PDA

Zobacz pełną wersję : Wypadanie włosów

trish4
12-02-2008, 11:45
Co robić, gdy za każdym razem, gdy sie czeszesz, masz wrazenie, ze na szczotce zostaje połowa twoich włosów z głowy??
I dodam, że to nie wina braków w diecie, bo badania wychodzą idealnie.

iskaX
12-02-2008, 12:00
tez tak mialam... ale zaczelam stosowac odrzywke Gliss kur i pomoglo:) polecam:)

nikita2
12-02-2008, 12:29
A Ja Polecam Pantin Revitaliv ;p Naprawde Sa Dobre ;) Gliskur Zalezy Dla Kogo!!! Bo Ja Mialam Po Ich Stosowaniu Wrazenie Ze Mam Slodkie Badz Lepkie Wlosy ;/ Dziwne Uczucie..

aducHa2
12-02-2008, 22:17
Mi nic nie pomagało, dopóki nie zaczęłam użyłać Dove hair fall control. Jest bardzo dobry. Rezultaty używania zauważyłam dopiero gdy nie musiałam usuwać włosów z odpływu brodzika :D . Pozdrawiam.

katjusza
13-02-2008, 09:41
a ja polecam Henna Treatment Wax ...są dla ciemnych włosów i do jasnych.....polecana nawet dla osób po chemioterapii...trochę upierdliwa ale włosy są cudne....ja używam już 3 tydzień ..kładę raz na tydzień....i już widać efekty!!!!!!!!

dudek2
13-02-2008, 15:30
Moja siostra takze ma problem z wypadaniem włosów. Kiedyś przez kilka dni liczyła nawet, ile włosów jej wypada (naliczyła średnio 200 - 300 na dzień!) Robiła różnego rodzaju badania - w tym hormonalne (wyniki ma dobre), była na kilku wizytach u specjalistów prywatnych i "na kasę chorych" i nikt nic nie poradził. Twierdzili, że tak już musi być :(
Jest właściwie bezradna, ma już dość stosowania różnych preparatów - tylko strata pieniędzy.
Dodam jeszcze, że nigdy się nie odchudzała, jej waga jest odpowiednia do wieku i wzrostu.
Oprócz tego, że jej włosy sypią się garściami, to jeszcze niesamowicie się łamią :(

lotteria
13-02-2008, 21:41
Nie wiem czy znacie kosmetyki Ajurwedy? Szczerze polecam szampon z papaji, który zapobiega wypadaniu włosów. Kosztuje co prawda, 30 zeta ale warto!
http://www.ajurweda.pl/pic.php?id=109

martina174
13-02-2008, 23:36
Powiem szczerze,ze moje wlosy tez wypadaly i nadal wypadaja.Slyszalam ze nadczynnosc lub niedoczynnosc tarczycy moze byc przyczyna nadmiernego wypadania wlosow(sama mialam nadczynnosc tarczycy-tak naprawde po braniu tabletek czulam sie gorzej niz jakbym ich wcale nie brala).Musisz isc do lekarza by dal ci skierowanie na badania.Jesli moje przypuszczenia sie potwierdza to lekarz skieruje Cie do endokrynologa.
By zaprzestac wypadaniu wlosow stosowalam rozne metody:masowalam wlosy zoltkiem z jajka(mialo pomoc i nic,a moje wlosy smierdzialy i elektryzowaly sie),kupilam rowniez Dercos z Vichy(farmaceutka mowila ze pomoze przy uzyciu szmponu tego samego producenta).Kupilam 2 zestawy-koszt prawie 170 zl za jedno pudelko+szampon i nic.Tylko strata pieniedzy.Moim zdaniem musisz byc na cos chora.Musze zyczyc tylko powodzenia.

Joanna66
14-02-2008, 21:11
Zawsze miałam piękne,grube i zdrowe włosy,poprostu zero problemów z nimi, dobrze mi się układały itp. Od jakiegoś czasu a dokładnie od wakacji traciłam ich setki dziennie... To był jeden dzień, poprostu pewnego dnia przy myciu zostawiłam garść włosów w umywalce. Nie wiedziałam co jest grane,ale zbytnio się tym nie przejełam.Niestety od tamtej pory jest jest tak do dziś... Pewnie gdyby nie to,ze moje naturalne włosy są bardzo grube(a raczej były..) pewnie byłabym już łysa. Gubiłam je poprostu wszędzie : w domu , w szkole , wszędzie gdzie byłam widziałam moje ''wypadnięte'' włosy, a o czesaniu już nie wspomne, normalnie mi się słabo robiło jak widziałam ile ich tracę...Doszło do tego,ze bałam się je czesać,myć nawet dotykać.. Myślę ,ze miałam z tego powodu nawet pewnego rodzaju załamanie, za kazdym razem kiedy je czesałam zbierało mi się napłacz i poprosdu płakałam... Robiłam oczywiście badania, morfologia itp. wszystko w normie. Lekarz rodzinny próbował mi wcisnąć kit,ze to od farbowania, z tą róznica,ze je dwa razy farbowałam...Byłam załamana,bo jak inaczej wytłumaczyć takie wypadanie włosów u 16 letniej dziewczyny nizeli powazną chorobą??? Wybrałam się w końcu do porządnego dermatologa i przypisał mi ''Alpicort E''. Lek trzeba stosować kilka tyg codziennie, a ja widzę efekty po czterech aplikacjach. Gorąco polecam!!!!!!!!!!! I nie zamartwiajcie się tylko wybierzcie do porządnego lekarza. Pozdrawiam

viki82
15-02-2008, 10:00
A ja Wam powiem ze moim zdaniem szampony niewiele daja bo to problem wewnetrzny. wlosy i cebulki sa slabe i odzywki dzialaja jedynie doraznie. Ja sama stosowalam Bellisse takie tabletki na wlosy i paznokcie i po tygodniu byly rezultaty. Jest lepsza w smaku i tansza niz skrzyp polny ale on tez niezle sobie radzi. Jest jeszcze pare takich specyfikow wystarczy pojsc do apteki bo to wina braku mikroelementow- tego badania nie wykaza. Pozdrawiam i zycze poprawy bo ja mialam juz taka sytuacje ze mi w domu kazali w czepku chodzic bo wszedzie moje wlosy ;D

Joanna66
15-02-2008, 13:25
A ja Wam mówie, że ten ''Alpicort E'' to jest rewelacyjna sprawa... Czeszę się,przeciągam ręką po włosach i prawie nie widać ich na dłoni,wogóle nie wychodzą... Wskazania są : ''w przebiegu różnych postaci łysienia, zwłaszcza w łysieniu androgenozależnym''(u mnie chyba było pewnego rodzaju łysienie...) Codziennie wieczorem,przed snem to wcieram trzy min w skóre głowy,efekty są zaskakujące... Naprawde nie duży wydatek (ok 50 zł) a taki nefekt w tak krótkim czasie. POLECAM

Domka5
17-02-2008, 20:16
Przez pół roku użerałam się z wypadającymi włosami, a że nie mam ich za wiele a za kilka miesięcy ślub musicie sobie wyobrazić jaka przerażaona byłam po każdym myciu głowy. Odpływ w wannie był pełny moich włosów. Mogłabym je liczyć w setkach dziennie. Nie pomagał mi skrzyp, który wcześniej mnie nie zawodził. Aż pewnego dnia w gazecie przeczytałam o tabletkach "Inneov gęstość włośów". Tabletki okazały sie drogie (ponad 80 zł za opakowanie 60 tabletek a bierze się 2 dziennie, w Lublinie znalazłam za 78 zł :) a trzeba je brać przynajmniej 3 miesiące. Jedno opakowanie starcza dokładnie na miesiąc zatem można sobie obliczyć, że kuracja 3 miesięczna kosztuje ok 250 zł. Ja byłam już tak zrezygnowana, że zdecydowałam się na zakup. Jednocześnie jednak zaczęłam kurację z czarnej rzepy (kosztuje grosze). Przy każdym myciu wcierałam sok z czarnej rzepy i dodatkowo robiłam maseczkę. Pomogło. Myślę, że już po miesiącu było widać efekty a po całej 3 miseięcznej kuracji włosy wypadają mi w śladowych ilościach czyli normalna sprawa.
Wiem, że jest to spory wydatek ale ja jestem naprawdę zadowolona. Mam nadzieję, że Wam też pomoże. Powodzenia!!!

cathrina8
19-02-2008, 11:45
witam!mam gorącą prośbę, proszę o klik na 5 gwiazdek nie trzeba sie rejestrowac.
ponieważ inne użytkowniczki same sobie nabijają głosy ;( .więc zwracam się o prośbę do was!pozdrawiam

http://www.drogerienatura.pl/nadeslane_zdjecia/379

http://www.drogerienatura.pl/nadeslane_zdjecia/434

KiniaQ22
23-02-2008, 08:44
Pomocy!!!!! Od kilku tygodni strasznie wypadają mi włosy i nie wiem, co robić, by temu zapobiec. ostatnio kupiłam z aptece jakieś talbletki, które rzekomo miały temu zapobiec, ale ich stosowanie nic nie zmieniło. Co może mi pomóc???

