PDA

Zobacz pełną wersję : Połykanie...

Kaha
14-02-2008, 23:48
Witam,
Widzieliście może strone www.polykaj.pl ? :D poradnik o seksie oralnym? :D
Jak dla mnie fajna strona chodź nigdy tego nie praktykowałam ;) Co o tym sądzicie?

fairy_86
15-02-2008, 01:07
Nic.
Ja zwykle polykam. Nie widze w tym niczego nadzwyczajnego.

iskaX
15-02-2008, 01:11
a ja jakos nie moge, nie mam nic przeciwko takiej przyjemnosci ale jak juz wiem ze zaraz 'to' sie stanie to przerywam... taka jakas... blokade mam...;)

fairy_86
15-02-2008, 01:16
Tez czasem tego nie robie- zwykle wtedy gdy poprostu nie mam ochoty poczuc smaku spermy.
To nie jest najsmaczniejsza rzecz jaka degustowalam w zyciu, ale tez nie brzydzi mnie wiec nie mam z tym problemow.
Pozatym on w koncu tez kosztuje moich sokow...:)

Kaha
15-02-2008, 02:12
Pozatym on w koncu tez kosztuje moich sokow...:)

Zgadzam się. Ale jak ona smakuje? Śmierdzi, pachnie? ;)

pomyXka
15-02-2008, 10:38
w ciekawy i zachęcający(?) sposób zostało to opisane w "Samotności w sieci" na stronie 241.osobiście nie przełamała bym się chyba nigdy .

vincentXvega
15-02-2008, 10:47
Rzadko można dziś spotkać dziewczynę,która byłaby prawdziwą fanką połykania. Prawda jest taka,że większość Pań tego nie lubi,albo się brzydzi,albo przymusza się i robi to tylko dla swego faceta.
Tak na marginesie to nie wydaje mi się,żeby to było fascynujące doświadczenie,no ale najlepiej niech się wypowiedzą same Panie. Moja Pani nie połyka i nie jest mi z tym źle...

fairy_86
15-02-2008, 10:55
Ja sie do tego ani nie przymuszam ani mnie to nie brzydzi.
Zanim zrobilam to pierwszy raz, moji chlopak przed samym wytryskiem, delikatnie mnie odpychal, dochodzil na zewnatrz i byla akcja z szukaniem reczniczkow czy czegokowliek czym moglby sie wytrzec, co psulo atmosfere chwili :)
Sperma ani nie smierdzi ani nie pachnie. Jest taka...bo ja wiem...slono gorzka.
Choc musze przyznac, ze nigdy sie zbytnio nie skupialam na jej smaku. Nie trzymam jej w ustach zbyt dlugo, a potem popijam i ciesze sie ze sprawilam mu przyjemnosc:) czekajac na rewanz.

vincentXvega
15-02-2008, 11:05
No to gratulacje dla Ciebie fairy 86,że tak do tego podchodzisz,ciekawe czy potrafiłabys do tego przekonać inne dziewczyny????

viki82
15-02-2008, 11:34
Faceci generalnie strasznie lubia jak babeczka polyka :]
A dla Pan ktore tego nie lubia mam taka rade, ktora widzialam w jakims programie na Clubie. Faceci nie czytac ! Otoz w momencie wytrysku nalezy troszeczke spermy polknac a reszte jakby wypusic ustami - tzn delikatnie wypluc (majac w ustach czlonka ciagle) ;] Wtedy facet mysli "kurde tak duzo tego bylo ze nie byla w stanie polknac" i jest zadowolony a kobieta nie musi polykac. Ja tego raczej nie stosuje bo mi smak nie przeszkadza (moj facet nie je duzo czosnku i cebuli) a to co sie je i gdzie sie trzyma klejoty (np scisniete w goracych spoconych slipkach ;/)ma duzy wplyw na smak. A po wszytskim popijam i jest super. Jak widze ze jemu to sie podoba to co za problem?

ShiningKnight
15-02-2008, 11:52
.........

Krokodilla
15-02-2008, 13:03
Nie kocham tego rodzaju smakołyków-ale fakt faceci lubia gdy kobieta do samego końca wytrzymuje i nie biegnie zaraz po do łazienki...Tylko mam jedno pytanie-jak facet do tego podchodzi gdy zaraz po połknięciu chcemy się z nim całować...???? Ja niestety odniosłam wrażenie że mojemu partnerowi nie za bardzo to było na rękę...On sie brzydził...CIEKAWE prawda...Sami chca bysmy łykały a oni?Jakoś nie za bardzo chcą siebie samych posmakoać!

vincentXvega
15-02-2008, 13:59
Przyznam szczerze,że tez mnie to zastanawia i mimo,że jestem facetem to i tak podziwiam niektóre kobietki...:)

Kaha
15-02-2008, 17:56
Hmm... no nie wiem czy się na to odważe. Może kiedyś po ślubie. My zawsze po minetce albo po tym drugim :P najpierw popijamy a potem dopiero sie całujemy.

fairy_86
15-02-2008, 18:40
Hm...
My sie calujemy i w trakcie i po i przed...Jesli on moze poczuc moj smak, to tym bardziej moge ja sama i na odwrot.
Ale to pierwszy moj zwiazek, w ktorym panuje taka totalna akceptacja. Stanowimy jakby jeden organizm. Trudno to wyjasnic.
Nie ma dla mnie rzeczy niesmacznych, obrzydliwych, ani zbyt wstydliwych od kiedy z nim jestem.
Wczesniejsze zwiazki takie nie byly.

tess
15-02-2008, 20:15
czesto robie mojemu facetowi loda od razu po biegne do lazienki to wypluc bo niestety to jest obrzydliwe :) ale tez jest tak ze musze polknac. pamietam jak pierwszy raz polknelam jego sperme to sie "ucieszyl" ze tak powiem i niegdy nie chce sie calowac ze mna po tym.

aguś123
15-02-2008, 22:08
My też całujemy się w trakcie i zaraz po tym :)
Co do połykania, to robię to czasami ale nie przepadam za tym. Jeśli chodzi o tą stronę, to mam wrażenie, że pisał ją jakiś facet i nie podoba mi się za bardzo ;/

martula1
15-02-2008, 22:26
Moje poważanie dziewczyny, ja się chyba nie odważę, chociaż wiem, że mój facet bardzo by chciał ;)

kobietka18
16-02-2008, 15:38
Ja z moim też się całujemy po i nie ma z tym problemu. Nie jest to jakieś tabu ani dewiacja więc czemu nie :) Nie zastanawiamy się na tym:) jak to się mówi on mi ja jemu. Ktoś tu napisał że trudno znaleźć dziewczynę ktoora lubi to robić. Ja lubie i nie boje się do tego przyznać. Kocham go jest nam za*****iście przy każdego rodzaju pieszczotach i sprawia mi to przyjemność. Gdy czuje jak jego mały pulsuje i wlewa się w moje usta, zaciska mi ręce na włosach, jest mu dobrze..sama robie się mokra.

ptasznik8
16-02-2008, 17:57
Ja mysle ze jak facet sie wstydzi calowac ze swoja partnerka po tym jak polknela jego sperme to powinien sie leczyc. Kobieta to nie smietnik - jak niechce jej tak traktowc to poco to robi. Dlamnie to smieszne. Napewno to nic co w smaku przypomina bita smietane i dla wielu kobiet to nic przyjemnego. Czesto nasze partnerki robia to tylko dla nas facetow i trzeba je za to szanowac.

vincentXvega
18-02-2008, 11:15
Jeśli dana kobieta robi to bez przymusu i powiedzmy jest to dla niej "jakaś frajda" to ok,ale moim zdaniem bezsensu jest robić coś na siłę czy z obrzydzeniem, bo on tego chce. W seksie nie ma miejsca na poświęcenia,bo to ma być przyejmność dla obu stron...

wierzba_placzaca
18-02-2008, 11:27
Hm...
My sie calujemy i w trakcie i po i przed...Jesli on moze poczuc moj smak, to tym bardziej moge ja sama i na odwrot.
Ale to pierwszy moj zwiazek, w ktorym panuje taka totalna akceptacja. Stanowimy jakby jeden organizm. Trudno to wyjasnic.
Nie ma dla mnie rzeczy niesmacznych, obrzydliwych, ani zbyt wstydliwych od kiedy z nim jestem.
Wczesniejsze zwiazki takie nie byly.

fairy - to jest milosc :)

fairy_86
18-02-2008, 13:06
Jest.
I to piękniejsza z każdym dniem.
Od ponad roku spotkan z nim oczekuje z rowna ekscytacja i wypiekami na twarzy ;)
Nie moge sie nim nasycic, nie moge sie z nim nagadac, nie moge sie go natulic, napieścic...;)
Hahaha, to glupie ale ciagle czuje jakbym miala 15 lat i byla zakochana po raz pierwszy, a jednoczesnie towarzyszy mi wprost niezwykly spokoj i...pewnosc.
:)
Pozdrawiam.

kobietka18
18-02-2008, 15:13
fairy podobne odczucia mam po 19 m-cach związku :)

cieszę się że to nie mija

Kaha
18-02-2008, 15:39
U mnie ciężko jest z wzięciem jego "konara" do buzi, a nie mówiąc już o połykaniu. Choć bardzo sie kochamy, to nie wiem właśnie kiedy się na to zdecyduje. Ciężka sprawa jak dla mnie.

BarbaraB5
18-02-2008, 16:12
O fuuuuu, przeciez to okropne, jak możecie coś takiego robić?? Przecież on tym siusia, i tam się zbierają bakterie i inne rzeczy. Fuuu. Uważam ze to robią tylko dziewczyny które nie mają zadnych hamulcow.

fairy_86
18-02-2008, 16:53
O fuuuuu, przeciez to okropne, jak możecie coś takiego robić?? Przecież on tym siusia, i tam się zbierają bakterie i inne rzeczy. Fuuu. Uważam ze to robią tylko dziewczyny które nie mają zadnych hamulcow.

