PDA

Zobacz pełną wersję : seks po pijaku

beatkaX1981
22-05-2007, 22:55
czy dla was seks po alkoholu też jest najlepszy ? Ja mam wtedy takie odjazdy ze az trudno to opisac . A przeciez skoro sie kochamy , a tak jest , to na trzezwo tez tak powinno byc , nawet tymbardziej !!!!!!!!!! :rolleyes:

jagutka3
22-05-2007, 23:01
Beatko, mój obecny partner jest Anonimowym Alkoholikiem, nie pije juz kilka lat, w związku z tym ja przy nim też nie pije i zawsze kochamy się "na trzeźwo" jest naprawde suuuper, doznania i orgazm są naprawde silne. Po alkoholu ma sie poprostu więcej odwagi no i moze ciało jest sprawniejsze inaczej, heheheh. Nie zgodze sie z Toba że sex po alkoholu jest najlepszy.
Pozdrawiam

lato_1991
23-05-2007, 21:26
ja osobiscie nie kochalam sie jeszcze po alkocholu...ale zawsze gdy choc troche wypije to mam ochote na sex...chodz twierdze ze powinno to sie robic na trzezwo to jesli ktos tak woli i ma lepsza satysfakcje to dlaczego nie...

ale
29-05-2007, 11:56
mi po alkoholu chce się spać więc jeszcze bym zasnęła ;) a tak serio to nie widze zbytniej róznicy. No i ponoć mężczyźni mają wtedy problem ze wzwodem i "dojsciem", mój akurat nie, ale ponoć tka bywa

12toja
29-05-2007, 12:15
ja po alkoholu nie mam żadnych doznań, jakbym była znieczulona

NineQ
29-05-2007, 18:54
Po alkoholu puszczaja hamulce i dajemy sie poniesc w 100%. Po za tym mezczyzna jesli troche wypije wolniej dochodzi i stosunek trwa dłuzej ;) U mnie jest dobrze z % i bez ;)

nellydg
03-06-2007, 00:40
facet pijany nie moze dojsc i taka z tego przyjemnosc,ze ty nie masz juz siły i orgazm miałas wieki temu a on sie poci i wkurza..

takaXania
03-06-2007, 11:58
Kupiliśmy wczoraj flaszke i stwierdziliśmy sie napić:) a później... moze nie "po pijoku" ale troche wstawieni... było bardzo oryginalnie:) jak nigdy hehe

mikusia4
06-06-2007, 12:45
mozna i po pijaku. Choc uwazajcie, aby nie stalo sie to waszym jedynym sposobem na seks

Kinga188
26-06-2007, 08:34
Beato! Ja i moj chlopak mieszkamy ze soba dopiero miesiac... Na imprezie po zakonczeniu szkoly on tak sie upil ze szkoda gadac... Ja wypilam tylko 2 kieliszki wina... Wrocilismy do domu o 04.00 rano ja poszlam wziasc prysznic
a on mial poczekac na mnie w luzku... Lecz nie wytrzymal przyszedl pod prysznic i zaczelismy sie kochac.... Bylo BOSKO!! Po trzech godzinach oboje wyszlismy spod prysznica... Polozylam sie do luzka (mialam na sobie przewiewna krotka koszule nocna) on przyszedl do luzka i zucil sie na mnie jak lew. Znowu zaczelismy sie kochac... Moj chlopak powiedzial do mnie :
-Jeste

Kinga188
26-06-2007, 08:39
Tak! Gdy wasz partner sie upije seks jest bardziej fantastyczny bo on ma wiecej szalonych pomyslow na orgazm... Ale wy mozecie z nim zrobic co wam sie podoba... czyli krotko: seks po alkoholu jest o wiele lepszy od zwyklego.
Sprawdzilam to na sobie! :)

