Czy wystarczy przyjaźń?

napisał/a: alka800 2007-11-25 21:28
Witam
Zarejestrowałam się na tym portalu jakiś czas temu. Zawsze dawałam
,,dobre rady'' a teraz potrzebuje kochani Waszej pomocy.
Mam przyjaciela... mężczyznę. Bardzo go lubię. Wspaniale czuję się w jego towarzystwie. Jakiś czas temu doszło między Nami co czegoś. Nie będę się rozpisywać bo wiadomo o co chodzi :) Byłam w siódmym niebie bo chyba go... kocham :( Wiem, że nie powinnam się w nim zakochiwać bo jesteśmy tylko przyjaciółmi, ale cóż... uczuciami nie można sterowac. Następnego dnia zachowywał się jakby nic się nie stało, jakby do niczego nie doszło. Jakiś czas temu dowiedziałam się od Naszej wspólnej przyjaciółki, że On uważa, że jestem wspaniałą kobietą, ale nic do mnie nie czuje... To po co bawił się moimi uczuciami? Jak mam sobie poradzić z tą myślą, że jestem naiwna i dałam się w taki sposób poniżyć ? On chce żeby było tak jak dawniej. Jest mi bardzo trudno. Pozdrawiam Was kochani i proszę o pomoc w odzyskaniu równowagi.
napisał/a: niu_nia 2007-11-25 21:52
Nigdy nie byłam w takiej sytuacji... Ale znając siebie pewnie bym próbowała go zdobyć, a jakby nie wyszło to urwałabym kontakt...

Co moge Tobie poradzić?... Zastanów się czy jesteś w stanie nadal mu ufać jak przyjacielowi... "on chce żeby było tak jak dawniej"- a Ty? Czego Ty chcesz?
napisał/a: Tikitaki 2007-11-26 01:45
Nie wierze w jedno Przyjaźń między kobietą a mężczyzną, chyba ze oboje macie męża i żonę choć też bym to podawał w pewną wątpliwość... Postaraj się a jak się nie da to hmm. Jedno jest ważne nie daj się głębiej wkręcić i trzymaj się na dystans podczas uwodzenia :) Ps i nie daj się zdobyć Jako mężczyzna wiem że głupio byś zrobiła... Oddając mu ciało i niewiedząc co on czuje do ciebie
napisał/a: lilXdi 2007-11-26 02:10
no coz...prawda jest taka ze koles wykorzystal to i pewnie uznał ze dla ciebie to tez nie bylo nic waznego. zdarza sie ze przyjaciele ze soba sypiaja. ja tak kiedys mialam ale nie zakochalam sie w nim. przyjazn miedzy facetem i kobieta istnieje ale tylko wtedy kiedy oboje sie nawzajem nie pociagacie. mam 2 prawdziwych przyjaciół znamy sie ponad 10 lat i nigdy nas do ciebie nie ciagneło... a jesli chodzi o twoje "chyba go kocham" to mysle ze za szybko wyciagnelas wnioski...poprostu bylo ci dobrze i z czasem ci to minie, gdyby to naprawde byla milosc to juz od dawna bys o tym wiedziala i sex by ci tego nie podpowiedzial. przejdzie ci nie martw sie i traktuj kumpla tak jak wczesniej...badz HARDA :)
napisał/a: alka800 2007-11-26 11:31
Kochani dziękuję, że tak szybko rareagowaliście ;) No cóż Tikitaki przyjaźń między kobietą a mężczyzną istnieje. Pomimo tego co się wydarzyło w moim życiu nadal w to wierzę. Teraz wiem, że powinnam była się upewnić czy on coś do mnie czuje, ale czasu już nie cofne...
Lil Di - dziękuję Ci, uświadomiłaś mi jedną rzecz: ,,uznał ze dla ciebie to tez nie bylo nic waznego'' - I tak będą ,,tą sprawe'' traktować.
Jako mało istotny incydent:)
Jesteście kochani:)
napisał/a: lilXdi 2007-11-26 13:21
no i bravo :) :*
napisał/a: onaona 2007-11-26 17:10
dla mnie to on wykorzystał waszą przyjaźń, taki niby przyjaciel, a myśli tylko o sobie, z twoimi uczuciami nie liczył się