Tak.
Jestem wcieleniem zepsucia, niemoralnym, zboczonym potworem. ;)
Bez przasady. :rolleyes:
Tak zle z nami nie jest.
Choc w sumie masz racje- ja jesli chodzi o sprawianie rozkoszy mojemu kochanemu rzeczywiscie nie mam hamulców.

"Przecież on tym siusia,"-> odkrywcze jak nie wiem! :)

solarus135
18-02-2008, 18:32
Ja to sobie myślę że z tym całowaniem się z chłopakiem tuż po lodziku to nie dla każdeko faceta jest to przyjemne tak jak nie dla każdej dziewczyny połykanie (to kwestia przełamania się psychicznego ale większości chyba chciało by się żygać:/) a jeśli chodzi o sprawe higieny to polecam jakiś żel do chigieny inttymnej i tyle. A co do tego sikania (dokładnie nieznam atatomi bo jeszcze prawiczek) to u dziewczyn wargi sromowe też biorą udział w sikaniu. Więc wychodzi na to że to kwestia przełamania się i zdecydowania że tak powiem czy polizać czy nie.

Hętnych do rozmowy na owe tematy zapraszam do rozmowy na gg: 5686858 Z kądś muszę wziąść doświadczenie :cool: a że w najbliższym czasie się nie zanosi to przez rozmowę z "bardziej doświadczonymi" zdobędę co nieco wiedzy na ten temat i wszystko będzie wpożądku ;)

A tak na marginesie to po prostu szukam sobie nowych znajomych tu i tam:)

fairy_86
19-02-2008, 20:02
Solarus, popracuj troszka nad ortografia.
To nie to, ze ja sie czepiam, ale kurde... "hętnych", "wpożądku", "wziąść" i "z kądś" to małe przegięcie.

Kaha
20-02-2008, 00:02
Solarus, popracuj troszka nad ortografia.
To nie to, ze ja sie czepiam, ale kurde... "hętnych", "wpożądku", "wziąść" i "z kądś" to małe przegięcie.

Heh. Racja takie coś jak dla mnie jest denerwujące. Może ma dysortografie czy coś ;)

Ja z moim np. to spokojnie sie całujemy, nie ma żadnego obrzydzenia, ale tylko po minetce i lodziku. Bo o połykaniu nie ma narazie mowy.

fairy_86
20-02-2008, 00:05
Nic na siłę.

Krokodilla
20-02-2008, 22:00
hahahaha... Ale się ubawiłam...
No poleciałaś po bandzie!!! I co z tego że siusia ...:P I co z tego że tam są bakterie...Każda cywilizowana osoba wie że przed stosunkiem oralnym należy się umyć...Więc ja nie widze powodów dla których mam używać hamulców!!!
i zgadzam się z fairy_86 "Tak.
Jestem wcieleniem zepsucia, niemoralnym, zboczonym potworem" hahaha... A tak na poważnie to to nie jest zboczenie .Poczytaj sobie o lasce która pyta na forum o siusianie na partnera....TU MOŻNA MÓWIĆ O BRAKU HAMULCÓW :D

Kaha
21-02-2008, 01:21
To jest normalne, że przed tym trzeba umyć to miejsce. Tzn nie wiem co kto lubi, ale my zawsze sie myjemy :D Barbara ma swoje zdanie na ten temat i należy to uszanować.

fairy_86
21-02-2008, 14:11
"fuuuuu" to mowi trrzyletnie dziecko na kaszke, ktorej nie lubi, a nie dorosla kobieta na zachowanie seksualne.

Krokodilla
21-02-2008, 19:32
"fuuuuu" to mowi trrzyletnie dziecko na kaszke, ktorej nie lubi, a nie dorosla kobieta na zachowanie seksualne.
Dokładnie tak!!! podpisuje się obiema rekami pod tym co napisała fairy_86

Catherine10
24-02-2008, 03:45
Jest jeszcze coś takiego, jak mydło i woda-jak byś nie wiedziała. Rozumiem, że nie wiesz, co to miłośc francuska, bo "tam na dole" też oddajesz mocz, więc partner Cię nie dotyka-to takie wieeelkie obrzydlistwo.

Drogie kobietki, co robić...nic, tylko współczuć Barbarze B....

Droga Barbaro,
kiedy się już dowiesz, co to PRAWDZIWY seks i przyjemność, to poprosimy o relacje i mądre porady, póki co-nie masz się czym dzielić. :cool:

anaa82
24-02-2008, 13:29
Ja tez z poczatku brzydzilam sie go nawet rekami dotykac jak mial wytrysk, i nie lubialam miec reki takiej wypapranej :) teraz to jest juz fajne, potem spodobalo mi sie lizanie, ale najprzyjemniej jest jak jest jeszcze suchy, wtedy jest pyszny, jak juz dochodzi to przestaje lizac, bo do tego jakos nie moge sie przekonac zeby miec buzie taka wypaprana, ale moze z czasem do tego tez sie jakos przemoge :) Choc polknąc to chyba jak juz mnie wszystko inne znudzi i bede chciec czegos nowego :P

Gracja6
24-02-2008, 18:42
Nawiązując do wypowiedzi Pomyłki, tak, bardzo fajnie opisał "połykanie" autor "Samotności w sieci". niżej przytaczam ten fragment:

"(...)Sperma składa się z leukocytów, fruktozy, elektrolitów, kwasu cytrynowego, węglowodanów i aminokwasów. Ma tylko od pięciu do czterdziestu kalorii i nie powoduje próchnicy. Ma zawsze stałą temperaturę twojego ciała. Poza tym jest zawsze świeża, bo stara obumiera. Jest w zasadzie bez smaku... gdybyś pił sok ananasowy i nie palił tyle, byłaby słodka. Poza tym z powodu tych pięćdziesięciu do trzystu milionów plemników, które zawiera, uważana jest za eliksir życia."

I co Wy na to drogie panie??? ;) Osobiście to nie robię tego mojemu facetowi zbyt często, bo rzeczywiście smak spermy nie należy do najprzyjemniejszych;) Ale wiem, że sprawia to jemu mega przyjemność, dlatego sklonna jestem mu taką przyjemność dać;)

p86
26-02-2008, 01:04
moje drogie panie moim zdaniem gdy sie kogos kocha to z czasem to wszystko samo przychodzi i nie dosyc ze macie 100% satysfakcje z tego gdy widzicie to jak wasz facet promienieje ze szczescia (ze ma taka kobietke) i spelnienia to jeszcze z czasem same napewno dostrzezecie w tym dla siebie nutke podniecenia. nie koniecznie mowie tu o polykaniu ale samo to jak juz sie go bierze do buzi czy pozwala na wytrysk w niej. Kazdy facet doceni swoja ukochana za takie pieszczoty (nie zapominajcie przy tym o dżondrach hehe!!!) i napewno zechce sie zrewanzowac;];];]

p86
26-02-2008, 01:45
Na szczescie facet sam mnie wtedy odpycha aby nic nie dostalo sie do moich ust :-)

z moim bylo tak samo na poczatku i jeszcze te pytania "misiu nic ci nie jest..? ale misiu jak to..? no co ty...?" hehehe byl w szoku ze sama bez namawiania do takich rzeczy daze. I wcale sie tego nie wstydze kocham go bardzo i wiem ze jest tego wart ze nie traktuje mnie przedmiotowo w tych sprawach..
co prawda nadal pyta czy wszystko wporzadku itp "po.." ale przynajmniej sie juz nie siluje probujac mnie powstrzymac ;]

ahas takie pieszczoty to dobre niespodzianki co pewnien czas, male urozmaicenie ;)

doti90
26-02-2008, 21:27
jak mozna to polykac??? przecierz to jest obzydliwe <rzygi>

Kaha
26-02-2008, 22:30
Dla Ciebie obrzydliwe dla innych nie :)

fairy_86
26-02-2008, 23:02
z moim bylo tak samo na poczatku i jeszcze te pytania "misiu nic ci nie jest..? ale misiu jak to..? no co ty...?" hehehe byl w szoku ze sama bez namawiania do takich rzeczy daze. I wcale sie tego nie wstydze kocham go bardzo i wiem ze jest tego wart ze nie traktuje mnie przedmiotowo

Super. :) Mam dokladnie to samo.
To jest przepiekne...Czulosc i troska, bliskosc, absolutna akceptacja.
Ja robiac to nawet nie mysle "wlasnie polkyam sperme, alez sie poswiecam" ;)
Mysle tylko o tym ze go kocham, ze daje mu radosc, rokosz, poczucie bezpieczenstwa, oddania.
Kocham go tak bardzo, ze moglabym oddac mu nerke, reke, noge...wszytsko.
łykanie spermy to naprawde nic...ledwie namiastka tego w jaki sposb moglabym wyrazic jak bardzo kocham...