ZakochanaSkorpionica
04-07-2007, 16:14
Świetna fantastka i ŁUŻKOWO niewyżyta :D

Magdalenka8
07-07-2007, 13:59
Ja jak wypije troche to daje rade;) ale jak juz troche wiecej to nic nie czuje, a moj facet udaje ogiera a ledwo co mu stoi :0

murzynka
11-07-2007, 10:57
ja zawsze sie kocham po alkocholu bo nie mam stalego partnera tylko kochanka i zawsze jak jestem u niego to sobie pijemy a on pali skrety hehe wiec oboje mamy pelem odjazd :)

takaXania
12-07-2007, 19:48
MURZYNKA:
...czytając Twoje posty dochodzę do wniosku ze jakaś niestabilna i niedorozwinięta emocjonalnie jesteś:/
Nie chce nikogo krytykować i być niemiła... tak tylko pisze. Taka rasowa nastolatka .

Xeta
18-07-2007, 22:12
dla seks na % to kpina dla par.. ok moze być po lapce wina a nie że ledwo on na oczy widzi i on chce seksu..
ja uzgodniłam z partnerem nie ma seksu na % :)
i nam jest z tym dobrze :P

Kasiunia94
18-07-2007, 23:21
No wiesz. Niektórzy faceci mają problemy z wytryskiem po alkoholu. Po za tym, wiesz jak jest jak laski na dyskotekach piją a potem są seksu a potem bidulki b zgwałcone. Chyba, że ma się faceta stałego i wypije się w domku lampkę wina czy coś i wtedy. Jest fajnie owszem, ale innaczej. Seks po alkoholem i bez alkoholu się różni bardzo... Ja osobiście po alkoholu mam większą ochotę i partner także.. Jednak seks bez alkoholu jest dla nas ważniejszy niż z nim. Buziak:* :)

agnieszka_wiktoria
19-07-2007, 19:05
Ja osobiście nie lubie sexu po alkoholu (oczywiście nie mówię tu o lampce wina tylko większą dawke ;) ) Nic wtedy nie czuję... :/ kompletna znieczulica...

buba
31-07-2007, 04:58
Beatko, mój obecny partner jest Anonimowym Alkoholikiem, nie pije juz kilka lat, w związku z tym ja przy nim też nie pije i zawsze kochamy się "na trzeźwo" jest naprawde suuuper, doznania i orgazm są naprawde silne. Po alkoholu ma sie poprostu więcej odwagi no i moze ciało jest sprawniejsze inaczej, heheheh. Nie zgodze sie z Toba że sex po alkoholu jest najlepszy.
Pozdrawiam

To nie alkochol jest dobry tylko ty raczej kiepska bez alkocholu. Masz wielkie opory a alkochol je zabija ot i wsio :D

malwina18
01-08-2007, 22:34
ja bardzo czesto z moim chłopakiem kupujemy wino i pijemy podczs oglądania jakiegoś filmy...i mamy zawsze ochote na małe co nieco tylko jak się potem okazuje to to nie było małe co nie co tylko cudowny sex pełen doznań i uniesień... jeden minus u mnie jest taki że nigdy nie moge obejrzeć filmu do końca :-)

malwina18
01-08-2007, 22:36
:) ja bardzo czesto z moim chłopakiem kupujemy wino i pijemy podczs oglądania jakiegoś filmy...i mamy zawsze ochote na małe co nieco tylko jak się potem okazuje to to nie było małe co nie co tylko cudowny sex pełen doznań i uniesień... jeden minus u mnie jest taki że nigdy nie moge obejrzeć filmu do końca :-)

Bibi88
02-08-2007, 13:38
Ja i mój facet mamy większa ochotę na seks po alkoholu. Rzeczywiście facet nie dochodzi tak szybko dzięki czemu można się kochać dłużej ;) To, że jesteśmy wstawieni pozwala nam na różne eksperymenty na które być może nie mielibyśmy odwagi na trzeźwo.

Xeta
02-08-2007, 21:55
ja tam wole na trzeźwo eksperymentować itp :)

Kasia_20
02-08-2007, 22:02
Witam dziewczyny co jak co ale mnie przeraża seks po pijanemu,jak dla mnie to żadna przyjemność pozatym kobieta która się godzi na coś takiego nie szanuje się to jest tylko moje zdanie.Kiedyś miałam okazję ale odór alkocholu sprawił że odeszla mi ochota na wszystko.wg mnie to facet który chce tego po pijanemu nie ma szacunku dla swojej kobiety.Ja nigdy nie robiła i nigdy nie zrobię tego w taki sposób.