Aqaba
08-03-2008, 14:33
a czy ostatnio nie masz wiecej stresow nie chdlas?? ja tak mialam schudlam moja dieta byla bardzo uboga przez brak czasu i stres i wlosy polecialy dlatego polecam ci przemyslec co jesz czy nie za malo i nie za kiepsko....to zmienia postac rzeczy no i z wlasmnego doswiadczenia jesli palisz...to tez wzmaga wypadanie wlosow

delfin156
18-03-2008, 09:15
A nie jesteś po ciąży, albo może się odchudzasz lub zła dieta?

pomyXka
22-03-2008, 12:17
Być może jest związek między zaburzeniami hormonalnymi a wypadaniem włosów.Wiadomo,że na początku ciąży i po porodzie to normalne.Ja zauważyłam,że po Mastodynonie(chociaż brałam go na inne dolegliwości),sytuacja z wypadaniem włosów unormowała się na dość długo.Teraz znowu zaczyna mi ich więcej wypadać,więc zastanawiam się czy nie użyć tego leku tym razem ze względu na włosy.

pereXka4
07-08-2008, 19:32
Pomóżcie, bo naprawdę nie wiem, co robić z wypadajacymi włosami. Ten problem mam od osmiu miesiecy i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Włosy wypadają mi dosłownie garściami, stosowałam już różne praparaty, odżywki, brałam witaminy. Nie niszczę ich prostownicą, suszarką. Może wy znacie metodę na ich leczenie?? a może wiecie czego objawem moga być wypadajace włosy?

ale
07-08-2008, 19:53
Ojjj wszystkiego: niedożywienia, braku witamin, nadmiaru witamin i zaburzeń hormonalnych, zwłaszcza nadnerczy i tarczycy, ale oczywiście niekoniecznie.
Może na razie nie stosuj niczego, żadnych suplementów, odżywek, tylko szampon z czarnej rzepy - wzmacnia bardzo. A jeśli to też nie da efektu to idź do lekarza internisty, niech skieruje cię na morfologię.

Basia8212
07-08-2008, 20:01
Nie tylko ty masz z tym problem....ostatnio wiele osób sie skarży na wypadanie włosów.Mnie tez ten problem tyczy...może wybierzesz sie do dermatologa.Ja ostatnio kupiłam szampon przeciw wypadaniu włosów radical ze skrzypem polnym i wit. z Farmony,mylam włosy 3 razy i widze troszke poprawę.Szampon z czarnej rzepy jak najbardziej polecam.Polecam takze masaz skóry głowy.Czestą przyczyna wypadania jest stres,takze jesli masz np łojotokowe zapalenie skóry czy łupiez.Ja brałam cynk w tabletkach a takze smarowalam włosy specjalna mieszanka która zrobiono z przepisu dermatologa.Koniecznie tez podetnij włosy bo nie mozna obciazac dodatkowo cebulek,nie spinaj gumka i odstaw kosmetyki do stylizacji jesli takich uzywasz.Zadbaj o dobra diete.

Scarlett_666
07-08-2008, 20:05
Ja polecam specjalne tabletki ze skrzypu, naprawdę pomagają:) Dodatkowo wzmocnią Ci się paznokcie i poprawi wygląd cery:D
Dodatkowo można pić herbatkę z pokrzywy:)

Rosalee
07-08-2008, 21:12
Scarlett, a czy ta herbata z pokrzywy pomaga? Probowalas? Bo ja od jakiegos czasu pije, mam nadzieje, ze troche mi wzmocni wloski bo tez sa strasznie oslabione i wypadaja:(
Fajny Termit;)

cohenna
07-08-2008, 21:13
http://forum.polki.pl/showthread.php?t=4161
Tam jest taki wątek:
Zdrowe i piękne włosy. Nasze ulubione kosmetyki i domowe sposobt pielęgnacji włosów.

Basia8212
07-08-2008, 21:14
Scarlett, a czy ta herbata z pokrzywy pomaga? Probowalas? Bo ja od jakiegos czasu pije, mam nadzieje, ze troche mi wzmocni wloski bo tez sa strasznie oslabione i wypadaja:(
Fajny Termit;)

rosalee a próbowałas myc włosy szamponem z czarnej rzepy albo mozna tez zaparzyc pokrzywe i taka płukanke wcierac we włoski,fajny tez jest wzmacniajacy szampon z joanny z serii z apteczki babuni własnie z ekstraktem z pokrzywy chyba;)

Rosalee
07-08-2008, 21:17
Przebywam w Anglii, a tu nie ma niestety polskich kosmetykow;( Juz predzej z ta pokrzywa moge cos podzialac. Dziekuje Basiu :)

Rosalee
07-08-2008, 21:22
W kwietniu mam slub i na ta okazje chcialabym miec dlugie i wzmocnione wlosy, ale to jeszcze sporo czasu wiec moze zdaze je podratowac;)

Basia8212
07-08-2008, 21:28
Rosalee:) dobrze się odzywiaj,nie osłabiaj włosów suszeniem i modelowaniem,nie sciagaj mocno gumka jesli nosisz taką:)nie mozna tez przesadzac z kosmetykami do pielegnacji,polecam ci takie , które potem spłukujesz.Mi dermatolog kazała zazywac cynk,a skuteczne tez były ampułki z wit.E do wcierania w skóre i przedewszystkim dotleniaj skórę,rób sobie masaże skóry głowy.jesli bardzo wypadaja to troszke je podetnij,by były lekksze i nie obciazały skóry głowy.do slubu beda zapewne piekne i zdrowe:)najwazniejsza sprawa unikaj stresów;)

Rosalee
07-08-2008, 23:47
Kochana Basiu, to ostatnie najtrudniejsze:) Na pewno masz piekne i zdrowe wlosy, wiesz jak o nie dbac. Bede sie starac, dzieki:)

Scarlett_666
08-08-2008, 09:41
Fajny Termit;)

hehehe wiem, że fajny:D
Co do herbatki - pomaga, pomaga tylko musisz jej duuuużo pić. Oprócz pokrzywy możesz pić skrzyp. Ale naprawdę polecam tabletki ze skrzypu (np. Skrzypovitę czy jakoś tak:cool:) Pomagają nie tylko na włosy ale i paznokcie!!! Jak je brałam to paznokcie przestały mi się rozdwajać i były mocniejsze:rolleyes: No i będziesz mieć ładniejszą cerę

Czyli tak-> szampon z czarnej rzepy, tabletki ze skrzypu, herbatki i będziesz piękna w dniu ślubu:D

Pozdrawiam:)

Rosalee
08-08-2008, 11:41
Skarlett, dziekuje- kochana jestes;)

Rosalee
08-08-2008, 11:47
Musze tylko wyczaic te wszystkie nazwy po angielsku, bo nie bardzo sie orientuje i jeszcze kupie cos zupelnie innego;) Kiedys tak zrobilam, kupilam takie musujace tabletki, ktore sie rozpuszczaja w wodzie, nie czytalam dokladnie i cos mi sie ubzduralo, ze one sa do plukania zebow, takie a'la plyn odswierzajacy... W domu przeczytalam dokladnie i sie okazalo, ze sa do plukania, ale nie prawdziwych tylko sztucznych szczenek;P Wrzuca sie taka szczeke to miseczki z tym roztworem i sie czyscie...A ja malo nie uzylam tego do zebow, ehhh....;( Tak wiec uwazajcie dziewczynki bedac za granica co kupujecie, nie ma to jak polskie produkty....

Scarlett_666
08-08-2008, 12:34
Skarlett, dziekuje- kochana jestes;)

Hhehehehehe:D Cieszę się, że mogłam Ci pomóc:rolleyes:
Oni tam pewnie mają jeszcze jakieś inne produkty na wzmocnienie włosów, niekoniecznie ze skrzypu. Chociaż wiadomo, że najlepsze dla naszej biednej wątroby są produkty naturalne:o Najlepiej spytaj pani w aptece, ona Ci doradzi:)

Rosalee
08-08-2008, 12:41
Tez tak zrobie....;-)

beznadzieja
07-09-2008, 18:16
Witam.

