Jak moge o nim zapomniec:(

napisał/a: Roksana17172 2007-05-20 14:25
Byłam z nim 7 miesięcy teraz minęło już dziewięć od kiedy mnie zostawił a ja dalej nie mogę przestać o nim myśleć :( Tak w skrócie to po prostu mnie oszukał :( byłam pewna że mnie kocha wszyscy tak myśleli jednak on mnie zdradził i zostawił. Ciężko mi z tym i bardzo chce o tym zapomnieć - może znacie na to jakiś dobry przepis? błagam pomóżcie.....
napisał/a: Margeritka8 2007-05-20 17:57
Nie ma przepisu na zapomnienie. Byłam z facetem 5 miesięcy, nie jesteśmy ze sobą już 8, a ja nadal o nim myślę. I nie ma co się oszukiwać, szukać pocieszenia w ramionach pierwszego lepszego. Ja przez ten czas, od kiedy ze mną zerwał, próbowałam już z 3 facetami i nic... Żaden nie był moim A... Najgorsze jest to , że A potraktował mnie po chamsku, mówił, że kocha i wogóle, a zdradził. To tak cholernie boli... Wiem, że nadejdzie czas, że zapomnę, że spotkam kogoś odpowiedniego, kto na mnie zasługuje, zaakceptuje, taką, jaką jestem. To kwestia cierpliwości, trzeba zatracić się w czymś, co sprawia Ci przyjemność, jakieś hobby, może rzucić się w wir pracy , by poprostu o tym nie myśleć, rozglądać się dookoła, przecież jest tylu facetów... Jesteś bardzo wrażliwą osóbką i napewno ktoś o podobnym charakterze to doceni. Szczęścia życzę:)
napisał/a: Roksana17172 2007-05-20 22:38
Dziękuje Ci Margeritko za twoją odpowiedz widzę że jesteśmy w podobnej sytuacji i za pewne mnie rozumiesz i wiesz dobrze jak jest z tym ciężko :( Chciałabym Cię posłuchać i zająć sie czymś aby przestać myśleć ale to nie jest tak łatwo :( najgorsze właśnie jest to że ja cały czas o tym myślę, codziennie wracam do przeszłości i przeglądam nasze zdjęcia i płacze :( Też próbowałam z wieloma chłopakami ale z żadnym mi nie wychodziło..........mam nadzieje że to cierpienie kiedyś się skończy :o pozdrawiam i dziękuje
napisał/a: Margeritka8 2007-05-21 18:29
oj nie dziękuj Roksanko:) my kobiety powinnyśmy sobie pomagać, kobieca solidarność. Tym bardziej że jesteśmy w podobnej sytuacji. Wierzę Ci, że to nie łatwe, ale nie zadręczaj się przeglądając zdjęcia... Myśl pozytywnie, żyj obecną chwilą, a nie tym co było. To nic nie da. Kobietko weź się w garść :) będzie dobrze:)