Xeta
02-08-2007, 22:04
ja tam wole na trzeźwo eksperymentować itp :)
ja cie popieram.... tez to chciałam napisac ale myślałam że tylko ja tak myślę :) :D :beer:
nie no jest ochota... tzn u mnie i u mojego faceta była.. ale ja kiedyś powiedziałam nie ma i już.. i on też sie z tym zgadza..

mika83
02-08-2007, 22:50
Do Kasi 20. Tu naprawdę nie chodzi o to żeby zalać się w trupa. Jaki brak szacunku. Chyba nie rozumiesz wątku. Chodzi o lampkę szampana, winka, piwo- tak na rozluźnienie, a nie, żeby nic nie pamiętać

Xeta
02-08-2007, 22:55
o nie moja droga my mówmy o % a nie o lampce szampana czy o JEDNYM piwe :)

justysia2222
18-08-2007, 17:43
Witam dziewczyny co jak co ale mnie przeraża seks po pijanemu,jak dla mnie to żadna przyjemność pozatym kobieta która się godzi na coś takiego nie szanuje się to jest tylko moje zdanie.Kiedyś miałam okazję ale odór alkocholu sprawił że odeszla mi ochota na wszystko.wg mnie to facet który chce tego po pijanemu nie ma szacunku dla swojej kobiety.Ja nigdy nie robiła i nigdy nie zrobię tego w taki sposób.
Co do seksu po pijaku ma szacunek? Jak mam ochotę kochać się z moim facetem, to poprostu idę z nim do łóżka. Nie ma dla mnie znaczenia czy jestem trzeźwa, czy po piwku. Liczą się wzajemne doznania

sweetbrownshugar18
14-10-2007, 18:08
hehh...szczerze?!Ja po pijaku również jestem taka napalona,mam takie "odjazdy"jest cudownie,i moge robic to całą noc....Oczywiscie pijana z umiarem,bo jesli spijesz sie jak prosiak i czujesz,ze ci niedobrze to nie polecam moze sie to bowiem zakonczyc "puszczeniem pawia"na partnera:D

aksa
14-10-2007, 22:17
ja lubie tak i tak:) chociaz po alko jestem bardziej napalona i jakas taka..dzika :D hehe

Wspomnienie
10-11-2007, 22:22
A ja wam powiem,ze jak wypije wiecej niz 1 kieliszek wina to nie ma explozji...zero wyczulenie na dotyk...pieszczoty...taki klocek

kelona1987
25-04-2008, 13:53
ja uważam ze seks po pijaku z jednej strony to jest super ale natomiast z 2 strony to trochę nie zabardzo. chodzę z chłopakiem 4 lata kiedy oboje bardzo chcielismy sprobować jak samkuje seks po winie wypilismy wino
% zaczeły działac i kochalismy sie bardzo mocno. Było super ale jescze bardziej było lepiej jak dowiedzieliśmy sie ze zostaniemy rodzicami iii wcale niezałuje ze kochałam sie pod wpływem alkoholu teraz jestesmy szczesliwymi rodzicami naszego kochanego synka Ksawerego:)

Sarenka80
25-04-2008, 16:48
no to gratulacje.. czasami sex pod wpływem % może przynieść szczęście:)

magwiz
25-04-2008, 21:32
:( Wy to macie dobrze: SEX po alkoholu:cool: to pewnie musi być coś!

