Co sądzicie o...

napisał/a: Aribeth 2007-11-19 16:31
Ostatnio sobie tak myślę o dziewczynach które sobie tam wyobraziły jakiś ideał i takiego kolesia szukają, szukają i czekają aż się ktoś taki znajdzie (może nawet całymi latami hehehe). Chciałam się zapytać co sądzicie o takim podejściu i czy myślicie że te dziewczyny naprawdę mają szansę na znalezienie kogoś takiego. Jestem ciekawa waszych opinii, więc proszę, piszcie :D
napisał/a: onlyXyou 2007-11-19 16:33
ja to myślę że jak już znajdą będą miały trójkę nieślubnych dzieci i z 5 rozwodów za sobą..o ile dożyja..
Ja to się boje że "Reni Jusis" [kiedyś mnie znajdzie] hehehhe :D:D:D
napisał/a: Aribeth 2007-11-19 17:03
Hahah niezłe...
napisał/a: Tikitaki 2007-11-19 17:22
Moim zdaniem zniszcza sobie zycie
napisał/a: Aribeth 2007-11-19 17:26
Ano być może... a mnie się udało i mam fajne życie. A dlaczego miały by sobie w ten sposób życie niszczyć?
napisał/a: Tikitaki 2007-11-19 17:51
bo idealu nie ma
napisał/a: Aribeth 2007-11-19 17:58
Nie ma ideału, to niestety prawda :/ A więc można tylko współczuć tym rozmarzonym laleczkom???
napisał/a: Tikitaki 2007-11-19 19:10
laleczki to dziwne określenie ale tak... choć ja współczuł bym raczej ich partnerom którzy choć najlepsi są odrzucani bo ten lubi sie drapać o 12 a tamten nie lubi winterfresz a woli orbit :( smutne Albo bardziej ważna dla niego jest miłość niż nauka a jeszcze dołóż do ideału nakłanianie rodziców na to by sie tylko uczyła ... I co jej po wyksztalceniu magistra tez mozna wdeptac w ziemie a takeigo po zecie nie wdepczesz bo sie nie da otworzy wlasny biznen i bedzie 100x bogatszy od mgr...
Troszke zboczylem z tematu
napisał/a: niu_nia 2007-11-19 22:25
a ja sądzę, że nie ma nic złego w poszukiwaniu ideału, faceta swoich marzeń
ja swojego znalazłam, choć w momencie kiedy tego najbardziej nie chciałam

to prawda, że ideałów nie ma, ale można do nich dążyć - po to one są
ja wiem, że nigdy nie będę perfekcyjna- całkowicie taka jakiej chciałby mój J., ale on też ma wady, tyle że nie przeszkadzają nam one aż tak bardzo... ponadto chcemy się zmieniać i zmieniamy się po to żebysmy obydwoje byli szczęśliwi, przy moim ideale bardzo wydoroślałam

więc nie rozumiem - co złego widzicie w tym, że dziewczyna czeka na tego swego wymarzonego? oczywiscie we wszystkim potrzebny jest umiar
napisał/a: onlyXyou 2007-11-20 07:47
a może tak naprawdę ideał mężczyzny dla kobiety to jest taki facet który w pełni da się podporządkować kobiecie na jakiśczas po to aby ona go dostosowała do siebie czyli zrobiła z niego ideał..po prostu taki "programowalny" mężczyzna..nauczyć tego i tamtego...jak jest blondyn zrobić bruneta, jak ma oponę to go na siłownię, heeheheh...
:D:D
napisał/a: white_chocolate 2007-11-23 08:55
a ja tam patrzę na facetów "przez różowe okulary" :D i pełno wkoło mnie ideałów....:D:D:D i mi się podoba;)
napisał/a: Bibi88 2007-11-23 12:21
Only you myślę, że nawet gdyby kobieta sobie "podporządkowała" faceta to wcześniej czy później znudziła by się nim. Nie sądzisz?? Sielanka w końcu się znudzi, życie z przewidywalnym facetem nie jest ciekawe.
A co do kobiet które czekają na swój ideał to myślę że marnują tylko czas.
Ideału nie ma.
I zgadzam się z TikTaki szkoda mi tych fajnych facetów którzy zostają odtrąceni tylko dlatego że nie lubią takiej gumy do żucia jak powinni.:(