O tej porze roku strasznie mi wypadaja włosy (najgorzej w czasie ich mycia). mam zatem pytanie czy ktoś z was zna naprawde dobry kosmetyk, który pomoże zatrzymać wypadanie włosów?... vischi juz mam.

cohenna
07-09-2008, 20:05
szampon i odżywka radikal ;p

folores
30-09-2008, 17:03
na wypadanie włosów to ja ci polecam zestaw firmy Framesi z linii morphosis. Pełna kuracja działa bardzo fajnie, ale tylko w przypadku zmian pór roku. Bo jak masz łysienie to niestety nie da się poradzić zbytnio. Do tego dobrze dobrana dieta i powinno się poprawić. Tu http://www.*****************************/wlosy,lysienie.html co prawda nie znajdziesz preparatów na wypadanie włosów, ale trochę się dowiesz na temat wypadania włosów.

Jak byś chciała to mogę ci posłać naturalne sposoby na wypadanie włosów w formie przepisów. Jedynce co to trzeba mieć dostęp do drogerii.

Violetta80
30-09-2008, 22:55
Na ten kłopot tylko REVALID, ma baaaaardzo dużo metioniny i cystyny a to są składniki niezbędne do prawidłowej syntezy keratyny, czyli podstawowego budulca włosów i paznokci. Poza tym wchłania się dobrze. Jak zaczniesz brać dawkę uderzeniową to juz po paru tygodniach pownnaś zobaczyć efekty.
3kapsułkix3dzienniex3miesiące to jest moja propozycja. Ja zaczęłam brać 3 tygodnie temu i jest ok, serio!

Barbarella74
30-09-2008, 23:16
Ja też zawdzięczam Revalidowi powrót do formy. Te kapsułki maja bogaty skład i w moim przypadku idealnie wyrównał niedobory, bo znowu mam jakieś włosy na głowie. Okropne było to zdejmowanie włosów ze szczotki, z ubrań, z fotela w samochodzie itd. jakby pies liniał, ble!
Warto zgodnie z zaleceniami brać to około 3 miesięcy, ale jeśli nasz styl życia jest intensywny to pewne niedobory są chyba nie do uniknięcia. Zależy jak o dietę się dba. A jak się odchudza to wypadanie włosów jest na bank. Można wracać do tego leku raz na jakiś czas, żeby zapobiegać niedoborom. Aha, i warto też sprawdzić szampon i tonik z tej serii, bo mają dobry wpływ na skórę głowy i także od zewnątrz hamują wypadanie włosów.

JAD
06-11-2008, 23:07
Ja też miałam problem z wypadaniem włosów...aczkolwiek nie wyciągałam ich garściami. Zażywam belisse i używam Head&Shoulders przeciw wypadaniu włosów-efekty są ...Pozdrawiam:):)

slimaczkow
18-11-2008, 10:40
Jeśli po zmianie diety i trybu życia (na mniej narażony na stres) nadal masz ten sam problem, polecam poszukać centrum dermatologicznego jak np. dermed.pl. Miałam podobny problem z włosami. Jestem zadowolona z efektu jak i atmosfery z którą spotykałam się w salonie.

diamenciara
18-11-2008, 10:48
Tez mam ten sam problem ... ostatnio strasznie wypadaja mi wlosy. Myslicie ze zaburzenie hormonane moze byc przyczyna? warto powiedziec o tym lekarzowi od hormonow?

slimaczkow
25-11-2008, 12:42
Myślę, że nie zaszkodzi spytać:)

fajnarenia
16-12-2008, 22:58
Czyli tak-> szampon z czarnej rzepy, tabletki ze skrzypu, herbatki i będziesz piękna w dniu ślubu:D

no ja nie wiem czy jej pomoże skrzypowita. W większości problemów związanych z włosami, znacznie ważniejszą rolę odgrywają środki podawane wewnętrznie niż te stosowane zewnętrznie. W ostatnich latach włosów oraz skóra głowy stały się obiektem wielu dolegliwości. Istnieje wiele problemów, które mogą być utożsamiane z włosami bądź skórą głowy. tutaj więcej o takich chorobach (http://www.*****************************/Tag,Choroby%20w%C5%82os%C3%B3w.html)

michelleXbarnes
17-12-2008, 02:25
Radikal jest bardzo dobry. W zeszłym roku prawie bym wyłysiała. Pomógł mi właśnie ten szampon.

vanessa25
17-12-2008, 03:27
też miałam problem z wypadaniem włosów, poszłam do dermatologa i pani doktor przepisała mi jakiś specjalny szampon. Nazwy niestety nie pamiętam, ale włosy bardzo mi się wzmocniły od tego czasu. Polecam wizytę u specjalisty i wtedy bedziecie mieć gwarancję, że szampon na który zapewne wydacie sporo pieniędzy przyniesie jakiś pożądany efekt

janet9
17-12-2008, 16:44
Radikal jest bardzo dobry. W zeszłym roku prawie bym wyłysiała. Pomógł mi właśnie ten szampon.
ja po 2óch tygodniach wylałam Radical, strrrasznie plątał mi włosy, ale za to muszę przyznac że serum Radical jest bardzo dobre oraz ampułki przeciw wypadaniu

dudek2
26-12-2008, 08:10
Moja siostra (19lat) ma ogromny problem z wypadaniem włosów - od kilku miesięcy. Na szampony i odzywki wydala juz fortunę - bez skutku.Odwiedziła mnóstwo lekarzy: internistę, dermatologa, endokrynologa, ale nie postawili żadnej konkretnej diagnozay i nie znaleźli przyczyny, a lekarstwa zapisane przez nich też nie pomogły (wyniki krwi, moczu, poziomu hormonów tarczycy ma dobre). Jest załamana, bo włosy wypadają jej naprawdę "garściami", są bardzo rzadkie i połamane.
Znacie jakiś sposób albo specjalistę z Poznania, Leszna lub okolic?
Proszę, pomóżcie!!!!!

Ankaaaa
26-12-2008, 12:08
to dosc powazna sprawai nie pozostaje nic innego jak chodzic po lekarzach az ja zdiagnozuja. moze alergolog?? moze to uczulenie na jakis srodek? ktos musi pomoc, a nie zawsze jest tak latwo ustalic przyczyne.

jesli chodzi o srodki na wlosy to osobiscie stosowalam WAX, odzywka, ktora sie naklada na wlosy na jakies 20 minut, 1-2 raz yw tygodniu. jest skuteczna, ale w pierwszym momencie mozna sie przestraszyc, bo wlosy zaczynaja jeszcze mocniej wypadac ( ale te, ktore i tak by wypadly, bo sa mocno oslabione). plusem odzywki jest to, ze bardoz szybko pojawia się "meszek" nowych wlosow i to dobrze odzywionych. trzeba pamietac, zeby wszystkie odzywki dorbze splukiwac, bo ciezar niesplukanej odzywki na wlosie oslabia go.

czasem silniej wypadaja wlosy ludziom w takim okresie przejsciowym- jesien/ wiosna- jak siersc u zwierzat :|

janet9
26-12-2008, 18:21
włosy wypadają również z powodu stresu, a twoja siostra im bardziej się denerwuje wypadaniem włosów tym więcej ich wypada. Może jej włosy są bardzo zniszczone i osłabione i dlatego wypadają, w końcu piszesz że ma ona je połamane. A była u jakiegoś dobrego fryzjera z tym problemem?

dudek2
27-12-2008, 08:14
Była u fryzjera, który polecił szampon i jakąś wcierkę do skóry głowy oraz masaże głowy. Ja też zaczynam podejrzewać, że dużą rolę odgrywa tu stres, ale dlaczego nic nie pomaga?!Dziennie wypada jej 300 - 400 włosów. (parę razy liczyłyśmy wypadłe włosy, bo myślałyśmy, że może tylko się wydaję, że jest ich tak dużo, bo ma kręcone, ale niestety nie myliłyśmy się:(

ale
28-12-2008, 18:37
Niekoniecznie stres, często zaburzenia hormonalne pwodaują nadmierne wypadanie włosów (zwłaszcza choroby lub zaburzenia tarczycy i nadnerczy), ale oczywiście może to być także stres. Ja bym się przeszła do lekarza, może zobaczy nie ma innych objawów świadczących o jakiś zaburzeniach.
Moja znajoma miała taki kłopot - piękne, gęste loki w ciągu kilku miesięcy zamieniły się w rzadkie włosy, okazało się, że to zaburzenia tarczycy co szybko zostało uregulowane. Mi z kolei wypadają włosy w ciąży, miałam za ramiona i obcięłam do uszu, bo już nie wiedziałam co z nimi zrobić.

janet9
01-01-2009, 17:18
alexandra w pierszym poście dudek pisze że jej siostra była u wielu lekarzy i miała robione przyróżne badania, w tym hormonalne i tarczycy

ale
01-01-2009, 19:25
alexandra w pierszym poście dudek pisze że jej siostra była u wielu lekarzy i miała robione przyróżne badania, w tym hormonalne i tarczycy

O matko, ale ja tępa i ślepa :o nawet mi okulary nie pomagają :(

Nie no to masakra, jak hormony ok, zdrowie ok to bardzo dziwne.

anathe
02-01-2009, 11:31
a dobrze się odżywia?

dudek2
02-01-2009, 13:20
Je wszystko. W zasadzie nie odżywia sie fastfoodami, je owoce, warzywa, normalne obiady. Teraz zdecydowała się na analizę włosów. Za kilka tygodni będzie mieć odpowiedź.

ale
05-01-2009, 15:51
Ciekawe co wyjdzie z tej analizy. Napisz, czekamy.

nikita2
15-01-2009, 21:23
mi tak samo sie dzialo jak mialam hormony, a bierze jakies witaminy?