Ja niestety TEGO jeszcze nie doświadczyłam, bo albo wypiję za mało i jestem sztywniejsza niż słup soli:rolleyes:, albo wypiję za dużo i śpiąca królewna się ze mnie robi, której nijak się nie da obudzić:o

Petunia
26-04-2008, 13:58
Mój mąż lubi, jak sobie trochę wypiję, bo te mam potem straszne odjazdy.... ponoć wtedy jestem jeszcze bardziej niesamowita...

magwiz
26-04-2008, 15:12
A może jak ostatnio przesadziałam z wódką i szampanem na sylwestra też było fajnie:D tylko ja tego nie pamiętam:confused::o

truskaweczka53
03-05-2008, 23:52
właśnie popijam piwko i zastanawiam się co by tu robić :)))

j_u_l_i_a
04-05-2008, 00:14
Uwielbiam kochać się z mężem po wypiciu procentów.

aniaX83
04-05-2008, 16:33
Ja też mam zawsze po alkoholu większą ochotę. I podobno (tak mówił mój były) jak wypiję zachowuję się zupełnie inaczej czytaj bez wstydu i skrępowania. Jak chce się wypróbować coś nowego w łózku to lepiej jest dolać sobie parę %, ale nie upijać się bo zostaną zwłoki, a nie bogini seksu. Ja lubię wypić przed seksikiem, ale nie wtedy jak zależy mi żeby było wyjątkowo (a nie dobrze). Takie chwile jak jakieś rocznice, godzenie się itp muszą byc na trzeźwo.

Cikitusia
05-05-2008, 17:40
Jak dla mnie po pijaku chyba nikt z nas się nie kontroluje a i nasza odwaga rośnie tak więc może i doznania są inne. Jak dla mnie taki rodzaj zabawy nie jest fascynujący.

j_u_l_i_a
05-05-2008, 17:59
Na szczęście każdy człowiek jest inny i każdy lubi coś innego. Ja po % mam większą ochote i wtedy najbardziej lubie "wprowadzać" coś nowego a i mąż bardziej lubi jak troche mi szumi w głowie.

Dylana
09-05-2008, 23:04
ja p[o alkoholu jestem az tak rozluzniona ze nawet miejsce intymne robi sie zero napiete i kompletnie nie czuje nic zero przyjmenosci z seksu a i partner tez nie za wiele z tego ma chyba nie musze tlumaczyc dlaczego :D a wiec z moim chlopakiem kocham sie najwyzej jak juz pijemy to wstanie tak dwoch piwek(mam slaba glowe do picia)ale i stan trzezwienia szybko mi idzie:)

ardilla1
31-05-2008, 23:10
Ja jak wypije troche to daje rade;) ale jak juz troche wiecej to nic nie czuje, a moj facet udaje ogiera a ledwo co mu stoi :0
hahaha =) mam tak samo, ale Ty świetnie to ujęłaś :) a najlepszy tekst z ..ogierem ;) pozdrawiam

Afrodytka1
18-07-2008, 16:33
hmmmm seks po alkoholu.. ciekaw epytanie... no jak dla mnie jest nieporownywalny.. zawsze jak wypije ,,lape cisnienie" i wtedy jest juz oporowy hardcore

jolkaXp
09-08-2008, 16:57
właśnie...byleby alkoholu nie za dużo...........po niewielkiej dawce, jestem nakręcona, po większej nic nie czuję i chcę jak najszybciej skończyć i ...spaaaaać

POZIOMA
09-08-2008, 23:51
Seks po alholu jest calkiem spoko, jesli %%% nie jest za dzuo i jesli seks na trzezwo jest za*****isty, a nie tylko wtedy jak sie napije chlopak z dizewczyna, bo na trzezwo nie potrafia mowic o swoich pragnieniach i eksperymentowac...

monika98
05-09-2008, 12:49
ja uwazam ze jak czlowiek troche wypije to hamulce puszczaja i jest ekstra niby partner ten sam a jest duuzo lepiej

Fryne
05-09-2008, 14:54
seks po alkoholu jest super, tylko ten alkohol musi byc z umiarem

tasiuncia
05-09-2008, 15:23
a ja to po dobrym sexie jak i po alkocholu lubie iść spać...