ZakochanaSkorpionica
27-02-2008, 23:24
Ja też muszę przyznać, że to lubię... do samego końca:-) Ten uśmiech mojego Misia po jest bezcenny:-))) Zupełnie nic mi nie przeszkadza, choć Narzeczony pije kawę i pali. Ktoś pisał o diecie - moim zdaniem nie będzie aż takiej ogromnej różnicy (mam porównanie z okresu, kiedy Narzeczony nie palił), a dieta to wyrzeczenia dla ukochanej osoby. Poza tym NIE WIERZĘ, że obrzydliwa sperma zmieni się dla jakiejkolwiek kobiety w smaczną tylko dzięki diecie. To kwestia jej samej.
Pamiętajcie, że nie każdy kto NAPRAWDĘ kocha musi to robić - miłość ma wiele twarzy.

solarus135
28-02-2008, 16:45
ja nie zwracam uwagi na ortografię bo pisze tak jak mi wygodnie a nie jak to powinno być a pozatym nigdy nie byłem dobry z ortografi a niestety IE 6.0 niema słownika tak jak mozilla a nielubie tej przeglądarki

p86
28-02-2008, 17:47
o jejku sika nie sika... a co oni maja powiedziec gdy sie tym samym odwdzieczaja nam :) hehehe siusiamy, okres co miesiac i inne takie :) :rolleyes: i co??
moge wam powiedziec z wlasnego doswiadczenia, ja i moj partner gdy oboje mamy w planach "schylic sie troche nizej" hehe poprostu idziemy sie razem popluskac w wannie, ja myje jego delikatnie on mnie.. az sie w nas gotuje na mysl co bedzie dalej w lozku :D
polecam taki sposob wszystkim tym ktorzy maja w glowie "bo on tym siusia" hahahaha :p
ja juz jestem w takim zwiasku ze taka zabawa jest poprostu urozmaiceniem dnia :)

aguś123
28-02-2008, 19:46
Dzisiaj nawet stwierdziłam, że połykanie jest nawet fajne :D
Chyba zacznę częściej to robić :)

Catherine10
28-02-2008, 23:08
ja nie zwracam uwagi na ortografię bo pisze tak jak mi wygodnie a nie jak to powinno być a pozatym nigdy nie byłem dobry z ortografi a niestety IE 6.0 niema słownika tak jak mozilla a nielubie tej przeglądarki
ponad 90% dysortografów to...lenie
takie są badania krakowkie na temat dysortografii...
pisz jak chcesz, ale nie zmuszaj nas do czytania!!

fairy_86
29-02-2008, 10:13
ponad 90% dysortografów to...lenie
takie są badania krakowkie na temat dysortografii...
pisz jak chcesz, ale nie zmuszaj nas do czytania!!

:D hahahaha
tak jest!

Kaha
29-02-2008, 12:45

IE to zero w porównaniu z Mozilla czy operą ;)

blueberry5
29-02-2008, 21:52
jakos sie chyba nigdy nie przekonam do polykania. no chyba ze sie naprawde zakocham :D

ik1986Xona
01-03-2008, 00:52
a ja chciałabym połknąć ale on mi na to nie pozwala nie wiem dlaczego?

Catherine10
01-03-2008, 01:51
może już jakaś na niego zwymiotowała...

JaOmega
02-03-2008, 18:05
witajcie, mam pytanko.
czy fakt, że kobieta robi swojemu ukochanemu dobrze do końca, jest popularny w związkach? ostatnio po 11 miesiącach wpsołzycia z moim doszło do własnie takiego incydentu nieoczekiwanie dla mnie. Zaniemówilam na dobre 10 minut nie mogąc się w tym odnaleśc. ale później rozmawiając o tym moj partner powiedział ze tzw, " połykanie" jest normalną rzeczą w związkach i jest obecne we współzyciu dwojga ludzi. ja zawsze sądziłam ,ze to cos hardcorowego i stanowi wyjatek. Kto ma racje?

JaOmega
02-03-2008, 18:11
czytalam poprzednie wypowiedzi...
moj mezczyzna sam wrecz namolnie caluje mmnie zaraz po tym jak pieszcze jego meskosc..... chyba po to bym czula ze onto wszystko akceptuje co robimy.... kochany jest bo bardzo dba o moje samopoczucie;)

Kaha
02-03-2008, 21:34
witajcie, mam pytanko.
czy fakt, że kobieta robi swojemu ukochanemu dobrze do końca, jest popularny w związkach? ostatnio po 11 miesiącach wpsołzycia z moim doszło do własnie takiego incydentu nieoczekiwanie dla mnie. Zaniemówilam na dobre 10 minut nie mogąc się w tym odnaleśc. ale później rozmawiając o tym moj partner powiedział ze tzw, " połykanie" jest normalną rzeczą w związkach i jest obecne we współzyciu dwojga ludzi. ja zawsze sądziłam ,ze to cos hardcorowego i stanowi wyjatek. Kto ma racje?

Ukochany jak najbardziej :)

JaOmega
03-03-2008, 13:37
Ukochany jak najbardziej :)
dziękuje za odpowiedz.... chcociaż jakos nie dociera to do mnie w głowie mi sie nie misci ze to stały element wpsółzycia dwojga ludzi... sądziłam że to zarezerwowane raczej na potrzeby filmu:) ahhhh
jak przelmaac strach po dwukrotnym traumatycznym przezyciu?

JadwigaAnna
03-03-2008, 14:19
;) laseczkę i połykanie polubiłam będąc w ciąży. W związku z ciągłymi infekcjami musieliśmy zmienić trochę nasze życie seksualne.

Podobno nawet doszłam do perfekcji. ;) - ale to nie jest reklama. Tak więc drogie Panie, tak jak mówi powiedzenie, trening czyni mistrzem. Powodzenia i miłej zabawy. :p

.... a Panowie nie zapomnijcie pochwalić swoje kobiety "po" ...., jeśli już wiecie po przeczytanu na forum jakie to dla Nas jest "poświęcenie" ;)

gocha65
05-03-2008, 17:04
:D
Witam,
Jak dla mnie fajna strona chodź nigdy tego nie praktykowałam ;) Co o tym sądzicie?
witam.jezeli jest Ci dobrze z facetem i robisz mu <loda> to nie myslisz o spermie i jej smaku tylko rozkoszujesz sie jego ekstaza.przynajmniej ja tak odczuwam papa

JaOmega
06-03-2008, 13:17
;) laseczkę i połykanie polubiłam będąc w ciąży. W związku z ciągłymi infekcjami musieliśmy zmienić trochę nasze życie seksualne.

Podobno nawet doszłam do perfekcji. ;) - ale to nie jest reklama. Tak więc drogie Panie, tak jak mówi powiedzenie, trening czyni mistrzem. Powodzenia i miłej zabawy. :p

.... a Panowie nie zapomnijcie pochwalić swoje kobiety "po" ...., jeśli już wiecie po przeczytanu na forum jakie to dla Nas jest "poświęcenie" ;)
zgadzam sie z druga polowa tekstu...:) to bardzo wazne zebyscie wy faceci pokazali ze to akcpetujecie..... zze ja akceptujecie poglaszcie po glowie.... poprzytulajcie itd...
takie juz jestesmy :)

lelinka
12-03-2008, 14:18
Połykanie sprawia mi i mojemu facetowi frajdę. Nie widzę nic przeciwko, żeby połykać. To takie fajne uczucie jak ciepło robi się w buzi.

Fryne
29-03-2008, 04:07
U mnie ciężko jest z wzięciem jego "konara" do buzi, a nie mówiąc już o połykaniu. Choć bardzo sie kochamy, to nie wiem właśnie kiedy się na to zdecyduje. Ciężka sprawa jak dla mnie.
u mnie uplynelo sporo czasu nim sie na to zdecydowalam, teraz mam nowego partnera i nie mam hamulcow, wiem ze sprawia mu to wielka przyjemnosc.
Tak wiec Kaha daj sobie czas...

zoocha13
03-04-2008, 16:14
IE to zero w porównaniu z Mozilla czy operą ;)

Podpisyje sie oviema rekoma pod tym co powiedziala Kaha

lelinka
03-04-2008, 19:54
Połykając, kobieta wykazuje całkowitą akceptację. Przyjmuje cokolwiek przychodzi od jej mężczyzny. Połykając spermę, staje się ona częścią jej, on staje się częścią niej. Są złączeni razem intymnymi więzami jak żadnymi innymi.

Wiedziemka
03-04-2008, 20:33
zdarza się, zależy od chęci, nie podnoszę tego aktu do poziomu doświadczeń mistycznych, ale i nie unikam

west397
06-04-2008, 08:58
nigdy w zyciu.... to jest dla mnie obrzydliwe....tak juz mam

anaa82
06-04-2008, 13:07
Czasami sie zdarza, ze jakas niewielka ilosc jego spermy trafi mi do buzi, ale bardzo znikoma, jeszcze przed wytryskiem, i nawet nie smakuje to najgorzej, ale w wiekszej ilosci to by juz chyba nie bylo przyjemne. I bałabym sie ze jakby dostal wytrysk w mojej buzi to trafił by mi nią prosto do gardła i bym sie zakrztusiła. Strasznie duzo tej spermy z niego wypływa zeby moja buzia dała sobie z nia rade :)

aguś123
06-04-2008, 15:37
A ja mam sposób na połykanie :D
Nigdy nie połykam, kiedy mieliśmy dłuższą przerwę, bo wtedy spermy jest dużo więcej.
Kiedy połykam, to obok zawsze mam wodę i po prostu popijam. Żadnego smaku nie czuję :) No i spermę można zatrzymać językiem tak, żeby się nie zakrztusić :)

TAmareczka0
06-04-2008, 21:00
O kurcze... pozazdroscić ja nie jestem w stanie wziąść do ust...

ariana8
07-04-2008, 13:57
hehe tak czytam Wasze wypowiedzi... i z tym ze faceci zaraz po nei chca sie calowac to moze i racja. W naszym przypadku było tak za 1wszym razem, ale to pewnie przez to, iz to bylo pewne novum dla niego. Ale teraz jest super, a to dlatego ze u nas jest zawsze duzo smiechu i luzu;)

vincentXvega
08-04-2008, 10:07
Niektóre dziewczyny w ramach zabawy piją "to" z kieliszków jak wino,że niby takie smaczne czy co...? To jest dopiero poświęcenie,a w seksie nie chodzi o poświęcanie się moim zdaniem

anaa82
08-04-2008, 14:03
Niektóre dziewczyny w ramach zabawy piją "to" z kieliszków jak wino,że niby takie smaczne czy co...? To jest dopiero poświęcenie,a w seksie nie chodzi o poświęcanie się moim zdaniem

Skomentuje to tylko jednym słowem: BLEE :)

Kaha
08-04-2008, 14:32
Może są pijane albo naćpane :D Według mnie też nie chodzi o poświęcanie się, no ale co kto lubi.

