Blagam pomocy

napisał/a: zrozpaczona 2007-05-19 22:27
Mam 20 lat. Nigdy nie mialam chlopaka i teraz stanal mi na drodze myslalm ze ideal, ale tak nie jest. Naleze do osob ktore jak chca miec chlopaka to musi by on z mieszkaniem, z samochodem, ladnie sie ubierac. Znalazlam kogos takiego , ale ubiera sie tak przecietnie. Nie wiem co to znaczy byc z kims. Prosze powiedzcie mi co to znaczy byc z kims. Blagam nie wiem co mam robic :confused:
napisał/a: boony 2007-05-19 23:37
napisal(a):

jesli chodzi o mnie to naj chetniej bym ci napisala ze jestes pusta i nie masz pojecia o wielu sprawach co jest dziwne patrzac na twoj wiek.Sory ze spytam ale chyba jestes osoba myslaca wiec co masz robic!!jak to co poznac go i dac sie poznac ale z tego co czytam to ty pewnie nawet siebie nie znasz.A z pisowni twej wynika ze wiesz czego chcesz!Nie rozumiem tylko ze nie wiesz jak to jest byc z kims o co chodzi o sex czy o dluzszy zwiazek a moze o kase ale nie bo on sie zle ubiera daj spokuj dorosnij
napisał/a: kamila29 2007-05-20 06:33
ale mieszkanie ma i samochod?eee to nie jest zle moglo byc na odwrot...he he
napisał/a: lady 2007-05-20 11:22
Byc z kims to znaczy byc z nim, a nie z jego mieszkaniem, samochodem i ciuchami, jesli tylko te rzeczy sie dla ciebie licza w zwiazku to serdeczne wspolczuje.
napisał/a: moniadr 2007-05-20 12:51
Wiesz co jak to przeczytalam to kotlet stanal mi w gardle..... jak mozna byc takim pustakiem?? Nie no jezeli szukasz takiego "idealu" to pewnie sama masz mnostwo kasy wiec jaki problem? Mozesz ubierac swojego faceta i kupowac mu takie ciuchy jakie sie tobie podobaja, ale jezeli (i zakladam ze tak wlasnie jest) nie masz grosza przy duszy i szukasz faceta dla jego kasy to idz se na impreze wystaw swoje wdzieki (pewnie nic innego nie robisz), poderwij takiego ktory bedzie zamawial najdrozsze drinki, idz z nim do lozka zrob mu bachora, potem modl sie zeby zechcial sie do niego przyznac... Wysokie alimenty i jestes ustawiona na cale zycie:]

Zastanow sie nad tym, bo chyba nie masz pojecia i nigdy nie bedziesz miala co to znaczy prawdziwa milosc....
napisał/a: Margeritka8 2007-05-20 18:07
Ja też mam 20 lat, może to niewiele, żeby wypowiadać się w kwestii związków, ale widzę, że mam większe doświadczenie od Ciebie... Dziewczyno, Ty się musisz porządnie nad sobą zastanowić... Jak można być taką materialistką, brać pod uwagę tylko to co facet posiada, jak się ubiera? A gdzie w tym wszystkim miejsce na uczucia? Chyba nie dojrzałaś do prawdziwego związku... Ja nigdy nie patrzyłam na to co mój partner ma, wystarczyło by był zaradny życiowo. Wiem ,że dzisiejsze czasy są takie, że skłaniają do takiego myślenia, ale bez przesady... Jeśli nie będziesz oceniać facetów tylko takimi kategoriami, nie będziesz już taka zrozpaczona...
napisał/a: Fortuna 2007-05-20 18:21
wiesz co jezeli twierdzisz ze spotkalas ideala to co znim nie tak, to ze ubiera sie przecietnie..?dziwne to.
napisał/a: jagutka3 2007-05-24 22:21
Jezu jak wszyscy po Tobie pojechali - dziewczyno zrobiłaś z siebie idiotke, tutaj nie szukaj pomocy, może kup jakieś czasopismo dla nastolatek
napisał/a: zrozpaczona 2007-05-25 15:52
Ty chyba zartujesz ze ja sie tym przejelam. :D
napisał/a: calineczka9 2007-05-28 20:22
napisal(a):

nie mam pytan...czrna rozpacz mnie ogarnia ze ty taki pustak jestes....mam nadzieje ze jak bede miec corke to nie bedzie taka tepa strzala jak ty.nara.mam nadzieje e sie do roboty ewzmiesz i sama zapracujesz na auto,mieszkanie i fajne ciuchy.bo takimi marzeniami to ty wyladujesz moze...w luksusowym domu...ale publicznym
napisał/a: kasiulek2 2007-05-28 21:43
jak to jest być z kimś????? Boże ,dziewczyno- na takie pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi!!! dla każdej z nas - znaczy to coś całkiem innego.a z tym mieszkaniem ,samochodem ,ubiorem -naprawdę przesadziłaś,Calineczka ma rację- jeśli Ci tylko na tym zalezy- to weż się do roboty i sama sobie na to zapracuj!!!! bo to nie luksusowe m-3 czy wypasiona bryka bedzie Cie pocieszać kiedy bedziesz miała zły dzień,nie zrobią Ci śniadania do łożka, nie przytulisz się do nich i nie pocałujesz, nie spełnią Twojej zachcianki o 2 w nocy kiedy będziesz w ciąży itp,itp- bo to może Ci dać tylko człowiek,męzczyzna którego się kocha bez względu na jego status materialny- bo o to przede wszystkim chodzi- żeby patrzeć na drugą osobę przez pryzmat jego osobowości
napisał/a: Monika1974 2007-05-28 22:06
Wazne sa dla Ciebie dobra materialne, no coz kazdy chce zyc wygodnie, a co z uczuciami. Jesli chcesz miec idael - to polecam Ci albo basnie albo romansidla do poczytania. A tak serio - dorosnij dziewczyno i zastanow sie dobrze, co Ty mozesz chlopakowi zaoferowac.