Aneta10010
05-09-2008, 15:38
Ja tam wcale alkoholu nie lubię :P

Fryne
05-09-2008, 15:49
a ja to po dobrym sexie jak i po alkocholu lubie iść spać... ja zawsze po dobrym seksie szybciutko zasypiam:p

nietuzinkowy
05-09-2008, 16:05
aaa

jaitylkoja
22-09-2008, 23:45
kasia 20 -każdy woli jak woli.Ale jeżeli chodzi o namiętność to każdy facet po alkocholu jest bardziej otwarty i delikatny,brutalny,czuły-zachowuje się jak partnerka tego pragnie!(trzezwi tez tak mają nie przeczę-ale rzadko) !Ma większą odwagę a jeżeli ci przeszkadza oddech to wystarczy go poczęstować miętówką i to rozwiąże problem!!Partner po alkocholu ma większe fantazję ja tak uważam bo jest wtedy bardziej śmiały!!Każdy z nas jest inny na tym polega ten nasz świat!!!!Szanuje każde zdanie!!Pozdrawiam!!I pozdrawiam cię gorąco KASIA 20!!!!!

magwiz
23-09-2008, 22:34
Prawda jest taka, że po pijaku cokolwiek jest trudne do wykonania (w tym, także i seks;)).

Co innego lampka szampana lub innego alkoholu jednostka (góra 2-3) na rozluźnienie:D. Wtedy dzieje się, oj dzieje w niejednym łóżku (i nietylko łóżku:p).

tedybear27
24-09-2008, 17:53
odrobina alkoholu nie jest zla ale w takiej ilosci aby chociaz pamietac to co sie robi. ja powiem szczerze nie mam problemow z sexem jak wypije.

martita26
16-10-2008, 21:55
no jak my z mezem sie napijemy seks smakuje wysmienicie.mamy taka potworna chcice-na nas dziala jak afrodyzjak

hajny22
16-10-2008, 22:13
A jak moja żonka sobie wypije choćby małe piwo , to o seksie można zapomnieć . A gdy kiedyś jej ktoś powiedział , że kobieta lekko pijana ma większą fantazję , to zgodnie z prawdą odpowiedziała iż jej też na trzeźwo fantazji nie brakuje .

magwiz
30-10-2008, 15:27
Ja też - jak wypiję za mało to jestem zbyt sztywna i za bardzo się kontroluję:p:rolleyes:, wypiję za dużo to mnie dobudzić nie można, bo zasypiam (a sen to ja mam mocny:o). A granica pomiędzy nimi jest tak cienka, że ciężko ją wyczuć.

deedee86
30-10-2008, 15:54
ja nie lubiaca alkoholu wiec nie mam doswiadczenia no chyba ze o piwko chodzi to tak ale zero roznicy i bez tego nie mam hamulcow a moj maz tez i nie ma problemow

magwiz
30-10-2008, 16:05
A mi wino zasmakowało, zarówno czerwone byle półsłodkie (ewentualnie półwytrawne), jak i białe, musujęce też.

Inne alkohole to tylko w drinkach z sokiem. Tyle, że chwilowo nie mogę:(.

W sumie to i tak pijam od wielkiej okazji i to nie zawsze (z tego powodu się ze mnie śmieją, albo od razu ciąże podejrzewają:eek::p).

deedee86
02-11-2008, 15:06
magwiz ja po winie mam ciarki na ciele wiesz napije sie pół kieliszka czerwonego słodkiego ale jest trudno dostepnie tutaj

oligatorka
29-11-2009, 21:37
ja z kolei mam tak, ze po dwoch piwkach zaczynam miec niesamowicie wielka ochote na mojego meza. Wyzwala sie we mnie diabel.

KasiaKubus
29-11-2009, 22:58
To w zasadzie kwestia gustu.Ja np.próbowałam i więcej nie spróbuje,mnie to akurat po prostu nie kręci.Ale jeśli ktoś tak może to czemu nie;)