Luccy
02-02-2009, 15:32
A czy Twoja siostra odchudzala sie w ostatnim czasi? Przezyla jakies traumatyczne zdarzenie(mam na mysli cos, co wywolalo mocny i dluzszy stres, np wypadek samochodowy, utrata kogos bliskiego)?

dudek2
02-02-2009, 17:20
Nie przeżyła żadnego wielkiego stresu, jak wcześniej pisałam nie odchudzała się nigdy.

anathe
03-02-2009, 13:55
to sama nie wiem już, co to może być..
może się czymś zatruła? może zrobić jakieś badana struktury wlosa, zawartości rtęci itd.. no nie wiem

Aniinka
17-02-2009, 12:40
a poziom hormonów płciowych?

baskabaska3
17-02-2009, 14:20
Mam podobny problem...:( może ktos z Was mi pomoze...??
http://forum.polki.pl/showthread.php?t=11701

anaa82
22-02-2009, 11:39
A miała konkretnie badany hormon zwany prolaktyną? Bo niektórzy lekarze dają skierowanie na testostereon i cos tam jeszcze, ja np tez niby miałam robione badania hormonalne, które mi wyszły dobre, ale inny lekarz dał mi skierowanie do zbadania prolaktyny, która wyszła za wysoka, a za wysoka prolaktyna może powodowac wypadanie włosów.

kamila839
02-05-2009, 13:21
A może wybierz się do dermatologa . Ja ostatnio kupiłam szampon do włosów wypadujących w aptece farmaucetka mi poleciła szmpon Wax i jestem bardzo zadowolona 200 ml kosztuje 20 zł . Włosy się dobrze rozczesuje ale czy włosy przestaną wypadywać tego nie wiem bo mam ten szmpon dopiero tydzień .

samgina
08-07-2009, 12:53
Ponawiam temat. Jestem kompletnie wytrącona z równowagi, bo włosy ze mnie spadają jakbym liniała :( I nawet nie chce mi się wymieniać wszystkich środków, których używałam w ciągu ostatnich kilku miesięcy, bo to się załamać można. Nic nie pomaga. Niedługo będę łysa....

ssaarraa3
08-07-2009, 14:26
Oj tam zaraz będziesz łysa :) Idź do apteki i kup sobie Onozis, mi bardzo pomógł jak byłam w kiepskiej sytuacji z włosami. Musisz pobrać tak z miesiąc i powinno już zacząć być okej. No i nie susz ich, a na pewno nie prostuj...

samgina
08-07-2009, 15:32
Chm, no okej, spróbuję... A prostować to i tak nie bardzo prostuję z suszeniem może rzeczywiście przystopować warto...

gosiakos8a
09-07-2009, 08:07
Mam ten sam problem. Strzeliłam sobie kurację polskimi szamponami:
- na co dzień szampon eva natura z czarną rzepą (zapach może średni, ale pomaga)
- 2 razy w tygodniu szampon Eva Medica z Kerastimem na wypadające i łamliwe włosy
Używam ich regularnie i zauważyłam różnicę- włosy mniej wypadają i nie łamią się tak jak zwykły to robić.
Lubię je też dlatego, że są w przyjaznych cenach (a ja przy baaardzo długich włosach zużywam szampony i odżywki na tony!). ;D

propolis
13-07-2009, 13:11
"Foltene Pharma Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów dla kobiet
i do tego Foltene Pharma Kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet ampułki.-Zmniejszają wypadanie włosów,Wspomagają ich naturalny wzrost ,Wzmacniają włosy"-świetna sprawa.
ja kupiłam najpierw sam szampon waśnie mi się skończył i wybieram się po zestaw bo podobno są ampułki a szmpon gratis.

dXasti28
29-07-2009, 17:45
Ja już przestałam chyba wierzyć w te wszystkie odżywki i inne! Jestem dość zrozpaczona stane swoich włosów!!! Może rzeczywiście suplementy? Coś już słyszałam o tym Onozisie, ale nie wiem sama, dobry jest?? Ja jestem alergiczką, nie wszystkie leki mogę brać......

ssaarraa3
30-07-2009, 01:45
Nie słyszałam, żeby ktoś miał uczulenie na aminokwasy. Już prędzej na te wszystkie skrzypy itd. Słuchaj, no ten onozis uzupełnia Ci organizm w te wszystkie elementy, które są odpowiedzialne za to, żeby włosy były mocne i zdrowe. Naprawia Ci od środka komórki, po prostu dostarcza budulca włosom i paznokciom. Tylko musisz brać regularnie. Nie jest drogi, kupisz normalnie w aptece.

dXasti28
30-07-2009, 11:36
A no właśnie! Moja mam to brała na paznokcie! No to muszę jej spytać.

cohenna
30-07-2009, 11:57
Capiwit piękne włosy + szampon radical

Lulak
31-07-2009, 14:14
ja też się dołączę... włosy wyłażą garściami... nie wiem, co robić... jakieś wymyślne szampony w ogóle nie wchodzą w grę, jestem alergiczką i mogę myć włosy tylko szamponami dla dzieci albo szarym mydłem... piszesz, że aminokwasy nie uczulają? może też powinnam spróbować... po ile to Twoje cudo?

ssaarraa3
31-07-2009, 14:53
To oczywiście zależy, gdzie kupujesz. Najtaniej widziałam w jakiejś aptece internetowej po 17zł, ale na przykład u mnie w aptece na osiedlu kosztuje już 21. Trochę trzeba zainwestować, ale efekty widać potem bardzo długo, poza tym, umówmy się, na szampony, odżywki i maski wydaje się dużo więcej.

orbsik
05-08-2009, 10:38
Hej,
Spróbujcie lace wig:) tak jak ja. Teraz mam burzę włoków, pięknych malezyjskich. są cudowne. Nikt nie widNosze je 24/24, ściągam system raz w tyg. Zamawiam je raz z USA na rok za 2000 zł góra i cieszę się gąszczem. W Polsce oferują to różne kliniki ale jest to zbyt drogie (ok.10000)- można samemu zamówić a jakość oferowana w USA znacznie lepsza. Jak będziecie zainteresowane piszcie na mój mail sylvie2@onet.eu, podeślę wam informacje. Pa pa

aura172
17-08-2009, 14:32
a co myślicie o skrzypie polnym? mi w ogóle nie pomógł i nie wiem za co się teraz brać

Cati
29-09-2009, 19:01
Ja polecam specjalne tabletki ze skrzypu, naprawdę pomagają:) Dodatkowo wzmocnią Ci się paznokcie i poprawi wygląd cery:D
Dodatkowo można pić herbatkę z pokrzywy:)
Właśnie zamierzam zacząć stosować tabletki Prolady ze skrzypem. Mam nadzieje że i mi pomogą. Pokrzywę kiedyś piłam za radą fryzjerki nie było dużych rezultatów

klepsydra
03-11-2009, 19:49
ja polecam produkt który naprawdę działa. Serum Spela707. Ja mam już go używam 3 mc i mogę naprawdę polecić stronke www.spela707.pl - same zioła

ewaa79
09-11-2009, 09:03
a ja polecam Henna Treatment Wax ...są dla ciemnych włosów i do jasnych.....polecana nawet dla osób po chemioterapii...trochę upierdliwa ale włosy są cudne....ja używam już 3 tydzień ..kładę raz na tydzień....i już widać efekty!!!!!!!!

