Siedzonko dla maluszka

napisał/a: jogo_belka 2015-07-15 10:48
Dziewczyny, szukam prezentu na baby shower dla siostry. Chce kupic cos pozytecznego. Myslalam m.in. o kupnie siedzonka dla malucha, dokladnie tego: http://www.akuku.com.pl/p,149,siedzonko-malucha-akuku
Czy ktos go uzywal i moze wypowiedziec sie na jego temat? Czy jest porzadne, przydatne?
napisał/a: madzia798 2015-07-15 12:05
mam pare rzeczy z akuku w domu, ale nie to siedzonko, a szkoda, bo nie slyszalam o nim wczesniej a wydaje sie fajnym rozwiazaniem by nauczyc dziecko siedziec na normalnym krzesle bez drzenia o jakis upadek:)
napisał/a: iza_bella 2015-07-16 19:26
Mialam je, kupuj smialo :) Tak, jest porzadnie wykonane, solidne, masz pewnosc ze bobas jest w nim stabilnie 'umiejscowiony', tam sa rzepy, dzieki ktorym jestes pewna, ze nic nie stanie sie maluszkowi :) My akurat czesto z niego korzystalismy, wiec mysle ze twojej siostrze tez sie przyda
napisał/a: madzia798 2015-07-16 21:04
no dobra a w jakim wieku bylo dziecko, jak kupiliscie to siedzonko akuku? przydaje sie do nauki samodzielnego siedzenia czy juz pozniej?
napisał/a: littlerosie 2015-07-17 13:25
Wlasnie, tez mnie teraz zaciekawilyscie tym siedzonkiem. Ile ono wlasciwie kosztuje?
napisał/a: jogo_belka 2015-07-18 19:57
Littlerosie- kosztuje ok 30-35 zl. Wiec mysle ze cena spoko, chyba kupie taki gadzet a siostra sama zadecyduje czy skorzysta :)
napisał/a: madzia798 2015-07-26 12:25
daj znac jak siostra bedzie uzywac i jak sie sprawdza to siedzonko akuku, bo przyznam szczerze, ze jeszcze czegos takiego nie widzialam nigdzie
napisał/a: ken_dall 2015-07-28 09:45
My tez kupilismy to siedzonko, faktycznie bardzo tanie, a przydaje sie i jest porzadnie wykonane ;) kupujcie bez wahania :)
napisał/a: madzia798 2015-07-28 11:47
a w jakich sytuacjach uzywacie tego siedzonka akuku? podczas jedzenia przy stole czy jeszcze innych? czy ono sie przydaje w nauce samodzielnegop siedzenia?
napisał/a: ken_dall 2015-08-12 20:33
madzia798 napisal(a):a w jakich sytuacjach uzywacie tego siedzonka akuku? podczas jedzenia przy stole czy jeszcze innych? czy ono sie przydaje w nauce samodzielnegop siedzenia?



Glownie uzywamy tego siedzonka podczas jedzenia. Ale mysle ze moze rowniez sie sprawdzic w nauce samodzielnego siedzenia :) Warto sprobowac :) Moze producent na swojej stronie cos pisze o dokladnym przeznaczeniu tego produktu?
napisał/a: madzia798 2015-08-12 21:04
podoba mi sie to siedzonko akuku na prezent dla siostry mojego faceta, maja coreczka 3 miesiace, a to takie cos innego jest niz wszystko
napisał/a: jogo_belka 2015-08-14 23:08
Madzia, ja tez je kupilam i siostra jest zadowolona, bo wlasnie takiego czegos ptorzebowala dla swojego maluszka a wszyscy wiadomo- pampersy, spioszki, grzechotki a tu takie siedzonko :) Nawet nie wiedzialam ze ono jest tak porzadnie wykonane, bo cena byla bardzo niska :)