Vanilia82
11-04-2008, 12:38
Pewnie dla mojego faceta nie ma znaczenia czy połknę czy pojde do lazienki i wypluje,ale ja polykam-nie widze w tym nic zlego...poza tym jest tam duzo białka i protein,a więc samo zdrowie:)

vincentXvega
11-04-2008, 13:14
Ciekawe podejście,czekam tylko jak niebawem któraś z pań napiszę o fantastycznych walorach smakowych,zdrowotnych i odmładzających tego "nektaru":)

ciapek1
11-04-2008, 14:14
a ja mam z połknięciem problem:(
chce to robić ale po prostu nie mogę i nie chodzi o kwestię przełamania, bo zahamowań nie mam żadnych, on też nie. wiem że śmiesznie to brzmi ale mam po prostu obrzydzenie do pokarmów? napojów?
o takowej konsystencji i smaku, bez różnicy co to będzie zaraz po wzięciu w usta mam torsje :( tak wiem. napiszecie mi że nie jestem gotowa, albo że nie kocham partnera, a to nieprawda, jest mi przykro że nie mogę tego zrobić, na szczęście on to rozumie:):):)

ktostamona
15-04-2008, 20:31
ja polykam ,:P

nic strasznego normalna rzecz :P

bonsay1986
16-04-2008, 01:10
ja i mój facet to uwielbiamy:) sprawia mi to dużo przyjemności, nie widzę w tym nic złego:) dobrze jest wcześniej nakarmić faceta ananasami lub czymś słodszym, a sperma będzie miała przyjemniejszy smak:) powodzenia

Rozczepantus
16-04-2008, 11:04
Ja bardzo to lubię :D, a mój facet uwielbia ... nie wiem jak wy ale dla mnie po świetnym sexie jest to takim uwieńczeniem wszystkiego.Nie traktuje tego jako poświęcenia absolutnie , a wrecz przeciwnie :P

Ciri
16-04-2008, 16:43
Mnie osobiście absolutnie to nie brzydzi,po prostu słyszałam,że sperma ma dużo kalorii,więc staram się wszystkiego nie połykać:D Ale ogólnie naprawdę nie ma się czego brzydzić-sama przyjemność!!

Petunia
16-04-2008, 16:57
Naprawdę ma dużo kalorii? Bo ja tu się męczę, jak przytyć... hehehe, nie no, żarcik.

aniaX83
18-04-2008, 00:48
Nigdy nie połykam!!! Tylko raz przez przypadek jak mi nie powiedział że konczy i głupio mi było to wypluc. Dla mnie to ochyda!!! Absolutnie nie krytykuje dziewczyn, które to robią, (brawa za poswiecienie!!!!) ale to nie dla mnie...

TAmareczka0
18-04-2008, 11:19
Włąsnie dlaczego kobiety musza to połykać?? to jest obleśne!!

Petunia
18-04-2008, 11:41
"muszą" ? a kto nas zmusi?!?! To jest nasza i tylko nasza decyzja, partner może tylko zasugerować, że by chciał, byśmy połknęły.

Katarzyna1984
21-12-2009, 10:21
A mnie to wręcz brzydzi. Sama nie potrafię się przełamać do sexu oralnego, nie mówiąc już o połykaniu.
PS. mężczyźnie łatwo jest powiedzieć "połknij", ale jakby im kazać lizać damską łechtaczkę podczas @, albo podczas "kobiecego wytrysku" to jestem ciekawa który z nich by się za to chycił.

tedybear27
25-12-2009, 14:15
po pir
erwsze nikt nie napisal ze musicie polykac. to kwestia gustu.
katarzyna984 uwierz mi ze lizalbym lechtaczke podczas kobiecego wytrysku! na mnie to dziala jak afrodyzjak

MELMUCHA23
25-12-2009, 16:53
Poczytałam parę waszych wypowiedzi i powiem tak hmmm niekiedy jak mam ochotę poszaleć to także połknę ale bardzo rzadko to robię.... Niekiedy lubię w jakiś sposób urozmaicić seks...... Wydaje mi się ze to jest fajniusie :p

tedybear27
25-12-2009, 21:41
najciekawsze jest to ze wiekszosc osob (czyt. kobiet) wypowiada sie na ten temat nigdy tego nie probujac i z zalozenia zakladaja ze to nie jest dobre, paskudne itd itp.

LadyYarel
06-01-2010, 18:16
Ciekawe podejście,czekam tylko jak niebawem któraś z pań napiszę o fantastycznych walorach smakowych,zdrowotnych i odmładzających tego "nektaru":)

A i owszem, podobno świetnie robi na skórę, lepiej niż niejeden balsam:D

tedybear27
09-01-2010, 21:53
i zupelnie za darmo jak juz znajdziesz sobie odpowiedniego partnera hehehe

LadyYarel
10-01-2010, 01:11
Amen tedy:)
A jeszcze w kwestii wychwalania spermy to jacyś (brytyjscy czy amerykańscy) naukowcy stwierdzili, że kobiety otrzymujące jej dawkę regularnie maja lepsze samopoczucie i większą witalność ze względu na wchłanianą przez ich organizm dawkę hormonów. Tyle że to chyba nie działa przez żołądek a w sposób "tradycyjny", znaczy przez śluzówki:)
Niemniej to prawie jak perpetum mobile (bo za samopoczuciem i ochota na więcej idzie:)). Tak więc panowie zadbajcie by wasze panie miały regularny dostęp do swojej porcji "energii" :)

Tamareczka
10-01-2010, 20:59
ochyda

LadyYarel
10-01-2010, 21:08
Hehe:) Tamareczka co kto lubi:) Może to i nieziemskich walorów smakowych nie ma ale i trujące nie jest. Żebyś ty wiedziała co jest w parówkach... :)

tedybear27
11-01-2010, 00:15
Lady a wiedzialas ze u zdrowego mezczyzny i u zdrowej kobiety sperma i soki milosci sa sterylne!!!! parowki parówkami ale co do salcesonu dodaja.
i znow na plus spermy - przynajmniej ze znanego zrodla hehehehe

tedybear27
11-01-2010, 01:57
DJ tedybear27 poleca na dziś

Inna - Amazing (Radio Version)

JolciaKKK
11-01-2010, 04:38
...naukowcy stwierdzili, że kobiety otrzymujące jej dawkę regularnie maja lepsze samopoczucie i większą witalność ze względu na wchłanianą przez ich organizm dawkę hormonów. Tyle że to chyba nie działa przez żołądek a w sposób "tradycyjny", znaczy przez śluzówki:)

I ja się do nich zaliczam :D znaczy nie do naukowców tylko kobiet o dużej witalności;)

tedybear27
11-01-2010, 13:34
Jolcia to tylko pogratulowac ;)

Tamareczka
11-01-2010, 17:34
Heh... jaa jednak nie jestem przekonana do tego połykania:) ssanie jest ok ale połykanie fuuu...

tedybear27
11-01-2010, 19:17
tamareczka kwestia przyzwyczajenia

katarina1155
11-01-2010, 23:07
Masz rację kwestia przyzwyczajenia i odwagi, nie jest tak źle jak niektórzy sobie wyobrażają.

LadyYarel
11-01-2010, 23:38
Ja sobie kiedyś nie wyobrażałam, że mogłabym coś takiego zrobić, Blleee, fuuuj i w ogóle. Od samego "lodzika" Bogini uchowaj a co dopiero połykanie. Ale poznałam mojego Nieślubnego, powolutku poznawaliśmy tez swoje ciała. Kroczek po kroczki i owszem musiałam się w pewnym momencie przemóc, ale teraz wcale nie jest to dla mnie niczym obrzydliwym. Fakt ze jako osoba z wrażliwym żołądkiem muszę przed coś przegryźć:)

A wiesz Tedy, ze nie wiedziałam:)

czarodziejka23
12-01-2010, 15:10
Ja samego "lodzika" mojemu ukochanemu owszem, powiem nawet bardzo chetnie, ale połykac nigdy w życiu. Nie dlatego ze nmie to brzydzi z samego faktu, sperma jest dla mnie tak paskudna w smaku ze nie jestem w stanie tego zrobic, raz połknelam troszke przez przypadek i na wiecej sie nie pisze:/

tedybear27
12-01-2010, 16:24
Lady widzisz uczymy sie przez cale zycie.
ja sie dziwie Paniom ktore obstaja przy swoim ze nigdy w zyciu lodzika a juz o polykaniu nie wspomne ale minetke i jezyk faceta miedzy nogami to chetnie
tego nie moge pojac

Tamareczka
12-01-2010, 17:13
No czego tu nie możesz pojąć? Ma gościu ochotę zrobić minetę ok dam mu, nie ma ochotę prosić nie będę. Jeżeli ja mam ochotę zrobić mu loda. ok zrobię. Lubie połykać połknę. A jak mnie to brzydzi,albo nie smakuje to muszę to robić przeciw sobie?

tedybear27
12-01-2010, 17:30
Tamareczka czytasz i nie rozumiesz-bez urazy
ja napisalem ze nie rozumiem Pan ktore nigdy w zuyciu nie zrobia loda ale od faceta chca minetki. to znaczy ze nie rozumiem Pan ktore biora a nie daja. o to mi chodzilo.

LadyYarel
12-01-2010, 23:19
Tedy, skrajny egoizm i tyle. Owszem przyznaję, fajnie jest jak się tylko tobą zajmują i na niczym innym nie musisz się skupiać.... Ale jak kogoś kochasz to chcesz mu się odwdzięczyć tą samą monetą (jeśli rozumiesz co mam na myśli)

Tamareczka
13-01-2010, 20:59
Rozumiem to czytam, ale ja tylko wyraziłam swoje zdanie. A co do tych pań co biorą a nie dają... to.... ehhh... no egoistki. bo teoretycznie powinno być coś za coś. A może odwdzięczają się w inny sposób niż miłość francuska....

tedybear27
14-01-2010, 18:28
Lady zgadzam sie z Toba. sprawianie drugiej osobie rozkoszy jest czyms niesamowitym. przynajmnije dla mnie. tak szczerze to robiac jej dobrze ja juz nie musze leciec. dla mnie najwazniejsze jest to jak ona to przezywa, jak reaguje na moj dotyk, to ze jest mokra, wilgotna, ze zaciska dlonie na poscieli i wije sie z rozkoszy.
to najlepsza nagroda ;)

anaa82
14-01-2010, 18:35
Ja nie połykam aż tak, zeby wszystko mi w gardle wylądowało bo za dużo tego :) Ale troszke tak z początku jak mi wpadnie w gardło co nieco to nie jest źle. Właściwie to takie bez smaku i nie jest straszne.