rownież stosowalam i naprawde widać efekty:o dodatkowo warto siegnać po witaminy - polecam Humavit (w sklad wchodza drożdze ,skrzyp polny ,pokrzywa)

kahak
14-11-2009, 01:39
Witam wszystkich! Ja miałam rok temu ten sam problem o którym czytam, włosy wypadały mi garściami i strasznie się łamały. Robiłam podstawowe badania ale wszystko wychodziło ok. Jadłam witaminy,drożdze,włosy myłam w szamponie pokrzywowym, robiłam płukanki w przeróznych ziołach, stosowałam LOXON 5%, i nic nie przynosiło efektu.O moim problemie dowiedziała się moja chrzesna fryzjerka pracująca w Angli i przysłała mi za*****iste kosmetyki do pielęgnacji włosów dostępne tylko w salonach fryzjerskich.Nie pamiętam nazwy tych kosmetyków,wiem że były firmy BC SHWARZKOPFA. W zestawie był szampon i 2 rodzaje odżywek naprzemian używanych, już po czwartym myciu głowy włosy przestały wypadać!!!!!! Zestaw ten kosztował mnie dość drogo bo 180 zł ale od tamtej pory nie mam żadnych poblemów.Dowiedziałam się ze moja znajoma kupowała niedawno taki sam zestaw od dziewczyny, która rozprowadzała te kosmetyki i zna się na żeczy bo nawet napisała jej co jak stosować znamy jej gg 12969545. Spróbujcie może jeszcze aktualne , a naprawde godne polecenia!!!!!

dorotanowa
16-11-2009, 11:31
Witam,

Zauważyłam, że szukacie Państwo sposobu w walce z wypadającymi włosami.

Reprezentuję Klinikę Przeszczepiania Włosów i chciałam Państwa zainteresować naprawdę skuteczną metodą, która gwarantuje, że włosy pozostaną na głowie już na zawsze

Oto kilka informacji na temat transplantacji włosów:

Przeszczepianie włosów polega na przenoszeniu zdrowych cebulek włosów, pobranych najczęściej z tyłu głowy, w miejsca łysiejące. Do przeszczepu pobiera się włosy niezagrożone wypadaniem, dzięki temu w nowym miejscu pozostaną do końca życia. Efekt widoczny jest już po trzech miesiącach, bo tyle trwa powrót aktywności przeszczepionych mieszków włosowych. Po roku od zabiegu włosy osiągną długość ok. 9 – 12 cm. Sam zabieg nie jest bolesny, gdyż odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Tego typu operacje są całkowicie bezpieczne i rekomendowane praktycznie wszystkim osobom, a także tym które utraciły włosy w wyniku poparzenia lub częściowej utraty włosów po naświetlaniu.

Pierwszym etapem takiego zabiegu jest konsultacja. W przypadku Kliniki Przeszczepiania Włosów pierwsza, wstępna konsultacja może odbyć się nawet przez Internet. Wystarczy przesłać zdjęcie głowy z mokrymi i zaczesanymi do tyłu włosami. Na tej podstawie specjalista określi, jaki jest stan owłosienia i czy aktualna ilość posiadanych włosów kwalifikuje się do przeszczepu ich w miejsca łysiejące. Następnie umówieni zostaniecie Państwo na wizytę w Klinice, gdzie specjalista przeprowadzi dokładny wywiad lekarski i zaplanuje przeczep.

Więcej informacji na temat zabiegu i jego kosztów na stronie: www.przeszczepianiewlosow.pl

Zapraszam na konsultacje.

klepsydra
19-11-2009, 21:52
a może coś takiego - www.secondhairs.pl

:)

adamwirycho
07-01-2010, 00:21
Witam Was,

Osobiście uważam, że wypróbowałem już wszystkie możliwe metody na wypadanie włosów. Odżywki, witaminy, zioła, specjalistyczne preparaty itp. Mimo moich wysiłków i szczerych chęci nic mi zbytnio nie pomagało. W sumie skorzystałem z zabiegu przeszczepu włosów, dość drogie, ale jedyna skuteczna metoda, po której pozytywne efekty zauważyłem po 3 zabiegu.
Przed zabiegiem miałem problemy z łysieniem i moje włosy wyglądały dość nieciekawie. Teraz jest ok. Najpierw umówiłem się na konsultacje i tam, się dowiedziałem więcej. Potem zdecydowałem się na transplantację. Tak naprawdę rozmowa z lekarzem daje dużo więcej niż porady na forach. Polecam wszystkim konsultacje u specjalistycznych lekarzy zajmujących się tym tematem. Osobiście polecam http://hair-med.pl, ponieważ jestem z Rzeszowa. Lecz jeśli ktoś jest z innych rejonów polski, proponuje poszukać w okolicach swoich miejscowości.

Pozdrawiam Adam

cieplolubna
13-01-2010, 14:03
Ja jak mi się okropecznie sypało z głowy to stosowałam kombinacje produktów Prolab, szczególnie szampon regularnie, co jakiś czas do niego wracam profilaktyczne. Poza szamponem używałam też z tej serii lotionu oraz ampułek na samym początku...było to czasochłonne ale było warto. Po ok 3-miesięcznej kuracji moge powiedzieć, ze jestem naprawdę :) szkoda tylko ze jest on dość trudno dostepny po chyba tylko w aptekach jest-tam ja go bynajmniej kupuje.

yelo
05-02-2010, 16:08
A któras z Was zażywała moze inneov gęstość włosów?

Gosia1239
19-02-2010, 16:08
Jak wypadają włosy to trzeba sprawdzic czy w celulkach nie ma toksyn, a wyypadanie włosów wiąże sie z obecnoscią toksyn w nerkach!!!! Polecam badanie metodą dr. Jonasa - jego preparaty naprawdę działają!!!

twarozek
22-02-2010, 15:02
Wypadanie włosów to typowy objaw niedoboru witamin i minerałów. Należy niezwłocznie zmienić sposób żywienia, zacząć stosować się do diety zgodnej ze zdolnościami metabolicznymi. Czytałam artykuł o diagnostyce żywieniowej -artykuł- (http://www.vimed.pl/kod-metaboliczny.html) i wpływie żywności na rozmaite funkcje organizmu

Iwaska
10-03-2010, 19:59
Wypadaniu wlosow najlepiej zaradzic eliminujac przyczyne oslabienia cebulek. Odzywki, maski, pomoga jesli nie nalozymy ich w nadmiarze, kazdemu cos innego pomoze. Wzmocnienie od srodka (!!!) czyli dieta, witaminy, niedobory np przy odchudzaniu moga pojawic sie z opuznieniem. No i badania lab, chociaz nie wiem czy w 'lekkich' przypadkach warto rpbic sobie np analize wlosa

kas_sm
19-03-2010, 19:47
witam Was,
co do wypadania włosów...statystycznie najczęstszą przyczyną wypadania włosów jest nieadekwatna ilość żelaza w organizmie. Więc radzę zrobić badanie... No a zawsze można działać profilaktycznie, np stosowanie Skrzypovity. Nie kosztuje to duzo (15 zł w Aptece za Grosze gdzie ja kupuje) a zawsze te włoski wzmacnia, wiec nic nie zaszkodzi to stosować:-)

nikita2
07-04-2010, 12:14
Masz rację ;) w końcu o włosy trzeba dbać ;)

janet9
07-04-2010, 20:08
hehe jakis czas temu byłam u dermatologa ( nie z powodu włosów) i jak tak czekałam przed gabinetem wzięłam sobie jakąś gazetę zdrowotną i tam była artykół na temat osłabionych włosów i tam były podane przyczyny wypadania włosów czyli: łojotok i łupeż, zabiegi, urodzenie dziecka, problemy z tarczycą, nerwica, lekarwstwa. Ale najbardziej się zdziwiłam jak przeczytałam ze przyczyną wypadania włosów jest przebyta choroba np grypa, oraz próchnica, przyznam że o tych 2-óch ostatnich nie wiedziałam że po grypie przez 2 do 3 miesięcy może utrzymywac się wypadanie włosow, a o próchnicy to nie wspomnę :)

nikita2
09-04-2010, 19:22
Ja mam wlosy do pasa i wszyscy mowia ze grube - takze nie mam problemow z wypadaniem tylko rozczesywaniem ;/ i musze odzywki duzo nakladac by rozczesac pozniej je ;/

final
23-04-2010, 14:49
A słyszałyście o oleju nigelle? Podobno bardzo dobra rzecz, doskonale wzmacnia włosy, a do tego nadaje im znakomity wygląd. Moja znajoma kupiła sobie coś takiego w Mydlarni u Franciszka i mówi, że teraz będzie to regularnie stosowała. Podobno już po kilku użyciach były efekty. Co na ten temat myślicie?

kolagen-naturalny
30-04-2010, 21:57
Proszę zastosować kolagen naturalny aktywny biologicznie graphit ..