LadyYarel
30-11-2009, 11:45
Mój mnie kiedyś próbował upić (co nie jest trudne:)) i wykorzystać bo stwierdziliśmy że chcemy tak spróbować. Musiał biedak poczekać aż przetrzeźwieję bo śmiałam się nawet ze ściany, a chyba żaden facet by nie chciał żeby jego kobieta się z niego śmiała jak się rozbierze :)

tedybear27
28-01-2010, 13:51
Lady ciesz sie ze nie posiadł Ciebie na tak zwanego leniucha ;)

monis12348
28-01-2010, 20:11
Witam wszystkich , mi się wydaje ze seks po alkoholu nie jest dobry z tego względem ze jak się wpadnie to dziecko możne być jakieś chore. Owszem po alkoholu jest dłużej stosunek :) pozdrawiam

LadyYarel
28-01-2010, 21:15
Tady ja to ogólnie leniuch jestem więc co mi tam:) A tak w ogóle to sprecyzuj bo nie wiem czy to o czym myślę jest tym co miałeś na myśli:)

tedybear27
31-01-2010, 01:35
jak leniuch jestes to niezbyt dobrze dla Twojego partnera ;) no chyba ze odgrywa role ogiera ;)
a to co mialem na mysli niech w mojej mysli pozostanie ;)

bakhita
14-02-2010, 15:48
Mój mnie kiedyś próbował upić (co nie jest trudne:)) i wykorzystać bo stwierdziliśmy że chcemy tak spróbować. Musiał biedak poczekać aż przetrzeźwieję bo śmiałam się nawet ze ściany, a chyba żaden facet by nie chciał żeby jego kobieta się z niego śmiała jak się rozbierze :)

wyobraziłam to sobie :D
ubawiłam się, serio ^^

LadyYarel
14-02-2010, 21:59
Hehe:)

leach
02-03-2010, 10:54
mi po alkocholu włacza sie love ale kochajac sie z mojm wcale nie bylo przyjemnie bylo nijak, dziwnie... a na trzezwo bajecznie:)

ale jak kto woli, wazne zeby czuc sie wspaniale:)

tinqa
04-03-2010, 02:02
witam! mój były mąż jest alkoholikiem ale nie przyznaje się do tego :( ,
sex gdy on był pod wpływem alkoholu był koszmarem, co z tego że ja byłam zaspokojona (znudzona wręcz) ale to trwało godzinami żeby on doszedł!!!:(

z czasem dochodziło do podtekstów i psychicznego molestowania np. że pewnie sobie kogoś znalazłam i mnie "rozepchał" dlatego on nie może dojść! :mad:
to było obrzydliwe i koszmarne! odechciewało się zbliżeń!!!
dlatego głównie odeszlam od niego!

teraz jestem w związku gdzie (partner nie lubi alkoholu) sex jest dla mnie zupełnie inny tzn cudowny, ja mogę sobie zaszaleć z alkoholem chociaż nie mówię tu o upiciu się, ale taki drink lub 2 lampeczki wina :D
ROZLUŹNIA!

ale jeszcze uprzedzam przed sexem pod wpływem alkoholu w ciąży!!!!!!
i nie chodzi tylko o kobiety w ciąży, mężczyźni którzy są pod wpływem alkoholu uprawiający sex z kobietą brzemienną też mogą zaszkodzić dziecku!!!
uważajcie!!!

ale ogólnie miłych doznań Wam życzę!!! :D

AlexVico
07-03-2010, 01:04
Przygnebiajace rzeczy wypisujesz. Moze nie powinienem sie wypowiadac nie znajac sprawy i pisac czegos w stylu "dobrze, ze od niego odeszlas", ale jak doszedlem do momentu "teraz jestem w zwiazku gdzie..." to naprawde poczulem ulge.

tasiuncia
07-03-2010, 02:07
a o jakim upiciu mowa?o pijanym z alkocholu czy pijanym z milosci?

Naja
10-03-2010, 16:12
U mnie w domu jest tak, że nigdy nie robimy tego po alkoholu. Wprawdzie ja wtedy czuje, że mogłabym, ale mój facet kompletnie nie :). Seks zawsze na trzeźwo!

marekrz
22-04-2010, 19:21
Weźcie obydwoje ALKA-SELTZER http://www.aptekaotc.pl/photo/product_info/f/5/0/1_f50efb86336d.jpg i.... do dzieła. I nie ma, że głowa boli.