Teddy Teddy! Taki off topic - udało mi sie zrobic głębokie gardło :D Jaka jestem z siebie dumna! A jaki mój facet był :P Dzieki za rady ;)

tedybear27
15-01-2010, 21:11
anna82 a jak wrazenia po glebokim gardle???

anaa82
15-01-2010, 22:17
anna82 a jak wrazenia po glebokim gardle???

Właściwie nie wiem jak mi się to udało :) Narazie tylko 2 razy mi wyszło, bez zadnego dyskonfortu, bólu czy odruchów wymiotnych. W miedzy czasie pare razy jeszcze próbowałam zmieścić te jego 20 cm ale jakoś nie mógł się ułożyć należycie i dużo brakowało jeszcze. Ale jak mi się udało to nawet mi się podobało, ale raczej bardziej ucieszył mnie widok mojego faceta który był równie zaskoczony jak ja i pytał jak ja to zrobiłam :P Dla tej jego minki bede ćwiczyć to dalej by częsciej wychodziło ;)

LadyYarel
15-01-2010, 23:38
anna82 gratuluję i podziwiam:?)

Ineluki
16-01-2010, 12:52
To ja chyba jestem jakims wyjatkiem tu:) Bo ja zawsze pozwalam mu skończyć w buzi, bez obrzydzenia, bez odruchów wymiotnych i innych takich. To może za takie poświęcenie powinnam się więcej domagać:D A tak poważnie to nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. jak jest oral to zawsze tak jest i powiem Wam, że to lubię:)

ODWAGI dziewczynki:)

anaa82
16-01-2010, 15:47
To ja chyba jestem jakims wyjatkiem tu:) Bo ja zawsze pozwalam mu skończyć w buzi, bez obrzydzenia, bez odruchów wymiotnych i innych takich. To może za takie poświęcenie powinnam się więcej domagać:D A tak poważnie to nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. jak jest oral to zawsze tak jest i powiem Wam, że to lubię:)

ODWAGI dziewczynki:)

Ja to bym sie bała że się zakrztuszę jakby moje usta miały przyjąć taką ilość, nieraz jak w trakcie troszkę wypłynie to tak mi w gardłe gęsto się robi że ciężko przełykać. Ja przeważnie wyciągam go tuż przed, i mimo że kieruje go na mój brzuch czy piersi to i tak pierwszy odrzut ląduje ponad moją głową na łózku, na twarzy lub włosach. Nieraz się z niego śmieje że niedługo to mi sufit pobrudzi :P Więc jak sobie pomyśle że miałby mi tak w gardło wystrzelić to się stracham, hehe :)

tedybear27
16-01-2010, 17:32
ale powiem Wam ze mialem taka panne co bardziej sie bala tego ze zakrztusi sie wystrzalem niz tym co polyka. stwierdzila ze sam wystrzal w ustach jest dyskomfortem niz sam smak spermy. ale milo sie czyta ze jak oral to oraz do konca

olusia1107
05-02-2010, 23:12
dla mnie to nic dziwnego ;d zawsze połykam ;) trzeba sie przemoc i tyle ;d

tedybear27
06-02-2010, 20:54
i super ze dla Ciebie to nic dziwnego. w koncu smak smakiem ale i sterylne wiec w zupelnosci nieszkodliwe no jesli facet zdowy

Danka22
07-02-2010, 13:52
Ja natomiast lubie robic "loda" i to bardzo...:) ale nie potrafie połknąc spermy... 2 razy troche ją połknełam ale to tez przez przepadek i nie bylo tak zle tylko jak czuje to w buzi to mam odruchy wymiotne..wiec nie polykam tylko od razu ją wypluwam. Nie będę sie do tego przymuszac skoro moj maz nie chce i nie lubi robic ''minetki'' więc ja nie będę połykala. Wystarczy ze i tak mu dobrze robie...:)

tedybear27
07-02-2010, 18:06
Danka22 jak mozna nie lubic minetki - masakra jakas dziwia mnie tacy mezczyzni

Danka22
08-02-2010, 11:46
Raz w zyciu moj mąz zrobił mi minetkę ale w tedy jeszcze nie bylismy małzenstwem.. Teraz wogole nie chce robic a ja go nie bedę zmuszała,chociaz jak dla mnie to jest nie sprawiedliwe ,poniewaz on lubi jak ja mu biore do buzi i robie to co drugi dzien a czasem czesciej a nic za to nie mam nawet orgazmu:(.. Dobrze ze chociaż są mezczyzni tacy ktorzy lubią robic to....ja na takiego nie trafiłam.

LadyYarel
08-02-2010, 12:35
To współczujemy. Mam nadzieję, że chociaż w innych miejscach się wykazuje. Np w kuchni:)

Aldona78
08-02-2010, 16:50
Mi sperma nie smakuje, więc się nie zmuszam. Co prawda mój facet miał o to do mnie pretensję, ale co mi tam... Nie zamierzam się zmuszać.

arronia
09-02-2010, 00:00
ja na takiego nie trafiłam.
A nie: "ja takiego wybrałam"? Nie odbieraj sobie samej poczucia mocy sprawczej. Może zaboli czasem, ale przynajmniej nie staniesz się bierną ofiarą (zrządzenia losu, nawyku, bezwładności itd.)

Danka22
10-02-2010, 13:40
W kuchni czasem pomaga w szczegulnosci w swięta jak są. Ale robi sniadania i kolacje więc nie jest tak zle. Tak wybrałam takiego i nie załuje tego. Tylko jak sami wiecie zycie bez orgazmu od 4 lat nie jest takie fajne. A co ja mam zrobic?... nie brac mu do buzi nie kochac sie z nim? jestem za słaba i nie potrafię sie oprzec mu.. a nie chce mi robic pewnych rzeczy to trudno moze z wiekiem ''przejdzie'' mu to. Nie rozumiem zbytnio ARRONIA o co chodzi to co ja mam zrobic?

tedybear27
12-02-2010, 01:16
Danka no wsplczuje ale jak dobrze poszukasz to takiego znajdziesz ;)

tedybear27
12-02-2010, 01:20
ja jestem za rownouprawnieniem w zwiazku ale oczywiscie sa pewne granice. jesli on Ci nie robi ty tez mu nie rob i tyle. a ze masz miekkie serduszko to muszi miec twardy tylek. sama jestes sprawczynia takiego losu lozkowego jaki masz wiec powinnas miec pretensje do samej siebie. faceta tez mozna sobie wychowac szczegolnie ze po swojej stronie masz przeogromna kobieca bron: kobiecos i sex i swoje usta i swoje wdzieki itd itp. iwec skorzystaj bo potem jak siadzie mu prostata to nawet nie bedzie mu sie chcialo palcem ruszyc.

Danka22
12-02-2010, 12:04
Ale nie chcę innego faceta.. tak macie racje to moja wina ale on tez sie stara to nie jest tak ze on nic nie robi tylko lezy a ja mu robie loda. Piesci mnie, caluje wszedzie tylko nie tam.. muwil mi ze tego nie lubi i tyle.Paluszkow tez uzywa:) wiec mysle ze nie mam tak zle czasem mam ochote aby tam mnie piescil ale jak nie lubi tego to nie jestem zla na niego.

Danka22
12-02-2010, 12:08
A nie mogę dostac orgazmu nie temu ze on sie nie stara tylko chyba z innego powodu ale nie wiem jakiego..bo robimy rozne pozycje itd a ja nadal nic! Nie ktore kobiety nie lubia polykac a nie ktorzy faceci nie lubią minetki i chyba tak musi byc- tak myslę.

tedybear27
12-02-2010, 22:43
Danka bedzie dobrze jak nie to zmien faceta ;) i wtedy bedzie dobrze

Boginiwparyzu
13-02-2010, 16:04
Fairy i Viki, zgadzam się z wami. Nie zawsze to robię, ale bywają dni że bardzo to lubię.:=)
A co do opisu Samotności w sieci to jest naprawdę świetny....nie tylko na tej stronie.

Napewno nie można się zmuszać...to jest bbb indywidualne, fakt że higiena musi być bb poprawna.

Miłych Walentynek dla tyck którzy świętują, ja moje najlepsze opisałam na blogu...i teraz nie wiem jak przeżyć coć b niesamowitego:=)

http://boginiwparyzu.blog.interia.pl/

niebieskapola
05-03-2010, 02:06
Ja też muszę przyznać, że to lubię... do samego końca:-) Ten uśmiech mojego Misia po jest bezcenny:-))).