Kolagen Naturalny GRAPHITE

Zalecany jest do:

- pielęgnacji włosów:
1. Dokładnie myjemy włosy
2. Wcieramy żel kolagenowy w skórę
3. Suszymy głowę niezbyt gorącym powietrzem, ze znacznej odległości
4. Można również Zastosować kolagen jako płukankę, letnią wodą
z rozpuszczoną małą łyżeczką kolagenu spłukujemy włosy.

- regeneracji paznokci:
Kolagen wspomaga leczenie niemal wszystkich chorób paznokci,
przy czym paznokcie należy wprost kąpać w kolagenie. Jest o wyjątek,
w którym nie istnieje pojęcie przedawkowania.

- dłonie:
W dokładnie umyte dłonie wetrzeć żel srebrny lub grapfitowy, a następnie
krem intensywnie nawilżający. Wierzchy dłoni - druga obok szyi wizytówka
wieku kobiety, proszą się o cztery nawet zabiegi dziennie. W przypadku dłoni
kolagen sprawia prawdziwe cuda,o czym mówi się jakby najmniej

- kąpiel aminokwasowa:
Błędnie uważa się że rozpuszczanie kolagenu w wannie to kosztowna fanaberia
.Jeżeli ktoś posiada aparat do kąpieli perełkowych z ozonem to organizm jego
przyswoi z jednej kąpieli w temperaturze 30 -35 st C więcej peptydów niż
z kilkunastu smarowań ciała.

Ponadto Kolagen GRAPHITE jest najbardziej polecany przy bólach kostno stawowych. Przy rehabilitacji po złamaniach, stłuczeniach.. Daje rewelacyjne efekty jeśli włączymy go do zabiegów podczas rehabilitacji, stawów kolan, bioder, nadgarstków, kręgosłupa itd.

http://www.colway.net.pl/img/graphite.jpg

http://www.swiat-zdrowia.eu

kryspek
14-05-2010, 11:18
Dla mnie bezapelacyjnie i tak wygrywają produkty Prolab-działanie z zew. więc nie obciążają organizmu, wydajne, tanie, i można sobie dostosować do potrzeb :)

Mariuszysko1
14-05-2010, 17:46
Ponawiam temat. Jestem kompletnie wytrącona z równowagi, bo włosy ze mnie spadają jakbym liniała :( I nawet nie chce mi się wymieniać wszystkich środków, których używałam w ciągu ostatnich kilku miesięcy, bo to się załamać można. Nic nie pomaga. Niedługo będę łysa....
Witam!!!
Spokojnie-NIE BĘDZIESZ ŁYSA!!!
Ja zaniedbałem włosy i zauważyłem:zakola i pojawiającą się łysinkę(przerzedzenie)na czubku głowy(co widać na zdjęciu).Postanowiłem ostro wziąć się,za moje pióra.Pracuję w Szpitalu-więc natychmiast-morfologia,OB,biochemia,wizyta u dermatologa.Przyczyn może być 1000 od stresu po,np.cystę.Od dwóch tygodni biorę skrzyp plus pokrzywę,żółtko plus cytrynę i pod folię(taka mini szklarenka:-)) i szampon Alpecin C1.Włosy przestały mi wypadać(po pierwszym użyciu szamponu-wypadły może cztery-nie wierzyłem!!!),teraz jeden,dwa.Ale czekam czy odrosną mi te,które wypadły,więc-kuracja trwa-teraz też jestem"pod folią".Musi być dobrze!!! Uszy do góry!!!Pozdrawiam serdecznie.Mariuszysko jeden:-)Ps.od dziecka noszę długie włosy i moja żona nie wyobraża sobie aby było inaczej.Jeszcze raz pozdrawiam!!!

chanelcoco
14-06-2010, 00:13
Polecam produkt, który ostatnio wypróbowałam : serum do włosów DERMATOPOIETINA ze Szwajcarii. Włosy przestały wypadac po trzecim dniu stosowania. Rewelacyjny efekt. Polecam wszystkim. www.doris-dorin.com

LADYALI
22-07-2010, 15:13
Ja będę teraz się chciała zaopatrzyć w te kapsułki http://www.e-lek.pl/104489,oenobiol-anti-chute,100477.html - znajomo mi polecała a że ma ładne włosy to ją posłucham, ci jest tez plusem to jak na taki specyfik to nie sa drogie i można je będzie zażywać regularnie.

vinus79
03-10-2010, 15:21
Słuchajcie, tak naprawdę teraz dzięki takim (http://www.elite.waw.pl/mezoterapia/) Zabiegom można w szybki sposób poprawić kondycje naszych włosów.Zwłaszcza po lecie.

halinowa
07-10-2010, 21:39
Witam.
Tez ostatnio bardzo zaczely mi wypadac wlosy :(
czy ktoras z Was stosowala moze KAMIWAZE??
slyszalam ze ten szampon chamuje wypadanie wlosow!

joassia
14-10-2010, 17:59
Ja tez mialam duzy problem z wypadaniem wlosow. Nigdy nie bylam na diecie i wyniki mialam w normie.. Dosc czesto farbowalam wlosy ale co tam;) Wszystkie to robimy;) Robilam w zeszlym roku mezoterapie (bolalo jak nie wiem co i po kuracji wypadaly jak dawniej:/) i badania o nazwie analiza pierwiastkowa i trichoskan (musialam sie poswiecic i ogolic kawalek skory glowy) i nic to ani nie dalo ani pomoglo. Doktor ktory to robil - te analize pierwiastkową (w łodzi) kazal jesc suplementy.. magnez, wit c b1 b2 b6, cynk, wit a zelazo i takie tabletki z manganem. Problemu to nie wyleczylo a meczylam sie z tymi tabletkami 3 misiace:( No ten trichoskan to w ogole paranoja... golą Ci glowe zeby powiedziec ze wlosow( Eureka!!!!:)wypada Ci wiecej niz odrasta..:) I mowia ze na przeszczep sie nie nadaje - zebym przyszla jak wylysieje - oby sami wylysieli:) Strata kasy i czasu...
Niedawno bylam w takim miejscu w poznaniu - taki gabinet trychologiczny na ul.Hożej - gdzie zrobiono mi badanie i okreslili przyczyne wypadania. Jestem w trakcie zabiegow i widze poprawe - ponoc nie kazdemu sie to poprawia juz podczas zabiegow ale mi juz nie wypadaja w takiej ilosci (a wypadalo mnostwo i to jeszcze z cebulkami!!!!) Napisze cos wiecej jak skoncze te zabiegi;)

karolab
20-10-2010, 13:04
popieram koleżankę powyżej, mnie tez takie zabiegi bardzo pomogły:)
ja byłam w Warszawie w Hairlab, naprawde polecam:):):)

Jolcia05
14-11-2010, 12:53
Duży wybór kosmetyków przeciw wypadaniu włosów znajdziesz na e-lek.pl Poza tym ceny sa tam o wiele niższe niż w aptekach. Rozumiem wasz problem ponieważ też się z nim borykałam, jednak w moim przypadku byla to raczej kwestia złego odżywiania i nieprawidłowej diety.

karlajn
17-11-2010, 13:51
popieram koleżankę powyżej, mnie tez takie zabiegi bardzo pomogły:)
ja byłam w Warszawie w Hairlab, naprawde polecam:):):)

Skorzystałam i mogę śmiało polecić wszystkim, którzy mimo problemów chcą zachować piękny wygląd. Profesjonalna opieka i bardzo miła obsługa, wytłumaczą, poradzą i co najważniejsze chyba - pomogą :)

anetachorazy
23-11-2010, 11:12
Co robić, gdy za każdym razem, gdy sie czeszesz, masz wrazenie, ze na szczotce zostaje połowa twoich włosów z głowy??

