Połykanie...

napisał/a: Kaha 2008-02-14 22:48
Witam,
Widzieliście może strone [url]www.polykaj.pl[/url] ? :D poradnik o seksie oralnym? :D
Jak dla mnie fajna strona chodź nigdy tego nie praktykowałam ;) Co o tym sądzicie?
napisał/a: fairy_86 2008-02-15 00:07
Nic.
Ja zwykle polykam. Nie widze w tym niczego nadzwyczajnego.
napisał/a: iskaX 2008-02-15 00:11
a ja jakos nie moge, nie mam nic przeciwko takiej przyjemnosci ale jak juz wiem ze zaraz 'to' sie stanie to przerywam... taka jakas... blokade mam...;)
napisał/a: fairy_86 2008-02-15 00:16
Tez czasem tego nie robie- zwykle wtedy gdy poprostu nie mam ochoty poczuc smaku spermy.
To nie jest najsmaczniejsza rzecz jaka degustowalam w zyciu, ale tez nie brzydzi mnie wiec nie mam z tym problemow.
Pozatym on w koncu tez kosztuje moich sokow...:)
napisał/a: Kaha 2008-02-15 01:12
fairy_86 napisal(a):Pozatym on w koncu tez kosztuje moich sokow...:)


Zgadzam się. Ale jak ona smakuje? Śmierdzi, pachnie? ;)
napisał/a: pomyXka 2008-02-15 09:38
w ciekawy i zachęcający(?) sposób zostało to opisane w "Samotności w sieci" na stronie 241.osobiście nie przełamała bym się chyba nigdy .
napisał/a: vincentXvega 2008-02-15 09:47
Rzadko można dziś spotkać dziewczynę,która byłaby prawdziwą fanką połykania. Prawda jest taka,że większość Pań tego nie lubi,albo się brzydzi,albo przymusza się i robi to tylko dla swego faceta.
Tak na marginesie to nie wydaje mi się,żeby to było fascynujące doświadczenie,no ale najlepiej niech się wypowiedzą same Panie. Moja Pani nie połyka i nie jest mi z tym źle...
napisał/a: fairy_86 2008-02-15 09:55
Ja sie do tego ani nie przymuszam ani mnie to nie brzydzi.
Zanim zrobilam to pierwszy raz, moji chlopak przed samym wytryskiem, delikatnie mnie odpychal, dochodzil na zewnatrz i byla akcja z szukaniem reczniczkow czy czegokowliek czym moglby sie wytrzec, co psulo atmosfere chwili :)
Sperma ani nie smierdzi ani nie pachnie. Jest taka...bo ja wiem...slono gorzka.
Choc musze przyznac, ze nigdy sie zbytnio nie skupialam na jej smaku. Nie trzymam jej w ustach zbyt dlugo, a potem popijam i ciesze sie ze sprawilam mu przyjemnosc:) czekajac na rewanz.
napisał/a: vincentXvega 2008-02-15 10:05
No to gratulacje dla Ciebie fairy 86,że tak do tego podchodzisz,ciekawe czy potrafiłabys do tego przekonać inne dziewczyny????
napisał/a: viki82 2008-02-15 10:34
Faceci generalnie strasznie lubia jak babeczka polyka :]
A dla Pan ktore tego nie lubia mam taka rade, ktora widzialam w jakims programie na Clubie. Faceci nie czytac ! Otoz w momencie wytrysku nalezy troszeczke spermy polknac a reszte jakby wypusic ustami - tzn delikatnie wypluc (majac w ustach czlonka ciagle) ;] Wtedy facet mysli "kurde tak duzo tego bylo ze nie byla w stanie polknac" i jest zadowolony a kobieta nie musi polykac. Ja tego raczej nie stosuje bo mi smak nie przeszkadza (moj facet nie je duzo czosnku i cebuli) a to co sie je i gdzie sie trzyma klejoty (np scisniete w goracych spoconych slipkach ;/)ma duzy wplyw na smak. A po wszytskim popijam i jest super. Jak widze ze jemu to sie podoba to co za problem?
napisał/a: ShiningKnight 2008-02-15 10:52
.........
napisał/a: Krokodilla 2008-02-15 12:03
Nie kocham tego rodzaju smakołyków-ale fakt faceci lubia gdy kobieta do samego końca wytrzymuje i nie biegnie zaraz po do łazienki...Tylko mam jedno pytanie-jak facet do tego podchodzi gdy zaraz po połknięciu chcemy się z nim całować...???? Ja niestety odniosłam wrażenie że mojemu partnerowi nie za bardzo to było na rękę...On sie brzydził...CIEKAWE prawda...Sami chca bysmy łykały a oni?Jakoś nie za bardzo chcą siebie samych posmakoać!