Mam tak samo:) Uwielbiam mu sprawiać przyjemność, ta cudowna mina jak go biorę do buzi na sama myśli jest mi fajnie:) a co do połykania jakoś mi to nie przeszkadza:P połykam jak lekarstwo;) ja nic nie tracę a on czuje się dowartościowany, zresztą ja tez bo zawsze mi mówi ze jestem w tym nieziemska:P

Lilith2506
07-03-2010, 13:00
Ciekawy poradnik dla facetów znalazłam tutaj, może po przeczytaniu coś do nich dotrze.
http://www.nowakamasutra.pl/artykuly/ars-amandi/433-jak-j-namowi-do-seks-oralnego

lodu
08-04-2010, 18:22
Ale czy facetow to podnieca? jak dziewczyna połyka...

hemiliou
08-04-2010, 19:22
niektórych podnieca, niektórych nie. Ja też z tym miałam sporo historii:) w sumie sperma nie ma smaku, można w sumie ją porównać do wody wymieszanej z mąką, coś mętnego...
Nie mam z tym problemów ale tylko wtedy kiedy sama chce, mam ochote to zrobic a nie jak mój facet mnie o to prosi w łóżku... Jakoś tak zawsze wychodzi:)
Poza tym mielismy małą umowę, zero fast foodów, mniej piwa, papierosów i innych rzeczy gorszących smak spermy za to dużo soku ananasowego. To pomaga:)
Robienie loda kojarzy się tak dziwkarsko, chyba to często zniechęca dziewczyny. Ja np przez pewien czas miałam zahamowania do tego by mój facet trzymał mnie podczas tej czynności za głowę, za włosy. Strasznie źle mi się to kojarzyło, czułam się jakoś poniżana... Ale już to minęło:)

kamaa07
29-06-2011, 18:56
O jakości ludzkiej spermy ,czynnikach wpływających na jej zapach, smak itp oraz nagranie oddania spermy znajdziecie na http://********.com:)

franci
05-07-2011, 18:50
Ja nie mogę się przemóc na to połykanie. Często musiałam wypluwać bo momentalnie robiło mi się niedobrze ten 'smak' jest jakiś mdło kwaśny a to najgorsze co chyba moze byc, nie potrawie sie przekonac choc partner ciagle mnie namawia. Nie mam po prostu ochoty na takie coś jak na razie, moze kiedys przejde te barierę a poki co nie ma co na to liczyc, ohyda.

doda980
05-07-2011, 21:10
Witam,

a może htto://********.com i temat jakość ludzkiej spermy

tedybear
11-07-2011, 00:29
co Wy macie z ta sexbaza?

dagusia622
11-07-2011, 16:18
to dokładnie tak jaj ja! raczej nie dałabym rady-odruch wymiotny mógłby być .Tak mi sie wydaje.

dagusia622
11-07-2011, 16:32
Czasami sie zdarza, ze jakas niewielka ilosc jego spermy trafi mi do buzi, ale bardzo znikoma, jeszcze przed wytryskiem, i nawet nie smakuje to najgorzej, ale w wiekszej ilosci to by juz chyba nie bylo przyjemne. I bałabym sie ze jakby dostal wytrysk w mojej buzi to trafił by mi nią prosto do gardła i bym sie zakrztusiła. Strasznie duzo tej spermy z niego wypływa zeby moja buzia dała sobie z nia rade :)
dokładnie. mam tak samo.

batlog
31-12-2011, 15:22
połykanie jest spoko tylko trzeba sie pierwszy raz przełamac poprostu :)

Melisa22
08-01-2012, 19:58
Niee nigdy w życiu, napawa mnie to obrzydzeniem :/

tedybear
07-02-2012, 14:49
Melisa22 a probowalas??

Bogus_80
07-02-2012, 14:59
Polykanie moze byc tak samo obrzydliwe dla kobiety jak dla mezczyzny pieszczenie kobiety wtedy gdy jest juz bardzo wilgotna lub ma w danym momencie orgazm pochwowy. Jezeli obie strony sa w pełni oddane sobie w czasie pieszczot i seksu i nie maja przed soba zadnych hamulcy to polykanie jest wynikiem wzajemnego pragnienia.

tedybear
07-02-2012, 15:03
A Co Ma Orgazm Pochwowy Do Lizania Bogus?

Bogus_80
07-02-2012, 15:35
No jezeli kobieta przezywa orgaz pochwowy to wydostaje sie on na zewnatrz.

tedybear
07-02-2012, 16:00
masz na mysli kobiecy wytrysk? jesli tak to nie kazda kobieta go ma az w takim stadium ze soki milosci wytryskaja. jest to wrecz zadkosc. a to co widzisz ze cos tryska mocnym strumieniem na pornolach czy filmikach to raczej nietrzymanie moczu ;)

Bogus_80
07-02-2012, 16:02
Ja mialem okazje raz w zyciu sprobowac tego wytrysku co prawda nie byl on taki duzy jak na pornolach ale posmakowalem :-)

tedybear
07-02-2012, 16:14
Na Pornolach Raczej Nie Doswiadczysz Wytrysku Kobiecych Soków A Jesli Juz Cos Widac To Raczej Siuski. Kobieta Podczas Orgazmu Mimowolnie Oddaje Mocz I Wtedy Tez Sie To Mowi Ze To Kobiecy Wytrysk

Damien
08-02-2012, 15:09
Ja jestem facetem, ale nie jestem fanem połykania, bo co to za przyjemność patrzeć jak twoja laska sie krztusi, dusi i ma minę jakby ją z krzyża zdjęli??:confused:

tedybear
08-02-2012, 16:17
Damien to ze Twoja ma taka mine nie oznacza ze kazda taka ma (bez obrazy). rzeczywiscie nic przyjemnego jak widzisz dziewczyne z odruchem wymiotnym zaraz po swoim orgazmie. ale zapewniam Cie ze sa kobiety/dziewczyny, ktore tak nie reaguja na widok, smak czy dotyk spermy

Danka22
10-02-2012, 19:25
Ja lubie brac do buzi i zawsze to robie. Ale nie polykam spermy tylko trzymam ja w buzi a potem wypluwam:). Czasem troche polkne ale nie smakuje mi i nie potrafie polknac wszystkiego. Chociaz nie ukrywam chcialambym ale ten smak...

pasatek
11-02-2012, 16:06
każdy robi to co lubi hehehehehehe

luilui
12-02-2012, 01:14
Mi tam połykanie kojarzy się z obleśnymi filmami xxx i jakoś mnie to nie rajcuje

tedybear
16-02-2012, 13:16
luilui a pejcze, latex zwiazywanie kajdanki i wysokie obcasy takze Ci sie z tym kojarzy? tez to jest w pornolach i nizszej i wyzszej klasy.

Bogus_80
23-02-2012, 09:10
Ja lubie brac do buzi i zawsze to robie. Ale nie polykam spermy tylko trzymam ja w buzi a potem wypluwam:). Czasem troche polkne ale nie smakuje mi i nie potrafie polknac wszystkiego. Chociaz nie ukrywam chcialambym ale ten smak...

Smak spermy zalezy od tego ja facet sie odzywia. Zeby kobieta czola ze sperma jest słodka facet powinien kilka dni wczesniej jesc duzo cytrusow. Jak tak robie gdy wiem ze bede sie kochal z kobieta ktora lubi polykac sperme nie raz usłyszalem ze tak słodkiej spermy jeszcze nie mialam w buzi.;)

Danka22
23-02-2012, 11:17
Moj nie przypada za cytrusami :). Je za to duzo bananow ale nie wiem czy to dobrze..W sumie zle sie nie odzywia ale jakos nie moge sie przelamac do polykania bo boje sie ze zwymiotuje haha.

tedybear
23-02-2012, 12:30
nie cytrusy mosci Panie i Panowie ale ananasy. i ograniczyc tluszcze i mieso
wystarczy 1h przed sexem wypic lub zjesc puszke ananasów

Danka22
23-02-2012, 15:48
to mam problem bo moj nie lubi ananasow :)

moniek86
23-02-2012, 19:40
to mam problem bo moj nie lubi ananasow :)
Może się skusi na ananasy, jak będzie wiedział, co będzie potem;)

Danka22
23-02-2012, 19:47
Nie da sie przekonac predzej by zrezygnowal z mojego polykania :) bo nie zalezy mu na tym.

moniek86
23-02-2012, 19:50
Nie da sie przekonac predzej by zrezygnowal z mojego polykania :) bo nie zalezy mu na tym.
Jego strata;)

Danka22
23-02-2012, 20:02
Tez tak mysle:). Nie musze wiec nie bede polykala :)

tedybear
23-02-2012, 21:47
Danka ja bym dla czegos takiego to i z 10 puszek zjadl. ale w sumie od slodkiego tez moze zemdlic hehehe
i z jednej i z drugiej strony zle hehe
dj tedybear poleca na dzisiejszy wieczor typowa poscielówkę
DESU - KRUCHEGO ŚWIATA ECHEM

Danka22
24-02-2012, 10:44
Danka ja bym dla czegos takiego to i z 10 puszek zjadl. ale w sumie od slodkiego tez moze zemdlic hehehe
i z jednej i z drugiej strony zle hehe
dj tedybear poleca na dzisiejszy wieczor typowa poscielówkę
DESU - KRUCHEGO ŚWIATA ECHEM

Heheh. Ostatnio troche polykam ale nie wszystko i nie bede sie zmuszac. Zawsze sie staram robie wszystko.. a w zamian malo dostaje :)

tedybear
24-02-2012, 12:15
jak to mozliwe ze malo dostajesz? przeciez sprawianie kobiecie rozkoszy to czysta przyjemnosc. nie rozumiem takich facetow

Danka22
24-02-2012, 12:46
Stara sie jest mi dobrze z nim ale brakuje mi tego orgazmu..!

tedybear
24-02-2012, 13:47
ja mysle ze za bardzo sie spinasz i myslisz. juz jak pewnie zaczynacie sie kochac juz w glowie masz mysl ze znow nie osiagniesz orgazmu. a sprobujcie sie kochac na lekkim rauszu. niech alkohol pobudzi wasze zmysly i krew zacznie szybciej krazyc. moze wtedy bedzie lepiej?