Dziewczyno, idź zrobić sobie trychologię! Chyba nie chcesz być łysa. Polecam Ci klinikę Hair Lab. Włosy potrzebują naszej opieki i uwagi, tak samo jak ciało czy twarz. Sama niedawno miałam taki problem, gdyby nie moja fryzjerka, popełniłabym największy błąd w życiu. Robię sobie trwałą. Zrobiłam sobie dwie w ciągu roku. Moje włosy zaczęły troszkę gorzej wyglądać, ale ja chciałam znowu wykonać ondulację. Na szczęście moja fryzjerka uświadomiła mi, że to nie ma sensu. Byłam na nią zła, ale teraz już wiem, że miała rację i jestem jej wdzięczna :D

jmichalska
29-12-2010, 14:18
Jak wypadaja Ci włosy to polecam klinikę włosów i badanie trychologiczne. Zresztą widzę, że wiele osób robiło sobie takie badadnie. Ja również skorzystałam z usług hair Lab przy lanciego 19 i jestem zadowolona. Prawie skusiłam się na perukę :)

vinus79
31-12-2010, 14:47
W gabinecie Elite w Warszawie mozna wykonac zabieg mezoterapii głowy.To zabieg ,który w bardzo dobry sposób wpływa na ogolny stan włosów,ich wzmocnienie.Wiec jesli nie macie juz sposobów na ta dolegliwość to warto rozwazyc ten zabieg.

kowalskazsl
07-01-2011, 16:57
Cześć!
Mam pytanie - dotyczy wypadania włosów: Czy ktoś korzystał z mezoterapii i terapii laserowej? Możecie napisać jakie były efekty. I co byście polecili?

anetachorazy
11-01-2011, 12:08
Jednak zdecydowałam się na perukę w Hair Lab:) Już nie mogę doczekać się końcowego efektu:))) Trzymajcie kciuki!!!

Larka
27-04-2011, 21:21
Także polecam Hair Lab. Pomogli mi i cały czas pomagają. Więcej o moich przejściach w temacie o HL.

pomocnik
17-08-2011, 20:49
Jak wypadaja Ci włosy to polecam klinikę włosów i badanie trychologiczne. Zresztą widzę, że wiele osób robiło sobie takie badadnie...

Witam,
Ogolnie jestem fanem trychologii. Dermatolodzy nie dali jakos rady z moimi zakolami. Ja akurat korzystam z uslug kliniki wlosa w Wilanowie. Samo badanie srednio przyjemne zwlaszcza wizualnie ale efekt zdecydowanie zauwazalny. Polecam

ewawilanow
25-08-2011, 14:17
Generalnie nie lubię mówić o swojej chorobie, jednakże przez obniżenie stężenia dopełniacza mam niedobór immunologiczny. Do tej pory nawet rzęsy mi wypadały na potęgę. Z polecenia trafiłam do mgr farm. Aleksandra Szumczyk zajmującej się trychologią. Efekt po serii zabiegów jest zdumiewający! Tak się cieszę.....

messia
01-12-2011, 13:06
A czy przyjmujesz kompleksy witamin? Może masz ich niedobór w organizmie, przez co właśnie możesz mieć problem z włosami. Dodatkowo dobrze jest korzystać z dobrych kosmetyków, najlepiej tych, których używają profesjonalni styliści. Na wypadanie włosów bardzo dobry jest ten regenerator: http://www.kalamis.pl/product-pol-8323-Kuracja-przeciw-wypadaniu-wlosow-UOMO-10-ml.html Efekty zobaczysz o wiele szybciej niż po zwykłych odżywkach.

olalp
20-12-2011, 01:45
to już naprawdę lepiej w jakiś hairmax przyinwestować

joa_sia
19-01-2012, 14:59
a ja słyszałam, że specjaliści polecają taki tonik do włosów przeciw wypadaniu http://www.kalamis.pl/product-pol-1569-Balanced-Anti-Hair-Lose-Lotion-przeciw-wypadaniu-wlosow-150-ml.html ma w sobie dużo minerałów i hamuje wypadanie włosów i stabilizuje naturalne właściwości skóry podobno, próbował ktoś?

therosomak
29-01-2012, 14:02
Witam. Stosował ktoś Follixin na wypadanie włosów ? Bo trudno mi wierzyć w te opinie. Bardzo proszę o jakieś obiektywne opinie o tym środku.:)

vinus79
15-03-2012, 20:21
mezoterapia skóry głowy (http://beautymed.pl/produkty/mezoterapia/haircare) to jest właśnie najlepsze rozwiązanie jesli chodzi o słabe i wypadające włosy.

moreorless
20-03-2012, 19:10
follixin to chyba jeden z tych preparatów sprzedawanych w ramach programu partnerskiego cash in pills - do tej grupy należą silnie reklamowane środki odchudzające, powiększacze tego i owego i m.in. follixin. Ja byłabym ostrożna, bo nie wiadomo kto to produkuje, kto tak naprawdę sprzedaje i co wchodzi w skład tego czegoś. Wszystko to za bardzo naciągane. Mega ściema wg mnie, byłabym mniej sceptyczna gdyby podawali prawdziwe medyczne referencje nie musieli wymyślać tych wszystkich doktorów

hapantoten
21-03-2012, 19:13
Wypadające włosy to częsta przypadłością zwłaszcza po zimie kiedy organizm jest osłabiony ubogą dietą i wysuszające kaloryfery również robią swoje. Dla tego podstawą jest wzmocnienie organizmu. Najłatwiej a zarazem najskuteczniej jest sięgnąć po suplementy diety. Chcąc poprawić kondycję włosów należy wybrać preparaty będące kombinacją witamin, minerałów i wyciągów roślinnych specjalnie wspierających szczególnie włosy. Chcąc osiągnąć pewne efekty nie warto eksperymentować, ale sięgnąć po sprawdzony środek jak Ha-Pantoten. Jest wygodny i wystarczy tylko jedna tabletka dziennie.

Aldona78
13-04-2012, 20:28
to ja ze swojej strony polecę vitapil ale ten z biotyną. Tylko chwilę trzeba go pobrać, żeby zaczął działać na maxa, wskazana cierpliwość, ale działa.

JasminkaKam
19-04-2012, 11:06
U mnie najlepiej sprawdziło się picie skrzypu i pokrzywy ;)

dz2006
13-05-2012, 18:31
Również mi włosy strasznie wypadały, aż dostawałam młości jak widziałam ile wyczesyawałam codziennie. Od dwóch miesięcy używam szmponu novoxidyl, a potem nakładam odżywkę biovax dla włosów słabych. Szampon pachnie trochę "chłopsko" ale jak kupiłam to myję, a potem nakładam odżywke na 5 minut. Powiem szczerze, ze jestem zadowolona, włosy są błyszczace, zadbane i naprawdę wypada ich mniej.

Pannamonia
23-05-2012, 16:52
Najszybszą metodą, żeby zatrzymać wypadanie włosów jest mezoterapia (http://dermedicus.pl/blog/index.php/2012/05/zabiegi-mezoterapi/) - o ile powodem jest ich niedożywienie. W skrócie polega to na wstrzykiwaniu substancji odżywczych w skórę, z której wyrastają włosy. Miejscowe podanie powoduje, że efekty widać już po kilku dniach.

letgo14
12-06-2012, 19:44
na włosy dobrze działa skrzyp do zaparzania w torebkach oraz zdrowa dieta bogata w warzywa i owoce ale wiadomo na efekty trzeba poczekać

dariowa
08-10-2012, 14:58

Mam podobny problem, zawsze jak szczotkuję włosy to część z nich zostaje mi na grzebieniu. Byłam u lekarza, kazał jeść magnez i takie tam. Używam tego szamponu - http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-produkty/klorane-przeciwko-wypadaniu-wlosow-125-ml-szampon-100-ml-balsam-50-ml-13541.html - i jest trochę lepiej. Ale można popatrzeć za innymi, sporo jest na rynku takich szamponów, które przeciwdziałają temu.

Herbalyes_eu
22-11-2012, 15:13
Podstawowa kwestia to określenie tego z jakim rodzaje łysienia mamy do czynienia,bo jeśli jest androgenowe,wówczas warto udać się do dobrego dermatologa. Polecam też stosować skuteczny szampon,na pewno pomoże.

sylwetka1
21-12-2012, 10:12
Najszybszą metodą, żeby zatrzymać wypadanie włosów jest mezoterapia - o ile powodem jest ich niedożywienie. W skrócie polega to na wstrzykiwaniu substancji odżywczych w skórę, z której wyrastają włosy. Miejscowe podanie powoduje, że efekty widać już po kilku dniach.

