com.pl/ znalazłam kilka ciekawych gadżetów, ale nie ma np. ręczniczków dla dziecka, jest mały wybór zabawek. Znacie jakiś taki uniwersalny sklep dla mamy i dziecka gdzie jest wszystko czego mam może potrzebować, może być internetowy. Jeśli macie coś takiego to piszcie :*
napisał/a: olusia_lalusia 2008-03-09 16:33
A ja ostatnio jestem oczarowana Allegro. Sama sprzedałam tam sporo rzeczy po swoich dzieciach (leżaczek, mate edukacyjną, ubranka) i zaczęłam też kupować ubranka i zabawki. Tam sprzedają nie tylko osoby indywidualne ale też sklepy internetowe. Jeśli chodzi o sklepy to ja korzystam z gagu.pl, jestem zadowolona.
nitus
napisał/a: nitus 2008-03-09 21:33
A propo`s Allegro czy to jest pewne bo nigdy nie korzystałam z tego typu aukcji a widziałam tam naprawde ciekawe i nie drogie rzeczy.
napisał/a: babs 2008-04-15 09:53
Jeśli chodzi o allegro to korzystałam i to wiele razy i nie miałam żadnych problemów, jeśli chcesz się upewnić to sprawdź jakie sprzedający ma komentarze:)
napisał/a: JadwigaAnna 2008-04-15 10:27
na Allegro zakupiłam całą wyprawkę dla dziecka, łóżeczko, przewijak, zabawki, książki i poradniki dla siebie i ciągle dokupuję .... a tylko wózka nie kupiłam na allegro :). Tylko czasami trzeba sprawdzić, bo niekiedy i na allegro można przepłacić (jak się doliczy koszty wysyłki). Warto umawiać się na odbiór własny.
napisał/a: Youngmom 2008-04-16 21:32
Oj tak,Allegro i już... Kupuję ubranka z Anglii i USA w cenie tak niskiej,że po inne nie opłaca mi sie wychodzić z domu!
napisał/a: akae25 2008-04-18 00:38
możesz tez zaopatrywac się w sklepie askot:)
napisał/a: jkawa 2011-05-19 11:39
Ja często stosują...wyszukiwarkę google.pl wpisuje to co mnie interesuje i potem chodzę po różnych sklepach internetowych, które mają gadżety jakie chcę kupić. Oczywiście tanio można znaleźć na różnego rodzaju aukcjach.
napisał/a: mattina 2011-05-20 11:48
To prawda na aukcjach można znaleźć wszystko, ja też często próbuję wyszukać jakieś promocje. Ostatnio znalazłam całkiem fajne ubranka w tym zakupowym klubie stilago.pl. Odkryłam, że mają tam co chwilę wyprzedaże do 70 & tylko, ze trwają kilka dni. Ale dobre jest to że można płacić dopiero przy odbiorze :)
napisał/a: Tummy-Tub 2011-10-19 11:36
Wiaderko do kąpieli tummy tub można kupić w sklepach internetowych - tu jest ich lista. To bardzo praktyczny produkt, ułatwiający kąpanie dziecka, a maluchowi sprawia wiele radości, co potwierdzają opinie mam, które używają tego wiaderka. Lista zalet jest długa, wśród nich najczęściej wymieniana to ta, że kąpiel w tym wiaderku przynosi ulgę maluchom z kolkami.
napisał/a: Amko 2011-12-30 15:33
Myślę,że największy wybór mamy w sklepach internetowych,a teraz tym bardziej warto szukać okazji,ponieważ w styczniu będą wielkie wyprzedaże,zapraszam także do nas [url]www.Amko.com.pl[/url]
napisał/a: niusiad25 2012-01-01 15:58
Nie wiem co rozumiecie pod pojęciem gadżety ;) ale wózek, łóżeczko i większość elementów wyprawki zamówiłam sobie w pierwszym uśmiechu. Obsługa dobra, wszystkie towary w magazynie także nie trzeba było czekać jak to bywa w innych sklepach. Wszystko bardzo profesjonalnie, duży wybór, dużo ofert zwłaszcza jak ktoś szuka x-landera lub navingtona. Mogę polecić.