Danka22
24-02-2012, 15:48
Juz probowalam tego. Nie mysle o orgazmie i nie jestem spieta. Juz sie przezwyczailam ze nie dostaje.

tedybear
24-02-2012, 21:44
no wlasnie. tez to moze byc problem ze wiesz ze nie dostaniesz. ale chwala Tobie ze sie starsza aby Twojemu facetowi bylo dobrze ;)

Danka22
25-02-2012, 11:22
no wlasnie. tez to moze byc problem ze wiesz ze nie dostaniesz. ale chwala Tobie ze sie starsza aby Twojemu facetowi bylo dobrze ;)

Hehe staram sie i nigdy nie narzekal ze mu zle;)

gosiato6
28-02-2012, 17:34
Ja również połykam i nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Uwielbiam to robić i słuchać jak mojemu mężczyźnie jest wtedy cudownie. Smak spermy-jak ktoś wcześniej pisał jest słono-gorzki. Ale to także zależy od tego czy nasi mężczyźni się zdrowo odżywiają. Gdy jedzą owoce to smak się zmienia na słodszy. Dużą rolę odgrywa także to czy facet pali papierosy-podobno to zmienia smak spermy, tak samo spożywanie alkoholu. Dziewczyny, nie ma się czego bać. To jest cudowne-a facet jest w niebie!!! Połykam z wielką przyjemnością :D

Bogus_80
28-02-2012, 17:37
Ja również połykam i nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Uwielbiam to robić i słuchać jak mojemu mężczyźnie jest wtedy cudownie. Smak spermy-jak ktoś wcześniej pisał jest słono-gorzki. Ale to także zależy od tego czy nasi mężczyźni się zdrowo odżywiają. Gdy jedzą owoce to smak się zmienia na słodszy. Dużą rolę odgrywa także to czy facet pali papierosy-podobno to zmienia smak spermy, tak samo spożywanie alkoholu. Dziewczyny, nie ma się czego bać. To jest cudowne-a facet jest w niebie!!! Połykam z wielką przyjemnością :D

Tylko pozazdroscic tak oddanej w pelni kobiety twojemu facetowi. Tak uwazam.

tedybear
29-02-2012, 11:25
powiedz mi Bogus Ty nigdy nie miales kobeity, ktora polykalaby sperme Twoja? bo zachwycasz sie kazda kobieta, ktora pisze ze połyka sperme?!

Bogus_80
29-02-2012, 11:50
powiedz mi Bogus Ty nigdy nie miales kobeity, ktora polykalaby sperme Twoja? bo zachwycasz sie kazda kobieta, ktora pisze ze połyka sperme?!

Wyobraz sobie ze własnie nie trafiłem nigdy na taka zawsze trafialem na tzw.malowane lale :)

tedybear
29-02-2012, 11:55
Bogus to wspolczuje powaznie.
ja kiedys mialem taka Panne z Bielska, oj mowie Ci Koleszko...
nigdy nie przypuszczalem ze bede mial dosc milosci francuskiej. a jej ciagle bylo mala i dostawiala sie do mojego penisa i robila takie maratony ze szok. ja mialem dosc i w koncu prosilem aby przestala. ale to byla jedna taka panna. ech wspomnienia

Danka22
29-02-2012, 16:05
Matko o czym wy piszecie....!:)

Bogus_80
29-02-2012, 16:09
Matko o czym wy piszecie....!:)

Podobno jest to dzis na porzadku dziennym "Połykanie" :)

Danka22
29-02-2012, 16:13
No moze i jest ale wy takie szczegoly piszecie co robicie lub robiliscie ze swoimi kobietami...zboczki:)

Danka22
29-02-2012, 16:14
Bogus to wspolczuje powaznie.
ja kiedys mialem taka Panne z Bielska, oj mowie Ci Koleszko...
nigdy nie przypuszczalem ze bede mial dosc milosci francuskiej. a jej ciagle bylo mala i dostawiala sie do mojego penisa i robila takie maratony ze szok. ja mialem dosc i w koncu prosilem aby przestala. ale to byla jedna taka panna. ech wspomnienia

A dokladnie chodzi mi o to.

Bogus_80
29-02-2012, 16:19
no w sumie masz racje wiesz tedybear chcial dokladnie opisac sutuacje

Danka22
29-02-2012, 16:22
no i opisal :)

tedybear
29-02-2012, 16:44
a co w tym zlego co?
i tak mnie nikt nie zna i pewnie nie pozna a karta na stronie www wszystko przyjmie wiec mozecie wierzyc lub nie a poza tym co mam klamac i sie wzbraniac przed pisanie. wolnosc slowa jest tak czy nie ;)

moniek86
29-02-2012, 23:22
A skąd Misiu pewność, że nikt Cię nie zna? Nigdy nic nie wiadomo:D

tedybear
29-02-2012, 23:26
bo ja jestem anonimowy i nikt mnie nie widzial i nie wie jak wygladam i ogolnie mnie tu nie ma ;)

moniek86
29-02-2012, 23:30
He he:) Do czasu aż się sam nie przedstawisz:p

tedybear
29-02-2012, 23:42
moniek ja sie nie przedstawiam hehehe

Maaariola
01-03-2012, 10:28
A skąd Misiu pewność, że nikt Cię nie zna? Nigdy nic nie wiadomo:D

Własnie,kolega niedźwiadka już nie jest taki tajemniczy;)
Nigdy nic nie wiadomo- dobrze powiedziane:p

A wy chłopcy lubicie połykać swoją spermę ?

tedybear
01-03-2012, 11:03
jakby zaszla taka koniecznosc dlaczego nie. w koncu to sterylne przeciez jest ;)

johansoonek
07-03-2012, 22:38
Połykanie?..bleee never ever

zlote_dzieci
12-03-2012, 23:52
Nigdy nie próbowałam, mam opory, ale myślę, że to jest kwestia czasu i zaufania, kiedyś nadejdzie na to czas, ale facet musi na to zasłuzyć :)

znafca
28-03-2012, 19:50
To prawda, że jak się połknie to można zajść w ciąże? Moja koleżanka połknęła i teraz chyba jest w ciąży...

Maaariola
28-03-2012, 20:22
To prawda, że jak się połknie to można zajść w ciąże? Moja koleżanka połknęła i teraz chyba jest w ciąży...

Oczywiście że tak !! i będzie miec co najmniej trójkę :eek::rolleyes:

hanymooon
30-03-2012, 17:12
"kama_amak22: „Witam Was dziewczyny! Odbiegnę trochę od tematu bo mam Wam do zaprezentowania fajną stronkę (…) Wystarczy się zalogować aby przetestować za darmo kuferek różnych kosmetyków z drogich i dobrych firm”.

To bardzo ciekawa informacja, ale nie podzieliłaś się z nami wyznaniem, czy połykasz, czy nie :) a tego tutaj jesteśmy najbardziej ciekawe. Bo kuferki z kosmetykami, darmowy program pit (http://pity-2012.net), czy co tam jeszcze możemy znaleźć gdzie indziej :)"

tedybear
30-03-2012, 18:29
kama to duch załozony specjalnie nick aby spamowac stronke wlasnie stronami sponsorowanymi. wiec raczej Ci nie odpowie

Tamareczka
02-04-2012, 17:42
Wracając do tematu... to ja nie połykam... Jakoś nie mogę się przełamać...

blue_curacao
06-04-2012, 00:03
nie.. nie da rady.. ;( blokada i już :(

tedybear
06-04-2012, 16:56
blue a probowalas? czy mowisz nie bo nie?

gosiato6
11-04-2012, 20:03
już się wypowiadałam w tym temacie i mówiłam,że ja połykam.
dziewczyny, nie ma się czego bać.
też kiedyś tego nie robiłam, bo nie mogłam się przełamać.
ale później zmieniłam partnera i zaczęliśmy eksperymentować w łóżku.
uwielbiam mu to robić-to jest cudowne doznanie zarówno dla kobiety jak i dla faceta.
bardzo mnie nakręca tzw. lodzik :)

Tamareczka
23-04-2012, 20:14
Dla mnie to jest brak szacunku dla kobiety...

gosiato6
23-04-2012, 21:28
Też miałam kiedyś takie podejście do "lodzika". Ale zmieniłam zdanie i POLECAM :)
to jest bardzo przyjemne zarówno dla mężczyzny jak i dla kobiety. Uwielbiam słuchać cichutkich jęków mojego faceta-to mnie jeszcze bardziej nakręca.
Poza tym jak facet liże kobietę (wiadomo gdzie) to nie marudzi a nam jest wtedy bardzo dobrze. Więc warto się odwdzięczyć partnerowi równie przyjemnymi pieszczotami. A najlepsza pozycja to 6 na 9 :) kocham ją.
Lodzik to cudowna pieszczota a połykanie mmmmmmy. Robię to codziennie mojemu mężczyźnie.Takie rzeczy bardzo zbliżają dwoje ludzi.
POLECAM, nie ma się czego bać. A jak się już przełamiecie, dziewczyny, to nie będziecie żałowały.

Tamareczka
24-04-2012, 21:23
loda zrobię... hehe ale bez połykania... ewentualnie może spuścić się mi na piersi:)

gosiato6
24-04-2012, 21:50
A ja robię z połykaniem i to uwielbiam :) :) :)

Slejp
26-04-2012, 13:56
A ja lubię to i mam radę dla początkujących, jak obawiacie się smaku to rucie to z głową odchyloną do tyły wtedy leci prosto do gardełka

tralaleczka
27-04-2012, 10:27
U mnie zależy to od nastroju... Czasami po prostu nie mam ochoty.

Tamareczka
03-05-2012, 19:29
Podziwiam was dziewczęta:)

moniczkawysz
04-05-2012, 14:13
A ja połykam bez problemu :) lubię nawet ten smak :)

tralaleczka
07-05-2012, 18:56
Podziwiam was dziewczęta:)

To nie igrzyska olimpijskie... Chodzi o to, że to facetom sprawia często przyjemność, jak się połyka...

Tamareczka
30-05-2012, 15:58
No, ale to ma być przyjemność dla mnie i dla niego... a nie tylko dla niego... JAk połkne i puszcze pawia to już nie będzie tak przyjemnie

gosiato6
31-05-2012, 09:15
A kto tu mówi o puszczaniu pawia??? Mnie po połykaniu nigdy nie zbierało na wymioty- nawet jak byłam w tym "początkująca". Jeśli chodzi o przyjemność...jak robisz to swojemu ukochanemu i jednemu jedynemu i słyszysz jego jęki rozkoszy i słowa, w których wyraża jak jest mu bosko. To te słowa Cię nakręcają, podniecają i wtedy zaczyna Ci się podobać i sprawiać Ci przyjemność. Trochę odwagi dziewczyny :)

dextercousin
06-06-2012, 18:14
Na początku wizja połykania wydawała mi się bardzo nieodpowiednia, ale raz zaryzykowałam i pozwoliłam na finish w moich ustach. No cóż, smaki bywają różne, ale ta satysfakcja faceta mnie samą uszczęśliwia. Poza tym, vice versa, mężczyźni gdy pieszczą kobietę też muszą, hmm...połykać :D

Maurycy13
13-02-2013, 14:22
Dla mnie to jest brak szacunku dla kobiety...