Potwierdzam, mezoterapia jest świetna pod tym względem. Trzeba tylko wybrać dobry gabinet i skonsultować się wcześniej z dermatologiem, bo powody wypadania włosów bywają różne. Ja zdecydowałam się na Lecznicę dermatologii Melitus, bo zawsze to lekarze dermatolodzy, którzy dokładnie zdiagnozują problem i wybiorą odpowiednią substancję, a nie jakaś kosmetyczka wstrzykująca nie działające na konkretny przypadek witaminy - bo i w takie miejsca można czasem trafić ;)

solcowna
21-12-2012, 11:54
Odkąd piję skrzyp, znacznie mniej wlosow mi wypada i sa bardziej lsniace.

kas_sm
28-01-2013, 23:44
A słyszałyście o leczeniu wypadania włosów metodą osocza bogatopłytkowego? Bardzo fajnie na ten temat piszą na tym blogu http://medycynaestetycznawawrszawa.blogspot.com/ Może komuś się to przyda:). Pozdrawiam:)

sasi20
15-02-2013, 17:34
Chętnie rozwinę wątek kas_sm. Mój brat miał duży problem z wypadaniem włosów. Jest niewiele starszy ode mnie (ma 27 lat) i ciężko było mu pogodzić się z tym, że już teraz traci włosy. Poszedł na konsultację do dermatologa i zalecono mu zabieg osoczem bogatopłytkowym Angel System. Podobno jest to teraz najlepsza metoda otrzymywania koncentratu stosowanego w zabiegu. Nie znam dokładnie jego przebiegu, ale z tego, co opowiadał mi brat, przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego jest śródskórnie wprowadzany w skórę głowy. Zabieg miał spowodować regenerację i odbudowę komórek.
Widziałam się z bratem w ubiegłym tygodniu i naprawdę efekty są niesamowite. No i brat lepiej się czuje i nie ma już kompleksu wypadających włosów :-)

tirlitirli
02-03-2013, 12:43
Wiem co to znaczy jak włosy lecą garściami :( od porodu praktycznie mam ich coraz mnie a toi już przecież ładnych parę lat. Czasami wypadają bardziej (jesienią jest masakra), potem trochę mniej i znowu tak że kosmykami je zdejmuję z głowy :((( Próbowałam suplementy, zdrowo się odżywiać, różnego rodzaju domowe sposoby i maseczki i marne rezultaty. Czytałam na wielu forach że seboradin czy coś takiego pomaga jakaś wcierka. Miał to ktoś z Was i może cos powiedzieć jak efekty po tym? Jestem skłonna zaryzykować...

Viooo
20-03-2013, 18:18
Jak włosy tak wypadają to koniecznie leć do dermatologa, przyczyn może być wiele, ale generalnie trzeba to koniecznie skonsultować, a jak się zacznie używać czegoś z apteki, to potem jak się odstawi to sytuacja tylko się pogarsza. Niestety, z tym nie ma żartów! :(

anniew
26-03-2013, 10:21
Przede wszystkim musisz zacząć od wizyty u lekarza. Jeśli jednak nie boisz się leczyć na własną rękę, powinnaś kupić suplementy diety, ponieważ jeżeli utrata włosów nie jest spowodowana odchudzaniem, to na pewno musisz rozpocząć walkę o piękne włosy od środka. Szampon, maski i odżywki to tylko dodatek do suplementów.

Pinseta
07-04-2013, 20:56
Najlepiej strzelic sobie minetke-podobno pomaga:D

Pinseta
07-04-2013, 21:05
Tak na serio moje drogie panie - jedynym sposobem na zachowanie skalpu jest operacja przeszczepu wlosow. Kazda inna metoda to strata czasu i pieniedzy. Kazdy potrafiacy liczyc zda sobie z tego sprawe, ze koszty tabletek, szamponow maseczek do wlosow na dluzsza mete stana sie drozsze niz koszt dwoch a nawet trzech operacji. Mowie to z wlasnego doswiadczenia. Teraz mam w du....diete i pielegnacje a wlosy sa piekne mocne, geste i nie wypadaja. Polecam, jesli Ci tylko cos jeszcze na glowie zostalo to nie zwlekaj!!!!

angelc1980
16-04-2013, 22:31
W moim przypadku nie wiem co spowodowało nagłe wypadanie włosów. Być może stresy w pracy związane z nieciekawą sytuacją. Żadne odżywki, witaminy, szampony, czy nawet przepisany przez lekarza i zrobiony na zamówienie w aptece lek nie przynoszą większych rezultatów. Boję się, że niedługo na mojej głowie pojawią się gołe placki. Ostatnio znalazłam w sieci stronę, na której można kupić takie urządzenie jak szczotka laserowa (http://vivicombnalysienie.pl/). To nowość w Polsce i nie wiem, czy jest skuteczne, ale nie mam nic do stracenia.

marynia22
06-06-2013, 20:08
Może ktoś z was korzystał z pomocy gabinetów trychologicznych? Moim zdaniem to sensowny sposób na poradzenie sobie z wypadaniem włosów. Osobiście chodzę do http://www.creeniss.pl/ i ich kuracja skutkuje. Wypadanie włosów mocno ograniczyłam. :)

jagna87
01-07-2013, 15:06
Hej dziewczyny. Parę lat temu podczas urlopu w Szwajcarii kupiłam w aptece pewien preparat przeciwko wypadaniu włosów – wiadomo, skoro coś jest w Szwajcarii to musi mieć świetna jakość! Bardzo mi pomógł, zrobiłam całą kurację. Teraz szukam Bioxsine w Polsce, a wam polecam z głębi serca.

NoniSok
05-07-2013, 17:04
Wypadanie włosów to skomplikowana sprawa i złożony problem. Na samym początku radze udać się do lekarza specjalisty,czyli dermatologa,który określi z jakim typem łysienia mamy do czynienia,czy jest ono androgenowe czy też spowodowane złą dietą,nieodpowiednim szamponem.

sophie_nat
12-07-2013, 13:50
Mi na wypadanie włosów pomógł merz spezial http://www.wapteka.pl/produkt_merz-spezial-dragees-60tab_278.html jadłam go regularnie przez 3 miesiące. Jak się kupi właśnie przez internet w aptece to jest taniej. Potem 3 miesiące przerwy i najlepiej jest znowu powtórzyć kurację. Wygląd moich paznokci też się poprawił dzięki temu :)

tamajka
08-08-2013, 09:55
Kilka miesięcy temu byłam u koleżanki w Anglii. Przywiozłam stamtąd szampony i ampułki do włosów Bioxsine – który bardzo polecała mi na włosy. Moje, a i owszem do najmocniejszych nie należą. Ale naprawdę problemy zaczęły się u mojego faceta. Jest jeszcze przed trzydziestką, a zakola zaczęły mu się coraz wyraźniej zaznaczać. Nie ukrywam – coraz bardziej widoczne. Oczywiście nie rozmawiamy o tym, ale nie ukrywam, że fajnie gdyby na ślubie, który planujemy za rok fajnie wyszedł na zdjęciach. No i w ogóle – zależy mi na jego formie i wyglądzie. Nie powiedziałam mu o moim niecnym planie, on generalnie w łazience używa tego co ja, poza kobiecymi oczywiście . Postawiłam szampon pod prysznicem, do ampułek nie wiedziałam jak go namówić. I rzeczywiście zadziało – oczywiście nie od razu, ale po jakichś 6 tygodniach zauważyłam zmianę. On zresztą też, któregoś dnia mi o tym powiedział „Kochanie, nie zauważyłaś, że ostatnio poprawiły mi się włosy?”. Wtedy powiedziałam mu o tym szamponie, który przywiozłam z Anglii i on go stosuje. Pokazałam mu też ampułki, niby bez przekonania, ale zaczął stosować. Powiedział coś w stylu „Ja tam nie wierzę, ale jak koniecznie chcesz – to będę”. No i naprawdę jest efekt – ten produkt działa. Włosy mu się bardzo wzmocniły, pojawiły się nowe. Co prawda, jest już po jakichś 6. Miesiącach stosowania, ale naprawdę, rewelacja!!! Słyszałam, że ostatnio weszli do Polski i można je u nas już kupić? Nie mogę znaleźć nic na stronie w Anglii, czy wiecie może gdzie? Mieszkamy w Szczecinie, a wolałabym kupić je u nas, a nie pokrywać jeszcze koszty wysyłki z Anglii. Poza tym już dwa razy zdarzyło mi się, że butelka pękła w transporcie, więc wolałabym nie ryzykować. Widzieliście gdzieś?

Pola000
12-08-2013, 15:35
Mi strasznie wypadały włosy. miałam łyse plamy na głowie :( Ale zdecydowałam się na zabieg angel system. Jestem już prawie rok po zabiegu, a włosy rosną jak nigdy. jeśli będzie potrzeba, to powtórzę zabieg za pół roku :)

Limetka15
07-10-2013, 16:15

Dla mnie to jest straszne, że buduje się reklamę poprzez stosowanie tego typu chwytów. Ludzie chorzy będą mieli złudne nadzieje, a ta maska cudów nie zdziała skoro u mnie nie poradziła sobie nawet z sezonowym wypadaniem włosów :(