Prezent

napisał/a: juulka 2007-11-20 09:50
Mam do Was prośbę, podpowiedzcie mi co kupić mężczyźnie na prezent urodzinowy. Długo nie byłam w żadnym związku a teraz zakochałam się naprawdę po uszy. Dlatego tak bardzo zależy mi żeby aby nie było to zbyt banalne, tylko takie bardziej od serca. Może macie sprawdzony pomysł na ciekawy prezent. PS. wiek 45l. ;)
napisał/a: onlyXyou 2007-11-20 10:49
byle nie skarpetki :D:D:D:D:D
napisał/a: dudek2 2007-11-20 21:18
I nie kapcie, bo Ci ucieknie :) (taki przesąd, w który tak naprawdę nie wierzę)
Może jakieś ładne spinki do koszuli albo notes z Twoim (albo waszym wspólnym) zdjęciem?
napisał/a: Magdalenka8 2007-11-20 21:35
Album z waszymi wspólnymi zdjęciami, bilet do teatru, sexowną bielizne dla Ciebie;)
napisał/a: alka800 2007-11-21 09:06
Jeśli to ma być prezent od serca to zgadzam się z dziewczynami, żeby kupić jakiś notes z waszym zdjęciem, albo album.
A tak od siebie warto pomyśleć o np. ładnym portfelu z Twoim zdjęciem
a do tego jakąś ciekawą książkę.
pozdrawiam:)
napisał/a: bzikulek 2007-11-21 09:52
hmmmm.....MOZE PIORO,STAWIAM TEZ TAK JAK POPRZEDNICZKI NA ELEGANCKI PORTFEL Z TWOIM ZDJECIEM....MYSLE ZE TO BEDZIE OK
napisał/a: dudek2 2007-11-21 17:34
Dziewczyny, kurcze, szkoda że wcześniej nikt nie podsunął mi pomysłu, żeby do zakupionego portfela od razu swoje zdjęcie dołączyć :( W zeszłym roku dawałam portfel facetowi, ale bez zdjęcia.
napisał/a: iXdobosz 2007-11-21 17:47
Magdalenka napisal(a):Album z waszymi wspólnymi zdjęciami, bilet do teatru, sexowną bielizne dla Ciebie;)

Super pomysł, ja bym postawiła na to rozwiązanie, tyle, że może zamiast albumu zaproponowałabym jakąś lekką kolację a przynajmniej wino w domowym zaciszu przy muzyce i świecach, żeby był dobry wstęp do prezentacji bielizny :p
A tak przy okazji, śliczne rzeczy widziałam w Atlanticu mają tam taką bardzo romantyczną kobiecą kolekcję MIstique, bardzo dobrej jakości.
napisał/a: lilXdi 2007-11-22 00:21
no wiec tak...ja polecam pare sprawdzonych pomysłow
1. poduszka z twoim zdjeciem
2.kubek z twoim zdjeciem
3. wlasnorecznie upieczony tort + wlasnorecznie zrobiona kolacja przy swiecach ktorej finalem bylaby wspolna kąpiel i jako punkt kulminacyjny TY w super mega sexi bieliznie, moze byc jakis striptizik na deser :P
4. mozna kupic taki puchar i wygrawerowac na nim np. "dla (tu imie) najprzystojniejszego faceta na swiecie"
5. jesli masz silne nerwy to mozesz go zabrac do klubu ze striptizem na drinka :)
napisał/a: juulka 2007-11-29 10:19
Dziękuję Wam wszystkim za fantastyczne pomysły. Na pewno zainspirowałyście mnie i upewniłam się co do wyboru i formy spedzenia dnia urodzin mojego Misia.
z pomysłów Lil Di - Zamówiłam T-shirt ze swoim zdjęciem i pluszakiem też że zdjeciem na małej koszulce/.
tak jak Wy uważam że najlepsze prezenty to te drobne ale przygotowane specjalnie dla danej osoby, takie wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju podane w romantycznej oprawie. Pozdrawiam serdecznie.
napisał/a: juulka 2007-11-29 10:21
:p Dziękuję Wam wszystkim za fantastyczne pomysły. Na pewno zainspirowałyście mnie i upewniłam się co do wyboru i formy spedzenia dnia urodzin mojego Misia.
z pomysłów Lil Di - Zamówiłam T-shirt ze swoim zdjęciem i pluszakiem też że zdjeciem na małej koszulce/.
tak jak Wy uważam że najlepsze prezenty to te drobne ale przygotowane specjalnie dla danej osoby, takie wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju podane w romantycznej oprawie. Pozdrawiam serdecznie.
napisał/a: Tikitaki 2007-11-30 00:18
hmm może troszkę późno ale ja się też wypowiem...
Z prezentami dla nas jest kłopot nie mały bo to czego chcemy to niestety nawet nas na to nie stać wiec ja bym stawiał na niezapomniane chwile :) Bielizna zeby się w nią ubrała itd :D + jakiś drobiazg ale tu nawet ja mam problem bo nam drobiazgi nie są potrzebne...