Ciekawe spostrzezenie?! Ale tylko jednostronne. Egistka. Jak facet bedzie ci robil minetke, to gdy juz bedziesz dochodzic i byc na fali orgazmu... on wtedy przestanie cie lizac, mowiac: " sorry kotku, ale zrobilo mi sie niedobrze, gdy poczulem jak robisz sie taka mokra w srodku i zaczyna mi to splywac to ust i na szyje,a nawet do nosa... blee" ... "moze nastepnym razem... a moze sprobuj sie tak bardzo nie podniecac, bo w sumie to nawet to ja lubie cie lizac, ja juz nawet nie mam tych oporow jak na poczatku, bo lubie sardynki z puszki...." Wszystko dla was kobitki! A facet co ma z tego? stresa, bo nie wie kiedy, jak i gdzie skonczyc... "Alez bylo cudownie, byles swietny... mozesz juz konczyc, ale pamietaj wyjac PRZED! Uwazaj tez na moje wlosy, oczy, przescieradlo dopiero zmienilam, a najlepiej w ten recznik podemna, i tak juz do prania idzie!" ....Kobiety sa niesamowicie romantyczne i bezapelacyjne...

Maurycy13
13-02-2013, 15:11
Mi tam połykanie kojarzy się z obleśnymi filmami xxx i jakoś mnie to nie rajcuje

Ooo. ktos tu oglada niegrzeczne filmy! A tak na marginesie, obejrzalem tysiace filmow porno i video clipow, i jakos polykanie spermy na tych filmach nie jest wcale zbyt takie popularne. Jest rzadkoscia. Przesadzasz wiec. Obejrzaleas moze akurat jakis za duzo... he he... Dlaczego? Bo orgazm musi byc widoczny, a polykanie nie jest zbyt widoczne dla widza i troche trudno to dobrze nakrrecic. Dlatego aktorki rozdziawiaja paszczki, bulgocza, a po polknieciu znow pokazuja ze zniknelo, zeby wszyscy uwierzyli. Dwoje kochajacych sie w lozku osob napewno nie bedzie tego nasladowac. Zaufanie raz. Dwa, bo przyjemnosc sie odczuwa zmyslami skory, ja zawsze mam zamnkniete oczy gdy dochodze w ustach czy w mysiuni. Wiem, bez patrzenia co bylo dalej i tym sie ekscytuje. A potem koniecznie namietny buziak, bo akceptacja obustronna musi byc, gdy sie dwoje kocha, lub przynajmniej szanuje. Wielu facetow ma sprzeciw sie calowac z dziewczyna gdy jest lub byla jego sperma w jej ustach. Mnie to dziwi. To jest niesamowite sie wtedy calowac i czuc wzajemne wydzieliny milosci, ten swiezy zapach, slodki poslizg, cieplo czy nawet goroco bijace od twarzy, na ktorej widnieje jeszcze odbicie orgazmu. Magia prawdziwego sexu! LIzanie mysiuni po wytrysku tez jest inne. Niesamowity orgazm dla niej! Sperma daje specyficzny poslizg, a lechtaczka jest bardziej pobudzana, a szorstkosc meskiej twarzy i jego jezyka jest wytonowana. A po za tym swiadomosc wzajemnej akceptacji, brak obrzydzenia, fascynacja partnerem, dazenie do sprawiania sobie prawdziwej przyjemnosci i radosci z jej dawania, to jest sedno sexu we dwoje. Ja to nieraz musze sie spuscic drugi raz, zaraz po niej, bo tak mnie ta atmosfera nakreca. Ona z reguly ma 2 lub wiecej orgazmow. Czy znudzil sie komus juz sex?

tedybear
23-02-2013, 22:01
jednak te nasze Poleczki to niegrzeczne dziewczyny ;)
ja tez ogladalem pewnie mniej od Ciebie Maurycy pornoli i zadna nie polykala bo byloby mniej widowiskowo ;) no ale moze ogladalem nie te co trzeba

Maurycy13
04-03-2013, 16:00
W filmach typowo erotycznych nie jest za wiele pokazane, bardziej na estetyke nastawione i wywolanie uczyc glebszych po romantyzm wlacznie. W pornolach to juz raczej nie ma zadnych ograniczen, tylko kwestia ceny i odbiorcy. Sa nieraz chore odchyly i zboczenia dla lubiacych inaczej... Ale na poczatku gdy zaczalem ogladac porno to ogladalem z duza ciekawoascia i analizowalem. Czasami gdy orgazm byl pokazany wewnatrz to raczej bylo mi ciezko uwierzyc w autentyke orgazmu. Kobiecy orgazm z kolei czesto byl oszukany ale teraz potrafie to odroznic. Kobieta nie ma wytrysku, ale niektore maja nawet i TO! Squirt sie nazywa. W pornolach czesto sie cos oszukuje by albo ukryc niepowodzenie aktora, albo ukazac cos w przesadzonych realiach. Amator ktory oglada rzadko albo nastolatek ulega czesto celowemu zludzeniu. Polykanie lub wytrysk w ustach tez nieraz jest oszukany, ale uwaznie ogladajac idzie odroznic prawde od fikcji. Jest tysiace fimikow zrobionych przez pary, malzenstwa, zakochanych ktore mozna ogladac na wielu stronach np. ZBIORNIK.PL... to typowo polskie, ale sa tez i zagraniczne na innych websajtach, ktorych nie bede juz reklamowal. O co mi chodzi... o to, ze normalne prowwadzi bujne i ciekawe zycie seksulane i pragnie to pokazac innym. Nie potrzeba juz ogladac pornoli by sie przekonac, ze przecietni ludzie lubia wyrachowany i ostry sex i nieraz lepiej to wyglada niz na nie jednym pornofilmie. jestem zaskoczony, bo przecietne kobiety lubia i wytrysk na twarz i polykac potem, to caasem aktorka porno ma z tym problem. Niestety tu na forum akurat nie wiele tych kobiet sie udziela, albo moze dlatego, ze za malo tutaj pikanterii, a wokolo raczej same cnotki, co ogladaja "M jak milosc" albo cos w tym stylu... Moje niemal wszystkie dotychchczasowe partnerki lubily oral w obie strony i wytrysk wszedzie, statystycznie moglbym powiedziec, ze kobiety sa strasznie doswiadczone sexualnie i bardziej zdeprawowane, i dzikie niz mezczyzni. Trzeba miec pecha by trafic na taka co "Nie i bo nie"...

tedybear
05-03-2013, 11:51
a tak z ciekawosci wiecie ze tak zwany kobiecy wytrysk zwany jutaj przez kolege Squirtem to choroba ;)
tak tak to tak zwana przypadlosc kobieca, ktore maja problemy z popuszczaniem siuskow. zwieracze podczas orgazmu (a nie powinny) rozluzniaja sie tak mocno i pod wplywem skurczow miesni wywolanych orgazmem mocz chce wyjsc na zewnatrz i laska sika. bo sguirt to nic innego jak mocz, kobiecy mocz

Maurycy13
12-03-2013, 14:17
Duza odwaga nazwac to choroba. Ale chyba masz racje. Ja z doniesien sie dowiedzialem, ze to wielka frajda taki orgazm i ze niby to nie mocz. Ze kobieta tez potrafi produkowac cos na podobienstwo spermy i lekarze znalezli jak i gdzie sie to produkuje. Tylko, ze ta wydzielina jest raczej biala i w stosunkowo niewielkich ilosciach wydalana lub ytryskiwana na zewnatrz. Ja sam doswiadczylem nieraz, ze gdy kobieta miala orgazm ze mna, to robila sie mokra wewnatrz, sliska, wiecej sluzu sie pojawialo, wtedy to i mnie bylo latwiej lub nawet bluskawicznie spuscic. Cos milego. Ale to co pokazuja na filmach to rzeczywiscie swiezy mocz. Zwieracze puszczaja w chwili wielkiej ekscytacji. Aktorki czesto cwicza i probuje na sile tak robic, to widac. Pija nawet duzo napojow przed by ladnie i obficie tryskac i to po kilka razy z rzedu. Super total wielokrotny orgazm. Niektore kobiety im zazdroszca czegos takiego. Ale tez niektore kobiety boja sie i wstydza wspolzyc lub symuluja orgazm by nie obsikac partnera... Facetom to sie nie przytrafia podczad wytrysku, gdyz jakims sposobem sie blokuje ujscie z pecherza, nawet odwrotnie moze byc, sperma moze trafic do pecherza jesli scisniemy pod moszna odpowiednio. Mezczyzni wiedza jak trudno jest sie wysikac po orgazmie, cos jakby jeszcze blokowalo ujscie i nawet jest bolesne. Jest problem nawet trafic do muszli jezeli juz leci... Niektorzy mysla, ze sex to tylko sex. A tak naprawde to ogromna sfera wiedzy i niewiedzy.

tedybear
14-03-2013, 09:15
kobiecy wytrysk jak mowisz wydzielina z pochwy to cos innego niz pokazuja w pornolach a potem kazdy malolat mysli ze tak musi byc ;)

Margerytka28
18-03-2013, 12:52
fuu ja nic nie "łykam" - dla mnie to obrzydliwe i pornograficzne, no ale kwestia podejścia (ja go w tej kwestii niestety ni emam)

Maurycy13
19-03-2013, 05:48
no wlasnie ... cala sztuka to odpowiednie podejscie.. sperma to nie kupa czy siki, tylko najlepszy produkt z ktorego powstaje nowe zycie. Niektorym sie jeszcze wydaje, ze to jakis odpad. Po za tym substancja wydalana jest podczas najwiekszej przyjemnosci jakiej moze zaznac czlowiek na ziemi...