zerwałam,teraz żałuje,on już nie chce

napisał/a: kaska371 2007-11-27 10:53
Byłam ze swoim chłopakiem prawie 2 lata... układało nam się dobrze,ale jakiś czas przez zerwaniem zeszłam na drugi plan,on poszedł do nowej szkoły-nowe otoczenie,nowe znajomości. Zaczęły się imprezy,gdy jednego wieczoru wylądował na imprezie u mojej (nie) koleżanki wkurzyłam się i z nim zerwałam - błachy powód ale wtedy tego nie rozumiałam-zrobiłam to pod wpływem emocji. Kilka dni On chodził za mną,chciał wrócić,ale ja byłam tak zła,ze nie chciałam. Potem to sie zmieniło. Od tamtej pory minęły już 3 miesiące a ja nie potrafie sobie z tym poradzić. On dalej nie chce wrócić,olewa mnie,nie interesuje go. Dwa tygodnie temu spotkaliśmy się i namówiłam go do powrotu "na próbę". Jednak on mnie olewał,miałam wrażenie że mnie wykorzystuje. A kilka dni temu odwidziało mu się. Poprostu stwierdził nagle,ze nie czuje potrzeby bycia ze mną,i juz mnie nie kocha tak jak kiedys. Nie wiem co mam zrobić. Potrzebuje go,nie wiem jak mam go namówić do powrotu. Mam wrażenie ze sie na mnie odgrywa za to jak go potraktowałam.
napisał/a: Marly 2007-11-27 15:38
A jest sens prosić go i namawiać skoro jemu już nie zależy? Chcesz żeby znów Cię olewał? Lepiej się pozbieraj i ruszaj na poszukiwania kogoś kto jest Ciebie wart i będzie Cię szanował.
napisał/a: stybia 2007-11-27 16:01
KASIU nie ma sensu wracac! nie zalamuj sie. dasz sobie rade bez niego... jesli wroci, to bedzie toksyczna sytuacja- Ty ofiara on zdobywca- bedziesz robila wszystko na co on bedzie mial ochote.
teraz boli, ale uwierz mi przejdzie i znajdziesz kogos kogo pokochasz bardziej... bo moze to wcale nie byla milosc, a ta dopiero przed Toba...

pozdrawiam cieplutko
buziaki